Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 11
Rejestracja: 24 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: młody90 » czwartek, 1 marca 2018, 20:03

Wczoraj tu wrzało, że z daleka było słychać, a dziś jak wybiliśmy prawie 2 zł w górę to cisza. Jakie prognozy wg. Was?? Na BB wolumen ponad 4 razy większy niż kilka dni wcześniej.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » czwartek, 1 marca 2018, 20:11

Ja Jestem dobrej myśli na dalsze wzrosty .Spodziewam się wzrostu w tym tyg do 10 PLN

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: hyniks » czwartek, 1 marca 2018, 20:17

Na BB ktoś ładnie właśnie zrzuca paczki...

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ahr » czwartek, 1 marca 2018, 20:21

na BB ktos celowo zaniza kurs, strasznie dziwna sytuacja

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 11
Rejestracja: 24 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: młody90 » czwartek, 1 marca 2018, 20:27

zazwyczaj 2-3 razy dziennie ostatni dzieją się takie "cuda", za chwile pewnie zaczną się wzmożone zakupy. Jaki może być cel takich zachowań?? Próbują zwrócić uwagę na walutę, zniechęcić?? czy to zwykłe kręcenie kółek??

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ahr » czwartek, 1 marca 2018, 20:31

ja mam jedna teorie, ale zaraz po tym gdy o tym pisze moje posty sa kasowane, wiec napisze moim zdaniem od jakiegos czasu pojawia sie bot, ktory ma zazwyczaj taka sama ilosc w bid/ask walut czy to lsk/game/ltc itd na BitBay

mysle, ze BitBay pobiera prowizje w kryptowalutach, dzieki czemu moze traidowac, zarabiac wiecej, gdy ruch jest wiekszy, a takie "cuda" to wiekszy ruch wiecej kasy z prowizji, bo latwo mozna zasiac panic buy/panic sell

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 11
Rejestracja: 24 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: młody90 » czwartek, 1 marca 2018, 20:42

To chyba ma jakiś sens. Zazwyczaj tuż przed odpaleniem pojawiają się widoczne "paki" po ok. 100k w ofertach i albo blokują kurs w górę jak było dziś na 10-15 min. przed, albo go podnoszą. Raz udało mi się z nim zgrać, dzisiaj wyczułem trochę za późno. Jeśli kurs wróci na swój tor, a zazwyczaj wraca można trochę dorobić. Kolego @Ahr masz jakieś przemyślenia odnośnie kursu pod względem AT??

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GCmoney » czwartek, 1 marca 2018, 21:06

A może ktoś rzetelny z was powiedzieć skąd się wziął taki wzrost w ciągu 2 dni? Jeśli bez konkretów to najpewniejszy jest ponowny spadek w niedługiej przyszłości.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wezuwiusz » czwartek, 1 marca 2018, 21:16

GCmoney pisze: A może ktoś rzetelny z was powiedzieć skąd się wziął taki wzrost w ciągu 2 dni? Jeśli bez konkretów to najpewniejszy jest ponowny spadek w niedługiej przyszłości.
Umocnienie dolara + wzrost BTC. Przy wzroście BTC często w górę idą alty często z opóźnieniem. Do tego zbliża się kilka wydarzeń związanych z Game. Natomiast jeżeli chodzi i BB to wydaje mi się, że to wygląda na zwykłą pompę która nie koniecznie musi się utrzymać. Zobaczymy

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GCmoney » czwartek, 1 marca 2018, 21:30

Czyli w zasadzie nic wielkiego, drugie pytanie, ma ktoś jakieś wiarygodne informacje co do najbliższych i obecnych wydarzeń/planów? Bo do tej pory większość użytkowników rzuca jakimiś cytatami, nie dając nawet linku skąd go zaczerpnęli.

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ahr » czwartek, 1 marca 2018, 21:35

@młody90, ano korekta do 2,5$ byla czyms normalnym jesli ten poziom sie utrzyma i btc pojdzie w gore, albo troche popelza w okolicach 11k albo przebije najwazniejsze opory to mozemy spodziewac sie walki w game o 2,7$ i polasic o sprawdzenie oporow na poziomie 3$ wszystko w rekach Bita :D

Obrazek
wazne jest nie przebicie czerwonej przerywanej 2,1$


przez cala noc kurs byl starannie przez kogos zanizany, nie starczylo w nocy sily na to by zjesc te scianke, momentami kiedy kurs na gieldach polo i bittrex osiagal 2,6$ na bitbay ktos kasowal wszystkie bidy
Ostatnio zmieniony piątek, 2 marca 2018, 06:10 przez Ahr, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: rybkins » czwartek, 1 marca 2018, 22:57

Ahr pisze: ja mam jedna teorie, ale zaraz po tym gdy o tym pisze moje posty sa kasowane, wiec napisze moim zdaniem od jakiegos czasu pojawia sie bot, ktory ma zazwyczaj taka sama ilosc w bid/ask walut czy to lsk/game/ltc itd na BitBay

mysle, ze BitBay pobiera prowizje w kryptowalutach, dzieki czemu moze traidowac, zarabiac wiecej, gdy ruch jest wiekszy, a takie "cuda" to wiekszy ruch wiecej kasy z prowizji, bo latwo mozna zasiac panic buy/panic sell
coś w tm jest bo taka paka 100k jak na screenie poniżej wędruje sobie zależnie od kursu ale zawsze jest blisko najniższej oferty sprzedaży, tak jakby pilnowała żeby cena nie poszła szybko w górę
Obrazek

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bedmen » piątek, 2 marca 2018, 07:03

Z tą paczką za 98886,46 to autentycznie coś w tym jest potwierdzam ten fakt. Sam obserwuje tą wędrującą kwotę i nie da się ukryć, że właśnie wędruje ona w sposób opisany przez Was. Nawiązując do Waszych teorii spiskowych też mam kilka swoich ciekawych, które oczywiście potwierdzają, że walka jest nie fair. :)
Ostatnio zmieniony piątek, 2 marca 2018, 11:24 przez Bedmen, łącznie zmieniany 1 raz.

Rae
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rae » piątek, 2 marca 2018, 08:07

Niestety tak już jest, że grube ryby mogą sterować kursem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: FortiDude » piątek, 2 marca 2018, 09:13

Dzięki temu można lekko przewidywać czy kurs ma potencjał na wybicie czy spadki. Wczoraj, gdy w 10 minut urosło o 1zł to ta paczka jakby zniknęła. Widać było, że spore oferty kupna, na duże ilości, zaś sprzedaż to drobnica po 10-100 tokenów. Tak przez 10-15 minut. Potem zaczęło wracać.

Zastanawiające.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bandyta » piątek, 2 marca 2018, 09:57

Siema. Taka sytucja dzis. Wstawilem wczoraj oferte kupna na 7.3 i myslamem ze triche poczekam az kurs tak zleci albo i nie ale ustawilem alarm na spadek ponizej 7.25 Obudzil mnie alarm o 7.30 ze kurs spadl i skup mi wszedl, wiec spoko ale na wykresie tego nie widac. Ten spadek trwal jakies 10 sekund. To juz nie pierwszy raz zauwazylem. Ktos ladnie se w kulki leci

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » piątek, 2 marca 2018, 10:13

@Bandyta,
Widać widać:-) Najedz myszką na świeczkę z tej godziny i na górze wykresu wyświetli się kolejno O H L C z przypisanymi wielkościami ( O -otwarcie H - najwyższy kurs w tym czasie L - najniższy kurs w tym czasie C - zamknięcie). Na skali 3 minut widać dokładnie, że kurs <7.3 miał miejsce.
Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bandyta » piątek, 2 marca 2018, 10:21

Faktycznie :D

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bedmen » piątek, 2 marca 2018, 10:27

Między godziną 6:52 a 8:40 nie było ceny 7,30.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » piątek, 2 marca 2018, 10:35

Nie pomysleliscie ze ta paczka 100k moze byc tez.celowym dzialaniem gieldy kiedy sa wzmozone zakupy zeby nie zabraklo waluty do sprzedazy ?? Przeciez zeby ktos mogl kupic to.ktos musi sprzedać a jak zabraknie sprzedajacych to nie kupicie

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości