SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: sciborsson » wtorek, 28 listopada 2017, 18:28

Też jestem zdania że SNC jednak ma tutaj nam jeszcze wiele do pokazania, sam fakt że po pompie z 0,03 do 0,13 nie było wielkiego dump tylko zwykła korekta do 0,10-0,08 świadczy o tym że cena tokena będzie szła raczej do góry. Oczywiście wiele zależy od tego co się podzieje w najbliższym czasie z królem BTC, ale patrząc mid term to zasięg 1$ w górę jest do zrobienia. Mają konkretny plan działania plus już jest fizyczne wykorzystanie SNC w realnym świecie (pompy ciepła).

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 28 listopada 2017, 18:59

tonamini pisze:Cześć @paprykarz18 i cześć wszystkim skoro to mój pierwszy post :)



Czy to nie-oficjalne potwierdzenie rebrandingu ? Co myślicie ?
Jak najbardziej. Osobiście dowiedziałem się już jakiś czas temu, że rebranding jest gotowy i zostanie wprowadzony w najbardziej odpowiednim momencie.
Teraz nawet już coś wiemy - nazwa zostaje.

Skoro rebranding w grudniu, to może rzeczywiście tego 5 grudnia mają dla nas coś ciekawego do przekazania :-))

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: tonamini » wtorek, 28 listopada 2017, 19:10

paprykarz18 pisze:
Jak najbardziej. Osobiście dowiedziałem się już jakiś czas temu, że rebranding jest gotowy i zostanie wprowadzony w najbardziej odpowiednim momencie.
Teraz nawet już coś wiemy - nazwa zostaje.

Skoro rebranding w grudniu, to może rzeczywiście tego 5 grudnia mają dla nas coś ciekawego do przekazania :-))
Myślisz, że rebranding to niemalże gwarantowany skok do 1$ ? Jest szansa na wyższy skok ? Zastanawiam się czy SNC nadaje się do bycia walutą na Longterma..

Pytam oczywiście strice o Twoje zdanie na ten temat :)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: RafaelGrey » wtorek, 28 listopada 2017, 19:16

tonamini pisze:
paprykarz18 pisze:
Jak najbardziej. Osobiście dowiedziałem się już jakiś czas temu, że rebranding jest gotowy i zostanie wprowadzony w najbardziej odpowiednim momencie.
Teraz nawet już coś wiemy - nazwa zostaje.

Skoro rebranding w grudniu, to może rzeczywiście tego 5 grudnia mają dla nas coś ciekawego do przekazania :-))
Myślisz, że rebranding to niemalże gwarantowany skok do 1$ ? Jest szansa na wyższy skok ? Zastanawiam się czy SNC nadaje się do bycia walutą na Longterma..

Pytam oczywiście strice o Twoje zdanie na ten temat :)
Czemu ma być 1usd jeśli powr jest sporo niżej a to główny konkurent?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » wtorek, 28 listopada 2017, 19:20

Jak to 1$ myślałem że ma być x 100 :(

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: wesley » wtorek, 28 listopada 2017, 19:28

rebranding i cena x10 - raczej nie ma co liczyć, ale 0,15-0,20$ pewnie osiągalne

Dyskutant
Posty: 199
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: makur » wtorek, 28 listopada 2017, 19:28

@RafaelGrey

powr miliard tokenów
snc 120mln tokenów
220mln $ kapitalizacji powr przy 9mln $ snc, teoretycznie jest 1$ do wykręcenia.
mnie w praktyce zadowoli nawet 0.3$ nie jestem wymagający ;)
własnie wrzucam kolejne etherumy zarobione wczoraj na trigu może sie pomnożą na snc.
Ostatnio zmieniony wtorek, 28 listopada 2017, 19:33 przez makur, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 28 listopada 2017, 19:28

@RafaelGrey, porównaj liczbę tokenów POWR i SNC - jeżeli SNC osiągnie kapitalizację POWR, cena będzie wynosić około 2$

@tonamini, sam rebranding z dnia na dzień nie zrobi nam 1$, ale to będzie kolejny krok w tym kierunku; najpierw inwestorzy muszą usłyszeć, że jest coś takiego, jak SunContract i że nie jest to scam, a świetnie działająca firma z dobrymi i skutecznie realizowanymi pomysłami na przyszłość
potrzeba wejścia na dużą giełdę, skutecznego marketingu i dobrego newsa o współpracy z kimś ważnym
cena zacznie rosnąc i będziemy mieli efekt śnieżnej kuli
czasem trudniej osiągnąć 0,1 a następnie 0,2$, niż z 0,5$ skoczyć na 1,5$

obecnie rynek jest tak szalony i jest taka hossa, że jeszcze SNC może nas zadziwić
czy SNC zdąży przed poważną korektą na BTC? tego nikt nie wie

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: tonamini » wtorek, 28 listopada 2017, 19:31

RafaelGrey pisze:
Czemu ma być 1usd jeśli powr jest sporo niżej a to główny konkurent?
Myślę że w dużej mierzę chodzi tutaj o powiązania SNC z rządem który bardzo ich spiera. Rząd Słowenii powiedział że chciałby przecierać szlaki w technologii block-chain, więc siła rzeczy muszą wspierać swój lokalny produkt. Mają bardzo ciekawego partnera, z którym mogą wiele zdziałać http://blog.suncontract.org/post/164526 ... est-energy (największy dostawca energii w kraju). Szczerze powiedziawszy, jeśli Marketing będzie stał na wysokim poziomie, nie będzie obsuw, to myślę że ten 1$, może ponad jest realny :)

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: wesley » wtorek, 28 listopada 2017, 19:44

@paprykarz18 zmień tytuł na "SunContract (SNC) - inwestycja 1BTC i lambo prawie gwarantowane" może ktoś z większa ilością komentarzy wejdzie w ten dział i ostudzi/potwierdzi nasze marzenia.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: dieanlager » wtorek, 28 listopada 2017, 19:57

Zależy jak do tego podchodzicie.

Jeżeli przy takiej cenie korekta w wysokości tych kilku centów robi panikę to lepiej nie inwestować. Właśnie w tym momencie pojawia się bardzo szybko okazja aby dokupić. Trzeba przed inwestycją zadać sobie pytanie czy wierzymy na bazie przede wszystkim własnego researchu w dany projekt i jaki cel sobie stawiamy? Moim zdaniem również widzę w tej firmie spory potencjał. Nie ma co wróżyć z fusów czy będzie $1, $10 itd. czy nie, prawdopodobieństwo straty na tej inwestycji jest znikome, zyski mogą zaskoczyć bardzo.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: woodz » wtorek, 28 listopada 2017, 20:23

Witam,
mam pytanie lepiej kupić SNC za BTC czy ETH. Czy nie ma to wiekszego znaczenia? Prosze o odpowiedź.

Dyskutant
Posty: 199
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: makur » wtorek, 28 listopada 2017, 20:27

@woodz
Etherum ma płynniejszy rynek od btc na hitbtc.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wizipaci » wtorek, 28 listopada 2017, 20:31

woodz pisze: Witam,
mam pytanie lepiej kupić SNC za BTC czy ETH. Czy nie ma to wiekszego znaczenia? Prosze o odpowiedź.
Ej no nie, ale zachowajmy jakieś resztki powagi. Nie umiesz sam sobie policzyć co Ci się bardziej opłaca?

Droga do $1 na pewno nie będzie podczas jednej pompy, kurde, w parze z każdym dużym wzrostem idą osoby, które zarobiły już tyle ile chciały i zrzucają cegły. Cena $1 w przypadku teog coina jest jak najbardziej prawdopodobna, ale nikt tutaj nie stwierdzi czy i kiedy to się stanie. Gdyby tak było to tak jak napisał ktoś wcześniej możemy sprzedać domy kupić SNC i czekać aż poleci 10x i kupić sobie 10 domów LUL.
Ostatnio zmieniony wtorek, 28 listopada 2017, 20:33 przez Wizipaci, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 12 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: coincircut » wtorek, 28 listopada 2017, 20:31

@woodz, moim zdaniem lepiej jest kupić za ETH, gdyż ten market ma większy wolumen, a ponadto pips (najmniejsza wartość o jaką może zmienić się kurs) w przeliczeniu na fiaty ma mniejszą wartość.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » wtorek, 28 listopada 2017, 20:34

@woodz,

I za Eth jest taniej. Jeśli patrzeć tylko na HitBtc gdzie jakis volumen istnieje.
Zobacz sobie: https://coinmarketcap.com/currencies/su ... t/#markets

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Lukas_z_Pola » wtorek, 28 listopada 2017, 20:54

Rumcajs pisze: @woodz,

I za Eth jest taniej. Jeśli patrzeć tylko na HitBtc gdzie jakis volumen istnieje.
Zobacz sobie: https://coinmarketcap.com/currencies/su ... t/#markets
Zależy kiedy, na USDT masz potężne wahania(+/- 15%), a na BTC masz przeskoki o 100 Satoshi i można urwać znacznie taniej.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: woodz » wtorek, 28 listopada 2017, 21:06

Dziękuję za odpowiedzi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » wtorek, 28 listopada 2017, 21:11

Lukas_z_Pola pisze:
Rumcajs pisze: @woodz,

I za Eth jest taniej. Jeśli patrzeć tylko na HitBtc gdzie jakis volumen istnieje.
Zobacz sobie: https://coinmarketcap.com/currencies/su ... t/#markets
Zależy kiedy, na USDT masz potężne wachania(+/- 15%), a na BTC masz przeskoki o 100 Satoshi i można urwać znacznie taniej.
Nie zwróciłem uwagi na rynek USDT bo nigdy nie handluje na parze z usdt bo na wiekszosci giełd pary z usdt są tylko dla kilku największych coinów, nawet nie zauważyłem że na tym HitBTC można handlować na USDT wszystkimi altami oO.

Ale na BTC w satoshi co te 100 to stoją potężne bidy, jak ktoś chce czekać w kolejce z kilkaset tysiącami SNC do kupienia to może się nie doczekać, na eth nie ma takich walli w bidach jest wieksze rozłożenie ofert bo da się bardziej cenę różną ustawić tak że nie nakładają się na siebie jak na bidach w satoshi. A jak nie czeka się "w kolejce" na nałożonym bidzie z innymi osobami i nie chce zmieniać żeby nie wypaść z kolejki (liczy się kolejność złożenia ofery na tej samej kwocie jeśli się nałożyły) to można sobie przesuwać swojego bida w zależności od okoliczności. Więc chyba i tak na eth wygodniej nawet o większy volumen. Ale ofc przed wystawieniem można sobie sprawdzić żeby się upewnić jakie byłyby różnice, o ile byłyby jakies mające znaczenie w ogole. Czasami lepiej szybciej kupić niż czekac tydzień aż cena zacznie uciekać.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » środa, 29 listopada 2017, 17:04

Jeżeli chcecie zapytać SunContract - listopadowa sesja AMA -
Będą odpowiadać jutro o godz. 15.


P.S. Nie mogę publikować na reddicie, bo nie mam karma komentarzy, a chciałbym coś napisać o SNC. Da się coś z tym zrobić? Nie znam się.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości