Kopanie Zcash

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: feeleep » sobota, 29 października 2016, 02:32

rozenbal pisze: I o jakim luzie Ty mówisz, jak straciliśmy wuchtę siana? Ty nam oddasz na zaniżony kurs?
rozumiem, ale bez personalnych wycieczek - nie leze, tylko pracuje tutaj, zeby jak najszybciej wyslac

wgd
Wygadany
Posty: 646
Rejestracja: 12 grudnia 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: wgd » sobota, 29 października 2016, 02:32

rozenbal wyluzuj, wyglada na to ze sie faktycznie rozsypalo

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Kopanie Zcash

Postautor: rozenbal » sobota, 29 października 2016, 02:33

feeleep pisze:
rozenbal pisze: I o jakim luzie Ty mówisz, jak straciliśmy wuchtę siana? Ty nam oddasz na zaniżony kurs?
rozumiem, ale bez personalnych wycieczek - nie leze, tylko pracuje tutaj, zeby jak najszybciej wyslac
Panie kolego, Ty powinieneś w tym momencie kajać się k!@#$% przed nami za stracone tysiące. Co nagle CI się o nas przypomniało?

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: feeleep » sobota, 29 października 2016, 02:37

@rozenbal - zobacz na tickety, poczytaj na slacku, bedziesz wiedzial co robilem

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Kopanie Zcash

Postautor: rozenbal » sobota, 29 października 2016, 02:41

feeleep pisze: @rozenbal - zobacz na tickety, poczytaj na slacku, bedziesz wiedzial co robilem
Żadnego komunikatu od Ciebie nie otrzymałem, ani na forum naszym, ani na bitcointalk. Zero komunikacji z Twojej strony, Twoim obowiązkiem było poinformować nas o tej sytuacji.
Straciłem, przez Ciebie kupę kasy... jeszcze bym to przemknął gdyby była komunikacja, ale Ty totalni nas olałeś. Na całe szczęście zdywerysfikowałem swoją moc na inne kopalnie, ale co maja powiedzieć osoby które tylko u Cibie miały moc???????

Początkujący
Posty: 91
Rejestracja: 20 października 2011
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: jorket » sobota, 29 października 2016, 02:43

A świstak siedzi bo nakradł.. żadne alibi nie jest złe Szkoda ze na 5zec nie zmienil sie min cashout tylko awaria ustawila na 1 :D No ale zawsze moglo byc gorzej i ustawic sie na 100

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: Wymazywanie » sobota, 29 października 2016, 02:45

rozenbal pisze: stracone tysiące
Tylko w wyobraźni te "stracone" tysiące istnieją. Nie wiem czy kolega od poola zrobił jakiś wałek.
Natomiast co do Twoich niby straconych 400000zł czyli ponad 150BTC, to pomyśl logicznie lepiej.
Wziąłeś wysoką cenę pewnie, tak? 2000 lub 3000? I sobie przeliczyłeś że wow, już masz taki zysk bo Ci się należy.
Po pierwsze nie było bidów na 150btc na 2000+, po drugie jakbyś i Ty mógł wtedy przelać, to byłoby i kilkudziesięciu takich jak Ty i szybciej byście to zdumpowali i niżej niżbyś zobaczył swoje 400000zł.
Powtarzam, nie wiem czy to wałek i nie mnie to oceniać, o miningu wiem malutko.

Czy jest explorer tego Z-cash? Czy są widoczne id transakcji czy to tak anonimowe, że nic nie ma i nie wiadomo nawet ile monet jest? Może szef waszego ulubionego poola zapodać jakieś skany czy id transakcji?

Jeśli nie, to ten coin będzie narażony bardzo na wałki na każdym poziomie (pozdrawiam Szczepana hehe: ).

Dodano po 34 sekundach:
rozenbal pisze: Żadnego komunikatu od Ciebie nie otrzymałem, ani na forum naszym, ani na bitcointalk. Zero komunikacji z Twojej strony, Twoim obowiązkiem było poinformować nas o tej sytuacji.
+1
Brak informacji o kłopotach sugeruje oczywiście oszustwo. :cry:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

wgd
Wygadany
Posty: 646
Rejestracja: 12 grudnia 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: wgd » sobota, 29 października 2016, 02:47

Widac ile blokow trafil pool, ile kazdy blok mial zetow - to wystarczy do "rozliczenia" kopalni...

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Kopanie Zcash

Postautor: rozenbal » sobota, 29 października 2016, 02:47

Wymazywanie pisze:
rozenbal pisze: stracone tysiące
Tylko w wyobraźni te "stracone" tysiące istnieją. Nie wiem czy kolega od poola zrobił jakiś wałek.
Natomiast co do Twoich niby straconych 400000zł czyli ponad 150BTC, to pomyśl logicznie lepiej.
Wziąłeś wysoką cenę pewnie, tak? 2000 lub 3000? I sobie przeliczyłeś że wow, już masz taki zysk bo Ci się należy.
Po pierwsze nie było bidów na 150btc na 2000+, po drugie jakbyś i Ty mógł wtedy przelać, to byłoby i kilkudziesięciu takich jak Ty i szybciej byście to zdumpowali i niżej niżbyś zobaczył swoje 400000zł.
Powtarzam, nie wiem czy to wałek i nie mnie to oceniać, o miningu wiem malutko.

Czy jest explorer tego Z-cash? Czy są widoczne id transakcji czy to tak anonimowe, że nic nie ma i nie wiadomo nawet ile monet jest? Może szef waszego ulubionego poola zapodać jakieś skany czy id transakcji?

Jeśli nie, to ten coin będzie narażony bardzo na wałki na każdym poziomie (pozdrawiam Szczepana hehe: ).
Liczę po obrotach i po ilości coina które miałem. Handlowałem na stracie nie jednym coin'em i wiem ile można zarobić. Tutaj jeżeli byś kopał solo, kwota przeze mnie podana spokojnie była do wyciągnięcia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

Kopanie Zcash

Postautor: powered » sobota, 29 października 2016, 02:48

coinsforall.io
Sprawdzałem kilka adresów minerów, którzy mieli już wypłatę i niektóre wypłaty widać w blockexplorer, a niektóre nie.

Jest nowy miner dla tej kopalni: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1660023.0
0.2.2
r9 280x - 14.7 sols
r9 380x - 9.7 sols

wgd
Wygadany
Posty: 646
Rejestracja: 12 grudnia 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: wgd » sobota, 29 października 2016, 02:49

Nie ma co rozpaczac, tez mialem niemaly urobek na starcie. Istotne by kopalnia wyplacila ;]

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: bl4ck » sobota, 29 października 2016, 02:49

Bagder pisze: A przyjemnie całkiem działa pool na nicehash
tylko Payout on 0.01 ZEC sporo.. jak na razie przy tej cenie :D

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: feeleep » sobota, 29 października 2016, 02:50

Nie ma txid poniewaz to jest anon... bylyby, gdyby byla mozliwosc wysylania z taddr na taddr, ale nie da sie. Ale mozecie sobie wyciagnac na transakcje, ktora jest w ticketcie do zcasha i zobaczyc, ze ona siedzi w mempoolu i nie chce przejsc od bloku 571

wgd
Wygadany
Posty: 646
Rejestracja: 12 grudnia 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: wgd » sobota, 29 października 2016, 02:50

bl4ck parametr na ta chwile jest kosmetyka jesli wyplaty sa wylaczone

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 309
Rejestracja: 19 marca 2016
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: dr_hash » sobota, 29 października 2016, 02:51

Dokładnie, niektórym się już Lambo przyśniło :)
Nie tylko feeleep miał/ma problem z poolem

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: bl4ck » sobota, 29 października 2016, 02:54

rozenbal pisze: Liczę po obrotach i po ilości coina które miałem. Handlowałem na stracie nie jednym coin'em i wiem ile można zarobić. Tutaj jeżeli byś kopał solo, kwota przeze mnie podana spokojnie była do wyciągnięcia.
bajki gadasz gdyby wypłaty działały możliwe że nie było by aż takiej pompy druga sprawa setki osób w tym czasie by wypłaciło i każdy uszczypnął by po kawałku. Pretensje można mieć do wielu dobrze wiesz że najlepiej było solo kopać i tak jest zawsze.

Dodano po 49 sekundach:
wgd pisze: bl4ck parametr na ta chwile jest kosmetyka jesli wyplaty sa wylaczone
ja o tym fajny pool nic nie muli http://zcash.nicehash.com tylko prób wypłaty dość wysoki jak na razie..

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 465
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Kopanie Zcash

Postautor: rozenbal » sobota, 29 października 2016, 02:57

bl4ck pisze:
rozenbal pisze: Liczę po obrotach i po ilości coina które miałem. Handlowałem na stracie nie jednym coin'em i wiem ile można zarobić. Tutaj jeżeli byś kopał solo, kwota przeze mnie podana spokojnie była do wyciągnięcia.
bajki gadasz gdyby wypłaty działały możliwe że nie było by aż takiej pompy druga sprawa setki osób w tym czasie by wypłaciło i każdy uszczypnął by po kawałku.
Zgadza się, może i by nie było aż takiej pompy, ale nie zmienia to faktu, że nasza zacna osoba poleciała w kulki. I proszę nie patrz na mnie tylko na ogół naszej społeczności która weszła z mocą tylko i wyłącznie szanownego kolegi. Bo takie bronienie mija się z celem. Fakt jest jeden i tylko jeden.

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Białystok

Kopanie Zcash

Postautor: jooni22 » sobota, 29 października 2016, 03:01

@feeleep, Jak gruba jest usterka?, wiesz co robić, czy czekasz na info od dev?. Mam już tam trochę nakopane i teraz mam problem, czy przeskakiwać na coś innego

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: feeleep » sobota, 29 października 2016, 03:02

ale co wg Ciebie mialem zrobic jak sie transakcja zaciela? Gadalem z kompetentnymi osobami - jeszcze raz - wejdz na slacka i sprawdz cos sie dzialo i dzieje

Dodano po 36 sekundach:
jooni22 pisze: @feeleep, Jak gruba jest usterka?, wiesz co robić, czy czekasz na info od dev?. Mam już tam trochę nakopane i teraz mam problem, czy przeskakiwać na coś innego
przeskakuj, bo nie wiem kiedy to naprawią

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Zcash

Postautor: bl4ck » sobota, 29 października 2016, 03:04

No fakty są takie że kopałem też na coinmine.pl bo suprnova muliła jak cholera i wyszło jak wyszło...

Historia z LISK jak był launch to wszystko padło jedynie ci obcykani na linuxie postawili noda i mogli szybko wysłać coiny na polo i zgarnąć kokosy niezłe, reszta mogła tylko oglądać takich historii było wiele .. życie :/

Oby było nam dane jeszcze trafić na inne okazje.
Ostatnio zmieniony sobota, 29 października 2016, 03:07 przez bl4ck, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bit i 14 gości