BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Weteran
Posty: 2438
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: The Real McCoin » sobota, 6 sierpnia 2022, 14:41

bitup pisze:ponieważ Craig Wright po raz kolejny udowodnił swoją rację w sprawie Petera McCormacka
Sędzia o Craigu:
However, because he advanced a deliberately false case and put forward deliberately
false evidence
until days before trial, he will recover only nominal damages.
having found Dr Wright not to be a witness of truth
https://www.judiciary.uk/wp-content/upl ... dgment.pdf

Craig pozwie sędziego za zniesławienie? :lol:

@bitup Który to już sędzia uznał Craiga za fałszerza?
Obrazek

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1061
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1289
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://ftx.com/#a=BitcoinSV
Napiwki: https://www.coinex.com/register?refer_code=bthm3

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: bitup » niedziela, 7 sierpnia 2022, 20:06

The Real McCoin pisze: sobota, 6 sierpnia 2022, 14:41 @bitup Który to już sędzia uznał Craiga za fałszerza?

Nie mam kompletnie pojęcia co się dzieje w tych sprawach i tego nie śledzę
Dobrze że Ciebie mamy i już któryś raz z rzędu muszę podziękować za śledzenie newsów o BSV ;)
Ja raczej buduje aplikacje , zajmuje się kodem i funkcjonalnością blockchain Bitcoin SV


Oficjalny przedstawiciel bitcoinsv.pl Polskiej Społeczności BSV :arrow: Oficjalny przedstawiciel https://www.ethereumpow.pl Polskiej Społeczności Ethereum POW (ETHW) ETHW dźwignia x5 https://www.okx.com/join/9476785 @BitcoinsvP

Weteran
Posty: 2438
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: The Real McCoin » wtorek, 9 sierpnia 2022, 18:13Dobry żart z tym "I chose honesty".
Sąd, sąd, sąd, prawo, prawo, prawo... a jak tylko sąd zasądzi coś nie po myśli Craiga lub Calvina to już mamy "judge erring" :lol:
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5455
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 8484
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Trójmiasto

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 9 sierpnia 2022, 19:42

@bitup @The Real Mccoin toczycie jakiś spór kim jest Satoshi... a powiedźcie kogo to obchodzi :?: przecież to może być zespół ludzi, jakaś kreatura, FBI - tego nie wiadomo i nie będzie nigdy wiadomo na 100% bo portfele są nieruszane i temat można by drążyć latami. Jak to czy Wałęsa przeskoczył płot, czy podwiozło go SB motorówką albo beka że płot przeskoczył Jarek (wyrwał się z domu w pelerynie Karrramby nie mówiąc mamie i o tyczce skok, który rozwalił komunizm)... w d.ie to mam kto i jak przeskoczył płot. Ważne że się PRL wyjebał
W tym crypto półświatku jest więcej kreatur jak mniej, dziwacznych ludzi, oszustów, lawirantów, pranie kasy - liczą się funkcjonalne i działające aplikacje i portale, a nie obiecanki. Ja na to wyłącznie patrzę

Mnie interesuje funkcjonalność - ci tutaj stworzyli kozacką giełdę, jedną z nielicznych gdzie idzie grać na indexach/ walutach/ kruszcach/ krypto bez żadnego KYC/AML i to z regulowanym lewarem od x1 do x300.
I to ma wartość, przynajmniej dla mnie osobiście gigantyczną ;)

https://tdxp.app/market/FTSE%20100


Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 8 lutego 2020
Reputacja: 914
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: ghidra-sre.org

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: garlonicon » środa, 10 sierpnia 2022, 03:33

a powiedźcie kogo to obchodzi
Ludzie będą wiecznie wracać do tematu, ponieważ ten temat został poruszony przez samego Craiga. Wyobraź sobie, o ile lepiej by to wszystko mogło wyjść, gdyby po prostu chodziło o łańcuch z nieograniczonymi blokami.

I teraz wyobraź sobie, że ktoś chciałby potraktować to jako "po prostu łańcuch z dużymi blokami i tyle". Otóż nie, są jeszcze poważniejsze problemy, na przykład taki:
2 - The Software, and any software that is derived from the Software or parts thereof, can only be used on the Bitcoin SV blockchains. The Bitcoin SV blockchains are defined, for purposes of this license, as the Bitcoin blockchain containing block height #556767 with the hash "000000000000000001d956714215d96ffc00e0afda4cd0a96c96f8d802b1662b" and that contains the longest persistent chain of blocks accepted by this Software and which are valid under the rules set forth in the Bitcoin white paper (S. Nakamoto, Bitcoin: A Peer-to-Peer Electronic Cash System, posted online October 2008) and the latest version of this Software available in this repository or another repository designated by Bitcoin Association, as well as the test blockchains that contain the longest persistent chains of blocks accepted by this Software and which are valid under the rules set forth in the Bitcoin whitepaper (S. Nakamoto, Bitcoin: A Peer-to-Peer Electronic Cash System, posted online October 2008) and the latest version of this Software available in this repository, or another repository designated by Bitcoin Association
Taki tekst od razu zniechęca do tego, żeby choćby czytać kod, nie mówiąc o dokładaniu się do tego. Dlaczego? Bo to uniemożliwia łączenie swojego kodu ze swoim kodem.

Prosty przykład: jesteś programistą, co robisz?

A) Publikujesz swój kod gdziekolwiek poza BSV i oni go sami dociągną, wtedy każdy może używać tego kodu.
B) Publikujesz swój kod na BSV, przez co nikt inny (łącznie z Tobą!) nie może go użyć nigdzie indziej.

Która opcja przyczyni się do szerszej adopcji krypto? No właśnie. Dokładanie się do BSV oznacza ograniczanie samego siebie, to jest jak dokładanie się do kodu GNU: na pierwszy rzut oka patrzysz na taką licencję i myślisz sobie, że niby jest wszystko pięknie, że wtedy kod będzie wiecznie otwarty. A potem wchodzi biznes i widzisz, że jest problem, bo licencja GNU ze zbyt wysokim numerkiem oznacza, że to, co wyprodukujesz, będzie można spinać wyłącznie z innym kodem GNU. Licencja MIT jest dość prosta: możesz swobodnie łączyć ten kod niemalże ze wszystkim, dzięki czemu nie trzeba go przepisywać. No a społeczność BSV cofnęła licencję do takiego stanu, w którym kod trzeba przepisywać, bo jeśli zdarzy się tak, że BSV coś pożytecznego wymyśli, to nie będzie można tego po prostu użyć, tylko trzeba to będzie przepisać, implementując w kompletnie inny sposób tak, aby nijak nawet nie przypominało pierwotnego tworu, "bo jeszcze ktoś mnie pozwie". Zatem istnieje gigantyczna zachęta do tego, aby nawet nie czytać kodu, ze względu na potencjalne problemy prawne.
przecież to może być zespół ludzi
Jest to możliwe, ale wątpię w to. Jak masz jednego człowieka, to utrzymanie zgodności swoich własnych wpisów jest trywialne. Jak masz wielu ludzi, to jest to znacznie trudniejsze. Gdyby to był zespół, to musiałby być niesamowicie zgrany. No i też gdyby to był zespół, to musiałoby wyglądać co najmniej w ten sposób, że wszyscy przesyłają wszystkie wpisy do jednej osoby, która je przerabia i publikuje, inaczej dałoby się zauważyć ślady zmiany sposobu myślenia, których w przypadku Satoshiego nie bardzo widać. Jak masz wielu ludzi, to patrzysz na jeden wpis, patrzysz na inny wpis, no i widzisz drobne różnice w samym sposobie myślenia i w podejściu do rozwiązywania problemów. Tutaj tego nie widać. Wniosek jest prosty: albo to jest jeden człowiek, albo też wielu ludzi, których wpisy są publikowane przez jednego człowieka, który to przepuszcza przez swoje sito tak, aby nie dało się zauważyć tego, że stoi za nim jakaś większa grupa.

Poza tym, jest jeszcze inna ważna cecha: zasoby ludzkie. Jak masz więcej niż jedną osobę, to spokojnie jesteś w stanie pokryć całość tak, aby dane konto było online 24/7. Im więcej ludzi i im bardziej są rozproszeni, tym lepiej możesz pokryć poszczególne strefy czasowe. Oprócz tego dochodzi też ilość wykonanej pracy w danym czasie: im więcej ludzi, tym trudniej to skoordynować, ale jednocześnie tym więcej rzeczy powstaje naraz. Biorąc pod uwagę pokrycie stref czasowych oraz ilości wytwarzanego kodu w czasie, nie sądzę, aby Satoshi składał się z choćby dwóch osób. Gdyby tak było, oznaczałoby to tyle, że kod jest pisany "na zapas" i publikowany "porcjami". A tego też nie widać, raczej są to nieregularne piki, wskazujące na to, że jedna osoba to wypuszcza i nie ogranicza sztucznie tego, co wypycha.
jakaś kreatura, FBI - tego nie wiadomo i nie będzie nigdy wiadomo na 100% bo portfele są nieruszane i temat można by drążyć latami
Mam spore wątpliwości co do tego, że "nie będzie nigdy wiadomo", gdyż im więcej danych jest przetwarzanych na masową skalę, tym łatwiej odnaleźć powiązania pomiędzy tymi danymi. Jako Jan Kowalski możesz tego nie wiedzieć, ale jako jakaś firma, co zasysa petabajty danych milionów użytkowników, to już jest bardziej realne. Poza tym, wiadomo coraz więcej, chociażby odnośnie analizy extraNonce i odnośnie tego, co re-mining nam mówi odnośnie sposobu konstruowania bloków przez Satoshiego: to pozwala na odfiltrowanie bloków wytwarzanych przez inny soft, gdyż błędy we wczesnych wersjach zostawiają ślady. Każdy soft ma błędy, niektóre z nich wiążą się na przykład z tym, że bloki wykopane przez starszą wersję są łatwiejsze do wyłapania niż bloki wykopane przez nowszą wersję.
Mnie interesuje funkcjonalność - ci tutaj stworzyli kozacką giełdę
Martwi mnie to, że ludzie aż tak bardzo idą w spekulację. Bo konsekwencje mogą być takie, że ludzie postawieni przed wyborem pomiędzy spekulacją, a użytecznością, mogą wybrać spekulację, co doprowadzi do zaniku użyteczności i do przelewania z pustego w próżne. To miało być "Peer To Peer Electronic Cash", a nie "Peer To Peer Speculation Network".

Poza tym, jeśli mowa o funkcjonalnościach, to moim zdaniem żadna moneta nie dowiozła niektórych z nich, na przykład właściwie zaimplementowanego Merged Miningu. Póki co próbuję sam to pisać, może coś mi z tego wyjdzie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 987
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 422
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: zdch » środa, 10 sierpnia 2022, 18:12

@garlonicon Ta licencja dotyczy kodu węzła, a nie aplikacji budowanych na bsv. W jaki sposób to wpływa negatywnie? 96% nodów w BTC używa Bitcoin Core i tam nikt nie narzeka ^^

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 8 lutego 2020
Reputacja: 914
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: ghidra-sre.org

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: garlonicon » środa, 10 sierpnia 2022, 20:20

Ta licencja dotyczy kodu węzła, a nie aplikacji budowanych na bsv. W jaki sposób to wpływa negatywnie?
Kod węzła wpływa na protokół, a to z kolei wpływa na to, co się da zrobić, a czego nie. Chociaż akurat w przypadku BSV można to olać i założyć, że protokół się już nie zmieni, to by oznaczało, że niektóre rzeczy po prostu nie będą ulepszane. Natomiast hash w licencji działa akurat negatywnie, bo oznacza, że jeśli na przykład zajdzie potrzeba przełączenia się z SHA-256 na SHA-3 lub wykonania innej zmiany tego rodzaju, to będzie to prawnie zabronione i twórcy sami sobie odbiorą możliwość użycia swojego własnego softu w inny sposób.
96% nodów w BTC używa Bitcoin Core i tam nikt nie narzeka ^^
Niezupełnie. Tyle węzłów to deklaruje, a to trochę co innego. Nie da się obiektywnie tego stwierdzić, trzeba byłoby pobrać binarki z danego węzła i mieć gwarancję, że ten węzeł poda to, czego rzeczywiście używa. Na przykład mój węzeł używa nieco zmodyfikowanej wersji, ale nie da się tego wykryć w prosty sposób, jeśli soft jest dobrze napisany. Tak samo nie da się wykryć przeglądarki Tor Browser, bo to daje identyczny "User Agent", co Firefox pod Windowsem. I właśnie tym jest w istocie nazwa klienta: z punktu widzenia protokołu ta część jest wręcz ignorowana i jedynie wyświetlana jako napis, bo każdy może to podmienić na cokolwiek. To, że te nazwy się powtarzają, to akurat dobrze, bo jeśli ogromna większość używa tego samego softu, to bajecznie łatwo jest zrobić klienta, który się za taką większością schowa, nawet jeśli soft będzie inny.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 987
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 422
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: zdch » środa, 10 sierpnia 2022, 21:40

@garlonicon Wybacz ale wymyślasz sobie jakieś rzeczy i tworzysz problemy tam gdzie ich nie ma.

Weteran
Posty: 2438
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: The Real McCoin » środa, 10 sierpnia 2022, 21:53


Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1061
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1289
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://ftx.com/#a=BitcoinSV
Napiwki: https://www.coinex.com/register?refer_code=bthm3

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: bitup » piątek, 12 sierpnia 2022, 21:51
Oficjalny przedstawiciel bitcoinsv.pl Polskiej Społeczności BSV :arrow: Oficjalny przedstawiciel https://www.ethereumpow.pl Polskiej Społeczności Ethereum POW (ETHW) ETHW dźwignia x5 https://www.okx.com/join/9476785 @BitcoinsvP

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1061
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1289
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://ftx.com/#a=BitcoinSV
Napiwki: https://www.coinex.com/register?refer_code=bthm3

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: bitup » sobota, 13 sierpnia 2022, 22:52Oficjalny przedstawiciel bitcoinsv.pl Polskiej Społeczności BSV :arrow: Oficjalny przedstawiciel https://www.ethereumpow.pl Polskiej Społeczności Ethereum POW (ETHW) ETHW dźwignia x5 https://www.okx.com/join/9476785 @BitcoinsvP

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1061
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1289
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://ftx.com/#a=BitcoinSV
Napiwki: https://www.coinex.com/register?refer_code=bthm3

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: bitup » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 20:27

Oficjalny przedstawiciel bitcoinsv.pl Polskiej Społeczności BSV :arrow: Oficjalny przedstawiciel https://www.ethereumpow.pl Polskiej Społeczności Ethereum POW (ETHW) ETHW dźwignia x5 https://www.okx.com/join/9476785 @BitcoinsvP

Weteran
Posty: 2438
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: The Real McCoin » wtorek, 16 sierpnia 2022, 23:54

Jakim trzeba być naiwniakiem, żeby dać się uwieść sekcie Calvina i Craiga...
Nawet TAAL już nie używa tego shitcoina?
Poziom Calvina:


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 987
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 422
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: zdch » środa, 17 sierpnia 2022, 17:03

@The Real McCoin Ty to wszystko łykasz jak leci, jeśli ja jestem naiwny to ty w swoim mniemaniu musisz być mega mózgiem :)

Satoshi powinien był powiedzieć, że jest wiecznym studentem, ma już kilka tytułów i pracuje nad nasępnymi. Powinien był powiedzieć że jest specem od cyberbezpieczeństwa i że obecnie mieszka w Australii. Weź pomyśl trochę, jak ktoś chce być anonimowy to się sam nie będzie doxxował.

TAAL robi to co uważa za właściwe w danym momencie, gdyby zainwestowali w ETH lub BTC 3 lata temu to wyszliby na tym znacznie lepiej niż BSV. Teraz mogliby mieć większy hashrate i oferować lepsze usługi.

Myślę, że Calvin zarobił w życiu trochę więcej niż Ty i pewnie ma lepsze pojęcie o tym co się robi dla osiągnięcia korzyści majątkowych... Ciekawe ile "dotacji" dostał hodlonauta. Nie no, na pewno pomówił Craiga z dobroci serca :)
Ostatnio zmieniony środa, 17 sierpnia 2022, 21:02 przez zdch, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 8 lutego 2020
Reputacja: 914
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: ghidra-sre.org

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: garlonicon » środa, 17 sierpnia 2022, 20:50

Satoshi powinien był powiedzieć, że jest wiecznym studentem, ma już kilka tytułów i pracuje nad nadsępnymi.
To jest w połowie prawda. Owszem, był związany ze środowiskiem akademickim, bo whitepaper jest zalążkiem pracy dyplomowej. Ale nie ma żadnych tytułów i nie "pracuje nad nadsępnymi", bo whitepaper to tylko zalążek. Gdyby serio Satoshi miał te tytuły i sięgał po kolejne, to dałoby się znaleźć prace podobne do whitepaperu, które Satoshi napisał. Nie znam takich.
Powiniem był powiedzieć że jest specem od cyberbezpieczeństwa
Nie jest, bo nie wiedział choćby tego, jak działa ECDSA i czym są skompresowane klucze publiczne. Nie wiedział wielu rzeczy, ale umiał używać istniejących bibliotek i wywoływać różne funkcje, bez zagłębiania się w szczegóły. Ekspert znałby to od podszewki, zaś Satoshi był przeciętnym programistą, nie żadnym ekspertem, co widać po kodzie. Jedyne, co było nieprzeciętne, to sam pomysł jako taki, w który inni nie wierzyli, głównie to go wyróżniało.
i że obecnie mieszka w Australii
Skąd ten wniosek?
Weź pomyśl trochę, jak ktoś chce być anonimowy to się sam nie będzie doxxował.
Słuszna uwaga. Każdy "kandydat do bycia Satoshim" mówił wprost, że to nie on. Każdy, poza Craigiem. Już sam ten fakt, że Craig mówi "ja jestem Satoshim" sprawia, że jest to wątpliwe, bo prawdziwy Satoshi po prostu by to udowodnił, bez ogłaszania światu, że "to ja", jego dowód by był na tyle silny, że nikt by o nic nie pytał i niczego nie podważał. Poza tym, biorąc pod uwagę to, że ludzie ciągle wierzą, że na przykład Nick Szabo jest Satoshim, choć on sam temu zaprzecza, to powinno dać prawdziwemu Satoshiemu do zrozumienia, że jeśli chce się ujawnić, to nie powinien mówić, kim naprawdę jest, tylko po prostu przejść do samych czynów. Craig robi dokładnie odwrotnie: najpierw głośno mówi, że jest Satoshim, a później dowody wypadają słabo.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 987
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 422
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: zdch » środa, 17 sierpnia 2022, 21:08

Może pisał te prace pod pseudonimem? Szukaj pod "Craig S Wright" :D
Craig przyznał publicznie, że jest Satoshim, dopiero kiedy go zdoxxowano - patrz Ira Kleiman.

Weteran
Posty: 2438
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: The Real McCoin » piątek, 19 sierpnia 2022, 18:13

bitup pisze: środa, 27 lipca 2022, 20:32

Faketoshi został dzisiaj zdjęty z listy mówców: https://wfiot2022.iot.ieee.org/indu-04-2/
Co to się stało @zdch :?:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 987
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 422
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: zdch » piątek, 19 sierpnia 2022, 18:40

@The Real McCoin czy ja jestem jego rzecznikiem? Wymyśl sobie co Ci pasuje i będziesz szczęśliwy.

Weteran
Posty: 2438
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: The Real McCoin » piątek, 19 sierpnia 2022, 20:47

@zdch No popatrz, a jeszcze kilka postów wyżej byłeś nawet rzecznikiem TAAL :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4537
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2643
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitcoinSV.pl - potencjał & spekulacja & rozwój projektu & aplikacja - Wszystko o BSV

Postautor: mecenas » sobota, 20 sierpnia 2022, 16:18

Bitcoin to idealna księga do rejestrowania danych z setek miliardów urządzeń Internetu rzeczy (IoT).
:shock:
Naprawdę?!?
:arrow: Wizualizacja mempool: https://txstreet.com/v/bch-btc

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości