Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Carvi » czwartek, 11 października 2018, 09:48

matik0109 pisze:@Carvi, wiesz jak się nie ma co stracić to można mieć luz, jakbym na przykład pod koniec 2017 wpakował 30 000zł z kredytu(pewnie ktoś tak robił z większymi sumami) a potem był nagły spadek i został z 300zł no to pewnie też bym spiny ciągle jakieś walił ale, że udało się to dobrze rozegrać to mam luz :)
Heh inwestujesz co możesz stracic. Ja to wiem ale zwyczajnie zastanawiam się czy GC jeszcze pokaże 6-8zl np do lutego czy raczej nie.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0

Postautor: matik0109 » czwartek, 11 października 2018, 11:29

nie wydaje mi się, na jakiekolwiek wzrosty ja nastawiam się albo na koniec 2019 albo coś w 2020 ale to tylko taka moja intuicja. Moje pierwotne plany były takie, że cały 2017 ćwiczę DT ogarniam o co chodzi w krypto na koniec 2017 wypłacam wkład i połowę zysku, potem w 2018 kupuje za pozostałe ile wlezie różnych krypto(nawet XIN kupiłem) i trzymam do 2020. Póki co idzie wszystko dobrze w tym kierunku, a jak nic nie zadzieje się w 2020 to dalej będę trzymał :)

Początkujący
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0

Postautor: KryptoWujek » sobota, 13 października 2018, 07:13

Jak widać w bessie też można zarobić. Mgo inwestorom dał już zarobić ponad 500% w miesiac. Dokładnie od 9 września wtedzy kosztował min 0.085 $ dziś 0.43$ na chwilę obecną. Ciekawi mnie czy GameCredits nas tak zaskoczy ,bo przez maly vol mam złe przeczucie że poleci z polo lub bittrex( sam bym tego nie chciał ,ale takie są realia). A wtedy to już można zapomnieć o tej krypto. No nic czekamy dalej.

Początkujący
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0

Postautor: KryptoWujek » sobota, 13 października 2018, 20:18

Na hitbtc to dopiero wchodzą pompki ceny. Przed chwilą nawet 170% . I to nie pierwszy raz. A vol tylko 2btc ha. Gdyby tam trzymał środki to też ciekawa opcją i czekać na up. Jest opcja ,że przeniesie się na inne giełdy a na bb można dalej po 63 grosze kupić.

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: ajtech » sobota, 13 października 2018, 21:18

Wyjątkowo długo utrzymuje się ten kurs na HitBTC, może to będzie jakiś bodziec do wzrostów na bb.

No wolumen już skoczył 3-4 btc :) Kurs skacze jak szalony...

Wróć do „Pozostałe”