Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dix22 » poniedziałek, 10 maja 2021, 22:17

EOS -> znowu akumuluję.

Dobił do 8.50 :) :)

Niecałe -40% od szczytu. Ewidentnie będzie powtórzony rajd na szczyt.

Dobił teraz do 13 USD, a przecież ATH miał w 2018 r. na 21 USD.

Wszystkie inne coiny już przekroczyły ATH. Jeden z ostatnich dużych coinów, które ma przed sobą świetlaną hossę. :D Ładować panowie bez żadnego strachu.


-------------

RLC --- w ciągu 3h zrobione 200,01% na shorcie z dużym lewarem (sprzedaż 16,3 USD --> odkupienie 11,8 USD)

Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 maja 2021, 22:44 przez Dix22, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 2 kwietnia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: EasyDoor » poniedziałek, 10 maja 2021, 22:38

Widziałem bch już po 1212 $ ale nie zdążyłem kupić i znowu pompują :roll:

Ciekawe czy będzie fejkowe wybicie i polecimy dalej w dół

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 10 maja 2021, 22:43

Obrazek
Ktoś się ładnych pieniędzy pozbył na sushi/down, ale też i wielu szczęśliwych będzie :) U mnie wpadło też na sushi, ale nie AŻ z takim przytupem;) Dodatkowo xrp/down dał zarobić 2 razy, na aave/down tym razem mieli stalowe nerwy a i binance zdążyło ogarnąć lagi.
Na noc boty wyłączam, tym razem chcę spać spokojnie;)

e: ale SHIB na Huobi pchają :mrgreen:
na 0.00003000 7mln$ w orderach, a już poszło jakieś 10:D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » wtorek, 11 maja 2021, 00:41

LTC piękny rebound :D


DOGE the KING na razie double bottom w grze, aczkolwiek rzadko one wchodzą, więc trzeba trzymać się na baczności :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 141
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: sovas » wtorek, 11 maja 2021, 00:53

@anagamidev Co obstawiasz na dziś dla LTC?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2021
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: scobini » wtorek, 11 maja 2021, 01:16

Po 4 latach w końcu się zarejestrowałem :)
Sam również mam dużą pozycję na LTC, obecnie również na LTC jest hype w społeczności, która w krypto wchodziła w momencie, gdy dogecoin po 0,7$ wydawawał się abstrakcją i urealnieniem ludzkiej głupoty. Mało kresek rysuję, ale patrząc na fundamenty i behawioryzm to na LTC należy się 600$ jak przysłowiowa "psu buda" - oczywiście wyłączając jakieś kolejne zjawiska typu "black swan".

Wcześniej również ktoś wypowiadał się w odniesieniu do "psich walut", Shiba, Kishu, Hokk itd (masa tego), przypomina mi to mocno hype na Crypto Kitties, które lata temu również osiągały niewyobrażalne jak na zaszłe czasy ceny. Jednak na tym hype - warto się przejechać, ludzie są coraz głupsi, i coraz to głupsze inicjatywy będą zarabiać i zdobywać sentyment mas :)

@anagamidev chciałbym w pierwszym swoim poście wspomnieć, że uważałem Twoje analizy i kreski za marzenia i mokry sen, jednak doskonale przedstawiasz sentyment rynku, duża wartość dodana dla tego forum w postaci Twojej osoby, tak samo jak @Bitmar @ergorg @DjVegas98 @mudol @masonbtc czy @RevWolt - jednak przegapiacie w inwestycjach niszowe projekty stworzone tylko pod "pump and dump" shillowane mocno na TT, TikTok, Reddit, 4chan (chociaż 4chan mocno stracił na sile w ostatnich latach), a to włąśnie na tych platformach tkwi obecnie short termowa siła i tam "shillowane" są aktywa na których można szybko zarobić wyczuwając nastroje, via obecny hype na wszelkiej maści pieski. Z przyjęciem założenia - że jesteśmy tam dla szybkiego zysku, bo wartości projektu, temu devów, game changera na rynku krypto tam nie ma. Chyba, że największą wartością w dzisiejszym zdecentralizowanym świecie jest społeczność?

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 12 września 2020
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Onyxone » wtorek, 11 maja 2021, 05:27

Kupiłem EOSa, myślę, że to już odpowiednia pora 💪

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: noob_biznesu » wtorek, 11 maja 2021, 09:49

@scobini Witamy i zapraszamy do dzielenia się informacjami o które coiny chodzi i będziemy kupować razem z trendem tiktoka, jestem jak najbardziej za :D

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 25 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: dwóchtaterników » wtorek, 11 maja 2021, 10:42

scobini pisze: wtorek, 11 maja 2021, 01:16przegapiacie w inwestycjach niszowe projekty stworzone tylko pod "pump and dump" shillowane mocno na TT, TikTok, Reddit, 4chan


Ludzie są zbyt leniwi, żeby pojąć jakieś założenia technologii której nie rozumieją, ja tez nie do końca ją rozumiem, ale staram się dowiedzieć w co wkładam hajs.

Ludzie kierują się czym innym, urósł pies, to kupuje psa, janusz weź kup tego psa bo w tv o tym mówili.


Owczy pęd, czysta psychologia, Musk to rozgryzł i rozgrywa ten rynek, przecież BTC też on napompował przypominam.


Przecież jakby Musk napisał teraz ze ma piękny widok z okna i by dodał widok z tego okna to wszystko co by było na tym zdjęciu miałoby swoje coiny i by opór rosły, jakieś musktreecoiny safegardeny itp.

Szybki zysk nakręca i zachęca do wpierdalania się w szity ,ale trzeba zachować rozsadek i nie być zbyt chciwym

Z całkowitą planowaną maksymalną podażą w wysokości 1 000 000 000 000 000 000 tokenów (1 biliard), SHIB zajmuje obecnie 30. miejsce wśród największych kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej. To pokazuje, że rynek jest napompowany do granic możliwości i będzie wyleszczenie jakiego jeszcze nie było. Będzie płacz, samobójstwa i pytania jak to się stało. Krach jest nieunikniony.

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: own3dbyhype » wtorek, 11 maja 2021, 10:54

dwóchtaterników pisze: wtorek, 11 maja 2021, 10:42Z całkowitą planowaną maksymalną podażą w wysokości 1 000 000 000 000 000 000 tokenów (1 biliard), SHIB zajmuje obecnie 30. miejsce wśród największych kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej. To pokazuje, że rynek jest napompowany do granic możliwości i będzie wyleszczenie jakiego jeszcze nie było. Będzie płacz, samobójstwa i pytania jak to się stało. Krach jest nieunikniony.

Shib wedlug cmc jest obecnie na 18 pozycji wedlug market capu, a i tak spadl bo jeszcze w nocy byl na 14 pozycji.

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dix22 » wtorek, 11 maja 2021, 12:08

Kiedy uruchomią shorty na Shib? :D

Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: 9 kwietnia 2021
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: marcin225 » wtorek, 11 maja 2021, 12:26

Póki co wystarczą longi :D Ja jestem zadowolony z zaistniałej sytuacji bo kilka dobrych tygodni temu wszedłem w kilka shitów , oczywiście zaczęły spadać to postawiłem krzyżyk na tym. Wczoraj i dziś rano dwa sprzedałem z x3 i x4 zyskiem. Oczywiście daje góra dzień -dwa na te wzrosty bo w końcu się hajp skończy i młodzi inwestorzy spostrzegą się po nagłych spadkach , że nie pójdzie w górę i się wyprzedadzą.

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 25 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: dwóchtaterników » wtorek, 11 maja 2021, 12:53

own3dbyhype pisze: wtorek, 11 maja 2021, 10:54Shib wedlug cmc jest obecnie na 18 pozycji wedlug market capu, a i tak spadl bo jeszcze w nocy byl na 14 pozycji.

a widzisz, nie jestem na czasie :lol:

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dix22 » wtorek, 11 maja 2021, 14:57

To się nazywa timing. Wczoraj kupiony EOS po 8,50 na 3x lewarze.

Dzisiaj już 10.50 :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pablo12 » wtorek, 11 maja 2021, 15:06

ja z 3h temu kupiłem po 9 ale bez dźwigni boje się tego jak ognia xD Licze na jakieś 13-15 dolców :D

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dix22 » wtorek, 11 maja 2021, 15:09

pablo12 pisze: wtorek, 11 maja 2021, 15:06ja z 3h temu kupiłem po 9 ale bez dźwigni boje się tego jak ognia xD Licze na jakieś 13-15 dolców

Ja liczę na 40 USD, czyli 100% od ATH z roku 2017/2018.

Czyli Na lewarze do zrobienia ponad 1k %. Wydaje się nierealne, ale BNB czy inne wieksze shity typu LTC własnie tak wybijały. EOS z tych TOP 25 najwiekszych kapitalizacją bardzo słabo, konsolidacja trwała najdłużej. No to jakiś fundusz typu Greyscale sie nim zainteresował. Tutaj walę w góre, a kasy mają jak lodu z tych Dogów i innych coinów.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pablo12 » wtorek, 11 maja 2021, 15:14

Jak najbardziej możliwe ale na to trzeba trochę czasu ;) Na pewno nie na tym wybiciu. Chyba że zaszaleje jak etc...

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dix22 » wtorek, 11 maja 2021, 15:16

pablo12 pisze: wtorek, 11 maja 2021, 15:14Jak najbardziej możliwe ale na to trzeba trochę czasu Na pewno nie na tym wybiciu. Chyba że zaszaleje jak etc...

Pamiętasz ADA? :) Ja pamiętam ją po 8 centów. Teraz 1,72 USD. Szaleństwo, ale co zrobić. Dla mnie np. taka ADA już nie ma potencjału wzrostowego, a to że pompuja ją znowu to inna sprawa.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pablo12 » wtorek, 11 maja 2021, 15:22

Panie ja pamiętam BTC po 1200zł eth po 50zł nie przypominaj :D A nadal biedak ze mnie taki los :) Ja mam sell na 12.10 i odkupuje moje nano w większej ilości dzięki eos :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1059
Rejestracja: 29 stycznia 2021
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: kemot80 » wtorek, 11 maja 2021, 15:32

a po 200PLN pamiętasz? :D

Pomyśleć, że bodajże w 2016 miałem 45BTC uśrednione po 1200PLN i z 1000 LTC po...15PLN :D Teraz LTC podobnie się zachowuje jak wówczas BTC, choć w pewnym momencie w okolicach 2KPLN to bylo szaleństwo, permanentne pump&dump

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości