(HKN) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7641
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12855
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: ergorg » czwartek, 23 listopada 2017, 19:09

Btw, sprawdzałem, i zwiększyli limit minimum zakupu - 350HKNów. Żeby ktoś nie był zaskoczony. Ciekawe czy jutro też będzie obowiązywać? (zapewne tak :D)

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: sud » czwartek, 23 listopada 2017, 19:37

ergorg pisze: Btw, sprawdzałem, i zwiększyli limit minimum zakupu - 350HKNów. Żeby ktoś nie był zaskoczony. Ciekawe czy jutro też będzie obowiązywać? (zapewne tak :D)
Fakt, w czasie promocji ma być zakupo minium 1ETH ale mają dostosować ilość tokenów do ceny etheru. Czyli powinno być około 420HKN za 1ETH, chociaż do jutra to się może jeszcze zmienić, bo jest niezła pompa. :D

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: sud » poniedziałek, 27 listopada 2017, 21:01

Obrazek

Drodzy przyjaciele,

Z radością informujemy, że Hacken prawie osiągnął drugi kamień milowy, ponieważ sprzedaliśmy prawie 4 mln HKN. Niewątpliwie jest to świetny wynik, ponieważ nasz pomysł zostanie wdrożony w krótkim czasie.

W związku z tym postanowiliśmy zmniejszyć maksymalny limit do 5 milionów HKN z kilku powodów.

Nowe pomysły
Przede wszystkim po rozpoczęciu projektu członkowie społeczności Hacken przedstawili wiele dobrych pomysłów dotyczących efektywnego rozwoju naszej firmy. Udało nam się znaleźć nowe sposoby tworzenia i wdrażania nowych projektów z niższym wkładem inwestycyjnym.

W Hacken zawsze koncentrujemy się na jakości i wydajności naszych produktów, a także na maksymalizacji wartości dla naszych klientów. Uważamy, że takie podejście jest bardziej istotne niż tylko przyciąganie kolejnych inwestycji i budowanie nieelastycznych i drogich produktów. Ponadto pozwala nam zaoszczędzić więcej czasu.

W odniesieniu do rozwoju produktu
W tej chwili pracujemy w trzech kierunkach, wliczając w to rynek bug bounty, platformę do audytów oraz bug bounty w zakresie inteligentnych kontraktów i złożonego rozwiązania ubezpieczeniowego, zapobiegającemu wszystkim zagrożeniom związanym z cyberbezpieczeństwem. Jesteśmy w pełni przekonani, że tylko kompleksowe rozwiązanie może całkowicie wyeliminować zagrożenie współczesnego hakowania. Ponadto zwróciliśmy uwagę na silne i długotrwałe partnerstwa z innymi pionierami w branży cyberbezpieczeństwa, takimi jak Metacert & Gladius. W ten sposób budujemy solidne fundamenty dla globalnej społeczności cyberbezpieczeństwa nowej ery.

W związku z tym obniżyliśmy limit hard cap Hacken ICO do 5 milionów HKN, z czego tylko 4 miliony są dostępne do kupienia.

Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie.

Wspólnie zrobimy różnicę!



Przy okazji, jak widać zbliżamy się do drugiego i najważniejszego kamienia milowego (4M HKN), a pozostały tylko 3 dni sprzedaży tokenów HKN.

Drugi poziom jest ważnym krokiem w udanym rozwoju ekosystemu Haken.
Tak więc, jeśli każdy z nas wniesie do HKN kolejne 10% wcześniej zainwestowanych funduszy, osiągniemy sukces!

Wspieraj swoją stronę firewalla!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 27 listopada 2017, 21:22

A ile oni mieli wcześniej hardcapa $$ ? Że teraz zmniejszyli do 5 mln ale HKN a nie $? bo już długo to trwa to ICO i jakoś wolno zbierali kase w porównaniu co do niektórych ICO. Cena tokena poza zmniejszeniem o spadek bonusów sie nie zmienila skoro obnizyli ilosc tokenów to tylko hardcap na kase sie zmienił ? Nie interesowałem się tym wczesniej bo długo trwało to ICo i kojarze ze hardcap w $ był wysoki. Planowałem ewentualnie kupić na giełdzie po wyjsciu tokenów jak wiele ico co cena ich spada bo za duzo kasy zebranej i lepiej kupić po ico a nie w samym ico.
Do kiedy to trwa wogole czy juz wykupili na bonusie weekendowym blak frajdeja ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7641
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12855
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: ergorg » poniedziałek, 27 listopada 2017, 21:25

@Rumcajs, jeszcze dwa dni sprzedaży przez orderbooka. Na początku miało być 20 mln HKN.

Mnie natomiast interesuje kwestia, czy wiadomo już, na których giełdach będzie HKN? (Chociaż na początku)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 27 listopada 2017, 21:29

ergorg pisze: @Rumcajs, jeszcze dwa dni sprzedaży przez orderbooka. Na początku miało być 20 mln HKN.

Mnie natomiast interesuje kwestia, czy wiadomo już, na których giełdach będzie HKN? (Chociaż na początku)
Właśnie czytałem, że teraz jest max 5 mln HKN tokenów, ale jeśli uwzględniając bonusy startowe typu +20% wiecej to jeśli będzie 5 mln tokenów HKN to w USD zbiora mniej skoro to liczba tokenów a nie hardcap kasy tylko hardcap tokenów, dobrze to rozumiem ?
Bo mimo że pisze że 1 HKN = 1 $ to jak jest bonus +20% czy ileś to wiadomo że skoro tokenów dostało się więcej to cena za 1 szt musiała być niższa niż ten 1$ co pisze na stronce ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7641
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12855
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: ergorg » poniedziałek, 27 listopada 2017, 21:35

@Rumcajs, niby tak, ale ETH urósł od tamtego czasu ponad 50%. :)

Ja kupowałem przy "kursie" 1ETH = 374 HKN. Teraz jedno ETH jest warte 471$.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 27 listopada 2017, 21:41

@ergorg,

to ignoruje. nie mozna oceniać sukcesu ico bo się zarobiło bo waluta za którą się kupiło ICO wzrosła i się zyskało o to.
Równie dobrze jakby spadła to byłoby gorzej bo sie przepłaciło. Mimo wszystko na fiatach łatwiej zobaczyć jak naprawdę było bo kupienie za tanie eth które potem wzrosło stąd zysk to troche błedna ocena. Tak jakby kupić za BTC jakieś ICO gdy btc było po 450$ i teraz sprzedawać i mówić że się miało x 20 zysk chociaż ico było zasrane ale cena jego w satoshi nie spadla.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7641
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12855
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: ergorg » poniedziałek, 27 listopada 2017, 21:45

@Rumcajs, nie do tego zmierzałem. Zmierzałem do tego, że team Hackena ma więcej środków niż może się nam wydawać. :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 27 listopada 2017, 21:57

ergorg pisze: @Rumcajs, nie do tego zmierzałem. Zmierzałem do tego, że team Hackena ma więcej środków niż może się nam wydawać. :P
W jakim sensie ma więcej ? Ma więcej eth ? bo na poczatku za 1 eth płacili mniej tokenów ale że cena eth wzrosła to na poczatku ICO zarobili więcej bo sprzedali mniej tokenów a teraz płacą więcej tokenów za 1 eth ? Ale co to oznacza w sumie że mimo bonusu 25-20% starowego zebrali więcej kasy o wzrost ceny eth ? Ale oni tego eth nie sprzedawali od razu po cenie kursu tylko je trzymaja do teraz żeby można stwierdzić że zarobili na kursie eth ? Nie wnikałem nigdy kiedy jakieś ico sprzedaje swoje eth czy na biezaco czy po skonczeniu całego ico ? jesli nie sprzedali eth jeszcze to jak wspomniales wzrost eth o 50% teraz a oni dawali na start bonus 25% to sa do przozdu troche 25% a potem coraz więcej wraz ze spadkiem bonusu, w takim razie faktycznie moga miec wiecej w $ niż hard cap tokenów o wzrost eth.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: sud » poniedziałek, 27 listopada 2017, 22:12

Rumcajs pisze:
ergorg pisze: @Rumcajs, nie do tego zmierzałem. Zmierzałem do tego, że team Hackena ma więcej środków niż może się nam wydawać. :P
W jakim sensie ma więcej ? Ma więcej eth ? bo na poczatku za 1 eth płacili mniej tokenów ale że cena eth wzrosła to na poczatku ICO zarobili więcej bo sprzedali mniej tokenów a teraz płacą więcej tokenów za 1 eth ? Ale co to oznacza w sumie że mimo bonusu 25-20% starowego zebrali więcej kasy o wzrost ceny eth ? Ale oni tego eth nie sprzedawali od razu po cenie kursu tylko je trzymaja do teraz żeby można stwierdzić że zarobili na kursie eth ? Nie wnikałem nigdy kiedy jakieś ico sprzedaje swoje eth czy na biezaco czy po skonczeniu całego ico ? jesli nie sprzedali eth jeszcze to jak wspomniales wzrost eth o 50% teraz a oni dawali na start bonus 25% to sa do przozdu troche 25% a potem coraz więcej wraz ze spadkiem bonusu, w takim razie faktycznie moga miec wiecej w $ niż hard cap tokenów o wzrost eth.
W sumie co za różnica ile HKN sprzedali? Raczej dla nich najistotniejsze jest ile zebrali ETH, bo tworzenie tokenów jest darmowe. Z drugiej strony dla inwestorów najważniejsze w tym newsie jest, że na rynku znajdzie się tylko 4 miliony HKN (tak to rozumiem, bo 20% idzie na inne cele) a po skończeniu ICO zniszczą pozostałe 15 milionów tokenów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7641
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12855
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: ergorg » poniedziałek, 27 listopada 2017, 22:16

@sud, a te 800k $ które zebrali jeszcze przed sprzedażą ICO? To osobne tokeny? Czy Wliczone w te niecałe 4 mln?

Hmm, wydaje mi się, że na rynku i tak będzie 5 mln tokenów. Po prostu reszta to bounty, wynagrodzenie dla teamu etc, a kiedy je zrealizują, może podają info.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 27 listopada 2017, 22:20

@sud,

No tak. Ale jednocześnie hard cap na $ się zmniejszył i to bardzo, więc zaraz beda mieli max. Plus bedzie jednoczesnie mniej tokenów w obiegu. Plus nie wiem czemu miałoby być dla mnie różnica że zebrali 5 mln $ a nie 20 mln $ jeśli cena tokenu i tak (nie uwzgledniając bonusu) jest stała jak pisali 1 hkn=1$, a nie jak w niektórych ICO ze stała jest ilosc tokenów a jak nie osiagnie ico hardcapa w $ to wiecej tokenów będzie dla uczestników ico, a wtedy i wiekszy zysk bo więcej tokenów za mniejszą wpłatę.
A przy stałej cenie tokena (bez bonusów) to dla tych co kupowali bez znaczenia ile ICO zebrało kasy.
Jesli pamietasz ICO blackmoon, cena była stała 1 $ za token, sprzedali chyba wszystko i zebrali wiele mln $ ale jak weszło na giełdę to obecnie jest za połowe ceny ico bo i za duzo kasy zebrali za nic i cena stała tokenu a osiagniecie hardcapu nawet nie całe i tak bylo bez znaczenia bo cena za 1 szt była stała pomijajac bonusy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7641
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12855
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: ergorg » poniedziałek, 27 listopada 2017, 22:29

@Rumcajs, akurat mniejsza ilość tokenów w tym przypadku bardzo pomaga, bo tokeny będą służyć jako środek płatniczy za usługi. Więc im mniej tokenów, tym większa będzie ich wartość, jeśli oczywiście projekt osiągnie sukces. ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 27 listopada 2017, 22:39

ergorg pisze: @Rumcajs, akurat mniejsza ilość tokenów w tym przypadku bardzo pomaga, bo tokeny będą służyć jako środek płatniczy za usługi. Więc im mniej tokenów, tym większa będzie ich wartość, jeśli oczywiście projekt osiągnie sukces. ;)
Nieno to wiadomo więc to już całkiem pominąłem w tym co napisałem. Ale to też nie można patrzeć tylko na ilość coinów czy tokenów bo można się zapędzić w myślenie o coinach One Coin czy 888 czy jakis taki co miał 888 coinów tylko. Jak będzie mniej tokenów czy więcej to uwierz mi że cena dostepu do usługi się dostosuje do ilości coinów bo nie będzie miała wyjścia. Dla nas uczestników ICO to czy to będzie tokenów 5 mln czy 100 mln nie ma znaczenia jesli za stalą cene dostajemy 1 tokena. Co innego jeśli hard cap na kase $ nie został osiagnięty a tokeny "nie sprzedane" nie zostaną spalone tylko po prostu podzielone proporcjonalnie miedzy wpłacających to nisko marketcapowe ICO mają wtedy szanse na dobre zarobienie kasy bo ludzie dostaliby wiele tokenów tych nie sprzedanych jak obecnie nie sprzedane sie pali. A po wejsciu na giełde cena spada o połowę.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: sud » wtorek, 28 listopada 2017, 10:35

ergorg pisze: @sud, a te 800k $ które zebrali jeszcze przed sprzedażą ICO? To osobne tokeny? Czy Wliczone w te niecałe 4 mln?

Hmm, wydaje mi się, że na rynku i tak będzie 5 mln tokenów. Po prostu reszta to bounty, wynagrodzenie dla teamu etc, a kiedy je zrealizują, może podają info.
Faktycznie masz rację, tamte tokeny też się wliczają i jeszcze bounty 3% a 17% idzie dla zespołu, doradców itp. Mam nadzieję, że nie sprzedadzą ich od razu.

Rumcajs pisze:
ergorg pisze: @Rumcajs, akurat mniejsza ilość tokenów w tym przypadku bardzo pomaga, bo tokeny będą służyć jako środek płatniczy za usługi. Więc im mniej tokenów, tym większa będzie ich wartość, jeśli oczywiście projekt osiągnie sukces. ;)
Nieno to wiadomo więc to już całkiem pominąłem w tym co napisałem. Ale to też nie można patrzeć tylko na ilość coinów czy tokenów bo można się zapędzić w myślenie o coinach One Coin czy 888 czy jakis taki co miał 888 coinów tylko. Jak będzie mniej tokenów czy więcej to uwierz mi że cena dostepu do usługi się dostosuje do ilości coinów bo nie będzie miała wyjścia. Dla nas uczestników ICO to czy to będzie tokenów 5 mln czy 100 mln nie ma znaczenia jesli za stalą cene dostajemy 1 tokena. Co innego jeśli hard cap na kase $ nie został osiagnięty a tokeny "nie sprzedane" nie zostaną spalone tylko po prostu podzielone proporcjonalnie miedzy wpłacających to nisko marketcapowe ICO mają wtedy szanse na dobre zarobienie kasy bo ludzie dostaliby wiele tokenów tych nie sprzedanych jak obecnie nie sprzedane sie pali. A po wejsciu na giełde cena spada o połowę.
Ale to ma znaczenie dla ceny tokena po wejściu na giełdę. 100mln to przewartościowany projekt i cena raczej będzie spadać, a projekt który zebrał 5mln ma dużo więcej miejsca na wzrosty, bo nawet jak skoczy 100% do $2 to ciągle marketcap będzie bardzo niski.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: Rumcajs » wtorek, 28 listopada 2017, 11:14

@sud,

No tak racja oczywiscie, dlatego nieraz fajne ICO dawały sporo zarbić bo ich market cap był niski a teraz to co iOC to chca ponad 30 mln czy 100 mln.
Ja z Haken poczekam wejście na giełdę bo niemam wolnych bitów a nie cchce nic sprzedawać.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: sud » środa, 29 listopada 2017, 22:37

Obrazek

Drodzy przyjaciele,

Gratulacje!

Miło nam poinformować, że Hacken z powodzeniem zakończył sprzedaż crowdsale. Niewątpliwie jest to niezwykle ważne wydarzenie nie tylko dla zwolenników Hackena, ale także dla entuzjastów cyberbezpieczeństwa i członków krypto-świata. Rewolucja cyberbezpieczeństwa już wkrótce! =)

Na wszystkich etapach naszego ICO, w tym przedsprzedaży, sprzedaży whitelist oraz otwartej sprzedaży crowdsale, sprzedaliśmy nieco ponad 4 miliony tokenów HKN. Ponadto przekazaliśmy 1 milion HKN na wynagrodzenie dla członków zespołu HKN (80% zostanie zamrożone na 1 rok), doradców (również zostanie zamrożone, ramy czasowe zależą od kwoty) oraz uczestników kampanii bounty.

Jakie są plany na przyszłość?

Do końca tego roku uruchomimy rynek HackenProof Marketplace. Obecnie pracujemy nad dodaniem takich funkcji i audytu bezpieczeństwa dla ICO, ubezpieczenie od ryzyk cyberbezpieczeństwa, automatyzacji audytów inteligentnych kontraktów.

Jesteśmy wdzięczni każdemu zwolennikowi Hackena.
Razem zmienimy świat na lepsze!

Z poważaniem,
Zespół Hacken.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7641
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12855
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: ergorg » piątek, 1 grudnia 2017, 09:13

Ok, pierwsza giełda umożliwiająca handel HKNem:

https://yobit.net/en/trade/HKN/BTC

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 3 kwietnia 2016
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) HACKEN - Pierwszy zdecentralizowany rynek dla Hackerów White Hat

Postautor: Friendlyman » piątek, 1 grudnia 2017, 13:10

Siema Wiem że to będzię bardzo głupie pytanie ale to moje pierwsze ico w którym brałem udział.
Gdzie są moje HKN? Kupywałem na ich stronie oficjalnej za pomocą ETH kupiłem 154 sztuki wchodzę na ich stronę a tam nie ma możliwości się zalogowania a z portfela z którego kupywałem a na https://www.myetherwallet.com z walletu z którego kupywałem nie mogę ich znaleść.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości