Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Posty: 7690
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2828
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pael » czwartek, 11 lutego 2021, 11:20

ZEC i DASH dobrze wygladaja

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mxxm977 » czwartek, 11 lutego 2021, 11:21

benq pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 08:02NIE
Brak SL to prędzej czy później pewna droga do zostanie bagholderem coinów wartych ułamek tego, ile za nie zapłaciłeś.
Moje pytanie było iroczne. Pamiętam jak w 2017/2018 roku byłem zapakowany w różne alty, między innymi liski po cenie kilkudziesięciu złotych. Używając jakiegokolwiek SL chronimy się przed stratą tego 70% kapitału w jedną noc gdy wszystko pęknie.
benq pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 08:02Jeżeli dysponujesz takim kapitałem, że jesteś w stanie przez 3 lata dopłacać do stratnej pozycji, żeby po 3 latach cieszyć się z odzyskania wkładu albo zrobienia x2, to pomyśl ile byś osiągnął tnąc szybciej stratę i kupując coś, co nie spadło o 99%.
Dlatego sam się pytałem o podejście do XRP. Uśredniałem pozycję do około 0.51$. Dopiero w tym momencie jestem na delikatny plus (0.52$). Z tym, że XRP trzymam już jakieś 2 tygodnie jako zamrożony kapitał. Czy nie lepiej zamiast uśredniać było zrealizować stratę, a następnie skoro wszystkie coiny robią tyle procent to po prostu włożyć w coś innego?... Odpowiedź do przenalizowania samodzielnie ;)
anagamidev pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 08:06tylko nie można bać się kupować przecen. Przykładowo jeśli kupiłeś idealnie Liska na 140PLN za 100kPLN z jakiegoś powodu licząc nie wiem na 240PLN, bo tak wyceniłeś wtedy ten projekt, to przy spadku np. do 4PLN powinieneś traktować to jako promocję i być gotowym dołożyć kolejne 100kPLN czy nie wiem ile to jest dla kogoś dużo może to być 1kPLN czy 10kPLN czy nawet milion PLN I jeśli to zrobisz to na odbiciu do 8PLN masz już +100% czyli masz z powrotem 200kPLN w kieszeni + te Liski, które kupowało się na 140PLN za friko
Przez chwilę musiałem się zastanowić, ale faktycznie wygląda to kusząco. Pamiętaj tylko, że mógłbyś zarobić znacznie więcej sprzedając stratnego liska za 120pln i odkupując go za 4pln. Wtedy przy wystrzale o 100% (do 8pln) byłbyś znacznie bardziej bogaty niż przy uśrednianiu. Jak widzisz, obydwie metody wymagają wyczucia gdzie będzie dołek. A przecież równie dobrze może być tak, że kupisz za kolejne 100 000pln po cenie 4pln i spadnie do 2.50 pln. I co wtedy? Kolejne 100k na stół? Dokładnie tak jak pisał @Pleasek89
Pleasek89 pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 10:35Tym bardziej, że nawet przyjmując cenę LSK 100zł jako szczyt szczytów spadek o -95% to 5zł a spadek o -97,5% (wydawałby się niewiele większy od -95%, prawda?) tnie ci kapitał o kolejne 50%.
Taktyka jest dobra, ale trzeba z nią bardzo uważać.
Mała dygresja. Wiem, że to całkiem inna bajka, ale co z ludźmi, którzy uśredniali i nadal uśredniają BitConnecta? :mrgreen: :mrgreen:
adiqq pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 09:35Dlatego tak ważne jest od początku dokumentowanie zysków i strat - bo tak jak napisałeś, to że znajdą się jednostki, które teoretycznie mogą w ten sposób grać, to znaczna większość tylko zrobi sobie krzywdę.
Dziękuję sobie, że kilka tygodni temu założyłem taki arkusz. Bez tego człowiek jakoś tak czuł się jak we mgle.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Desmond » czwartek, 11 lutego 2021, 11:22

@DjVegas98 BAT się rusza, jakiegoś SL masz ustawionego czy głęboko wierzysz w 2k bez żadnych zawahań ? Patrząc do BTC, to do tej strefy 2-3k sato powinien wlecieć, tam gdzieś bym szukał wyjścia, na pewno jakiejś części coinów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1411
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » czwartek, 11 lutego 2021, 11:24

@Desmond SL 990, TP 1800-1900

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 11 lutego 2021, 11:33

@benq pokaż jakąś jedną predykcję, analizę czy jakieś swoje twierdzenie, żeby można było coś z tego wyciągnąć i wykorzystać :D
Spoiler:
anagamidev pisze: środa, 30 grudnia 2020, 23:49 @Dunno no amerykańce-ikserpeowcy nie mają za ciekawie, ale może zrobią do 13 stycznia jakiś exit pump :D Tam te poziomy 0.3-0.5$ mogą jeszcze odklepać, aczkolwiek RSI na 1d i 4h tak nisko, że to raczej jakaś długoterminowa akumulacja się odbywa wg. mnie :D
Spoiler:
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6769
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6634
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 11 lutego 2021, 11:47

Uśrednianie przy nieskończenie wielkim kapitale, rozpoczęte przy -80% nie jest takie złe. Ale ile z nas jest w stanie dokładać kolejne dziesiątki tysięcy PLN do nieudanych pozycji jak milioner anagami, hm? Poza tym jego pozycje w skali jego majątku duże nie są. Cała tajemnica jego sukcesu. Weźcie sobie tysiąc złotych, grajcie za 10 PLN i uśredniajcie przy spadku o połowę podwajając kwotę - jeśli nie będzie delistingu to w końcu kiedyś się załapiecie na jakiś PND i cośtam zarobicie. Ale:

- w porównaniu do skali całego kapitału będzie to gówniany zarobek. W przykłądzie ze 1000 PLN - zarobicie powiedzmy 50 PLN po roku i to będzie wszystko, co wyciągnięcie z kilku miesięcy hossy (!).
- może zając miesiące, a nawet lata, bo ta gra przeciwko trendowi w nadziei, że kiedyś się odwróci.

Bezpieczne? Z grubsza, odliczając ryzyko delistingu.
Skuteczne? No tak sobie.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1411
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » czwartek, 11 lutego 2021, 11:49

Uwaga na alty teraz, silny wystrzał na Bitku. Jak go nie wygaszą z miejsca to na altach może być dłuższa przerwa. :/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 11 lutego 2021, 11:52

Nie ma czegoś takiego jak nieskończony kapitał, tak samo nie ma czegoś takiego jak nieskończony spadek, tak naprawdę spadki po 90% bez odbicia na 100-200% są mega rzadkie na crypto, delistingi to też mniej niż 10% zatem jeśli się zdywersyfikujemy się na 10 coin'ów(LTC, ETH, Lisk, GAME, ZEC, ZEN, STEEM, ADA, IOTA, BTC, DASH w moim przypadku, warto sobie sprawdzić od ich 80-90% ile cena wzrosła i czy jest na plus, większość jest na plus, a ja do tego uśredniałem, co zalecałem)to któryś coin zrobi to 1000% i nam zapłaci za wszytko :D A co do tego kapitału, to po takiej pompce 100-200% mamy kapitału x2 i możemy znowu powtarzać aż do znudzenia taki schemat :D I to było na Lisk i na LTC i ETH :D Czyli ten kapitał pomnażamy i możemy ten zarobiony odkładać po prostu w postaci coin'ów na long term :D Ech, nie wiem co tu jest do niezrozumienia :D

Czyli tak mamy Liska po 4PLN wchodzimy za 100kPLN, kupujemy 25k Lisków, odbija do 8PLN, mamy z powrotem 100kPLN i 12.5k Lisków na long term :D Teraz marzymy, żeby Lisk znowu spadł do 4PLN, żeby powtórzyć schemat :D A longtermowo liczymy na ATH czylI 140PLN+, bo z takim przekonaniem gramy i akumulujemy :D

Czyli tak mamy ETH po 100$ wchodzmy za 100k$, i mamy 1000ETH, odbija do 200$, sprzedajemy połowę i mamy z powrotem 100k$ i 500ETH za friko na long term :D Teraz marzymy, żeby ETH znowu spadł do 100$, żeby powtórzyć schemat :D A longtermowo liczymy na ATH czylI 1400$+, bo z takim przekonaniem gramy i akumulujemy :D
Spoiler:
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 lutego 2021, 12:03 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: benq » czwartek, 11 lutego 2021, 12:02

anagamidev pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 11:33pokaż jakąś jedną predykcję, analizę czy jakieś swoje twierdzenie, żeby można było coś z tego wyciągnąć i wykorzystać
No przecież wrzuciłem w pierwszym, długim poście. Nic mądrzejszego niż w tamtym poście Wymazywanie nie mam do dodania. Masz tam nawet materiały źródłowe. Nie rozpoczynać zakupów w trakcie spadków, łapiąc noże, tylko na początku wzrostów. Tylko tyle i aż tyle.
https://99bitcoins.com/deadcoins/
Znikające monety z portfeli.
Hacki giełd.
Nie, to zdecydowanie nie jest rynek z zerowym ryzykiem, jak próbujesz to przedstawiać.
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 lutego 2021, 12:04 przez benq, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 292
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 168
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: spidersEverywhere » czwartek, 11 lutego 2021, 12:07

anagamidev pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 11:52Ech, nie wiem co tu jest do niezrozumienia
No to i ja dołączę do tych nierozumiejących jeszcze ;). Uważam, że i tak większość Twoich sygnałów się sprawdzała ale w moim przypadku Twoja strategia też się nie sprawdzi. Gram na tyle ograniczonym kapitałem, że nie mogę go dzielić na wiele mniejszych części by wchodzić na kolejnych dipach bo w moim przypadku żeby zysk był zauważalny i warty zachodu powinien iśc przynajmniej 10x kwota wejścia więc jak podzielę to co mam na 10 transzy to potencjalnie ryzykuję mniej ale i zysk będzie mniejszy i niewarty zachodu. Innymi słowy 'albo grubo albo wcale', niewielki zysk nie zmieni mojej sytuacji ekonomicznej a chyba wszyscy wiemy, że krypto w naszych czasach to okazja to zarobienia, która zdarza się raz na 100 lat :P.

Dodano po 3 minutach 20 sekundach:
benq pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 12:02Nie rozpoczynać zakupów w trakcie spadków, łapiąc noże, tylko na początku wzrostów.
Łatwo napisać, trudniej z realizacją. Co jak zakładałeś niższy dołek a cena zaczęła rosnąć? Nie wchodzisz już? Możesz, na pewno nie stracisz tego co masz ale możesz stracić potencjalny zysk, który będzie znacznie większy nawet jak nie wejdziesz w idealnym miejscu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 11 lutego 2021, 12:13

benq pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 12:02Nie, to zdecydowanie nie jest rynek z zerowym ryzykiem, jak próbujesz to przedstawiać.
Ogólnie nie opłaca się żyć, bo wszyscy i tak umrzemy, nie ma nic po śmierci, a w każdej chwili może spaść na nas kometa czy jakiś szaleniec nas napaść na ulicy, poza tym całkowicie przeinaczasz to co napisałem :D Dla przypomnienia:
anagamidev pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 08:38 I warto zauważyć, że wchodzisz na grubo na takim czymś za 10k$(udało Ci się uśrednić gdzieś tam do niskich wartości, a nie jest to problem przez dwa lata) i przy dobrych wiatrach masz 500k$ zysku :D Mając 10 takich coin'ów ryzyko do zysku jest 0, nawet jak 9 z nich nie wypali długoterminowo :D
Konkretny przypadek, czyli jeśli wiemy, że 1 z nich chociaż powinien zrobić 1000%+ to wychodzimy na plus :D Prawdopodobieństwo, że żaden z nich nie zrobi co najmniej +100% po spadku 90-99% w dłuższym terminie oraz że żaden z nich nie zrobi co najmniej +1000% czyli wróci na swoje ATH czy okolice graniczy z cudem :D No ja rozumiem, że można być mega crypto-sceptycznym, ale bez przesady ten rynek nie upadnie, bańka pęknie, po niej będzie jeszcze większa :D Poza tym ryzyko na rynku to jest aksjomat, czyli oczywista oczywistość, więc pomijamy to w naszych rozważaniach :D Ale w mojej metodologii można stracić np. 1kPLN(czyli relatywnie mało), a zyskać 100kPLN czyli relatywnie dużo, dzięki czemu możemy tą strategię uskuteczniać mając nawet 99 wtop pod rząd :D Ale powiedzmy, że jest to 1/10 to i tak w dłuższym terminie powinniśmy zyskiwać :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: benq » czwartek, 11 lutego 2021, 12:25

spidersEverywhere pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 12:07Łatwo napisać, trudniej z realizacją. Co jak zakładałeś niższy dołek a cena zaczęła rosnąć? Nie wchodzisz już? Możesz, na pewno nie stracisz tego co masz ale możesz stracić potencjalny zysk, który będzie znacznie większy nawet jak nie wejdziesz w idealnym miejscu.
Właśnie tu jest sedno.
Nie zakładać żadnego dołka! Po co zakładać dołek, w który 99,9999% traderów nigdy nie trafia?
Jeżeli dołek już był, zaczyna się budować trend wzrostowy to jest dokładnie moment na zakupy.
Po co zaczynać na stracie i próbować uśredniać cenę na dołku, którego też może nie uda Ci się złapać, skoro znacznie lepszy wynik osiągnąć można wchodząc nawet wiele % powyżej dołka dołków i łapiąc mocny ruch w górę?
Co zrobić, jeśli ledwo co uśredniłeś, a cena dalej spadła? Uśredniać dalej? Po jakim kolejnym spadku? 10%? 90%?
Czy ten dołek na którym uśrednisz jest już dołkiem dołków, czy jednak nie? Bo jeśli nie, to po co uśredniać już teraz, skoro po kolejnym spadku o 90% kupisz 10x więcej?
anagamidev pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 12:13Konkretny przypadek, czyli jeśli wiemy, że 1 z nich chociaż powinien zrobić 1000%+ to wychodzimy na plus Prawdopodobieństwo, że żaden z nich nie zrobi co najmniej +100% po spadku 90-99% w dłuższym terminie oraz że żaden z nich nie zrobić co najmniej +1000% czyli wróci na swoje ATH czy okolice graniczy z cudem
No właśnie nie. Nie ma żadnego dowodu, że coiny zawsze muszą zrobić x10. A nawet jeśli zrobią x10 od swojego dołka dołków, to uśredniając masz znacznie wyższą cenę niż dołek dołków.
To chyba już ostatni mój post w temacie. Przynajmniej próbowałem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6769
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6634
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 11 lutego 2021, 12:27

No ja mam tę "przyjemność" tryzmania STORJ, czyli coina, który w sumie niczego nie pokazał na tej hossie (mimo, że pokazał wiele na poprzednim alt season). Teoretycznie kupiony jeszcze wcześnie (1180 sato). W praktyce nawet ta wartość została już naruszona szpilką.

Podstawy były solidne, zwłaszcza na 1w: rząd płaskawych świeczek przy wzroście wolumenu. Najwyraźniej jednak to może być przyczyną wtopy jak na KMD, gdzie rekordowy wolumen w dołku na 1w okazał się ... totalnym bulltrapem, a cena spadła o jakieś 90% od topu tamtego miejsca. tak, aż o 90% i to w dołku. Więc naprawdę różnie może być. To przez to nie natrzaskałem tyle kasy, co niektórzy w temacie ;)



Niby jakiś tam kanał jest, wol zachęcajcy, 1w wybitnie bycze, a efekt gówniany....


Duży wolumen przy niewielkim ruchu up może oznaczać, że silniejszą presję popytową równoważy wzmożone wychodzenie z pozycji zawiedzionych. To nie zawsze akumulacja. Warto pamiętać, bo gdy żródełko wyschnie, to kurs zawali się jak domek z kart.
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 lutego 2021, 12:34 przez BitJanusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 11 lutego 2021, 12:33

benq pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 12:25Nie zakładać żadnego dołka! Po co zakładać dołek, w który 99,9999% traderów nigdy nie trafia?
No dokładnie, dlatego ja uśredniam i pokazuję jak to robić, że po kilku tygodniach jeśli mam stałą założoną ilość na long term to cena średnia jest poniżej dołka albo zerowa :D
benq pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 12:25No właśnie nie. Nie ma żadnego dowodu, że coiny zawsze muszą zrobić x10. A nawet jeśli zrobią x10 od swojego dołka dołków, to uśredniając masz znacznie wyższą cenę niż dołek dołków.
Podałem Ci wyżej przykłady, mam często poniżej dołka albo 0 czyli coiny za friko :D I później odcinam kupony longtermowo, czyli wyłapię jeden wzrost na 100%, mam coiny za friko, rośnie te x5-10 i sobie pykam na lokalnych wahaniach :D Czyli tak kupiłem sobie 200 ZEN za 800$ na 4-8$ udało mi się uśrednić do 3$, i teraz po wzroście(do 20-40$) sobie pykam i np. sprzedaję 100 ZEN czekam aż spadnie 1-2$ odkupuję od razu i 100-200$ zysku i tak parę razy w ciągu dnia się uda nieraz :D I tak robię już od grudnia chyba :D Jak nie uda się odkupić to w porządu i tak to 800$ pomnożyło się raz 5-10 :D Czaisz? :D Albo trolling albo faktycznie za wysoki poziom rozumowania :D To samo na BTC przecież robię, trzymam longermowo, czyli uśredniałem od 6k$ w dół, sprzedałem na wokolicach 40k$ i odkupiłem na 33k$, czyli różnica 7k$, powiedzmy, że jest to 10BTC to wychodzi 70k$, dziękuję na rok wystarczająca kwota, a BTC niech robi co chce, wbije 100k$ spoko sprzedam, jak spodanie do 1k$ spoko, przecież te 10BTC kupione na 6k$ się spłaciły :D A docelowo BTC i tak kilka milionów będzie wart :D Rozglądam się za kolejną górką :D Chociaż wg. mnie BTC nie spadnie już poniżej 30k$ nigdy :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 lutego 2021, 12:47 przez anagamidev, łącznie zmieniany 5 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: benq » czwartek, 11 lutego 2021, 12:34

maxxam97 pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 11:21Pamiętaj tylko, że mógłbyś zarobić znacznie więcej sprzedając stratnego liska za 120pln i odkupując go za 4pln. Wtedy przy wystrzale o 100% (do 8pln) byłbyś znacznie bardziej bogaty niż przy uśrednianiu. Jak widzisz, obydwie metody wymagają wyczucia gdzie będzie dołek. A przecież równie dobrze może być tak, że kupisz za kolejne 100 000pln po cenie 4pln i spadnie do 2.50 pln. I co wtedy? Kolejne 100k na stół? Dokładnie tak jak pisał @Pleasek89
Warto było, bo jak widać do kogoś trafiło. :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1411
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » czwartek, 11 lutego 2021, 12:46

60% dominacji to jest póki co widzę mur Chiński od dłuższego czasu. :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6769
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6634
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 11 lutego 2021, 12:52

Okej, SL-ki pozakładane, bitek lada moment przebije spadkową z ATH więc może być pompka i oczywście powiązany z nim dump na altach.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Desmond » czwartek, 11 lutego 2021, 12:57

Jak ciasny SL na STORJ ? Tak z ciekawości pytam, bo BAT jedzie zaraz po drugim torze obok.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6769
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6634
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 11 lutego 2021, 12:57

STORJ potrzymam akurat trochę dłużej, skoro już trzymam. Dopiero opuszczenie tego kanału skłoni mnie do sprzedaży, ale zmniejszyłem pozycję nieco z uwagi na zyski.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 11 lutego 2021, 13:09

Lisk :D HH w zasadzie, czyli w hossie, aczkolwiek pasowałoby przebić 2.88$ i utrzymać :D

Spoiler:
anagamidev pisze: piątek, 1 stycznia 2021, 03:47 @masonbtc no Lisk to już w zasadzie jest na wylocie :D Owszem mógłby spaść tutaj znowu do 1-2PLN, ale tak jak mówię, że tutaj już wszystko kupowane da zarobić krocie :D Analogicznie, dzisiaj czy ktoś kupował na 3k$, czy na 6k$ czy na 10k$, jeśli zaryzykował powiedzmy równowartość mieszkania to pewnie ma dwa i stać go na lambo :D Nie ma sensu długoterminowo aż tak fikoswać się na małych wahaniach na dołku, chocaż tutaj można dużo pomnożyć czy to lisków czy kapitału jak się dobrze te lokalne wahania przewiduje :D Bardziej jest sztuką nie wyprzedać się za wcześnie tylko nawet powiększać torby w miarę rośnięcia co nie jest łatwe, bo np. na BTC nie było większych korekt :D

Spoiler:
Bardzo podobnie to wygląda do trójkąta na LTC :D
Spoiler:
anagamidev pisze: sobota, 24 października 2020, 19:07 LTC 100$ soon! Cała na pokład!
Spoiler:
Lisk 100$ soon :D Cała na pokład! :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości