W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 27 lipca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Markok » wtorek, 19 grudnia 2017, 13:48

Najpewniejsze powinny być waluty o niskiej kapitalizacji jak SNC,ATS,VIBE a coś faktycznie robiące i zwiastujące sukcesy, ale to inna giełda do której zaczynam startować. EtherDelta tyle że tam tylko VIBE ma znaczący obrót, jest jeszcze Hitbtc ale ostatnio są z nią jakieś problemy więc boję się tam włożyć piniondze, bo potem będę mógł może tylko powiedzieć - mama, piniondze mi ta maszyna zeżarła!
W odpowiednim dla tych walut temacie nikt nie raczy o nich porozmawiać, więc jakie tutaj mają opinie ? W energetyczne waluty nie wierzę, zagraniczne firmy energetyczne im nie popuszczą odbierania klientów. A w ogóle to jak to ma działać to jakiś kosmos..
VIBE i ATS mają według mnie realne szanse szerokiego zaistnienia odpowiednio na rynku VR i literatury. Chyba obkupię się nimi pod korek.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: dawico121 » wtorek, 19 grudnia 2017, 14:01

Markok pisze: Najpewniejsze powinny być waluty o niskiej kapitalizacji jak SNC,ATS,VIBE a coś faktycznie robiące i zwiastujące sukcesy, ale to inna giełda do której zaczynam startować. EtherDelta tyle że tam tylko VIBE ma znaczący obrót, jest jeszcze Hitbtc ale ostatnio są z nią jakieś problemy więc boję się tam włożyć piniondze, bo potem będę mógł może tylko powiedzieć - mama, piniondze mi ta maszyna zeżarła!
W odpowiednim dla tych walut temacie nikt nie raczy o nich porozmawiać, więc jakie tutaj mają opinie ? W energetyczne waluty nie wierzę, zagraniczne firmy energetyczne im nie popuszczą odbierania klientów. A w ogóle to jak to ma działać to jakiś kosmos..
VIBE i ATS mają według mnie realne szanse szerokiego zaistnienia odpowiednio na rynku VR i literatury. Chyba obkupię się nimi pod korek.
Bardzo fajnie korzysta mi sie z gieldy Bittrex, dlatego z tej glownie chcialbym korzystac i pytanie czy jakies krypto ktore na tej gieldzie znajde, ma racje bytu i sens jakiejkolwiek inwestycji? :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 19 grudnia 2017, 14:10

dawico121 pisze: Dzieki wielkie, wiec pytanie bylo glupie i nie na miejscu, teraz kolejne, w co w takim razie teraz najlepiej sie oplaca zainwestowac?
Pytanie normalne, czy ETH urośnie dalej. Ja nie wiem czy urośnie, ale mówię, że jest już wysoko i że jeśli masz zysk, to fajnie i prędzej czy później warto go realizować i mieć spokój. :) Co kupować, nie wiem, wszystko wypompowane, NIC bym nie polecił teraz. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mtvoda » wtorek, 19 grudnia 2017, 14:19

Szanowni koledzy/koleżanki, a kiedy spodziewacie się jakiejś większej korekty na Bitcoinie i Litecoinie ? :idea:

Czyli sugerujecie teraz wstrzymać się z kupowaniem i czekać na ewenutalne spadki ? A będą takie wogóle ? :lol:

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: dawico121 » wtorek, 19 grudnia 2017, 14:32

Wymazywanie pisze: It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block
Dobrze mowisz, nie ma co czekac.. zrealizowane, teraz obserwowac rynek i byc moze cos ciekawego sie pojawi :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 19 grudnia 2017, 14:42

mtvoda pisze: Szanowni koledzy/koleżanki, a kiedy spodziewacie się jakiejś większej korekty na Bitcoinie i Litecoinie ?
Jakoś od pół roku się spodziewam. :)

Dodano po 1 minucie 18 sekundach:
@dawico121, To cytat z SN. Fajny ze względu na obecne problemy z blokiem. SN nie zakładał, że transakcje BTC koniecznie muszą pójść od razu. :) Polecam http://satoshi.nakamotoinstitute.org/

Dodano po 5 minutach 19 sekundach:
Dla tych co sądzą, że doge jest tani i operują tylko w alt/btc. Doge był kiedyś po 200-350 sato i to jest to małe coś z czego spadało na początku wykresu. Obecnie koło 30 sat a jaka różnica w fiatach.

d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 69
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Moreabouthecrypto » wtorek, 19 grudnia 2017, 15:12

Co myślicie na temat TRX? Ma strasznie rozciągnięty road map aż do 2025

Dodano po 3 minutach 45 sekundach:
Lisk zrobił 10usd wczoraj,przytulił taki szczyt że aż naszła mnie ochota na wyjazd w góry :)
Myślę że to dopiero początek...do 18+10 ale najpierw trochę ochłonie ;)
Ostatnio zmieniony wtorek, 19 grudnia 2017, 15:15 przez Moreabouthecrypto, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: FuraTeściowej » wtorek, 19 grudnia 2017, 15:13

Ten snapshot NXT jest 25 czy 28 Grudnia ? :?:

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Selecto » wtorek, 19 grudnia 2017, 15:23

Czyżby kucoin blokowało adresy ip?

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 30 maja 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: otter » wtorek, 19 grudnia 2017, 15:43

dziś o 21 czasu polskiego einsteinium ma podać jakieś "przełomowe" ogłoszenie. ktoś wie coś więcej? można z tej okazji spodziewać się pompki?

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: wijtek » wtorek, 19 grudnia 2017, 16:03

Selecto pisze: Czyżby kucoin blokowało adresy ip?
Pisałem wcześniej żeby spróbowali zmienić ip jakimś proxy, vpn i dowiedzieliby się czy w tym tkwi problem. Możliwe, że dane adresy ip są wycięte. Może niektórzy mają darmowe bilety znalezione w Internecie na członkowstwo w botnetach :lol:.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Gruben5 » wtorek, 19 grudnia 2017, 16:16

Potwierdzam. Jeszcze dzisiaj rano normalny dostęp do Kucoin teraz już tylko przez telefon. Strona się nie ładuje, a support pisze, że się tym zajmują i jest processing. W sumie nie wiem o co kaman.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: virtualdeamon » wtorek, 19 grudnia 2017, 16:30

Mi kucoin działa normalnie.

Coś się stało, że Augur tak wystrzelił ?

Dyskutant
Posty: 200
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: makur » wtorek, 19 grudnia 2017, 17:59

Skoro jednym kucoin działa a drugim nie to mają problemy z routingiem albo powycinali pewne zakresy bo pewnie jakieś ddosy były, u mnie z orange normalnie śmiga.

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paveel90 » wtorek, 19 grudnia 2017, 18:08

Drodzy Państwo, to jest wątek na temat altów a nie giełd. Wynocha z tym offtopem na temat Kucoin tutaj --> https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=55&t=25436
(więcej nie będę ostrzegał tylko będę walił minusami za spam! )

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: bartolini9 » wtorek, 19 grudnia 2017, 18:33

Jakieś informacje na temat STREAMR, QASH i YOYOW? Od kilku dni dość cicho wobec wzrostu ich kursów porównując do innych altów. Czekają na własną kolej?

P.S. Mi Kucoin działa normalnie.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RafaelGrey » wtorek, 19 grudnia 2017, 18:53

Qashqai brałem po 55 centów parę dni temu wie nie powiedziałbym że nie jest po pompie...

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: snajp » wtorek, 19 grudnia 2017, 19:00

Jakoś mnie to nie dziwi że jak się czaiłem dwa dni by kupić Red Pulse to ładnie rósł, a jak w końcu kupiłem to zaczął spadać. Mam nadzieję że do nowego roku jeszcze odbije. Sporo osób na grupie Red Pulse na fb pisze by trzymać co najmniej do pierwszego kwartału 2018 r. Zobaczymy co z tego będzie?

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: AniaS » wtorek, 19 grudnia 2017, 19:28


Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 19 grudnia 2017, 19:30

snajp pisze:Jakoś mnie to nie dziwi że jak się czaiłem dwa dni by kupić Red Pulse to ładnie rósł, a jak w końcu kupiłem to zaczął spadać. Mam nadzieję że do nowego roku jeszcze odbije. Sporo osób na grupie Red Pulse na fb pisze by trzymać co najmniej do pierwszego kwartału 2018 r. Zobaczymy co z tego będzie?
Wydaje mi się, że najlepsze jeszcze przed RedPulsem.

Dodano po 57 sekundach:
AniaS pisze:Dzisiejszy wystrzał IOTY.

https://www.forbes.com/sites/montymunfo ... e48e046260
Plus nowy portfel.
Do tego ciekawe co powiedzą na meetupach. Może jeszcze dołożą jakiś news i będziemy oglądać okrągłą cenę.
Ostatnio zmieniony wtorek, 19 grudnia 2017, 19:31 przez paprykarz18, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości