Golem Project

Początkujący
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Golem Project

Postautor: wantwrite2014 » czwartek, 6 lipca 2017, 20:57

witam jakie macie przewidywania co do ceny golema czy pójdzie on w góre czy w dół chodzi mi zarówno w ciągu paru tygodni jak i w dłuższej perspektywie tj 1 roku ?

Rozmowny
Awatar użytkownika
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
2

Golem Project

Postautor: jpktraders » środa, 16 sierpnia 2017, 19:58

Golem zalicza kolejne dołki. Na wykresie dziennym przebiliśmy już zniesienie Fibo 78% całego wzrostu waluty.

Co prawda linia tendencji spadkowej została pokonania, ale jak na razie cena spada dalej docierając do kolejnych wsparć.

Poniżej scenariusze na kolejne dni.

Jeżeli chcesz być na bieżąco i dostawać analizy od razu na emaila, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera! Wysyłamy tylko konkrety, bez zbędnego spamu. https://www.jpktraders.pl/newsletter.html

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 216
Reputacja postu: 
0

Golem Project

Postautor: Rumcajs » czwartek, 17 sierpnia 2017, 02:51

Golemowi doszła konkurencja i to podobno lepsza, nie od dzis wiadomo ze rosjanie po chinczykach najlepiej kodują.
SONM.
Niestety przez system dzielenia zysków podpada to pod dywidende w USA i dlatego Bittrex nie dodał go mimo że ostatnio dodał dziesiątki innych coinow które wyszly z fazy ICO. Z Polo to samo chociaz polo akurat to od miesiecy nie dodało zadnego nowego coina co m.inn. przyczynia się do spadku popularnosci ich gieldy. No poza forkiem btc ale to juz pomijam.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0

Golem Project

Postautor: TheKubizz » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 12:14

wantwrite2014 pisze:Przejdź do cytowanego posta witam jakie macie przewidywania co do ceny golema czy pójdzie on w góre czy w dół chodzi mi zarówno w ciągu paru tygodni jak i w dłuższej perspektywie tj 1 roku ?

Pomysł Golema ma na pewno szerokie zastosowanie w przyszłości, jednak niestety nie obędzie się bez natarć konkurenci. Ja wierzę w chłopaków i daję im szansę, jednak jak chcą wygrać ten wyścig muszą się nieźle spiąć. Co do ceny,myślę, że słabiej niż aktualnie nie będzie - osiągnęli dołek, czas na odbitkę.

Weteran
Reputacja: 177
Reputacja postu: 
0

Golem Project

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 23:03

gdzies bylo porwnanie GNT vs XEL no i generalnie przynajmniej w planach XEL wyglada duzo lepiej..
Nie zgadzasz się z otrzymaną reputacją? Pisz w ---> tym temacie
Wrociłem na forum, ale proszę mnie
nie denerwować :twisted:

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Golem Project

Postautor: TheKubizz » wtorek, 29 sierpnia 2017, 17:47

Ktoś może jakieś informację czemu taki dołek? Czekamy na odbicie, czy po prostu chłopaki zaczynają dostawać w plery od Chińskiej konkurencji?

Wygadany
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0

Golem Project

Postautor: TypowyFacet » wtorek, 29 sierpnia 2017, 18:00

Ja myślę, że chłopaki sami się kompromitują i cena jest, jaka jest.
https://www.youtube.com/watch?v=x1lTTc6IsXE

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Golem Project

Postautor: TheKubizz » wtorek, 29 sierpnia 2017, 18:05

TypowyFacet pisze:Przejdź do cytowanego posta Ja myślę, że chłopaki sami się kompromitują i cena jest, jaka jest.
https://www.youtube.com/watch?v=x1lTTc6IsXE

O mamo, nie widziałem tego wcześniej.... i moje życie było wtedy lepsze. Chyba trzeba poczekać na lekkie wzbicie i się tego wyzbyć, bo jak tak dalej pójdzie to nie wróżę kolorowej przyszłości.

Wygadany
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0

Golem Project

Postautor: TypowyFacet » wtorek, 29 sierpnia 2017, 18:09

@TheKubizz, poczekaj na pompę, patrząc na inne alty to może będzie niedługo.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Golem Project

Postautor: TheKubizz » środa, 30 sierpnia 2017, 12:51

TypowyFacet pisze:Przejdź do cytowanego posta @TheKubizz, poczekaj na pompę, patrząc na inne alty to może będzie niedługo.

Zdaje mi się, że czekałem już nade długo. Ale kurcze, wspierałem ich bo fajny projekt, fajny dev team, nasz ojczysty. Ale chłopaki lekką ręką podchodzą do wszystkiego, no tak to się nie robi po prostu.

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Golem Project

Postautor: zielony45 » czwartek, 31 sierpnia 2017, 17:20

Moim zdaniem to jeden z niewielu projektów który ma sens i faktycznie rozwiązuje jakiś realny problem. Teraz cena tak nie skacze ze względu na to że wypuścili ich miliard i skok o 1 $ podnosi całą kapitalizację o miliard $ a to sporo . Poślizg można im wybaczyć , lepiej wypuścić z opóźnieniem ale porządnie zrobione niż szybko byle co . Z tego co wiem to niedługo ma być gotowy Brass Golem więc cena trochę podskoczy, chociaż prawdziwy rajd cenowy zacznie się jak Golem stanie się użyteczny dla korpo i instytucji np NASA lub CERN

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 216
Reputacja postu: 
0

Golem Project

Postautor: Rumcajs » czwartek, 31 sierpnia 2017, 17:59

zielony45 pisze:Przejdź do cytowanego posta (ciach), chociaż prawdziwy rajd cenowy zacznie się jak Golem stanie się użyteczny dla korpo i instytucji np NASA lub CERN

Czyli za ile lat ? orientacyjnie ;P
Bo jak czytam o Golemie lub Sonm to zawsze w kontekscie "long term" i "few years" :(
Ja mam akurat Sonma bo był tani, Golema nie mam.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Golem Project

Postautor: zielony45 » czwartek, 31 sierpnia 2017, 19:29

Zależy co kolegę "urządza"
krótkoterminowo 1-2 mies
średnioterminowo 2-3 lata
długoterminowo 4+ lat
Im dłużej tym lepiej. Osobiście odpuścił bym sobie wszystkie " karły reakcji" typu SONM itp nawet jeżeli obiecują cuda na kiju i złote góry.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Golem Project

Postautor: zielony45 » niedziela, 3 września 2017, 18:49

Ciekawa wypowiedź gościa z IEXEC
... Prowadzimy rozmowy z ekipą Golema i uważam, że oba nasze projekty stanowią konkurencję wobec rozwiązań opartych na scentralizowanym modelu działania. Ciekawe zatem, jak potężny efekt dałaby współpraca między naszymi firmami…

Rozmowny
Awatar użytkownika
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0

Golem Project

Postautor: jpktraders » środa, 6 września 2017, 20:36

Notowania Golema dotarły do poziomu 0.00005850 skąd nastąpiła większa w cenie i czasie korekta po utworzeniu się podwójnego dna. Cena poruszała się w kanale wzrostowym do momentu kiedy Chiny ogłosiły ICO jako nielegalne. Cena mocno wybiła dołem z kanału wzrostowego po to by szybko do niego wrócić. Scenariusz zatem zostaje niezmienny. Kupno po wybiciu kolejnego oporu i jego teście od góry i sprzedaż w przypadku takiego samego scenariusza w drugą stronę.

Jeżeli chcesz być na bieżąco i dostawać analizy od razu na emaila, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera! Wysyłamy tylko konkrety, bez zbędnego spamu. https://www.jpktraders.pl/newsletter.html

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Golem Project

Postautor: dr_harnas@tlen.pl » środa, 15 listopada 2017, 00:47

Witam panów Golemowców...
Poszukuję pomocy, bo jest coś czego nie rozumiem w tych całych golemach...
Przeczytałem już każdy Internet, ale w sumie, to nigdzie nie ma konkretnej odpowiedzi na moje pytanie...
...
W sumie, to miałem opisywać pytanie, ale ono się wyjaśni samo, jak mi ktoś podpowie, jak zrobić, żeby to:

https://etherscan.io/tx/0x19549dcecb864 ... b8060fed23

znalazło się w moim portfelu??
Transakcja ma status OK, czyli opłata była w porządku,, niby wszystko jest spoko, wyczytałem, że golemy można przesyłać na standardowy adres erhereum, no i poszło... No i wyszło... Tylko że nie doszło...
Portfel mam zsynchronizowany (Ethereum Wallet 0.92), inne etery na inne konta mi dochodzą...
Tylko to jedno na golemy jest puste od 7 dni...
O co w tym biega??
Gdzie jest jakieś forum, na którym można się czegoś dowiedzieć??
Pozdrowionka!

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 3211
Reputacja postu: 
1

Golem Project

Postautor: Wymazywanie » środa, 15 listopada 2017, 02:07

@dr_harnas@tlen.pl, One są na adresie. Pewnie nie widzisz ich u siebie, bo nie dodałeś kontraktu Golem w wallecie. Jak dodać? Odpowiedź jest w tym wątku, pewnie zaraz przed/po czasie ico - poszukaj. To banalnie proste.
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Początkujący
Reputacja: 104
Reputacja postu: 
1

Golem Project

Postautor: esse » środa, 15 listopada 2017, 08:26

@dr_harnas@tlen.pl, spróbuj w Mist, Ethereum Wallet 0.9.2 ma jakiś błąd i nie trzyma ustawień.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Golem Project

Postautor: dr_harnas@tlen.pl » środa, 15 listopada 2017, 22:46

@Wymazywanie, Dzięki bardzo, miałeś rację, nie dodałem kontraktu...
@esse, Zrobię jak radzisz... Ten Mist, nie wiem jak z działaniem, ale wygląda na bardziej przyjazny ;-)
Dzięki Panowie ;-)

Wróć do „Pozostałe”