Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: arturroo123 » środa, 14 marca 2018, 19:31

a weźcie go olejcie, nie komentujcie jego postów, nie zwracajcie uwagi, itp itd to go najbardziej wku..... ewidentnie jajca se robi ze wszystkich i tyle :D

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ahr » środa, 14 marca 2018, 20:12

game traci ale reszta altow rowniez, mamy 2 fajne dolki w okolicach 1$, wiec zakladam, ze przy spadkach btc ten poziom sie utrzyma

Obrazek
Spoiler:
Obrazek
na strzalkach jest wskazane miejsce gdzie poziom RSI dobijal do 20, skad przychodzilo odbicie

zakladam, ze prostokaty blekitne to strefa akumulacji, z ktorej moze pojsc wieksze odbicie

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: rafles » środa, 14 marca 2018, 21:01

Są tu jeszcze tacy co kupowali po 20+, gdyż myśleli że poleci do 100+

Obecnie cena spadła do 5 (po części przez BTC) i pytanie teraz za 100 pkt. Czy konferencja pozwoli wyjść na swoje?

Moim zdaniem jest to realne jeśli Game się ustabilizuje i powoli ruszy chociażby 1zł/m-c wtedy końcówka roku jeżeli będzie podobna do poprzednich. Minusem tego trzeba czekać jeszcze 9 m-cy na rozwój sytuacji.

Podobne scenariuszem może być "zamach stanu" na BTC, który czuje się "monopolistą", może być tak że np LTC czy ETH go wyprzedzi. Wtedy jak to mówią - cywilizacja najpierw musi upaść, żeby się odrodzić.

I jeszcze jest szybsza możliwość aby wyjść na swoje. Swego czasu giełdy chciały wprowadzić lewarowanie (nie wiem czy któraś to ma, może już ma), choćby dźwignia 1:5. I jak komuś się dobrze sprawdzają analizy to może spróbować szczęścia :)

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » środa, 14 marca 2018, 21:20

Ahr pisze:game traci ale reszta altow rowniez, mamy 2 fajne dolki w okolicach 1$, wiec zakladam, ze przy spadkach btc ten poziom sie utrzyma

Obrazek
Spoiler:
Obrazek
na strzalkach jest wskazane miejsce gdzie poziom RSI dobijal do 20, skad przychodzilo odbicie

zakladam, ze prostokaty blekitne to strefa akumulacji, z ktorej moze pojsc wieksze odbicie
Fajne masz analizy i cenie Cie za to ale dodam od siebie ze RSI w krypto nie do konca się sprawdza ;)

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wezuwiusz » środa, 14 marca 2018, 21:41

rafles pisze:Są tu jeszcze tacy co kupowali po 20+, gdyż myśleli że poleci do 100+

Obecnie cena spadła do 5 (po części przez BTC) i pytanie teraz za 100 pkt. Czy konferencja pozwoli wyjść na swoje?

Moim zdaniem jest to realne jeśli Game się ustabilizuje i powoli ruszy chociażby 1zł/m-c wtedy końcówka roku jeżeli będzie podobna do poprzednich. Minusem tego trzeba czekać jeszcze 9 m-cy na rozwój sytuacji.

Podobne scenariuszem może być "zamach stanu" na BTC, który czuje się "monopolistą", może być tak że np LTC czy ETH go wyprzedzi. Wtedy jak to mówią - cywilizacja najpierw musi upaść, żeby się odrodzić.

I jeszcze jest szybsza możliwość aby wyjść na swoje. Swego czasu giełdy chciały wprowadzić lewarowanie (nie wiem czy któraś to ma, może już ma), choćby dźwignia 1:5. I jak komuś się dobrze sprawdzają analizy to może spróbować szczęścia :)
Powiem tak. Nie ważne jak dobra konferencja to będzie czy jak bardzo dopracowany produkt wypuszczą, dopóki BTC będzie lecieć to lecieć będzie większość walut. Czasami może być lekkie odbicie ale nie będą to regularne, długie wzrosty. Zobacz co się teraz dzieje z walutami gdy BTC leci.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Vizardian » środa, 14 marca 2018, 21:41

rafles pisze: I jeszcze jest szybsza możliwość aby wyjść na swoje. Swego czasu giełdy chciały wprowadzić lewarowanie (nie wiem czy któraś to ma, może już ma), choćby dźwignia 1:5. I jak komuś się dobrze sprawdzają analizy to może spróbować szczęścia :)
Dźwignie są dostępne dosyć długo na wielu giełdach np. Bitfinex, Bitmarket, Bitmex

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ahr » środa, 14 marca 2018, 21:49

@splatt91, samo rsi nie, ale jesli wziac pod uwage poziomy wsparcia i wiele innych czynnikow to jest to dobry przydatny wskaznik

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » środa, 14 marca 2018, 22:44

Info medialne że google ma zamiar zablokować wszystkie reklamy kryptowalut i ICO. https://pclab.pl/news77297.html . Nie sprawdziłem jeszcze tego info na innych źródłach ale stwierdziłem że lepiej uciec. Game na sporej stracie ale jakbym siedział do teraz to wziąłbym na klatę dzisiejsze spadki które były spore. Jeśli zespół ma jakieś zaplecze finansowe poza posiadaniem tokenów to powinien wytrzymać tą apokalipsę. Co do obszarów dystrybucji te wsparcie może nie wytrzymać przy spadkach bitcoina który przecież lokalny dołek z początku lutego miał na znacznie niższej wartości a przypominam że jesteśmy w trendzie spadkowym i bitcoin może spaść znacznie niżej niż 6k usd z 7 lutego . Alty wtedy miały większy market cap w stosunku do bitcoina niż teraz a to oznacza że inwestorzy którzy jeszcze psychicznie twardo stoją pouciekali z kapitałem w bitka

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GAME » czwartek, 15 marca 2018, 05:50

Stało się tak jak mówiłem.

Spadek Game na 5 zł na Bit Bay, Poloniex to już tylko 4,01 zł a YoBit to już tylko 3.16 zł za sztukę :)

Oczywiście nadal możecie trzymać Game i twierdzić że to genialny produkt, że odbije, i wogole chwalić go po niebiosa.

Ja uważam że mamy weryfikację rynku i słabe projekty właśnie będą teraz spadać na dno.

Game i BTG są moim zdaniem kandydatami do spadku. Natomiast LSK i BCC odbija i to będą mocne odbicia. Ja tak uważam ale jak widać mało kto wierzy w to co ja mówię. Pociesze was tylko że moim zdaniem Game nie spadnie poniżej 1 zł. Więc nawet jeśli kupiliscie duże ilości po kursie 10 zł to zawsze te 10% wkładu się uda odzyskać. Przy kursie 20 zł jak ktoś kupował to zawsze 5% wkładu na dobre piwo będzie :) :) :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: benq » czwartek, 15 marca 2018, 06:12

Hmmm, Game blisko mocnego wsparcia na 1,20$, są głosy na forum, że niedługo 1 zł, że wyprzedani, że to nic nie warte gówno, zachęciliście mnie, wchodzę za 5% ;)

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » czwartek, 15 marca 2018, 06:16

benq pisze:Hmmm, Game blisko mocnego wsparcia na 1,20$, są głosy na forum, że niedługo 1 zł, że wyprzedani, że to nic nie warte gówno, zachęciliście mnie, wchodzę za 5% ;)
Ja jeszcze.chwile czekam bo spadnie na bank ponizej 5 ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: benq » czwartek, 15 marca 2018, 06:39

@splatt91, BTC jest blisko MOŻLIWEGO odbicia, to może powstrzymać dalszy mocny zjazd.
Drugi zakup za 5% ustawiam na 1,24$ (ok. 4,20 zł) - wciąż powyżej linii 1,20$.
Raczej nie powinniśmy obecnie tak nisko zjechać, dopiero zejście BTC poniżej 7300/7500 może pociągnąć aż tak w dół.

P.S.
Nie sugerujcie się kursem z YoBita. Tam jest mniej 4% wolumenu, prędzej skończą się tak niskie aski na YoBit niż BIDy na BitBayu. Tylko 4 giełdy się realnie liczą jeśli chodzi o game. Bitbay > Bittrex > Bit-Z >Poloniex.
Reszta płynie za nimi. Sugerowanie się pozostałymi, to tak samo jakby powiedzieć, że BTC wzrośnie, bo na bitbayu jest po 8k, a na finexie po 7,7k$ ;)

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » czwartek, 15 marca 2018, 06:42

benq pisze:@splatt91, BTC jest blisko MOŻLIWEGO odbicia, to może powstrzymać dalszy mocny zjazd.
Drugi zakup za 5% ustawiam na 1,24$ (ok. 4,20 zł) - wciąż powyżej linii 1,20$.
Raczej nie powinniśmy obecnie tak nisko zjechać, dopiero zejście BTC poniżej 7300/7500 może pociągnąć aż tak w dół.

P.S.
Nie sugerujcie się kursem z YoBita. Tam jest mniej 4% wolumenu, prędzej skończą się tak niskie aski na YoBit niż BIDy na BitBayu. Tylko 4 giełdy się realnie liczą jeśli chodzi o game. Bitbay > Bittrex > Bit-Z >Poloniex.
Reszta płynie za nimi. Sugerowanie się pozostałymi, to tak samo jakby powiedzieć, że BTC wzrośnie, bo na bitbayu jest po 8k, a na finexie po 7,7k$ ;)
Wg mojego trojkata ktory wyrysowalem sobie dawno temu z dolka 2017 i ath ostatniego to wsparcie widze.gdzies w okolicach 6500 $ na BTC ;) chociaz czasem rzeczywiscie odbijalo z wyzszych pułapów

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GAME » czwartek, 15 marca 2018, 06:43

Na Poloniex i Bit-Z mamy Game po 4.01 zł :)

Tak więc nie rozumiem dlaczego Bit Bay ma dalej cena zawyżoną o 25% ?

Przecież jak cena zacznie się wyrownywać to Game spadnie poniżej 4 zł

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ahr » czwartek, 15 marca 2018, 06:48

ja wyprzedalem sie z game ze strata :D czuje niepewnosc, wiec wole odrobic strate na solidniejszym alcie, jak juz btc zaliczy dolek :) za bardzo ludzie panikuja na poziomowach 1,2-1$ na innych gieldach a BB zawyzony o ponad 1zl, cena w koncu sie wyrowna, na BB jedyny sensowny bid, na ktorym jeszcze mozna wieksza czesc GC sprzedac po zawyzonej cenie to 4,5zl bo te po 10k to boty gieldy, ktore przewaznie znikaja po naruszeniu
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 marca 2018, 07:22 przez Ahr, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: benq » czwartek, 15 marca 2018, 06:56

@GAME, a czemu bitbay ma się dostosowywać do polo, skoro ma dwukrotnie większy obrót na game?
Co innego łączny wolumen Bittrex+Bit-Z+Polo - to już prawie 60% rynku, gdzie cena sporo niższa niż BB.
@Ahr, bardzo prawdopodobne, że masz rację. W hossie można sobie trzymać do upadłego i prędzej czy później wyjdziesz na swoje, ale wiele osób tutaj teraz nadal gra tym sposobem, mimo tego ze lecimy w dół. A w rynku misiów to może prowadzić do samobójstwa :P

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GAME » czwartek, 15 marca 2018, 07:00

Moje zdanie się potwierdza. Właśnie w ciągu kilku minut zaliczyliśmy spadek z 5 zł na 4.70 zł

:)

Czuje dzisiaj paniczną sprzedaż Game a wtedy cena poleci poniżej 4 zł na BitBay :)

Ci co kupowali po 8-25 zł to są w ciemnej......

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: benq » czwartek, 15 marca 2018, 07:28

P.S.
jeśli ktoś posiada aktualnie jakieś game na bitbayu, jest szansa opchnąć ok. 500 sztuk po cenie 1,30-1,50 $.
Zmieńcie walutę na USD - bidy wiszą i czekają, mimo iż cena wszędzie dużo niższa.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GAME » czwartek, 15 marca 2018, 08:37

benq Ty już sprzedałeś wszystkie swoje Game że namawiasz do sprzedaży ?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: modzel116 » czwartek, 15 marca 2018, 08:56

Żeby wyjść na 0 kurs musiałby osiągnąć dla mnie 10zł, czy jest na tym forum osoba która potrafi się wypowiedzieć pozytywnie o tej walucie popierając swoją wypowiedź faktami?
Mam wrażenie że komentują te posty Janusze, też jestem Januszem, wsadziłem 10k, nie ogarniam tematu jak to wszystko działa perfekcyjnie ale nie wypowiadam się i nie sieje fermentu.
Osobiście nastawiam się na czekanie, jeśli będzie trzeba nawet do końca roku, dziś panikujecie. Za kilka miesięcy równie dobrze będziecie mogli przecierać oczy ze zdumienia na widok kursu Game.
Pozdrawiam ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości