Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mxxm977 » niedziela, 14 stycznia 2018, 22:23

Xandareva pisze: Nie jest potwierdzone, że Red Pulse wchodzi jutro na OKEx.
Patrząc po kalendarzu miało tak właśnie być na 15 stycznia. Tak samo wiele osób o tym pisało, ale teraz jak patrzę jest tylko tyle, że "mid January".
Natomiast 18 ma być Coinrail.
Tak czy tak, mam nadzieję, że kurs podskoczy bardziej niż na tronie...
Co o tym sądzicie? Tron vs Red Pulse?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Jeff » niedziela, 14 stycznia 2018, 22:34

maxxam97 pisze: Co o tym sądzicie? Tron vs Red Pulse?

RedPulse

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: BobBudowniczy » niedziela, 14 stycznia 2018, 22:44

Red pulse Vs snc?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Jeff » niedziela, 14 stycznia 2018, 22:53

@BobBudowniczy,

Red Pulse

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mxxm977 » niedziela, 14 stycznia 2018, 23:12

Jeff pisze: maxxam97 pisze: Co o tym sądzicie? Tron vs Red Pulse?
RedPulse
Mówimy tutaj o long/mid/ czy taki short na kilka dni?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Jeff » niedziela, 14 stycznia 2018, 23:19

@maxxam97,

Mid term

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: kantini » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 04:16

A ja bym wchodził w snc niż redpulse, duży volumen, mieli w planach wejście na jedną z czołowych giełd i narazie o tym cisza co może ale nie musi oznaczać, że są już dogadani i czekają tylko na ogłoszenie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Jeff » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 05:12

nowa gielda daje $500 przy rejestracji na wersji beta info w poscie:

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=55&t=26514

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Tropt » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 09:02

@Jeff jakie uprawnienia trzeba posiadać żeby przeglądać forum do którego link podałeś ? Proszę o nie linczowanie, szukałem informacji i wiem że jest forum dla zaawansowanych jednak Jeff nim nie jest stąd moja niewiedza. inwestowanie dla nowych w waluty które tutaj przedstawiacie niewielkimi sumami tj. 300-500 zł ma sens czy to strata czasu i sobie odpuścić ?

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: suszini » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 09:11

Jeff pisze: nowa gielda daje $500 przy rejestracji na wersji beta info w poscie:

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=55&t=26514
Vergecurrency? To 500 dolców do wydania na fee... Nie mogę zobaczyć tego forum ale tam pewnie wisi jakiś refrrrall link co?
Edit
Lol verge to coin ale na jego reddicie znalazłem to info i to zwykły clickbait. No chyba że ktoś wydaje tyle na fee.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 15 stycznia 2018, 09:25 przez suszini, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 09:14

Mi też pisze że nie mam uprawnień żeby przeglądać to forum z linka, aż sprawdziłem czy nie mam jakiegoś bana czy co ale nie mam :P

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: suszini » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 09:34

Chodzi o upcoin.com

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Sweet » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 10:02

hej w jakie niszowe waluty polecacie teraz wejsc??

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mediabooker » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 11:27

@Tropt
Jak najbardziej ma sens. 2 x 400 zł to był mój kapitał startowy. Obecnie jest x razy większy:) Nadal wchodzę w nowe coiny z takim kapitałem.

@Sweet
Masz cały wątek. Poczytaj.
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... d13837c37f

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: MateuszKL » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 12:11

Chciałem przeprosic za totalny off top, ale nie wiedzialem gdzie wrzucic pytanie zebym dostal w miare szybka odpowiedz. Szukam aplikacji w ktorej bede mogl ustawic sobie alarm kiedy dany coin przekroczy jakas wartosc, you know. Spie, dzowni alarm, czas szybko sprzedac, badz kupic. Chodzi mi o to zeby miec ciagle reke na pulsie bo w krypto liczy sie kazdy sekunda:)

Z gory dziekuje za odpowiedz i jeszcze raz przepraszam jesli zasmiecam watek.

Rozmowny
Posty: 114
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: msvklr » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 12:20

MateuszKL pisze: Chciałem przeprosic za totalny off top, ale nie wiedzialem gdzie wrzucic pytanie zebym dostal w miare szybka odpowiedz. Szukam aplikacji w ktorej bede mogl ustawic sobie alarm kiedy dany coin przekroczy jakas wartosc, you know. Spie, dzowni alarm, czas szybko sprzedac, badz kupic. Chodzi mi o to zeby miec ciagle reke na pulsie bo w krypto liczy sie kazdy sekunda:)

Z gory dziekuje za odpowiedz i jeszcze raz przepraszam jesli zasmiecam watek.
To po prostu sobie ustaw limit sell/buy na giełdzie i śpij spokojnie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Desmond » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 12:22

MateuszKL pisze: Chciałem przeprosic za totalny off top, ale nie wiedzialem gdzie wrzucic pytanie zebym dostal w miare szybka odpowiedz. Szukam aplikacji w ktorej bede mogl ustawic sobie alarm kiedy dany coin przekroczy jakas wartosc, you know. Spie, dzowni alarm, czas szybko sprzedac, badz kupic. Chodzi mi o to zeby miec ciagle reke na pulsie bo w krypto liczy sie kazdy sekunda:)

Z gory dziekuje za odpowiedz i jeszcze raz przepraszam jesli zasmiecam watek.
Aplikacja Blockfolio:
https://play.google.com/store/apps/deta ... olio&hl=pl
Tam masz swoje alarmy :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 473
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Mayoris » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 12:22

Ściągnij sobie na tel aplikację coinmarket, tam jak wejdziesz w daną walutę masz opcje "alerts" gdzie ustawiasz co tam chcesz.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: MateuszKL » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 12:28

dzieki za pomoc, niech Wam Bog w zyskach wynagrodzi:)

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: TSD_WWA » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 13:48

Rumcajs pisze: ATS:

Chciałem też dodać od siebie parę słow w nawiązaniu do podsumowania @paprykarz18, odnośnie ATS.
W jego podsumowaniu jest że maksymalna cena była 0,13$ czyli 13 centów i na tym było to x 34, to było jakoś w okolicach wyjścia wersji Bety ich platformy 8 stycznia.

Obecnie cena spadła do 0,04$ czyli 4 centów i jest to nadal wg mnie bardzo dobry moment na kupienie.
Najwięcej piszą na Facebooku i coś zaczyna się coś więcej dziać:
https://www.facebook.com/authorshipcom/

- wczoraj ogłosili otwarcie oficjalnego kanału na rededicie
- zrobili małą ankietkę z pytaniem czy otworzyć stary temat na bitcointalku czy założyć nowy (został w zeszłym roku zamknięty bo pełno trolli fudowało, okazało się że bezzasadnie bo już wersja beta platformy jest i działa)
- większość osób zagłosowała na otwarcie tematu nowego
- pamiętacie wystrzał na Vibe po wejściu na nową giełde Binance ? To samo może być z ATS przy cenie 4 centów i 80 mln coinów w obiegu to spokojnie przebije tą do której doszła na lagującej i beznadziejnej giełdzie HitBtc gdy wyszła beta platformy. Jedyne to pytanie kiedy wejdzie na nowe giełdy, ale skoro jednak interesują się community co kupiła tokeny i zakładają kanał oficjalny na rededicie, odnowią temat na bitcointalku to raczej świadczy że zamierzają działać dalej i dodanie jakiś giełd to kwestia czasu. Marketing większy mają rozpocząć dopiero za jakiś czas jak dopracują platformę żeby wyszła z fazy beta. Ale to nie znaczy że giełdy tokenów mają czekać do tego czasu, handel juz teraz tokenami jest.

A cena 4 centów jest bardzo atrakcyjna w tym momencie i tak ( liczac od startowej paprykarza to z 34 spadło teraz na x11 ) bo wiele osób miało cichą nadzieje że jak wyjdzie platforma beta to będzie od razu jakaś giełda, ale to dopiero było 8 stycznia a giełdy mogą być w każdej chwili tak jak z Vibe było a nikt nie znał daty. SunContrakt tez czeka na nowe giełdy ale on ma cenę dużo wyższą bo 0,5 $ przy 109 mln tokenów w obiegu i też ma platformę beta. A ATS wrócił na 4 centy i czeka na lepsze giełdy aby wystrzelić, w międzyczasie pracując nad platformą.
Ja trzymam od ceny 2 centow i nie oddam nizej niz za 5 $ :P a najlepiej za 10 $ hehe to bardzo optymistyczne zyczenia ale nigdy nic nie wiadomo. Musze sie oblowic na niej aby moc dalej inwestowac w inne projekty. To moja jedna z pierwszych swiadomych powazniejszych inwestycji i w niej wiaze duze nadzieje na najblizsze dwa miesiace.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości