W jakie waluty teraz inwestujecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3386
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3686
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: akos » poniedziałek, 23 października 2017, 22:09

amneziahaze pisze:Zdecydowanie mniej od stabilnych sdr'ów na przykład.
Wyszedłeś od "typowych kursów giełdowych", kursy spółek też pod to podpadają stąd przykład jaki podałem, analogiczny do CLAM. No ale dobra, mówisz sdry - ok, amplituda wahań rzędu kilkudziesięciu % dziennie tu nie wystąpi, nie tego kalibru zabawki, choć po grubych akcjach typu wybory / nieoczekiwane zmiany ratingu / interwencje banków centralnych / pucze lub inne trudne do przewidzenia spięcia wpływające na globalną gospodarkę, dużo nie brakuje do ostrych zjazdów / pomp.

Jednak zakres wahań to nie jedyna cecha oceny stabilności i nawet nie najważniejsza dla spekulanta dla którego bardziej liczy się przewidywalność kierunku wahań niż ich zakres. Spójrz sobie np. na funta i jego wahania z okazji spekulacji wokół brexitu, zamotka na maxa choć początkowo sytuacja wydawała się prosta 0 | 1. Dolar - typowy pump & dump rozpoczęty hypem po wyborze Trumpa i zakończony twitami tegoż o tym, że dolar jest za mocny :) No zobacz, czy czegoś to nie przypomina z naszego podwórka typu pompa, euforia a później shit news na jakimś twitterze chińskiego górnika (np. tego żartownisia z F2Pool co kursem LTC miotał swego czasu). Jedyna różnica to amplituda wahań i skala czasowa. Nie myl tego jednak ze stabilnością lub przewidywalnością czyli szansą prawidłowej oceny zmiany trendu, bo to nie są tożsame pojęcia. Jak się lewaruje to tak samo można spektakularnie wtopić na ww. zjawiskach jak na jakimś CLAMie czy innym wynalazku (a nawet łatwiej bo trudniej przewidzieć trend) tak więc z punktu widzenia spekulanta do gry ten rynek wcale nie wygląda ani łatwiej ani trudniej ani stabilniej ani mniej stabilnie, ma tylko nieco inną specyfikę.
amneziahaze pisze: Ale o czym ty w ogole do mnie rozmawiasz? Ja mam na myśli ruchy świecowe, trendy, a nie typowe pompowanie, czy przekrety z wash trejdingiem. Zejdzmy na ziemię.
No jak o czym, wyszliśmy od dziwnej akcji na CLAM jako przykładu "niestabilności całego rynku" (Twoje słowa) prawda? Więc podaję przykłady analogicznych sytuacji z rynków rzekomo stabilniejszych. Jestem na ziemi :)
amneziahaze pisze:Nie porównasz tego w żaden sposób. Nie łudź się.
Nie łudzę się, bo właśnie porównuję a często to robię, bo wykresy mają to do siebie, że są fraktalami i ta sama AT ogarnia je z grubsza podobnie, niezależnie od skali, więc historyczne wykresy mogą podrzucić sporo pomysłów. Jeszcze taki przykładzik do rozmyślań, EURUSD na przestrzeni dekad:
Spoiler:
Obrazek
Czy to czegoś nie przypomina, np. kanału BTCUSD rozgrywanego od kilku miesięcy, też spore pompy i spadki trzymające się w pewnych ryzach dających się ująć w kreski tyle, że rozciągnięte na lata a nie tygodnie. Skala inna, ale przewidywalność i stabilność / niestabilność podobna.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 24 października 2017, 00:46

CLAM to gówno, Dogecoin przy nim to poważny coin. CLAM powinien być dawno delisted, ale Poloniex promował to od początku i pewnie sami bagholdują sporo.
@Ekonokomik, Pytasz o Clam a już kiedyś o niego pytałeś i pisałem Ci co to za gniot. Piszesz
Mi bardziej chodziło o to, czy to scam, czy są jakieś newsy, które przegapiłem itp.
No nie gadaj, że "newsy clam" (raczej oksymoron) śledzisz i akurat coś przegapiłeś. :lol: :D

Używaj wyszukiwarki, wpisz "clam" to sobie przypomnisz co to, a dla "newsów clam" (których raczej nie ma) sprawdzaj wątek btctalk (na capach link "ann..." do niego linkuje) ostatnie 1-2 kartki przejrzeć i zamknąć okno...

Clam = pump and dump shitcoin i jest ożywienie na btctalku clama kont pump-dump właśnie.

Dodano po 4 minutach 26 sekundach:
koparki pisze: alty w relacji do $ nabierają rozpędu do spadania ;( przeliczył sie ten kto stawiał na to ze bitek pociagnie jeszcze jedną fale wzrostową na altach... z drugiej strony dysproporcja duże alty wzgledem btc jest już na poziomach kuszących ... ja sie skusiłem kilka dni temu na sc i golem i wygląda to marnie
No niestety, na bita się za bardzo przeniosła akcja. Kupując relatywnie tanio alty w ostatnim czasie, na większości jest się w plecy. Ale nie sądzę, by impreza na bicie trwała wiecznie a alty stały pod kiblem. Tak czy siak niełatwy czas dla większości alciarzy. Psychologicznie ja traktuję takie akcje jako "korekty zysków" (niekoniecznie realizować sl, ale podejść na luzie). Jeśli jest z czego korekcić, to normalne nawet dla graczy górnego zakresu z tych zyskujących. Gorzej jak ktoś tylko "korekci" hehe. :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3386
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3686
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: akos » wtorek, 24 października 2017, 01:13

Wymazywanie pisze: No niestety, na bita się za bardzo przeniosła akcja. Kupując relatywnie tanio alty w ostatnim czasie, na większości jest się w plecy. Ale nie sądzę, by impreza na bicie trwała wiecznie a alty stały pod kiblem. Tak czy siak niełatwy czas dla większości alciarzy. Psychologicznie ja traktuję takie akcje jako "korekty zysków" (niekoniecznie realizować sl, ale podejść na luzie). Jeśli jest z czego korekcić, to normalne nawet dla graczy górnego zakresu z tych zyskujących. Gorzej jak ktoś tylko "korekci" hehe. :mrgreen:
Ano właśnie, o ile pierwsza runda poszła gładko, mam na myśli np. wzrost LTC z 48 do 70, to w drugiej klapa. Po kolejnym załadunku w alty przy sprawdzaniu wykresu z BTC włącza mi się
Obrazek :)

Cóż, patrząc technicznie na wykresy 1D względem bita, top alty typu dash, ltc, bch już nie bardzo mają z czego spadać, tak to przynajmniej wygląda na oko, wszystkie są po dość dużych spadkach, bch wręcz po modelowym pęknięciu bani na którym albo będzie sobie szorował po dnie albo w końcu pyknie energiczniej up. Niemniej jednak ciągle jest ta nieszczęsna korelacja i podążanie za ruchami btc jak kaczuszek za mamą (btw dash się fajnie z tego trochę wyłamał przez ostatnie 4h), więc jeśli przy większej zwałce btc alty też polecą, to chyba do piekła, np. na LTCUSD w 1W to właściwie wygląda jak typowe pękanie bani z return to normal jako ruchem do 70$ - teraz sporo zależy od utrzymania się nad LT prowadzoną od końcówki marca.

Jak żyć w tych trudnych czasach będąc alciarzem? ;)

e: noo w końcu jakiś żwawy ruch w interesie z odwrotną korelacją 8-)
e2: z czołówki altów wszystkie całkiem nieźle zaczęły dzień względem btc, ale bch się zbiera do odlotu jak antonov załadowany czołgami, potrzebuje dłuższego pasa startowego ;]

Moderator
Posty: 9642
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » wtorek, 24 października 2017, 08:04

wygląda obiecująco zwłaszcza mój główny pupil eth i dash... nadal czekam na zec i xmr,
btc chyba będzie wrzucony do kibla bo sa symptomy na altach więc za moment kursy skuszą bitholderów do konwersji, przespałem w nocy okazje do shorta na BTC- hehe nastawiłem alarm w razie krachu ale wplótł mi się w sen ;) szkoda bo to był niemal pewniak , zwłaszcza gdy eth zacza zyskiwać wraz ze spadkiem btc, może będzie ponownie okazja gdyby odbiło do 5900
---

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: szlagaag » wtorek, 24 października 2017, 09:13

Jak przeglądam niektóre tematy...Jest mamy odbicie na LSK!
Nie ważne ,że większość kryptowalut odbiła i wchodząc wczoraj wieczorem w 4 wybrane ze wszystkim wyciągnęlibyśmy podobny profit...Teraz pozostaję obserwować ,która zrobi dodatkowe % ,gdy większość będzie w stabilnej bocznej pozycji. 8-)

Zrealizowałem zyski z MANA/ADA/DGB i przerzuciłem się na SiaCoin.
Jakoś nie mogę się oderwać od tej kryptowaluty.
Wierzę ,że przyniesie mi spory zysk. :mrgreen:
- weteran na rynku
- niedługo wyczekiwany update
- aktualnie bardzo tani ,aż za bardzo
- inflacja może i duża ,patrząc na inne krypto z porównywalną ilością coinów to kurs musi sporo nadgonić (w tym ,że większość tych coinów z dużą inflacją nie ma ciekawej przyszłości (projekt))

Pozostaję jeszcze sentyment do LTC. Mimo ,że to taka dosyć stabilna kryptowaluta to przyszłość ma piękną.
Ale tutaj myślę nad zrobieniem ,jak prezes 'emerytura z litecoinem' i kupować co miesiąc za X zł. :roll:

Moderator
Posty: 9642
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: koparki » wtorek, 24 października 2017, 10:03

sia poza inflacja ma inne zmartwienie : filecoin został gigantycznie dofinansowany w czasie ico
Projekty chmury dyskowej krypto zanim będą naprawdę popularne minie 5lat moze nawet dekada , cena 60 była bardzo korzystna zwłaszcza gdy ktoś był wypakowany przewartościowanym bitcoinem. Jesli ktoś czekał z fiatami to nie widzi jakies super przeceny (pomijam porównanie do irracjonalnej wyceny w czasie szczytów bańki)
---

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 501
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Lagoon » wtorek, 24 października 2017, 10:32

Mi znowu adx pieknie odbil ale czekam na nim jeszcze na0.00025-30. Il coinow max 100mln cena jeszcze niska sektor reklamowy duzy no i rosjanie lubia z
Swoje rzeczy.potem chyba kolej na neo i omg?

Dodano po 7 minutach 6 sekundach:
Czy ktos mi moze powiedziec ja to jest z tym stakowaniem STRAT.
Czy to sie oplaca i czy trzeba miec jakas minimalna liczbe coinow .Bo mi wychodzi ze ze stakowania rocznie jest 525000 strat do podzialu .przy 60mln coinow to by wychodzilo 0.8% malo.
Ale przeciez ludzie co graja tym na gieldzie nie stakuja wiec moze to byc nawet 5-10%.ale moze ktos ma i mi powie jak to wyglada

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jordun » wtorek, 24 października 2017, 12:14

Pamiętajcie, że 28.10 wchodzi red pulse
Może zrobić trochę zamieszania i cena NEO powinna pójść do góry

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jezykowaty » wtorek, 24 października 2017, 12:26

szlagaag pisze: Jak przeglądam niektóre tematy...Jest mamy odbicie na LSK!
Nie ważne ,że większość kryptowalut odbiła i wchodząc wczoraj wieczorem w 4 wybrane ze wszystkim wyciągnęlibyśmy podobny profit...Teraz pozostaję obserwować ,która zrobi dodatkowe % ,gdy większość będzie w stabilnej bocznej pozycji. 8-)

Zrealizowałem zyski z MANA/ADA/DGB i przerzuciłem się na SiaCoin.
Jakoś nie mogę się oderwać od tej kryptowaluty.
Wierzę ,że przyniesie mi spory zysk. :mrgreen:
- weteran na rynku
- niedługo wyczekiwany update
- aktualnie bardzo tani ,aż za bardzo
- inflacja może i duża ,patrząc na inne krypto z porównywalną ilością coinów to kurs musi sporo nadgonić (w tym ,że większość tych coinów z dużą inflacją nie ma ciekawej przyszłości (projekt))

Pozostaję jeszcze sentyment do LTC. Mimo ,że to taka dosyć stabilna kryptowaluta to przyszłość ma piękną.
Ale tutaj myślę nad zrobieniem ,jak prezes 'emerytura z litecoinem' i kupować co miesiąc za X zł. :roll:
I pyk piękne odbicie w dniu dzisiejszym o 20%. Myślę że spokojnie w niedalekiej przyszłości poleci co najmniej o 100-150% :)

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: szlagaag » wtorek, 24 października 2017, 12:54

Jezykowaty pisze: I pyk piękne odbicie w dniu dzisiejszym o 20%. Myślę że spokojnie w niedalekiej przyszłości poleci co najmniej o 100-150% :)
W niedalekiej przyszłości może i tak ,zrobię parę % i wrócę na MANA. Czuję tam szybszy i większy zarobek.
Nie doznała jeszcze pompy na bittrexie ,jak wszystkie alty które wchodzą na giełde. Mało monet na jednej pozycji, co daje szybki i łatwy pump & dump. :P
Jak się nie uda no cóż ,płakać nie będę. :mrgreen: Ale te 200-250 sato powinno i tak odrobić ,co da kilka tysięcy $ na + z aktualnego poziomu 170. 8-)


Za dużo tego wszystkie..Za dużo coinów ,za dużo pieniędzy. Im więcej tym chce się jeszcze więcej.. :twisted:
Trzymało by się na longa..ale nie lubię patrzeć jak nie ma bilansu dziennego na +.

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 5 kwietnia 2013
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: matheo » wtorek, 24 października 2017, 13:55

SNT - The Mobile Ethereum OS - https://status.im/

1. Od ATH spadł o 89%.
https://www.coinigy.com/s/i/59ef263871741/

2. Wg. https://www.tokendata.io/advanced
jest poniżej ceny ICO

3. Przebijamy właśnie linie trendu spadkowego.
https://www.coinigy.com/s/i/59ef250c68761/

4. 63 miejsce na coinmarketcap jest więc miejsce do wzrostu.

5. Status jest głównym sponsorem Devcon3 (jeśli dobrze rozumiem - Universal Sponsor na stronie https://ethereumfoundation.org/devcon3/), który już za tydzień. Może dowiemy się czegoś więcej.

6. Na YT można zobaczyć alpha dappke
więc developerzy raczej nie śpią.

Dla mnie wygląda to dobrze. Czy ktoś śledzi ten projekt i mógłby się podzielić jakimiś istotnymi informacjami ? Są jakieś wady czy czerwone lampki, które powinny się zaświecić inwestorom/spekulantom ?

Co sądzicie?

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 19 sierpnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: duczek » wtorek, 24 października 2017, 14:08

@szlagaag, inwestujesz na bittrexie? Pytam gdyż jestem poczatkujacy i aktualnie inwestuje na Bitbay, ale nie podoba mi sie ze mało coinow i żyje swoim życiem

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Jezykowaty » wtorek, 24 października 2017, 14:14

szlagaag pisze:
Jezykowaty pisze: I pyk piękne odbicie w dniu dzisiejszym o 20%. Myślę że spokojnie w niedalekiej przyszłości poleci co najmniej o 100-150% :)
W niedalekiej przyszłości może i tak ,zrobię parę % i wrócę na MANA. Czuję tam szybszy i większy zarobek.
Nie doznała jeszcze pompy na bittrexie ,jak wszystkie alty które wchodzą na giełde. Mało monet na jednej pozycji, co daje szybki i łatwy pump & dump. :P
Jak się nie uda no cóż ,płakać nie będę. :mrgreen: Ale te 200-250 sato powinno i tak odrobić ,co da kilka tysięcy $ na + z aktualnego poziomu 170. 8-)


Za dużo tego wszystkie..Za dużo coinów ,za dużo pieniędzy. Im więcej tym chce się jeszcze więcej.. :twisted:
Trzymało by się na longa..ale nie lubię patrzeć jak nie ma bilansu dziennego na +.
MANA również u mnie siedzi i czeka :) niestety zakupiłem po 250SAT ale czekam na odbicie, bo jak sam zauważyłeś, nie doznała pompy na rexie ;)

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 31 sierpnia 2016
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: kobol5 » wtorek, 24 października 2017, 14:28

Panowie pytanie do bardziej doświadczonych zawodników. Jak w przeszłości wygladały zazwyczaj takie zmiany trendu na altcoinach w porównaniu do BTC czy po pierwszej dynamicznej fali wzrostów na altach mozna spodziewać się następnej ? czy raczej teraz już spowolnienie wzrostów lub wręcz stagnacja/korekta? Pierwszy raz obserwuje na bieżąco przechodzenie rynku byka z BTC do altów i jestem ciekaw jak to wyglądało z waszej perspektywy w przeszłości. W skrócie czy na wejście teraz w alty już po pierwszych sporych wzrostach jest nadal dobry czas czy juz za późno ?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 24 października 2017, 15:46

Zakończył się dzisiaj Kongres Partii Chin. Główny przekaz medialny to umocnienie dyktatury Xi. Nic na temat kryptowalut nie znalazłem.
Rynek reaguje. Po folkowym skoku ceny NEO weszła ona w trend wzrostowy.

Ja właśnie kupiłem. Mogłem przed forkiem, ale bałem się, co zrobi Partia w Chinach.
Jako, że jestem nowy, zanim kupiłem na BitBayu ETH za PLN, a następnie przelałem na Bitfinex i kupiłem za nie NEO, cena wzrosła o 0,5$. Mam nadzieję, że załapałem się na falę wzrostową, która zakończy się baaardzo wysoko.

1. Chińczycy mogą na NEO przelać swoje BTC po forku,
2. chiński rynek krypto dynamicznie się rozwija, a to ich "narodowa" waluta
3. jak kolega @Jordun napisał, w sobotę ważna konferencja i prezentacja Red Pulse - płatnej platformy informacyjnej dla chińskiego biznesu... płatnej w NEO!

Co Wy na to?

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: świeżak » wtorek, 24 października 2017, 16:05

Uważałbym ze stwierdzeniami, że to 'narodowa' kryptowaluta Chin. Nie wiadomo skąd utrwalił się pogląd, że lider NEO Da Hongfei jest w stałym kontakcie z chińskim rządem, że razem współpracują bla bla. Nigdzie nie znalazłem mocnego potwierdzenia. Taki pogląd cyrkuluje.

Hype na neo w głównej mierze wynika z faktu, że jest to pierwsza (albo jedna z pierwszych - poprawcie mnie) chińska (warto zwrócić uwagę na to słowo) smart-contractowa platforma oparta o ich własny blockchain. Zwyczajowo została nazwana chińskim Ethereum.

Co zrobią Chińczycy? Tego nie wie nikt. Może zaczną korzystać z know-how NEO, może nie, może zaczną współpracować, może nie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » wtorek, 24 października 2017, 21:56

@Lagoon,

stratis ma 1% rocznie ze stakowania. Szkoda zachodu przy małej ilości coinów. A przy dużej to lepiej jak sie jest w mid/long wrzucić na cold wallet lub hardwerowy a nie trzymać na kompie. 1 % na rok to wielkie nic. Ostatnio jakoś już mnie ten PoS tak nie fascynuje, nic już nie stakuje. Poza tym bezpieczniej trzymać wallety offline jak się co chwile nie handluje coinami.

@aprojection,

W jakim sensie przespałeś moment jak SONM bujał w okolicach 5000s ? w sensie żeby sprzedać rozumiem a potem odkupić ? bo to było zaraz po wejściu na Binance kojarze a potem zaczał znów spadać a potem już wszystko spadało.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: mediabooker » wtorek, 24 października 2017, 23:44

Rumcajs pisze: @Lagoon,

a potem zaczał znów spadać a potem już wszystko spadało.
To proste zdanie oddaje piękno i dramatyzm rzeźni na altach. Taki krótki tekst, który wygłasza holywoodzki bohater, gdy jest źle, naprawdę źle, ale on jest twardzielem, więc kwituje to krótko i po żołniersku;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: aprojection » środa, 25 października 2017, 00:05

Rumcajs pisze: @Lagoon,
@aprojection,

W jakim sensie przespałeś moment jak SONM bujał w okolicach 5000s ? w sensie żeby sprzedać rozumiem a potem odkupić ? bo to było zaraz po wejściu na Binance kojarze a potem zaczał znów spadać a potem już wszystko spadało.
Dokladnie tak. Ty cos ugrales? Orientujesz sie o co moze chodzic z NEM? Juz ktorys raz cos nadmieniaja na swoim twitterze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Rumcajs » środa, 25 października 2017, 00:18

mediabooker pisze:
Rumcajs pisze: @Lagoon,

a potem zaczał znów spadać a potem już wszystko spadało.
To proste zdanie oddaje piękno i dramatyzm rzeźni na altach. Taki krótki tekst, który wygłasza holywoodzki bohater, gdy jest źle, naprawdę źle, ale on jest twardzielem, więc kwituje to krótko i po żołniersku;)
@mediabooker,

No a co miałem napisać, napisałem prawdę :)
Wszystko spadało, nic nie zdążyłem sprzedać nawet więc do dziś nic nie sprzedałem, w końcu dopóki się nie sprzeda to nie ma straty ;)
No a dziś wszystko pięknie rosło a ja nadal mam swoje alty. Bo nawet bagholderować to trzeba umieć, a nie sprzedać za 50% ceny co się kupiło ;)
Poza tym mam tylko kilka coinów już i każdy dobry więc nie widziałem sensu sprzedawać bo cena zaczeła spadać i to razem ze wszystkimi innymi, więc jak inne odbiją to i moje też odbiją, w teori przynajmniej, wiadomo niektore coiny mogą się posypać jak są jakies słabe lub były już mocno napompowane cenowo.

Dodano po 6 minutach 47 sekundach:
aprojection pisze:
Rumcajs pisze: @Lagoon,
@aprojection,

W jakim sensie przespałeś moment jak SONM bujał w okolicach 5000s ? w sensie żeby sprzedać rozumiem a potem odkupić ? bo to było zaraz po wejściu na Binance kojarze a potem zaczał znów spadać a potem już wszystko spadało.
Dokladnie tak. Ty cos ugrales? Orientujesz sie o co moze chodzic z NEM? Juz ktorys raz cos nadmieniaja na swoim twitterze.
SONM: Niestety nie. Ja zawsze mam opóźniony zapłon, nigdy nie wiem do ilu cena dojdzie zanim spadnie, liczyłem że volumen bedzie się bardziej zwiększał i napędzi cenę wyżej jeszcze a że nie jestem daytraderem to nie śledze zmian w ciągu dnia aż tak bardzo , niby bitcoincheckera mam w smartfonie ale jak już vol spadł i cena zaczela spadać to stwierdziłem że za późno na sell tym bardziej że go trzymam na mid term więc wolałem nie ryzykować a ciągle były ploty że na bittrexa też wejdzie.
Niestety o Nem nie czytam nic ani nie śledze i innych też bo nie mam nic btc od dawna więc wiem że i tak nic nie kupie a czasu czytać o wszystkim nie ma. Holduje już jakiś czas kilka altów i nie dokupuje nowych dopóki nie sprzedam coś z holdowanych ale czekam na większe ich ceny.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości