W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » niedziela, 14 października 2018, 19:16

kondzio pisze: Sam szukam jakiegoś projektu pod pompe żeby zagrać z małą kwotą i zrobić 20-30%, jednak trochę się dygam wchodzić w jakiegoś shitcoina....

Zainwestowałem trochę w Bethereum czyli platforme do zawierania zakładów sportowych bez pośredników, do końca roku ma ona ruszyć. Obecnie bether jest na jednej giełdzie.
Teraz obstawiam POE i MCO na Binance. 30% powinno zrobić.
---
storj widać prostotą bije na głowę chińskiego Shardera (SS)
Sharder jak na razie opiera się na Raspberry Pi z odpowiednim softem.
Ostatnio zmieniony niedziela, 14 października 2018, 19:34 przez MinningClub, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » niedziela, 14 października 2018, 19:16

jondoexxx pisze: Ktoś wie co się dzieje na Wabi? Jestem szczęśliwym posiadaczem tego coina, volume na binance eksplodował, (a tam jest 99,98% obrotu). Wg coinpaprika volume wynosi 98% całej kapitalizacji.
Trafiłeś na pompę, graty - na Binance co jakiś czas jest wybierany coin, obserwuj uważnie co się dzieje, najlepiej porównaj z innymi pompami na Binance w ostatnich dniach, tak, żeby nie sprzedać za wcześnie bo pompy na Binance potrafią zrobić tysiące % nawet (rzadko, ale to śmieszne MDA... ;))

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 14 października 2018, 20:38

Podobno Zilliqa ma mieć duże partnerstwa, widziałem na telegramie grupy sygnałowej. A i ma zrobić dystrybucje gasu ? ale o co biega to nie wiem bo to chyba erc20 token skoro jest też na IDEX'ie.
Palm Venice Beach, [14.10.18 20:30]
zil will distrbute gas on binance exchange as airdrop more news.
#ZIL partnerships with nilever, PepsiCo, GSK, Yum Restaurants, Dyson, Nestle, American Express and others.
Ale nie sprawdzałem informacji, trzeba by poszukać czy w ogole jest coś oficjalnego.
Ale na Binance juz pompują to. Ale na sygnałach zwykle się traci więc to tylko jako ciekawostke pisze bo ostatnio wiele coinów po kolei pompują na Binance do 20-30%. Ja na ostatnich sygnałach co akurat wszedłem bo mi się nudziło to 2 razy straciłem trochę a drugi raz wyszedłem z +5% może :D A te co nie kupowałem po sygnale to akurat wzrosły o wiele wyzej.
Ble to podobno fake newsy były i to sztuczna pompka. Zwykle pompują pod prawdziwe newsy żeby naturalniej to wyglądało. Ale słabo im idzie znowu, jedynie volumen nabili ale cene nie za bardzo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » niedziela, 14 października 2018, 22:32

Sygnały to kompletna lipa, lepiej samemu wypracować sobie model oraz korzystać z Binance Volume Monitor by kupować w miarę możliwości przed dużym ruchem na interesującym nas alcie a nie przy boczniaku (zamrożona kasa na 1-2 tyg) :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » niedziela, 14 października 2018, 22:56

@BitJanusz,

Ta widze. Straciłem 2 satoshi na każdym kupionym Zilliqa plus prowizja giełdy :D
A co to jest Binance Volume Monitor ?

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: rapcior » niedziela, 14 października 2018, 23:01

@Rumcajs
https://agile-cliffs-23967.herokuapp.com/binance
Pytanie czy przy mocnej sprzedaży polować na dbicie kilku % czy jak w Tip pisze że lepiej na wzrost czekac ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 15 października 2018, 02:27

@rapcior, @BitJanusz,

Kierując się tym czymś kupiłem jakieś Theta token.
Ale był krótko na tej liście wiekszych volumenów, czekałem na potwierdzenie ruchu w górę i jak walnęło w wielki sell wall to dołączyłem i go ugryzłem kawałeczek ale potem zaczeło spadać i już myślałem że go nikt nie zje ale jednak zjedli go szybko za kilkanascie minut później a już miałem sprzedać ze stratą paru satoshi znowu. Ale już się to nie pokazuje na tej liscie z sygnałami buyów i volumenu wiekszego, do tego chyba wiekszosc się znów czerwona robi, ale to i tak dla zabawy kupiłem, próbuje sie kawałeczkiem btc nauczyć tradować a nie tylko bagholdingować bo wszystko mi czeka na wzrosty i nie mam co robic poza czytaniem forum :D

Dodano po 2 minutach 58 sekundach:
Ale właśnie marketcap całościowy spadł o 2 miliardy więc chyba nic z tego nie będzie, robi się czerwono i bitek też spadł troche.

Dodano po 2 minutach 54 sekundach:
Trudno jak już kupiłem to teraz szkoda mi sprzedać. Zobacze jutro co będzie z ceną.

Weteran
Posty: 7514
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2780
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pael » poniedziałek, 15 października 2018, 12:08

Zapytam jak leszcz, malo sledze alty ostatnio - w co na rexie resztke theterow upchnac ;-)?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 17 lutego 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Tyson » poniedziałek, 15 października 2018, 21:30

BNB :!:
Zgodnie z whitepaper ekipa BNB do końca tego miesiąca powinna zrealizować kolejny coin burn.
Teoretycznie taki zabieg sam w sobie powinien podnieść cenę o ok 3%. Czekamy na oficjalne ogłoszenie coin burn tak jak to było kilka miesięcy wcześniej https://support.binance.com/hc/en-us/ar ... Token-Burn i ruch ceny pod to wydarzenie :arrow:

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: emdecha » poniedziałek, 15 października 2018, 21:46

Istnieją jakieś jeszcze krypto, podobnie jak BNB, które palą swoje monety? Po co to robią i jaka część jest usuwana?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 15 października 2018, 23:14

@emdecha,

jak nie umieją inaczej wykrzesać swojej wartości to ostatecznie mozna część coinów "spalić" przez wysłanie na adres do którego nikt nie ma klucza prywatnego. W teori to powoduje zmniejszenie ilosci coinów w obiegu a przez to zwiększenie ich wartości. Ale zwykle plan palenia coinów jest już umieszczany w whitepapierze jakiegoś coina gdy jest tworzony lub podczas ICO.
Binance robi to marketingowo pewnie, nie wiem czy mieli to w whitepapierze czy nie, bo ten token i tak ma dobrą wartość i żeby ludzie widzieli że tokenów BNB jest mniej to będą czuć że są trochę więcej warte. Taka zagrywka psychologiczna i trochę zmienia marketcap danego coina zależnie ile ktoś go spali. Jakie liczby są usuwane - zależnie od coina i jego planów i powodów czemu to robią czasami to wynika z whitepapiera i cyklu obiegu tokena jeśli to jest zwłaszcza "utility tokens" to łatwiej go spalić bo jest w obiegu i dev team staje się często w pewnym etapie obiegu jego włascicielem czyli jakby odkupuje od ludzi swoje tokeny poprzez swój produkt i może część z nich spalić jeśli chce, mogło to też było obiecane społecznosci co kupowała w ICO aby nabierał wartości z czasem przez zmniejszanie ilości monet, czasami obiecają palenie części np swoich włąsnych lub skupowanie z rynku jak cena spada bardzo to dev team moze wymyslec akcje w stylu zmniejszymy ilosc tokenów to bedziemy cene ratować, zwykle to i tak nie działa (przykład ICN - Iconomi później zmieniło to nazwe na jakas inną). Nie przychodzi mi do głowy wiecej powodów do palenia coinów, moze sa jeszcze jakies.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: CRXEE8 » wtorek, 16 października 2018, 07:54

jondoexxx pisze: Ktoś wie co się dzieje na Wabi? Jestem szczęśliwym posiadaczem tego coina, volume na binance eksplodował, (a tam jest 99,98% obrotu). Wg coinpaprika volume wynosi 98% całej kapitalizacji.
mam nadzieję, że posłuchałeś rady i sprzedałeś,
bo jest dokładnie to co napisałem i już spokojnie mógłbyś odkupić więcej WABI

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Badoomdangboi » wtorek, 16 października 2018, 12:16

pael pisze:Zapytam jak leszcz, malo sledze alty ostatnio - w co na rexie resztke theterow upchnac ;-)?
Powiem Ci tak - na pewno nie w to, co Ci ktoś poleci na tym forum ;)

Szczerze mówiąc pomijając naganianie swego czasu na VIBE, IOTA i NXS + trochę jakiejś drobnicy z łowców ICO nie kojarzę, żeby ktoś dał dobry sygnał. A jeśli już, to raczej jakieś random ziomki, a nie wielopostowcy, którzy żyją trochę w świecie wyobraźni i marzeń i klepią posty zamiast zarabiać. Albo rysują kreski ze scenariuszami, które sprawdzają się tak w 30% ;)

Sam na udowodnienie sobie tego kupiłem kilka dni temu (tydzień?) za drobniaczki raczej 2 coiny polecane przez tutejszych użytkowników - ZIL i EOS, które póki co się kiszą rekordowo długo jak na mój portfel, dłużej kiszę tylko STEEM i nieszczęsną MANĘ od września :mrgreen: Co prawda myślę, że z tych wszystkich 4 coinów się prędzej czy później ukręci, no ale jest jak jest.

Ogólnie też bym raczej chyba altów za mocno nie proponował teraz. Sprawa na bitku co najmniej szemrana: jak pójdzie dump jak te kilka dni temu to alty spadną tak samo, jak zacznie rosnąć "normalnie', to też kosztem altów. No i ogólnie nie dzieją się żadne cuda na kiju, dziś i wczoraj na binance max. 15% wzrosty z max. 5 min. na złapanie ich. Moim zdaniem trochę gra niewarta świeczki obecnie, ani short-term (bić się o 5-8% ryzykując zamrożenie środków albo dumpa na BTC i -30% na altach albo wzrost BTC i -15% na altach), ani mid/long (pewnie będą tańsze momenty na wejście, a już zwłaszcza pewniejsze).
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 października 2018, 12:23 przez Badoomdangboi, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 7514
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2780
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: pael » wtorek, 16 października 2018, 12:19

Badoomdangboi pisze: Powiem Ci tak - na pewno nie w to, co Ci ktoś poleci na tym forum
Wczoraj myslalem nad jakas szybka akcja, ale przeanalizowalem thetero-panike i zdecydowalem sie olac, dzisiaj juz sie uspokoilo, jutro pewnie bedzie lekka rysa na kursie. Konkurencja musiala zaznaczyc swoja obecnosc na rynku ;-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 16 października 2018, 15:30

@pael, Pamiętaj - w każdym temacie konto z 2017 wie lepiej. 8-)
Badoomdangboi pisze: A jeśli już, to raczej jakieś random ziomki, a nie wielopostowcy, którzy żyją trochę w świecie wyobraźni i marzeń i klepią posty zamiast zarabiać. Albo rysują kreski ze scenariuszami, które sprawdzają się tak w 30%

Sam na udowodnienie sobie tego kupiłem kilka dni temu (tydzień?) za drobniaczki raczej 2 coiny polecane przez tutejszych użytkowników - ZIL i EOS
WTF is ZIL?
Sorry, ale jak kupujesz EOS bo "Bitcoinek od tyłu" w wątku dostaje orgazmu wciskając kity, że idzie słynny wyszczał na EOSie (a cena leci bagatela +1.5%!), po czym go zjeżdżam za co mnie obraża, no to nie mam pytań, jak można z takich informacji cokolwiek kupować...

Rozróżnij tego typu pisanie jak o EOS od analizowania i argumentowania wniosków, bo właśnie wrzuciłeś wszystkich wielopostowców (mnie też) do jednego wora, a akurat pojawiają się wartościowe tropy na forum, ale absolutnie nie typu kupujta EOS bo szczał leci czy Ooo ZIL (again WTF is this?:), ale typu posiadającego jakąś metodologię (czyli obserwacje, narzędzia, argumenty, wnioski, możliwe rozwiązania, ocena ich szans itd.). To są informacje wymagające własnego myślenia i porównania wniosków. Ja wiem, że większość forumowych młotów woli INFO typu kupujta bo wzrośnie a nie "zobacz jakie mam obserwacje, argumenty, kreski, wnioski i co może się zdarzyć" bo to wymaga większego wysiłku intelektualnego, ale fakt, że ludzie łykają gówno-posty typu KUP a nie typu POMYŚL to już ich problem... ...i nie obliguje wrzucania wszystkich, także wartościowych, do wspólnego wora, bo ktoś jak idiota daje się naganiać ludziom przedstawiającym ściemy i własne chciejstwo, bez żadnego aparatu ani zdolności analitycznych. To, że z 90% ludu tu na pytanie co kupić podaje własne portfolio (haha robią tak skubańce :!: ), które jest na stratach i dokleja do ich wzrostu jako uzasadnienie przyszłe gówno-newsy, którymi sobie pocieszają bagholding, to naprawdę... ...nie trzeba być Einsteinem ani mieć IQ Teda Kaczynskiego, by to wyłapać i nie kierować się opiniami takich ludzi.

Dodano po 10 minutach 38 sekundach:
Badoomdangboi pisze: klepią posty zamiast zarabiać
Pozorna sprzeczność. Jak zarabiasz na giełdzie, nie męczysz etatu, to naprawdę masz czas na tracenie go na forum czy w inny dowolny sposób. Zarabianie na giełdzie nie prowadzi do braku czasu, ale do jego znacznego nadmiaru w por. z osobami siedzącymi w pracy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Badoomdangboi » wtorek, 16 października 2018, 16:52

Wymazywanie pisze:@pael, Pamiętaj - w każdym temacie konto z 2017 wie lepiej. 8-)
Badoomdangboi pisze: A jeśli już, to raczej jakieś random ziomki, a nie wielopostowcy, którzy żyją trochę w świecie wyobraźni i marzeń i klepią posty zamiast zarabiać. Albo rysują kreski ze scenariuszami, które sprawdzają się tak w 30%

Sam na udowodnienie sobie tego kupiłem kilka dni temu (tydzień?) za drobniaczki raczej 2 coiny polecane przez tutejszych użytkowników - ZIL i EOS
WTF is ZIL?
Sorry, ale jak kupujesz EOS bo "Bitcoinek od tyłu" w wątku dostaje orgazmu wciskając kity, że idzie słynny wyszczał na EOSie (a cena leci bagatela +1.5%!), po czym go zjeżdżam za co mnie obraża, no to nie mam pytań, jak można z takich informacji cokolwiek kupować...

(...)
Chyba pominąłeś część o kupieniu celowo za "drobniaczki" myśląc o tym, co odpisać na mojego posta.

Wziąłeś widzę wielopostowca bardzo do siebie, mimo że akurat nie Ciebie miałem na myśli i walnąłeś ścianę tekstu, żeby napisać to samo co było w moim poście, czyt. generalnie nie kierować się tym co piszą ludki na forum bo 90% poda swoje kiszone ogórki.

Odnoszę generalnie wrażenie, że chyba przed tym tematem musiałeś czytać wątek o Lisku, mózg Ci się przegrzał od tamtejszych wyczynów ortograficznych i logicznych i dopatrzyłeś się w tym co napisałem treści typu "na forum oszukóją straciłem duzy hajs nie sluchaj ich ,a zwlaszcza tego na w co ma duzo postuw" . Chill ma mang ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: BitJanusz » wtorek, 16 października 2018, 17:16

Wymazywanie pisze:WTF is ZIL?
Całkiem uroczy gównocoin. Scalpowałem go już (przed tym całym tetherowym cyrkiem), pewnie jak sytuacja się unormuje to znów go kupię.

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sodom2000 » wtorek, 16 października 2018, 17:37

emdecha pisze:Istnieją jakieś jeszcze krypto, podobnie jak BNB, które palą swoje monety? Po co to robią i jaka część jest usuwana?
Kucoin shares ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: benq » wtorek, 16 października 2018, 21:09

emdecha pisze: Istnieją jakieś jeszcze krypto, podobnie jak BNB, które palą swoje monety? Po co to robią i jaka część jest usuwana?
Dość świeży i obszerny artykuł na temat palenia monet:
https://coinsutra.com/proof-of-burn/

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: MinningClub » wtorek, 16 października 2018, 21:10

Najbliższe typowanie: ADA (tutaj możliwy jeszcze retest 1030) i POE (Binance)
ADA za kilkanaście dni update roadmapy https://cardanoroadmap.com/ a to
chwile później.
--------
POE 35% zysku - sprzedane..czas na ADA
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 października 2018, 12:09 przez MinningClub, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DjVegas98 i 18 gości