Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KryptoGrazyna » środa, 22 maja 2024, 21:23

A co z tych meme jeszcze za bardzo nie odjechało?

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 6 grudnia 2022
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Viper_2008 » piątek, 24 maja 2024, 09:39

KryptoGrazyna pisze: środa, 22 maja 2024, 21:23A co z tych meme jeszcze za bardzo nie odjechało?

Teraz to raczej jedziemy w przeciwnym kierunku ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 60
Rejestracja: 11 listopada 2022
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: everman » sobota, 25 maja 2024, 00:23

gra ktos BOBa? od listopada ladnie pompuje i wyglada jak by konczyl korekte

jeszcze dodam 1Cat na dluzej na ten cykl i ma calkiem dobry moment na zakupy

Weteran
Posty: 7685
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2828
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pael » czwartek, 30 maja 2024, 12:42

ktos cos gra?

Dodano po 51 sekundach:
everman pisze: sobota, 25 maja 2024, 00:231Cat


fajna 15% konsola na h1

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3151
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 30 maja 2024, 17:46

#Luna co odwala? :D
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 126
Rejestracja: 2 maja 2021
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: fledermaus » niedziela, 2 czerwca 2024, 14:10

Nie natknęliście się gdzieś na dokładniejsze info o NOT? Bo wiadomo jak to przebiegało, klikaliśmy, dali airdropa, strona projektu oczywiście nic nie mówi, whitepaper zgodnie z filozofią nazwy jest żartem, natomiast cena pompuje jak głupia. Pompowanie pod rug pull czy coś z tego jednak będzie?
Trzymacie czy sprzedajecie?

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 5 lipca 2014
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: updownupdown » niedziela, 2 czerwca 2024, 20:19

fledermaus pisze: niedziela, 2 czerwca 2024, 14:10Pompowanie pod rug pull czy coś z tego jednak będzie?
Nie żartuj sobie :lol: :lol: :lol: :lol:

W skrócie powiem tak, w rankingu na świecie byłem na 20 miejscu, w polsce top2 więc co nieco wiem. Po listingu mieliśmy dump bo praktycznie cała podaż została uwolniona, choć część ludzi zdecydowała się na zamrożenie na staking, ale do tego wrócę. Więc kto miał sprzedać ten sprzedał, brak nowej podaży owocuje nam tymi wzrostami wraz z zapowiedziami o nowej grze i generalnie nowych możliwościach aplikacji.
Co do samego projektu to jest legitny, jest wspierany przez TON od samego początku bardzo mocno, nie bez powodu wszystkie top giełdy wylistowały go od początku. Zamysł to brama web3 - telegram - krypto, możliwość zarabiania w aplikacji poprzez explorację reklamujących się tam projektów które muszą wykupować reklamy w notach, które częściowo będą spalane + onboarding nowych projektów. Pomysł się przyjął, duża społeczność, jest hype.
Ale wrócę do tego że część ludzi zdecydowała się na zamrożenie przy listingu. Bodajże 9 czerwca można będzie odstakować i należy się spodziewać kolejnego dumpu. Nie polecał bym kupowania teraz, może jeszcze podjedzie trochę wyżej ale top tego ruchu jest blisko. Warto się natomiast przyjrzeć po dumpie jak odblokują się tokeny ze stakingu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 126
Rejestracja: 2 maja 2021
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: fledermaus » niedziela, 2 czerwca 2024, 21:14

O, to wobec tego sprawdzone info :) Dziękuję za wyjaśnienie. Właśnie to listowanie na głównych giełdach a nie jakiś podrzędnych dexach kazało mi myśleć, że to jednak raczej coś z potencjałem. Ale dzisiejszy skok (jak pisałem posta o 14:10 cena wynosiła 0,019, ostatecznie sięgnęła 0,029 godzinę temu) zaczął wydawać mi się lekko podejrzany ;) Koniec ruchu o którym piszesz, możliwe że właśnie nastąpił, chyba że bitka będą wyciągać na tygodniówce to kto wie co jeszcze się zadzieje. Potrzymam jeszcze...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6769
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6634
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 3 czerwca 2024, 00:31

Memecoiny to już wykracza poza moją zdolnośc pojmowania, to nawet głupsze od NFT, jakieś k*rwa PEPE, no wybaczcie, ośmieszyli nam rynek. :roll:

PDA odfajkowane (a mówiłem że mi się podoba! ;)), ale boję się wchodzić w kolejny shitcoin, bo pachnie ruchem na bitku większym.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 7685
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2828
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pael » poniedziałek, 3 czerwca 2024, 06:19

BitJanusz pisze: poniedziałek, 3 czerwca 2024, 00:31no wybaczcie, ośmieszyli nam rynek.

dont get me started ;-)

zarabiac i doic, ten rynek osmieszyl sie dawno temu ;-)

Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 5 lipca 2014
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: updownupdown » poniedziałek, 3 czerwca 2024, 08:59

fledermaus pisze: niedziela, 2 czerwca 2024, 21:14Koniec ruchu o którym piszesz, możliwe że właśnie nastąpił
Tak też tak myślę. Ale po głębszej korekcie myślę że projekt warty zainteresowania jak ktoś czegoś szuka na zakup. W ogóle rzadko biorę udział w jakiś dropach itp ale akurat w NOT wszystko zaczęło się w przerwie bożonarodzeniowej kiedy była jeszcze wersja beta i miałem więcej czasu, no i jak zacząłem to już chciałem skończyć, wizja całego projektu i sprawiedliwej dystrybucji w erze VC's mnie zachęciła. Za wejście w aplikację 10 minut dziennie przez 3 miesiące na kilku kontach łącznie nazbierałem ponad 1mln notów.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 612
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: revo » poniedziałek, 3 czerwca 2024, 12:36

BitJanusz pisze: poniedziałek, 3 czerwca 2024, 00:31 Memecoiny to już wykracza poza moją zdolnośc pojmowania, to nawet głupsze od NFT, jakieś k*rwa PEPE, no wybaczcie, ośmieszyli nam rynek. :roll:

PDA odfajkowane (a mówiłem że mi się podoba! ;)), ale boję się wchodzić w kolejny shitcoin, bo pachnie ruchem na bitku większym.
Przynajmniej XMR z fundamentami też idzie solidnie w górę ;)
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 60
Rejestracja: 11 listopada 2022
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: everman » wtorek, 4 czerwca 2024, 16:24

na mexie albo na dexie siec zksync AAI plytko ale fajnie

SVG Image

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6769
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6634
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 4 czerwca 2024, 18:50

Gram na shitcoinach kilkoma tysiącami dolarów, czyste scalpy, nic więcej. Dawno nie widziałem tak żałosnych wolumenów. 0,1 - 0,5 BTC (vol 24h) ma w tej chwili na binance masa coinów. Nawet giganci (AAVE) mają niecałe 3 BTC wolumenu. Toż to żenada jest. Weź tu graj chociażby za pół bitka. Wyczyścisz orderbook do samego zera przy sprzedaży. Weź tu ustaw stop loss :D

Zresztą na wielu coinach są tylko same boty arbitrażowe (arbitraż na parze shitcoin/BTC ->shitcoin/USDT). Tam dosłownie nikt poza botami nie handluje.

Widać, jak długotrwała bessa na parach z bitkiem przetrąciła kręgosłup i zmiażdżyła jaja większości.

Ale za to świetnie się zarabia na hopium. Kisnę ze śmiechu czytając te ch*jowe "analizy" na binance. TA rodem z podstawówki i ordynarny shilling. Oczywiście jak coś wybije, to od razu chmara januszy trejdu robiących wykłady jak to "przewidzieli" :roll: Natomiast każda pompka to dosłownie maszyna do robienia kasy dla scalpera. Np. scalping PDA, chyba z 5 razy zrobiłem po każdym wbiciu dołka. Ludzie są tak spragnieni moona, że jak już się doczepią do PND, to potrafią podtrzymywać go przez tydzień skupując uparcie dołki. :mrgreen: A ja oczywiście za każdym razem wciskałem im swoje gównomonety w ręce na lokalnym szczycie. Chcecie to macie.

No, ale wracając. Rynek jest obecnie biedny i wyposzczony. Bitcoinowi maxis przetrzebili shitcoinowe towarzystwo. Od czasu do czasu trafi się NOT czy inna pompa rozgrzewająca munbojów do czerwoności, ale tak to straszna posucha, nie sądzicie? Te wolumeny to porażka. Dziwię się, że Binance nie delistuje więcej par, bo oni naprawdę mało mają z par, które mają 0,2 BTC dziennego wolumenu.

Zwrócę uwagę na TRU, na którym pstawiłem kreskę przy 257 (przedwcześnie, bo owszem, była korekta o 50%, ale potem wbito 345 sato). Jest to jeden z najciekawszych wykresów z punktu widzenia TA, bo ma legitne wyjście górą z klina spadkowego, a do 400 sato same słabiutkie opory.



Moim zdaniem retest strefy 500-700 w zasięgu, zależnie od tego, co zrobi BTC.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 60
Rejestracja: 11 listopada 2022
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: everman » wtorek, 4 czerwca 2024, 19:13

@BitJanusz

Dzis spacerowałem i pomyślałem podobnie. W sensie "- kur.a co za h.nia na tych altach nic nie zakumulują więcej tylko gonia na pniu każde wybicie." Nawet zasięgów jak sie cos wyrysuje nie trzymają bo ludzie gonią wcześniej zeby byc przed innymi :roll: Jak kazdy tak robi, bo nie tylko ty, to nic dziwnego ze to tak wygląda.

Teraz jest ciezko dac szanse bo jak dasz i przytrzymasz to ktos inny ci ożeni swoje torby. W poprzednim cyklu bylo tak ze akumulacja trwała jakis czas volumen byl maly to sie robilo race za ulamek tego co sie wczesniej skupilo i potem jak szeroka publicznosc podlapywala bo świeciło na golwnym gieldy 30-40% to sie sypalo ziarno zeby podrzymac cene, zeby naplywalo ludzi, zeby plynnosc zwiekszyc.
Najlepsza reklama dla shita jest świecący duży % na zakładce gainers. Ale teraz gasna zanim nktos je zauważy.

Jak by te zielone swieczki nie byly na pniu opierdalana tylko podtrzymywane chwile zeby ludzie uwierzyli ze to nie pump and dump to klimat by sie zmienil.

Najlepiej jest na dexach chyba zbierac i trzymac tygodniami az gdzies zalistują.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6769
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6634
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 4 czerwca 2024, 20:17

Myślę, że grupy PND skutecznie obrzydziły wielu traderom trzymanie czegokolwiek. Chociaż ja już dawno nie widziałem dobrego PND. Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu w ogóle nie działają większe grupy. Kiedyś pompa o 1000% w ciągu dnia to było nic nadzwyczajnego. Teraz jak wzrośnie 50% to olabogarety.

Rzeczywiście, dużo ludzi z wyprzedzeniem bierze profity, ja jestem skrajnym przypadkiem bo powyżej 4-5% nie wyjeżdżam (parzy mnie w łapy), ale ja robię tego od groma, więc szybko działa procent składany. No i gram na tyle małą kwotą, że mogę sobie na to pozwolić. Gdybym grał za pół bitka, to nic bym nie osiągnął.

Ogólnie to trzeba się niestety dostosować do rynku, ostatnio na fali jest gaming i memcoiny, ale ja nigdy nie byłem dobry w midterm tradingu, więc przestawiłem się na traderską starość w 100% na skalpowanie. Trzymam wyłącznie BTC, chociaż nie jestem bitcoin maxi, to jednak na altach gram po to, by mieć dodatkowe źródło BTC. Nie przelałem nic na giełdy od lat, gram wyłącznie za zyski.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 60
Rejestracja: 11 listopada 2022
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: everman » wtorek, 4 czerwca 2024, 20:42

To co piszesz oraz to ze teraz jest zatrzęsienie tych projektów. Drop za dropem przez to nikt nie trzyma tylko zbiera co dali i ładuje w kolejny pod nowego dropa. Jak za płytko na dexie to ewentualny listing na giełdzie jak zbawienie pod spuszcznie. No i po co wogóle cokolwiek kupowac mozna questowac i dadza za darmo.
Moze tak właśnie musi byc niech ten rynek sie zachłyśnie tym wszystkim do takiego stopnia, ze tworzenie nowych projektów stanie sie po prostu nieopłacalne. Wiekszosc bedzie w fazie startu ryla dno az sie to wykruszy wyreguluje i znowu zaczną pojawiać sie w mniejszej ilosci ale sensowne.

Giełdy powinny zwiększyć progi wejscia i zaostrzyć kryteria.
Tak jak pisałeś Binance i inne topowe powinny zdelistowac wiekszosc tego gowna. Total cap z pominięciem BTC niemal jak na szczycie poprzedniej hossy a kasa rozwodniona po pierdylionie pacierzy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6769
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6634
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 4 czerwca 2024, 21:02

everman pisze: wtorek, 4 czerwca 2024, 20:42Tak jak pisałeś Binance i inne topowe powinny zdelistowac wiekszosc tego gowna.
Tak uważam. 5 lat mielenia powietrza bez rezultatów? Do śmietnika.

Jakikolwiek scam z udziałem twórców, w tym dumpowanie coinów na giełdy? Do śmietnika.

Binance ma za słabe kryteria, i chociaż ostatnio zdelistowali kilka śmieci, to jest tam co najmniej o kilkadziesiąt projektów za dużo. Co tam np. robi taki AMB, no bez jaj, projekt jest martwy od lat, już nawet pump & dump na tym robić nie chcą.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 6 grudnia 2022
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Viper_2008 » środa, 5 czerwca 2024, 13:14

Ostatnio wzrosło zainteresowanie Equilibria XEQ rośnie wydobycie zwiększa się ilość górników na tym coinie i wzrost w ciągu kilku dni XEQ/USD : 0.0187 $ +96.93%
Obstawiony dołem wskazuje na dalsze wzrosty.
Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 218
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mess_on_a_mission » czwartek, 6 czerwca 2024, 11:03

wzrosty na doge wyglądały mocno pojebanie tymczasem wystarczyło chwycić top 2018 z dołkiem covidowym zeby wyrysować taką czyściutką siatkę kanałów, patrzcie jak pięknie aż do topu (a nawet przy spadkach) trzymały strefy konsolidacji.

to odnośnie tego co było :D

natomiast..

czy pepe ma szansę powtórzyć pattern? 8-) mile widziany byłby kolejny udany test dolnej bandy


SVG Image

BitJanusz pisze: poniedziałek, 3 czerwca 2024, 00:31 Memecoiny to już wykracza poza moją zdolnośc pojmowania, to nawet głupsze od NFT, jakieś k*rwa PEPE, no wybaczcie, ośmieszyli nam rynek. :roll:
BitJanusz pisze: wtorek, 4 czerwca 2024, 18:50 Gram na shitcoinach kilkoma tysiącami dolarów

poza oczywistą hipokryzją to imo trochę dziwne stwierdzenie dla kogoś kto na rynku jest tyle czasu. W sensie wolisz trzymać swoje technologicznie uzasadnione dinozaury dla x3 co 5 lat ? i jak to się ma do grania na szitach? chcesz zarabiać czy jesteś dla technologii

imo trzeba się dostosować, nft czy meme to są rodzynki raz na sto lat i albo jesteś w grze albo poza grą, po tym co zrobiło doge w zeszłym cyklu to imo w aktualnym ruchu brak choćby małego % alokacji w meme coinach to po prostu ignoranctwo jak się jest tyle lat na rynku :) a obrażanie się i przeklinanie że akurat to rośnie to już lekko niepoważne..

więc...

pael pisze: poniedziałek, 3 czerwca 2024, 06:19 zarabiac i doic, ten rynek osmieszyl sie dawno temu ;-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości