W jakie waluty teraz inwestujecie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: virtualdeamon » środa, 13 grudnia 2017, 12:29

Co myślicie o Dogecoin, inwestycja na 2-3 miesiące ? Ostatni miesiąc poszedł o 200%

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kirucha2 » środa, 13 grudnia 2017, 12:31

mozesz sprzedawac

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: 4ffaris » środa, 13 grudnia 2017, 15:34

Witam, mam pytanko czy jak gracie na giełdzie i coś wam mówi że wszystko spadnie i chcecie wyjść narazie z tym co macie, korzystacie z Tether USDT którego cena sie pratycznie nie zmienia czy wychodzicie do realnych pieniedzy ?

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Eth » środa, 13 grudnia 2017, 16:47

Jakieś pomysły na OMG?
Wszedłem przy 8$ i się zastanawiam, czy czeka Nas wachlowanie, czy wystrzeli do góry po nowe ATH...

Jakby się ktoś zastanawiał nad kupnem w tej chwili... Szkoda, że Bittrex trochę odstaję od reszty.
Obrazek
Ostatnio zmieniony środa, 13 grudnia 2017, 16:56 przez Eth, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » środa, 13 grudnia 2017, 16:51

Eth pisze:Jakieś pomysły na OMG?
Wszedłem przy 8$ i się zastanawiam, czy czeka Nas wachlowanie, czy wystrzeli do góry po nowe ATH...
To samo pytanie przy NEO. Poszły w górę, ale z jakiego powodu? Poszły za tłumem?
OMG przynajmniej ma jakiś tam powód, nowa giełda. Tyle, i tylko tyle?
OMG do tej pory była typową walutą kupić po 7,8 i sprzedać po 10$, czynność powtórzyć.
Lekkie pogorszenie nastrojów i wszyscy inwestorzy uciekają.
A może wreszcie wystrzeli, bo jako jedna z nielicznych, jeszcze nie miała swojego pump?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » środa, 13 grudnia 2017, 17:38

Ciekawa rzecz, na razie nie korelacja ale coś w powijakach, tzn. lekki spadek ceny BTC a BTG i BCH nie spadają ale lekko rosną. Małe skale oczywiście. Żaden sygnał, ale warto zwrócić uwagę nawet na małe osobliwości, czasem się to przeradza w coś więcej.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » środa, 13 grudnia 2017, 17:42

Eth pisze: Jakieś pomysły na OMG?
Wszedłem przy 8$ i się zastanawiam, czy czeka Nas wachlowanie, czy wystrzeli do góry po nowe ATH...

Jakby się ktoś zastanawiał nad kupnem w tej chwili... Szkoda, że Bittrex trochę odstaję od reszty.
OMG ma ciekawy wykres, trochę nietypowy jak na startowy. Jedyne co przychodzi mi do głowy co dalej, to budowanie trójkąta symetrycznego lub max wzrostowego. W pierwszym przypadku 2 punkt górnej linii już jest lub jest bardzo blisko, w drugim powinno pociągnąć do poprzednich szczytów i dopiero spadać. Wtedy też sądzę, że wyszłoby do góry znacznie szybciej niż wierzchołek takiej figury. Nie mam pojęcia czy te scenariusze są realne, raczej skłaniałbym się jednak do symetrycznego trójkąta.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: lechit27 » środa, 13 grudnia 2017, 17:54

Ja siedzę narazie na pełnych torbach stratisa, jak narazie śpi, myślę, że powinien niedługo wzrosnąć bo zrealizują masternoda, co myślicie o tym ?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » środa, 13 grudnia 2017, 17:56

lechit27 pisze:Ja siedzę narazie na pełnych torbach stratisa, jak narazie śpi, myślę, że powinien niedługo wzrosnąć bo zrealizują masternoda, co myślicie o tym ?
Trzymam właśnie rękę na myszce nad przyciskiem kup i się waham. Zastanawiam się, czy już urósł pod te wydarzenia grudniowe i są one wliczone w cenę, czy w związku z nimi ma szansę coś jeszcze urosnąć. Jak myślicie, warto kupować za prawie 10$ i liczyć na 15-20$ w najbliższych tygodniach? Czy już dosyć urosło?
Oczywiście zakładając, że nastroje na rynku się gwałtownie nie zmienią.
Ostatnio wszyscy mówią o tym Stratisie, więc już sam nie wiem.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: lechit27 » środa, 13 grudnia 2017, 18:07

paprykarz18 pisze:
lechit27 pisze:Ja siedzę narazie na pełnych torbach stratisa, jak narazie śpi, myślę, że powinien niedługo wzrosnąć bo zrealizują masternoda, co myślicie o tym ?
Trzymam właśnie rękę na myszce nad przyciskiem kup i się waham. Zastanawiam się, czy już urósł pod te wydarzenia grudniowe i są one wliczone w cenę, czy w związku z nimi ma szansę coś jeszcze urosnąć. Jak myślicie, warto kupować za prawie 10$ i liczyć na 15-20$ w najbliższych tygodniach? Czy już dosyć urosło?
Oczywiście zakładając, że nastroje na rynku się gwałtownie nie zmienią.
Ostatnio wszyscy mówią o tym Stratisie, więc już sam nie wiem.
Myślę, że powinien urosnąć podobnie do WAVES, ale to wszystko zależy co będzie się działo na rynku jak bitcoin będzie dalej stabilny to duża szansa, że STRATIS wystrzeli :roll:

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Bmwm3e92 » środa, 13 grudnia 2017, 18:11

Chciałbym zainwestować trochę grosza w jakąś tanią krypto z zamiarem większego zysku za kilka miesięcy lub lat. Czy jest sens inwestowania w Bytecoina albo DogeCoina?
A może jest inna krypto za podobną cenę która ma szansę mocno polecieć do góry?

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: lechit27 » środa, 13 grudnia 2017, 18:37

lechit27 pisze:
paprykarz18 pisze:
lechit27 pisze:Ja siedzę narazie na pełnych torbach stratisa, jak narazie śpi, myślę, że powinien niedługo wzrosnąć bo zrealizują masternoda, co myślicie o tym ?
Trzymam właśnie rękę na myszce nad przyciskiem kup i się waham. Zastanawiam się, czy już urósł pod te wydarzenia grudniowe i są one wliczone w cenę, czy w związku z nimi ma szansę coś jeszcze urosnąć. Jak myślicie, warto kupować za prawie 10$ i liczyć na 15-20$ w najbliższych tygodniach? Czy już dosyć urosło?
Oczywiście zakładając, że nastroje na rynku się gwałtownie nie zmienią.
Ostatnio wszyscy mówią o tym Stratisie, więc już sam nie wiem.
Myślę, że powinien urosnąć podobnie do WAVES, ale to wszystko zależy co będzie się działo na rynku jak bitcoin będzie dalej stabilny to duża szansa, że STRATIS wystrzeli, PS ktoś na bittrex kupił 6350 Stratis :roll:

Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kulfon » środa, 13 grudnia 2017, 19:01

A czy na Bitbay coś warto teraz? Bo moim zdaniem ani trochę. Wszystko up kilkanaście lub więcej %. Właściwie każda waluta na bb poszła up. Ale ja akurat miałem pieprzone złotówki. :evil: I coś warto teraz?

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: lukasz37 » środa, 13 grudnia 2017, 19:13

Kulfon pisze:A czy na Bitbay coś warto teraz? Bo moim zdaniem ani trochę. Wszystko up kilkanaście lub więcej %. Właściwie każda waluta na bb poszła up. Ale ja akurat miałem pieprzone złotówki. :evil: I coś warto teraz?
No game pewnie wciąż stoi i czeka ;) Kup eth i wskakuj na hitbtc np. Ja czekam aż TRX troche spadnie, bo znów skoczy, do tego jak tu powiedziano NEO ma szansę. Wielu tu inwestuje w SNC. MANA ładnie wyskoczyło od wczoraj, tak jak koledzy wczoraj pisali. W zasadzie co nie kupisz, to obecnie idzie w górę.

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: batia » środa, 13 grudnia 2017, 19:31

Xtrabytes gdzie trzymacie na ich wallecie?

Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Kulfon » środa, 13 grudnia 2017, 19:46

@lukasz37, Game było warto jak był po 7zł teraz prawie 8zł i mam przeczucie, może nie trafne, że game może powrócić do tych 7zł. :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » środa, 13 grudnia 2017, 20:10

lukasz37 pisze: W zasadzie co nie kupisz, to obecnie idzie w górę.
To raczej przesłanka do tego, że zwiększa się szansa na spadki/zasięg wzrostów jest coraz mniejszy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: FuraTeściowej » środa, 13 grudnia 2017, 21:42

Weryfikował się ktoś z was na Bitfinexie i opowie o swoich odczuciach co do tej giełdy?
Pytam ponieważ chciałem to zrobić ale wymagają tyle pierdół ( dokumenty) , że aż się z lekka obawiam im to wszystko wysyłać .

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: RafaelGrey » środa, 13 grudnia 2017, 21:45

FuraTeściowej pisze:Weryfikował się ktoś z was na Bitfinexie i opowie o swoich odczuciach co do tej giełdy?
Pytam ponieważ chciałem to zrobić ale wymagają tyle pierdół ( dokumenty) , że aż się z lekka obawiam im to wszystko wysyłać .
A zamierzasz fiatami grac? Jak nie to nie potrzebujesz weryfikacji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: FuraTeściowej » środa, 13 grudnia 2017, 21:56

Miałem własnie zamiar ale jednak odpuszczam bo za dużo tego. :| na bitstampie było o wiele prościej.
Podpowie ktoś na jakich innych giełdach można grać fiatami?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości