Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bedmen » środa, 28 lutego 2018, 10:17

Wiecie co jest najgorsze w GAME? to, że cieszy się dużym zainteresowaniem takich durni jak 80-90% użytkowników tego forum, to mnie strasznie demotywuje jak sobie myślę jakie janusze/panikarze i bidoki nim tradują i liczą te zasrane grosze, jak tylko wyjdą na 0 to pozbywają się wszystkiego, żeby zaraz przy wzroście na fomo wejść znowu, przyholdują dobę i rano na zejściu jeszcze ze stratą sprzedadzą niech ze stratą sprzedają ja odkupie, tylko przy tej panice wystawiają oferty co sekunde o kilka gr. niżej i walczy ta jeb... sprzedaż aż sie wysrają nawet na 6,80 zł. Żałosne, autentycznie żałosne. A jeśli chodzi o powiązania GAME/BTC to narysujcie sobie na kartce 3 sytuacje:

1. Wykres BTC/GAME np. POLONIEX
2. Wykres GAME/PLN . BITBAY
3. Wykres BTC/PLN . BITBAY

przeanalizujcie sobie wykresy z 2-3 dni np. obojętnie jakich (byle nie takie, gdzie była pompa na alcie - bo to odbiega od jakichkolwiek zasad - to jest, że tak powiem sytuacja wyjątkowa nie ma reguły)

teraz tak, sprawdź jak zachowuje się twój portfel w zł na BITBAY handlując GAME ZA PLN, a jak zachowuje się twój portfel w PLN na np. poloniex, bitrex (jak nie masz to sobie poprzeliczaj ile byś miał za to BTC itp.) i zobaczysz jakie są zależności między BTC/PLN, BTC/GAME, GAME/PLN i to co Ci wyjdzie a nie trzeba być mózgiem, żeby to pojąć to jest jedyna istniejąca zależność.

Jeśli ktoś będzie miał z tym jakiś wielki filozoficzny problem to narysuję te wykresy i mu prześlę, bo jak się czytało (tu na forum) że spadek z 120 lisk na 60 zł to większa strata niż spadek GAME z 24 na 10, to myślałem, że padne ze śmiechu na podłoge, ale taka rzeczywistość tacy ludzie tutaj siedzą ciemnota totalna.

Dziękuję
Ostatnio zmieniony środa, 28 lutego 2018, 10:31 przez Bedmen, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » środa, 28 lutego 2018, 10:25

Bedmen nie do końca się z Tobą zgodzę. Pamiętam jak Game był po 17-25 to wtedy dość spora liczba ludzi za naprawdę duże kwoty kupowała Game i oni raczej nie sprzedali go teraz za 8-9 zł tylko trzymają do momentu aż odbije i zrobi nowe ATH żeby móc na nim zarobić. Najlepsi to są Ci co kupują Game np. za 8 zł i sprzedają kilka godzin później bo urósł do 8. 25 zł :)

Dzisiaj mamy SDK na Game więc czekam cierpliwie, dzisiaj Lisk notuje spadki a Game na chwilę obecną stabilnie stoi

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Gandalf Szary. » środa, 28 lutego 2018, 10:29

inwestor2018 pisze:
Game do 50 zł a Lisk spadek do 5 zł może tak być ? Wydaje się być to realne

Wiem że kupiłeś Liski i naganiasz ale widzisz co się dzieje z Liskiem. Leci dzisiaj w dół
Kolego notorycznie mijasz sie z prawdą. Biorąc pod uwagę ostatnie 24h na naszej polskiej giełdzie wynika ze to właśnie Game bardziej oberwało a nie Lisk.
GAME
Najwyższa 24h 7.90
Najniższa 24h 7.00 =-11.39%

Lisk
Najwyższa 24h 70.30
Najniższa 24h 65.23 = -7.21%

Ile razy jeszcze powtórzysz ze lisk to wydmuszka, a game to gotowy produkt tylko kuleje z marketingiem ??
Ostatnio zmieniony środa, 28 lutego 2018, 10:33 przez Gandalf Szary., łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » środa, 28 lutego 2018, 10:31

Bierzesz pod uwagę ostatnie 24h a dlaczego nie weźmiesz pod uwagę ostatnich 2 tygodnie ? Game spadło z 9 zł na 7,20 a Lisk z 120zl na 65 zł

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bedmen » środa, 28 lutego 2018, 10:35

inwestor2018 pisze: Bedmen nie do końca się z Tobą zgodzę. Pamiętam jak Game był po 17-25 to wtedy dość spora liczba ludzi za naprawdę duże kwoty kupowała Game i oni raczej nie sprzedali go teraz za 8-9 zł tylko trzymają do momentu aż odbije i zrobi nowe ATH żeby móc na nim zarobić. Najlepsi to są Ci co kupują Game np. za 8 zł i sprzedają kilka godzin później bo urósł do 8. 25 zł :)

Dzisiaj mamy SDK na Game więc czekam cierpliwie, dzisiaj Lisk notuje spadki a Game na chwilę obecną stabilnie stoi
Jeżeli ktoś kupił GAME, za 25 zł i nie sprzedał przy drugiej czerwonej np. potwierdzającej spadek chociażby na 19 zł to jest totalnym idiotą, bo to jest największa wada początkujących traderów niestety (wrodzona) nie nabyta, że jak spadnie to nie potrafi się pogodzić ze stratą, żeby odkupić się po korekcie (na promocji), kupiłeś na szczycie? leci w dół z 25 na 23, 20, 19 - a ty masz zamiar przyglądać się temu miesiąc? jak twój portfel z 100 k robi się na 10k ? to jestes głąbem totalnym

Dodano po 1 minucie 11 sekundach:
Bedmen pisze:
inwestor2018 pisze: Bedmen nie do końca się z Tobą zgodzę. Pamiętam jak Game był po 17-25 to wtedy dość spora liczba ludzi za naprawdę duże kwoty kupowała Game i oni raczej nie sprzedali go teraz za 8-9 zł tylko trzymają do momentu aż odbije i zrobi nowe ATH żeby móc na nim zarobić. Najlepsi to są Ci co kupują Game np. za 8 zł i sprzedają kilka godzin później bo urósł do 8. 25 zł :)

Dzisiaj mamy SDK na Game więc czekam cierpliwie, dzisiaj Lisk notuje spadki a Game na chwilę obecną stabilnie stoi
Jeżeli ktoś kupił GAME, za 25 zł i nie sprzedał przy drugiej czerwonej (mówie oczywiście o drugiej czerwonej w odpowiednim interwale czasowym, nie 3 minutowym) np. potwierdzającej spadek chociażby na 19 zł to jest totalnym idiotą, bo to jest największa wada początkujących traderów niestety (wrodzona) nie nabyta, że jak spadnie to nie potrafi się pogodzić ze stratą, żeby odkupić się po korekcie (na promocji), kupiłeś na szczycie? leci w dół z 25 na 23, 20, 19 - a ty masz zamiar przyglądać się temu miesiąc? jak twój portfel z 100 k robi się na 10k ? to jestes głąbem totalnym

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: leniart1986 » środa, 28 lutego 2018, 10:36

@Gandalf Szary. Jeśli do mnie pijesz to koleżanka jak już coś, płci nie zmieniłam
Same fakty :
Game :
mało mówią, dużo robią
wprowadzanie założonych rzeczy w toku, wolą reklamować coś co będzie gotowe i wprowadzone, zlewają marketing by reklamować coś czego jeszcze nie ma

Lisk:
dużo mówią, mało robią od x miesięcy tylko spęd towarzystwa na eventy, obiecywanie co będzie a jak nie było tak nie ma i długo jeszcze nie będzie.
Fakt marketing jest bez zarzutu bo wcisnąć ludziom coś czego nie ma i by to łykali i kupowali pompując cene domku kart to trzeba mieć dobre zdolności .

Podsumowując : game plusy, lisk to zwykła wydmuszka od kilkunastu miesięcy i niestety co byś nie powiedział to dopóki nie wypuszczą tego w końcu o czym mówią to dalej będzie wydmuszką, na dodatek właściciel lisk ma już 1 niewypał i w cale nie będę zdziwiona gdy lisk będzie drugim niewypałem a game takiej brzydkiej przeszłości nie ma...
Zapoznaj się z przeszłością właściciela lisk może wtedy trochę spadną klapki z oczu ....

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bedmen » środa, 28 lutego 2018, 10:40

inwestor2018 pisze: Bierzesz pod uwagę ostatnie 24h a dlaczego nie weźmiesz pod uwagę ostatnich 2 tygodnie ? Game spadło z 9 zł na 7,20 a Lisk z 120zl na 65 zł

To znaczy tyle, że, na lisku w ciągu ostatnich 2 tygodni był większy ruch, świetna sprawa? oczywiście, że świetna można było skorzystać zarówno z tej pompy (z jej początkiem, połową i końcem) można było skorzystać z odpompowania wielokrotnie, i odkupić po promocji i przyholdować teraz. Trzeba się cieszyć, ze wzrostów i spadków bo z tego i z tego można nieźle skorzystać przy założeniu, że nie bronisz swojego zakupu za 120 zł w lsk, lub w Game za 25 jak Westerplatte do upadłego, aż zleci na 7 zł.

Zmień strategię poprostu, a powinno się mieć inną na każdą ewentualność inaczej tradujesz w czasie pompy, stabilizacji, spadku itp.

Ja ostatnio grałem w taki sposób, że nigdy nie szedłem spać mając krypto w ręce, jeśli zarobiłem w ciągu doby 2 tys zł, to się z tego cieszyłem - w ten sam dzień wypłacałem środki, a reszte trzymałem w PLN, czemu ? a bo temu, że teraz na takich spadkach zrobiłem zakupy, a jakbym przespał noc z tymi krypto to rano bym się obudził z - 6000 zł, i te wypłacone 2000 mógłbym sobie wsadzić do dupy. to tyle.
Ostatnio zmieniony środa, 28 lutego 2018, 10:48 przez Bedmen, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Gandalf Szary. » środa, 28 lutego 2018, 10:45

inwestor2018 pisze: Bierzesz pod uwagę ostatnie 24h a dlaczego nie weźmiesz pod uwagę ostatnich 2 tygodnie ? Game spadło z 9 zł na 7,20 a Lisk z 120zl na 65 zł
Może dlatego ze odniosłem sie do twojego wcześniejszego posta.
inwestor2018 pisze: Wiem że kupiłeś Liski i naganiasz ale widzisz co się dzieje z Liskiem. Leci dzisiaj w dół
Dodano po 4 minutach 32 sekundach:
leniart1986 pisze: @Gandalf Szary. Jeśli do mnie pijesz to koleżanka jak już coś, płci nie zmieniłam
Same fakty :
Game :
mało mówią, dużo robią
wprowadzanie założonych rzeczy w toku, wolą reklamować coś co będzie gotowe i wprowadzone, zlewają marketing by reklamować coś czego jeszcze nie ma

Lisk:
dużo mówią, mało robią od x miesięcy tylko spęd towarzystwa na eventy, obiecywanie co będzie a jak nie było tak nie ma i długo jeszcze nie będzie.
Fakt marketing jest bez zarzutu bo wcisnąć ludziom coś czego nie ma i by to łykali i kupowali pompując cene domku kart to trzeba mieć dobre zdolności .

Podsumowując : game plusy, lisk to zwykła wydmuszka od kilkunastu miesięcy i niestety co byś nie powiedział to dopóki nie wypuszczą tego w końcu o czym mówią to dalej będzie wydmuszką, na dodatek właściciel lisk ma już 1 niewypał i w cale nie będę zdziwiona gdy lisk będzie drugim niewypałem a game takiej brzydkiej przeszłości nie ma...
Zapoznaj się z przeszłością właściciela lisk może wtedy trochę spadną klapki z oczu ....
Cytowałem inwestora wiec te słowa były skierowane raczej do niego. Ty akurat jeszcze nie rzuciłaś mi się w oczy. Ale ten post wszystko zmienia, także uważaj co piszesz, Gandalf Szary czuwa... :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: benq » środa, 28 lutego 2018, 10:46

inwestor2018 pisze: Najlepsi to są Ci co kupują Game np. za 8 zł i sprzedają kilka godzin później bo urósł do 8. 25 zł
Bo nie rozumiesz co to znaczy zarabiać przy obrocie dużą kwotą.
Skok z 8 zł na 8,25 --> Kupuję 10,000 game za 80,000 zł (8zł), sprzedaję za 8,25 --> czyli 82,500.
2,500 zł zysku to jest ponad 3%. Jedna transakcja 3%.
Więcej niż rok na lokacie. Przy dość stabilnej walucie jaką obecnie jest game, możesz takich transakcji zrobić kilka dziennie.

Ludziom się w dupach poprzewracało, tylko tudamoon +1000 % inaczej to się nie opłaca.

Odnośnie spekulacji cenowej:
-lisk na pewno jest lepszym projektem niż game, ale zanim jakieś ICO w oparciu o liska powstaną, może to potrwać jeszcze bardzo długo, a cena może zarówno atakować ATH jak i czołgać się poniżej 10$ - bo DLACZEGO NIE?

-lisk jest obecnie w ok 50% spadku od ATH, natomiast game ponad -70% od ATH

-wydarzenia na game - SDK, jakaś porządna gra, czy może wejście na Binance/Bitfinex może pozytywnie wpłynąć na cenę

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » środa, 28 lutego 2018, 10:47

Game jest produktem gotowym który jest udoskonalany, jak choćby dzisiejsze SDK a Lisk ? Miała być wielka konferencja a nawet dokładnego terminu Core nie mamy. 4-6 tygodni eh..

Benq ale głupoty gadasz. Ciekawy jestem co byś zrobił gdybyś kupił Game za 80k po kursie 8zl a on zamiast iść na 8.30 spadł na 7.50

Jak mnie śmieszy gadanie niektórych na tym forum.

Większość ludzi tutaj kupiła Liska jak był po 40 zł, sprzedała go kilka dni później za 120 zł, potem znowu kupiła za 90 zł i sprzedała za 110 zł na konferencji..


Eh... Komu wy taki kit wciskacie

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » środa, 28 lutego 2018, 10:49

Bedmen pisze: kupiłeś na szczycie? leci w dół z 25 na 23, 20, 19 - a ty masz zamiar przyglądać się temu miesiąc? jak twój portfel z 100 k robi się na 10k ? to jestes głąbem totalnym
A co ma sprzedać ze stratą? Twardo trzymać choćby pół roku, rok i liczyć na odbicie. Później takie słabe psychiczne jednostki zbijają kurs w panice. W interesie większości jest żeby kurs teraz poszedł do góry.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » środa, 28 lutego 2018, 11:00

benq rynek kryptowalut jest tak nieprzewidywalny że ciężko jest nieraz nadążyć.

Wzrosty tutaj są bardzo gwałtowne i spadki również.

Nie każdy gra shorty, wielu ludzi kupiło krypto z myślą trzymania ich kilku-kilkunastu miesięcy

PS: Game 16.01 kosztował o godzinie 05:00 22 zł a o godzinie 22 już 12 zł tak więc nie zawsze da się pilnować rynku.

W ciągu 17 godzin masz spadek z 22 zł na 12 zł i co masz zrobić ? To samo tyczy się wzrostów gdzie Game w kilkanaście godzin potrafił iść 8-9 zł w górę

Początkujący
Posty: 152
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » środa, 28 lutego 2018, 11:17

spadnie , wzrośnie któż to wie. Pogadajmy o faktach. Czy ktoś wie czy ta beta SDK wyszła ? A jeśli tak to czy ktoś to wziął do testowania ? Czy to jakoś się pobiera ? Jestem kompletnym dyletantem w tej dziedzinie i może jest tu ktoś kto potrafi mnie oświecić z czym to SDK się je. Wiem tylko że to jakieś narzędzia to tworzenia czegoś - domniemam że gier. Jeśli mam rację to powinno w oparciu o to SDK coś powstać. A co jak nie gotowy produkt napędza wzrosty.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » środa, 28 lutego 2018, 11:25

Najnowszy wpis z oficjalnego konta Game na FB:

Here’s a quick recap of what happened last week in GNation/GameCredits:

➖ GVideo Team has been really busy! We’ve shot a few videos, including interview and product updates, and are expecting to publish them very soon!

➖ GC Client application has experienced some major changes lately, which you will be hearing of in the next couple of weeks.

➖ We’ve talked with few big developers who are interested in our GPlay app/product

➖ Visual and design preparations for the upcoming events (mostly GDC) are almost done

➖ We’ve updated our GWallet app, which you can find here: https://wallet.gamecredits.com

And pretty interesting one incoming! Stay tuned.

Początkujący
Posty: 152
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » środa, 28 lutego 2018, 11:36

no właśnie, to to widziałem. Niestety piszą ze filmy że rozmowy że portfel że niespodzianka, że szykują się na gdc. Nic o testowych narzędziach. Moze te rozmowy to własnie to. Może zobaczymy jakąs grę z GC. I to taką z GC a nie za GC w ich sklepie

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Sztanca » środa, 28 lutego 2018, 11:38

inwestor2018 pisze: Game jest produktem gotowym który jest udoskonalany, jak choćby dzisiejsze SDK ...
jakie SDK? nikt tego nie potwierdził od dawna

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » środa, 28 lutego 2018, 11:42

Tutaj masz na oficjalnej stronie info:

https://coinmarketcal.com/?form%5Bdate_ ... submit%5D=

Początkujący
Posty: 152
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » środa, 28 lutego 2018, 11:43

Sztanca pisze:
jakie SDK? nikt tego nie potwierdził od dawna
O właśnie. Jak wczoraj śmiałem wątpić w SDK to dostałem minusa że się nie interesuję projektem ;) a wpis na oficjalnej stronie ma miesiąc

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Sztanca » środa, 28 lutego 2018, 11:45

litości, to nie jest oficjalna strona, każdy może tam zamieścić wpis
Ostatnio zmieniony środa, 28 lutego 2018, 11:47 przez Sztanca, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomsonek » środa, 28 lutego 2018, 11:45

To Gamegówno które mi tutaj wciskali ludki jak tylko podszkoczy chociazby powyżej 10 pln-ów to sprzedaje, nie chce mi się nawet czekać na to, to jest bezwartościowe, sprzedam ze stratą i postaram się odrobić gdzie indziej - dużo się dzieje na rynku, zwłaszcza chińskim - siedzenie i czekanie na cud przy tym kryptogównie to strata czasu.........a te zapowiedzi właścicieli i innych to po ostatniej niby to wielkiej konferencji gdzie wszystko spadło, co wina tez bitcoina ale jednak - nie ma sensu utrzymywania tych kryptowalut, wrócę może dopiero w grudniu - kto wie, może powtórzy się scenariusz jak z grudnia ubiegłego roku?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości