Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » środa, 10 lutego 2021, 21:45

@pablo12 PNT to jest coin Pracowni Nowych Technologii, stokenizowali się? :D

### edited: 2021-02-10 22:25 ###
Litecoin kolejna promocja :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6769
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6634
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 10 lutego 2021, 23:12

Kurde... wczoraj myślałem o CTSI ;) ale jak się ma pozycję w czym innym, to co zrobić, rozmnożyć? :roll:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 292
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 168
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: spidersEverywhere » środa, 10 lutego 2021, 23:23

potrzebuję porady (nie inwestycyjnej ofc ;) ).
jakis czas temu po pompce na xrp skupilem za wieksza czesc srodkow ten token po przecenie 3X%. Okazalo sie, ze to byl zrzut i spadlo dalej a ja bede na 0 dopiero jak xrp wbije 0,57$ ;). Część zostawię w nim na pewno ale nie mam pomyslu na pozostale inwestycje bo kupilem tez juz ltc, zec, zen, trx, dcr, iota, ren i dot ;). Wybrac do usd czy sadzicie, ze jednak warto zostawic w xrp albo wrzucic w inny coin? Po prostu nie znam potencjalu xrp bo domyslam sie, ze skoro go zdelistowali na kilku gieldach to nawet po pomyslnej decyzji SEC tak szybko na gieldy nie wroci (jesli w ogole)
ps. nie bawie sie juz w daily trading, zle sie to konczy w moim przypadku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1411
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » środa, 10 lutego 2021, 23:27

@BitJanusz No ja dzisiaj kupiłem nietoperka i chciałbym to dowieźć do 2k sato. :mrgreen:

Obrazek

Warunki są naprawdę niezłe póki co ;)
A przy przebiciu 1100 jeszcze trochę dołożę to pozycji jak się uda oczywiście tam dojść. ;)

Myślałem pierw nad drobnym lewarkiem, ale raczej nie jestem zdolny do takich rzeczy. :D

Gaduła
Posty: 316
Rejestracja: 1 marca 2014
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Gordu » środa, 10 lutego 2021, 23:31

Bat jest aktualnie na swoim ATH, myslisz ze tak poleci jeszcze ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1411
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » środa, 10 lutego 2021, 23:32

@Gordu Chodzi Ci o dolarki ta? To raczej staram się tym wgle nie sugerować bo mamy znacznie większe to:
Obrazek

To w zasadzie jakbym powiedział coś w deseń " W 2017 ludzie zarabiali 1500zł najniższą"

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mxxm977 » środa, 10 lutego 2021, 23:33

DjVegas98 pisze: środa, 10 lutego 2021, 23:27A przy przebiciu 1100 jeszcze trochę dołożę to pozycji jak się uda oczywiście tam dojść.
Ja mam poustawiane TP na 1055, 1190, 1300 sato. Niby "niewielki" zysk patrząc przez pryzmat tych 2k sato, o których mówisz, ale chciałbym, żeby chociaż to weszło ;)
W ciągu dnia idealnie wyłapałem SL i sprzedałem za automatycznie za 903, żeby kilka godzin później odkupić za 970...
Ale faktycznie liczę, że BAT pokaże na co go stać. Podoba mi się, że jest taki "bliski" szaremu użytkownikowi. Bo halo! Przecież każdy używa przeglądarki. Trzymam kciuki ;) :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1411
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » środa, 10 lutego 2021, 23:39

@maxxam97 No ja sprzedając między 1800-2000 byłbym uhahany po same uszy.
Jak BTC nie odpie*doli nic głupiego przez następne 24h, to może ruszyć pompka:

Obrazek

Jak obecny top 15m (977) zostanie przebity, to mogą włączyć się zlecenia botów i większy volumen.
Ręce pod dupę i czekamy. :D

Ale przyznam szczerze, że wykres BAT przez ostatnie kilkanaście dni wcale nie był taki oczywisty.
Zobacz jakie szlaczki wykręcali w stosunkowo małym range'u, żeby może wytrzepać trochę ludu. :mrgreen: :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » środa, 10 lutego 2021, 23:56

maxxam97 pisze: środa, 10 lutego 2021, 23:33W ciągu dnia idealnie wyłapałem SL i sprzedałem za automatycznie za 903, żeby kilka godzin później odkupić za 970...
I później dziwić się, że osiągane są kosmiczne wyceny, a shorciarze wyleszczani są jak dzieci :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Desmond » czwartek, 11 lutego 2021, 00:49

Namówiliście na tego BATa, te 2k sato nie jest jakimś wysokim pułapem jak tak się popatrzy na dziennie. BTC jakby się nie wtrącał, to do końca tygodnia nawet można by tam wskoczyć.

Gaduła
Posty: 316
Rejestracja: 1 marca 2014
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Gordu » czwartek, 11 lutego 2021, 00:56

all in w bata !

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mxxm977 » czwartek, 11 lutego 2021, 01:04

anagamidev pisze: środa, 10 lutego 2021, 23:56I później dziwić się, że osiągane są kosmiczne wyceny, a shorciarze wyleszczani są jak dzieci
Czyli rozumiem, że lepiej grać bez SL albo głębszym (czyli jakim? ilu procentowym?), a w przypadku dużych spadków jeszcze dokupywać i uśredniać? Oczywiście, że ma to prawo bytu, o ile zakładamy, że coin wybije później. Bo jeżeli nie to możemy uśredniać w nieskończoność tym samym pogłębiając straty. Nie miałeś nigdy takiej sytuacji? Pytam poważnie, bo jednak jest sporo altów, które nie odrobiły jeszcze swoich ATH.
Desmond pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 00:49Namówiliście na tego BATa, te 2k sato nie jest jakimś wysokim pułapem jak tak się popatrzy na dziennie. BTC jakby się nie wtrącał, to do końca tygodnia nawet można by tam wskoczyć.
Gordu pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 00:56all in w bata !
Te 2000 sato (100%) faktycznie jest realne w tym-przyszłym tygodniu?
Większość mojego portfela to nietoperze. Oby tylko nie skończyło się zupą z nietoperza ;)

@Edit
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Co sądzicie o takim rozłożeniu TP i SL?
Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 lutego 2021, 02:13 przez mxxm977, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Desmond » czwartek, 11 lutego 2021, 01:12

Realne jest, ADA wbiło x2 przez ostatnie 10 dni, natomiast czy tak się stanie ? Czas pokaże. Co prawda, do USDT jest drogo, ale już patrząc do pary z BTC, to wygląda na troszkę promocyjne ceny. Ja raczej wchodzę w mniejsze alty, natomiast jest problem je skupić w krótkim czasie, z nietoperzem nie było tego problemu. Niech BTC nie odwala kaszany i będzie dobrze :)

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: juscik » czwartek, 11 lutego 2021, 01:30

Kluczowa bitwa na XLM w kontekście dalszych wzrostów :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 11 lutego 2021, 07:34

Wydaje mi się, że wkrótce może dokonać się pompa na DASH do 255$ :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
29
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: benq » czwartek, 11 lutego 2021, 08:02

maxxam97 pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 01:04Czyli rozumiem, że lepiej grać bez SL albo głębszym (czyli jakim? ilu procentowym?)
NIE :!:
Brak SL to prędzej czy później pewna droga do zostanie bagholderem coinów wartych ułamek tego, ile za nie zapłaciłeś.
maxxam97 pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 01:04a w przypadku dużych spadków jeszcze dokupywać i uśredniać? Oczywiście, że ma to prawo bytu, o ile zakładamy, że coin wybije później. Bo jeżeli nie to możemy uśredniać w nieskończoność tym samym pogłębiając straty. Nie miałeś nigdy takiej sytuacji? Pytam poważnie, bo jednak jest sporo altów, które nie odrobiły jeszcze swoich ATH.
Pytasz gościa, który od lat namawia na zakup liska:
Spoiler:
Obrazek
czy GAMECREDITS:
Spoiler:
Obrazek
czy kiedykolwiek stracił? :lol: Nie no co Ty, kupował po kilkadziesiąt $, skupował dipy po $40, okazje po $20, super szanse po $10. A na koniec przecież wystarczy dodatkowe 100,000 zł wrzucone przy najgłębszym dołku i już uśredniona cena zakupu pozwala zarobić przy $2.
Jeżeli dysponujesz takim kapitałem, że jesteś w stanie przez 3 lata dopłacać do stratnej pozycji, żeby po 3 latach cieszyć się z odzyskania wkładu albo zrobienia x2, to pomyśl ile byś osiągnął tnąc szybciej stratę i kupując coś, co nie spadło o 99%.
To nie jest niemożliwe, że nawet takie shity zaliczą mega wzrosty. Tylko po co czekać na cud, kiedy pieniądze leżą na ulicy.

Crypto jest specyficzne, to prawda. Często SL na 5-10% okazuje się zbyt wąski, bo zostaje uaktywniony, a potem cena odbija w trafnie przewidzianym przez Ciebie kierunku. Ustawienie SL na 20 i więcej procent może wyzerować Ci cały kapitał przy 4-5 złych zleceniach - gra all in całym kapitałem jest dla mocno zaprawionych w boju. Kluczowe tu jest wyczucie, nikt nie da Ci gotowego wzorca, "ustaw XX% i zawsze działa".

W trakcie takiej hossy jak w 2017-2018 i teraz nietrudno zostać guru.
Wystarczy kupić 10 losowych rzeczy i któraś na pewno zaliczy niezły wzrost. I pyk, screen gotowy. Stratnymi pozycjami się nie chwali przecież.
Ostatnio napisał do mnie jeden kretyn pseudo-znajomy, czy chciałbym wejść w "spółkę". Mielibyśmy kupić wszystkie krypto z top 50 za $1000, poczekać kilka dni, a potem wybrać te, które zrobiły najlepszy wynik, udostępnić screeny z zakupu i sprzedaży i pyk - oferta wspaniałych, płatnych sygnałów - zobaczcie jaka potwierdzona skuteczność.

ATH mogą przyjść, ale wcale nie muszą. Hossa tak niespodziewanie jak się zaczęła, tak samo się skończy. A wtedy wiesz co się stanie z altami, które zrobiły po 300-500-1000-2000%? Zerknij na wykresy w spoilerze. Bo tym razem nie będzie inaczej.

@maxxam97,
Zerknij na najdłuższy post Wymazywanie na tej stronie - post sprzed 2 lat - nie stracił swojej aktualności.
viewtopic.php?f=110&t=21652&p=532027

Dodano po 14 minutach 52 sekundach:
Jeszcze jeden fajny fragment z 2018 roku.
Pleasek89 pisze: środa, 24 października 2018, 20:28środa, 24 października 2018, 20:28

Dystrybucja tak samo możliwa jak akumulacja? Na poziomie -93% od ATH?
hahaha
Lubię poczytać różne punkty widzenia, ale to jest taki argument, że leżę i kwiczę. To akumulacja na jakim poziomie w tym przypadku? 10 gr?
Pleasek89 pisze: środa, 24 października 2018, 20:39Nie, dystrybucja na poziomie -93% od poziomu ATH nie jest tak samo możliwa jak akumulacja. Ty zdajesz sobie sprawę do jakich poziomów musielibyśmy zejść i jak długo musiałaby trwać akumulacja gdyby obecnie była dystrybucja?

Gdyby w tej chwili trwała dystrybucja altów to zdecydowana większość z nich już by się nigdy nie podniosła lub w najlepszym przypadku trwałoby to całe lata.
To teraz zerknijmy na wykres od 24.10.2018:
Spoiler:
Obrazek
Niemal 2,5 roku a lsk ani przez sekundę nie zbliżył się od poziomu z pewnej akumulacji na -94% od ATH.

@Pleasek89, żeby było jasne, nie chodzi mi tu o jakiś "atak" na Ciebie - absolutely not :!: Sam również popełniłem ten błąd dziesiątki razy, a trochę lisków na stracie hodluję do dziś i nawet 100% od obecnej ceny nie pozwoli mi wyjść na zero z tej wtopy.
Kwestia nie o to, kto miał kiedyś rację, a kto nie - bo nikt nie ma jej zawsze. Najważniejsze jaką lekcję z tego wyciągniemy na przyszłość.

W ogóle polecam kilka stron liskowego wątku, zaczynając od tego pierwszego linka, który wrzuciłem.
Małe zastrzeżenie - teraz trwa mega hossa. Wszystko rośnie. Ludzie denerwują się, bo zarobili TYLKO 5-10%, w 1 dzień, bo jakieś inne rzeczy wystrzeliły 200%. Chodzi mi tylko o to, żeby brać z tej hossy jak najwięcej, ale mieć cały czas w głowie, że to nie potrwa wiecznie i inwestowanie z założeniem, że "albo pomnożę kapitał x10 bo będzie nowe ATH, albo nie zarobię i przetrzymam coiny na kolejną hossę" - to bardzo zła strategia i bardzo zly moment na takie wejścia.
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 lutego 2021, 08:09 przez benq, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 11 lutego 2021, 08:06

@benq ale ja na obu jestem na plus, cały czas uśredniam chodzi mi o to, że na rynku nie ma tego złego, tylko nie można bać się kupować przecen. Przykładowo jeśli kupiłeś idealnie Liska na 140PLN za 100kPLN z jakiegoś powodu licząc nie wiem na 240PLN, bo tak wyceniłeś wtedy ten projekt, to przy spadku np. do 4PLN powinieneś traktować to jako promocję i być gotowym dołożyć kolejne 100kPLN czy nie wiem ile to jest dla kogoś dużo może to być 1kPLN czy 10kPLN czy nawet milion PLN :D I jeśli to zrobisz to na odbiciu do 8PLN masz już +100% czyli masz z powrotem 200kPLN w kieszeni + te Liski, które kupowało się na 140PLN za friko :D I właśnie na bessie masz mnóstwo takich ruchów, oczywiście ja to upraszczam, ale naprawdę da się tym sposobem wyjść na zero, tylko większość osób jakby boi się zaryzykować czy nie wiem co, aczkolwiek właśnie po dużych spadkach jest najbezpieczniejsza gra, a dziwnym trafem wszystkim włącza się greed po dużych wzrostach i jest granie z trendem, owszem to ma sens tylko właśnie wtedy już trudno wyłapać ruch na +100-200% jeśli ktoś nie gra na dźwigni :D To tak jak ostatnio jak XRP spadł mocno, kupowałem na 0.222$, pisałem tutaj wszem i wobec, że wchodzę za 200k, no i poszła pompka na +100%, znowu spadło i dzisiaj jest też ponad dwa razy wyżej :D Czy jest problem ze sprzedażą oczywiście nie :D A jest XRP za friko i liczę na 2-4$ w maju/czerwcu :D Warto zauważyć, że nawet Graf, który niby super czuje rynki uległ złudzeniu, że XRP spadnie do 0.01$ :D To wiesz dla mnie to jest woda na młyn, sygnał kupować kupować kupować, kiedy najwięksi cryptoentuzjaści tracą jakiekolwiek nadzieje, bo nadzieja umiera ostatnia :D Więc można zgadywać, że wszyscy się już wyprzedali w popłochu :D I to samo przecież było na Lisk bardzo długo był na 2-4PLN dzisiaj jest x2 wyżej, czy jest problem sprzedać 100-200k, bynajmniej :D Biorą jak ciepłe bułeczki, poza tym długoterminowo Lisk to dobry projekt i wbije ATH :D Jest promocja :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: benq » czwartek, 11 lutego 2021, 08:12

@anagamidev
Ja nie twierdzę, że Ty nie jesteś na plus.
Całkiem możliwe, że zarobiłeś na krypto 10x czy 50x więcej niż ja.
Ja tylko sugeruję, żeby ludzie nie kopiowali Twojej strategii, bo szybko okaże się, że nie ma ani takiego kapitału, żeby latami uśredniać straty i non stop dokładać, ani tyle czasu i zaangażowania, żeby być w stanie wykorzystać szybkie odbicia i dołki, albo brak podstaw AT, wiedzy o tradingu, słaba psychika.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 11 lutego 2021, 08:16

@benq ale właśnie o to chodzi, że warto ją kopiować jak się okazuje, tak mówią fakty, a Ty się z nimi bijesz, owszem ich weryfikacja wymaga czasu, no, ale ETH czy LTC po spadku 90% zrobiły +1000% od dołka :D Więc strategia jest świetna, a kilka projektów, które nie dadzą, albo jeszcze nie dały zarobi zawsze się trafi :D No ja mam wtopę na razie tylko na TNT, -7kPLN, aczkolwiek powetowałem sobie tą strategią +200k na XRP :D I dziękuję :D Najważniejsza jest regularna realizacja zysków i odkładanie sobie albo w BTC albo w FIAT'ach na jakiś tam duży dip w przyszłości :D Oraz podział kapitału na longterm, short term oraz taki do regularnej gry, czasem po prostu trzeba poczekać na swinga tydzień, a czasem wystarczy godzinę :D I to też krótkoterminowa inwestycja może zmienić się na średnioterminową nie ma jednej metody :D Aczkolwiek jeśli coś spadło 90% to jednoznacznie możemy stwierdzić, że jest w bessie i jeśli przyjdzie kiedyś hossa to będzie +1000% i tyle, wcześniej czy później :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: benq » czwartek, 11 lutego 2021, 08:22

anagamidev pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 08:06długoterminowo Lisk to dobry projekt i wbije ATH Jest promocja
A jakikolwiek dowód na to, poza chęcią, spowodowaną ostrym zapakowaniem w Lisa?
Jak to jest, że ten super projekt w hossie, gdzie stary, zły BTC robi ponad 1000%, zapchane i zamulone ETH ponad 1000%, nowe pomysły i technologie (Polka) robią po 1000%, nawet stare Defi z 2016-2017 robią po 2000%, a tymczasem lisk w tej mega hossie, jest na poziomie -93% od swojego ATH?
Niestety, ale wygląda na to, że choć lisk jeszcze urośnie na tej hossie, może do $3, może $5, a może nawet trafi się pompka do $10 (mało prawdopodobne), to swoją szansę na ATH już przespał. Wypadł z top100 cmc (niedawno był w top20!), słaby wolumen handlowy, tony forgowanych lisków.

Dodano po 2 minutach 25 sekundach:
anagamidev pisze: czwartek, 11 lutego 2021, 08:16ale właśnie o to chodzi, że warto ją kopiować jak się okazuje, tak mówią fakty, a Ty się z nimi bijesz,
Fakty mówią - jeżeli jesteś w stanie w nieskończoność dokładać do strat, istnieje duża szansa, że nadejdzie hossa, na której najprawdopodobniej zarobisz. Będzie to znacznie mniejszy zarobek, niż gdybyś zaczął kupować na początku wzrostów, ale wciąż dobry.
Wystarczy, że ktoś na dużej stracie utraci stabilne źródło dochodu, które uniemożliwi mu uśrednienie po kolejnym z rzędu spadku o 90% i zostaje ugotowany.
Fajnie, że jesteś majętny. Osobiście Cię nie znam, ale życzę jak najlepiej - żebyś kiedyś pojawił się w forbsie jako krypto-miliarder.
Sugeruję tylko ostrożność naśladowcom, którzy są w zupełnie innej sytuacji życiowej.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości