Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 19 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Lobom » sobota, 20 stycznia 2018, 00:46

GameCash pisze:
Lobom pisze:
GameCash pisze:
Nie . Mówie o prawie każdej krypto w tym roku . Ja na samym lisku 1000% co nie jest dużo a wręcz słabo na to jakie był wzrosty w tym roku. Wiele krypto wzrosło od 30 do 500 razy .

Dodano po 1 minucie 38 sekundach:
Kto rok temu w ciemno zainwestował 10k złotych w krypto dzis ma przynajmniej 50% szans ze jest mln xd bo duzo krypto urosło po 100 razy no w wersji mega pesymistycznej ma te 200 tysiecy.
No bo to był czas hossy dla btc, czerwiec/lipiec 2017 cena btc ok 3000$, grudzień 2017 cena ok 17000$ to masz ile? 500% a styczeń można było kupić btc za 850$ a w grudniu sprzedać za 19000$ to są te same skoki o których mówisz, tu btc ciągną wszytko do góry
BTC prawie wcale nie urosło patrząc na alty . Nawet taki głupi lisek urósł 200 razy tak samo ripple a btc ledwo 20 razy . Tak wiem ogromny wzrost ale w porównaniu do altow to jak wypierdek
zgodzę się ale tu ma zasada ekonomi, łatwiej się rozwijać krajom biednym niż już rozwiniętym, czyli jak masz już wysoką wartość krypto można rosnąc powoli, jak jest krypto nic nie warta to łatwo jej wykonać duży skok do przodu. No i tu doszliśmy do sedna, dlatego mamy GAME a nie BTC, bo na tanim alcie można dużo zarobić. Doskonały przykład to ripple, był nic nie warty i nagle boom, a po boom nagle tak samo duży spadek, tu znów ekonomia, kiedy rynek panikuje to zwraca się do gruntu znanego, a tu znany grunt to btc.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GameCash » sobota, 20 stycznia 2018, 01:00

To też nie do końca tak. To zależy od predyspozycji i woli walki oraz chęci. Gdyby biedne państwa rozwijaly się szybciej procentowo od bogatych to by nie było biednych państw. Po prostu btc mniej uwagi przyciągal inwestorów niz alty. W btc wiele osób też nie weszło bo mówi że drogi. A że ripple spoko bo tanie. A można mieć nawwet 0.00000001 coina danej Krypto ale jak urośnie 300 procent to 300 procent ma się więcej kasy. Taki sam wzrost jak z dolara na 3.

Dodano po 7 minutach 48 sekundach:
Spoiler:
To tak jak z bogatymi i średnio bogatymi krajami typu Niemcy Szwecja czy nawet Polska. Wszystkie te kraje na spokojnie mógłby mieć rozwój na poziomie 10-20 Procent rocznie ale już weszła próżność i stagnacja lenistwo zasiłki i głupota. To tak jak Szwecja kiedyś była potwornie biedna wprowadziła wolny rynek na Maxa (wtedy powstały takie giganty jak Electrolux i Ikea) kraj mega się rozwinął to teraz sobie pozwala na socjalizm i inne dziwne rzeczy. Ale rozwinął się dzięki wolności a teraz może się troszkę lenic.
To tak jakby zapytac 40/50 letniego mln i pytać się go co robi a ten że wypoczywa i się leni. To nie znaczy że zarobił na to leniac się właśnie przez to że wcześniej ciężko zapierdal lub kombinował teraz może się lenic i na tym polega błąd logiczny! Nawet sam dyrektor Electrolux (tak rozmawiał z mną bo pracowałem w tej firmie) powiedział że w obecnej Szwecji nie powstali by bo za dużo regulacji.
A i co ma to się do Krypto już tłumaczę btc jest takim leniem btc se nic się nie zmienia ma to w d** bo i tak trzyma jakis tam poziom. A alty ciągle coś robią pracują kombinują reklamują się i walczą dlatego tu mamy większe wzrosty.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: drtiger » sobota, 20 stycznia 2018, 01:01

A to https://www.coinmarketcal.com/
może się przyda czy też już ktoś to zapodał,
jak tak to potem usunę posta .
:D :D :D :D :D :arrow: :arrow: :arrow:
Ostatnio zmieniony sobota, 20 stycznia 2018, 01:37 przez drtiger, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GameCash » sobota, 20 stycznia 2018, 01:59

Lobom pisze:
GameCash pisze:
Lobom pisze:

No bo to był czas hossy dla btc, czerwiec/lipiec 2017 cena btc ok 3000$, grudzień 2017 cena ok 17000$ to masz ile? 500% a styczeń można było kupić btc za 850$ a w grudniu sprzedać za 19000$ to są te same skoki o których mówisz, tu btc ciągną wszytko do góry
BTC prawie wcale nie urosło patrząc na alty . Nawet taki głupi lisek urósł 200 razy tak samo ripple a btc ledwo 20 razy . Tak wiem ogromny wzrost ale w porównaniu do altow to jak wypierdek
zgodzę się ale tu ma zasada ekonomi, łatwiej się rozwijać krajom biednym niż już rozwiniętym, czyli jak masz już wysoką wartość krypto można rosnąc powoli, jak jest krypto nic nie warta to łatwo jej wykonać duży skok do przodu. No i tu doszliśmy do sedna, dlatego mamy GAME a nie BTC, bo na tanim alcie można dużo zarobić. Doskonały przykład to ripple, był nic nie warty i nagle boom, a po boom nagle tak samo duży spadek, tu znów ekonomia, kiedy rynek panikuje to zwraca się do gruntu znanego, a tu znany grunt to btc.
A co do ripple to się mylisz. Ja byłem w szoku ze tak spadł a nie zyskał. Patrzę Krypto od lat i ripple przez długi okres czasu był kryptowaluta nr 2 potem bardzo bardzo długo kryptowaluta numer 3 potem jeszcze ltc i inne i ripple tracił ale w historii marketcap to ripple przeważnie 2/3 coinem od lat. Ci co obserwują rynek wiedzieli że prędzej czy później ripple spróbuję odzyskać swoje miejsce.

Dodano po 2 minutach 2 sekundach:
drtiger pisze: Witam jestem tu nowy .
dołączam filmik z yt
"Jak sprawdzić czy warto kupić daną kryptowalutę? 1 SPRYTNY SPOSÓB. HIT!!! :)"
[youtube] [/youtube]
Zdaje mi się ze ciekawa opcja pozdro .
Pisałem już o tym dawno przecież... Nawet wykresy stąd dawałem. Do dużych coinow sprawdza się dobrze bo zrobili analizy a do małych coinow to jakby robili w 5min aby było.

Dodano po 53 minutach 15 sekundach:
Za chwilę się zacznie wyrok. Rano będziemy bogaci albo biedni :d

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Amitowisi » sobota, 20 stycznia 2018, 02:20

Czyli co nie ma żadnej transmisji live z konferencji?

Rae
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rae » sobota, 20 stycznia 2018, 02:36

Nie ma.

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: emdecha » sobota, 20 stycznia 2018, 03:21

Użytkuje ktoś portfel Game'a?

Kod: Zaznacz cały

https://wallet.gamecredits.com
To jest ich oficjalny?

Jak z prowizjami?
Jest jakieś zabezpieczenie 2FA itp.? Zwykły login i hasło na pewno będą bezpieczne do przechowywania tej krypto?
Chyba, że jest jakaś aplikacja, choć nie mogę znaleźć. Dzięki za info.

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: sspshmm » sobota, 20 stycznia 2018, 06:42

Szykowałem się wczoraj na coś takego:
https://pl.tradingview.com/x/WyDi6u6s/
(Fioletowa wersja)
tujaj czystszy wykres:
https://pl.tradingview.com/x/ulVxfCSQ/


ale poszło w górę. a teraz chyba flaga się zrobiła i może do 13k dojdzie... Jak nie to dalsze pitu pitu i późniejsze wyjaśnienie sytuacji...

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomsonek » sobota, 20 stycznia 2018, 09:31

No i co? Zesrało się? Nic ani w górę ani w dół.

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ramzes84 » sobota, 20 stycznia 2018, 09:34

Prędzej czy później w którąś stronę wystrzeli.

Rae
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rae » sobota, 20 stycznia 2018, 10:33

Z tą przemową w Japonii to chyba pomyłka była. To nie dzisiaj o 2 w nocy miało być tylko 21.01 o 01:00 w nocy według tej stronki: https://kryptocal.com/event/3963/gamecr ... an-keynote za 14h i 30min. Chyba że coś źle zrozumiałem.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tetrus » sobota, 20 stycznia 2018, 10:49

Rae pisze:Z tą przemową w Japonii to chyba pomyłka była. To nie dzisiaj o 2 w nocy miało być tylko 21.01 o 01:00 w nocy według tej stronki: https://kryptocal.com/event/3963/gamecr ... an-keynote za 14h i 30min. Chyba że coś źle zrozumiałem.
fakt, wyrazne zegar na tej stronie odlicza czas do tego wydarzenia

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: sspshmm » sobota, 20 stycznia 2018, 10:51

Kilka stron wcześniej wklejałem AGENDE ale później powstał śmietnik - przydałoby się, zeby ktoś go przeczyścił.

https://pl.tradingview.com/x/IdRAJkDz/
jak tak dalej pójdzie to się jeszcze okaże, że zaczołgamy się do 15k, ale mam nadzieję na jakieś pierdyknięcie wcześniej... :twisted: i Dopiero później odbicie do ~15k

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: DavidCoin » sobota, 20 stycznia 2018, 11:44

emdecha pisze:Użytkuje ktoś portfel Game'a?

Kod: Zaznacz cały

https://wallet.gamecredits.com
To jest ich oficjalny?

Jak z prowizjami?
Jest jakieś zabezpieczenie 2FA itp.? Zwykły login i hasło na pewno będą bezpieczne do przechowywania tej krypto?
Chyba, że jest jakaś aplikacja, choć nie mogę znaleźć. Dzięki za info.
Ja od wczoraj posiadam aplikację, zarówno na PC jak i w komórce. Chciałem spróbować z kopaniem, ale po instalacji GC Client mam ERROR. 2FA jest i ma się dobrze.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomsonek » sobota, 20 stycznia 2018, 12:40

tetrus pisze:
Rae pisze:Z tą przemową w Japonii to chyba pomyłka była. To nie dzisiaj o 2 w nocy miało być tylko 21.01 o 01:00 w nocy według tej stronki: https://kryptocal.com/event/3963/gamecr ... an-keynote za 14h i 30min. Chyba że coś źle zrozumiałem.
fakt, wyrazne zegar na tej stronie odlicza czas do tego wydarzenia
OOOO LOL Panowie :D to dlatego może wszystko stoi, myślałem że budząc się dzisiaj rano ujrzę GAME powyżej 100 plnów albo poniżej 10 pln.
Ale miałem sen że to krypto wystrzeliło w górę - coś tam miałem że nawet spoko było, pytanie tylko czy sny się nie sprawdzają na odwrót :roll: ale mam to już w czapce - czekamy co będzie - zakłądałem od początku żeby sprzedać to po roku dopiero, nie ważne jak się skończy :D

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Goorgoo » sobota, 20 stycznia 2018, 12:45

DavidCoin pisze: Chciałem spróbować z kopaniem, ale po instalacji GC Client mam ERROR
Ja wczoraj próbowałem kopać domowym komputerem, mam gtx 1080 i intel i7 7700k i ukopało w 40 minut 0,008 game, ale temperatury tak skoczyły że wolałem nie męczyć sprzętu bo mi szkoda ;-) Tymbardziej, że wypłata game na portfel może być dopiero jak nakopiemy 12,5 GAME

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tetrus » sobota, 20 stycznia 2018, 12:54

Goorgoo pisze:
DavidCoin pisze: Chciałem spróbować z kopaniem, ale po instalacji GC Client mam ERROR
Ja wczoraj próbowałem kopać domowym komputerem, mam gtx 1080 i intel i7 7700k i ukopało w 40 minut 0,008 game, ale temperatury tak skoczyły że wolałem nie męczyć sprzętu bo mi szkoda ;-) Tymbardziej, że wypłata game na portfel może być dopiero jak nakopiemy 12,5 GAME
Raczej wypłata na portfel od 0,01 GAME

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 5 maja 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Veres » sobota, 20 stycznia 2018, 13:33

Wolumen na BB jak wtedy przed spadkami. Za 11h konferencja, CEO pindrzy się przed lustrem a na giełdzie przestój. Może zwiastować kumulację przed wystrzałem, albo nic się nie stanie i będziemy dalej na 16zł.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: balu1988 » sobota, 20 stycznia 2018, 13:45

to odlicza czas do końca konferencji, ona już się odbyłą a na stronie nie ma określonego czasu konferencji tylko od-do, spójrzcie do góry jest że "w trakcie"

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: nolik790 » sobota, 20 stycznia 2018, 13:50

Z tego co wiem konferencji jeszcze nie było. Trwa konferencja w Miami - kilkudniowa tak mi się wydaje, ale "nasza" dopiero będzie. Na dzisiaj chyba też jest zaplanowana konferencja BCC ?

Edit. Faktycznie wygląda na to, że już po wszystkiemu :P i nic zbytnio to nie zmieniło :).
Ostatnio zmieniony sobota, 20 stycznia 2018, 14:17 przez nolik790, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości