W jakie waluty teraz inwestujecie.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: -82
Reputacja postu: 
-26
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: zch28 » sobota, 8 lipca 2017, 13:26

Wymazywanie pisze:
zch28 pisze: Bo potem my WSZYSCY z naszych kieszeni będziemy płacić dla tych biednych co popadli w tarapaty. Tak działa to durne opiekuńcze państwo.
Lepiej zapobiegać niż leczyć.
Mijasz się z rzeczywistością. Nie przypominam sobie, by jakiekolwiek państwo pomagało stratnym np. na Goxie, Curexie, Mintpalu, Cryptsy czy stratnych na setkach baniek na tym rynku. Rozumiem, że jako hejter crypto i spekulacji bez żadnej wiedzy o tym, podczepiasz się pod temat, ale mijasz się z faktami i zanurzasz we własnej wyobraźni.
Ile masz lat? A pomoc społeczna i inne podatki które trzeba łożyć na tych co biedni/chorzy co popadli w nałogi (hazardowe również)
Jeśli ja muszę zapinać pasy bo jak wylecę przez okno to komuś zrobię krzywdę to i Ty powinieneś się ubezpieczyć od skutków swojego nieodpowiedzialnego działania pod wpływem emocji takich jak strach, panika, przerażenie :-)
Takie panują tu zasady. To że Ci się to nie podobają jeszcze nic nie zmienia.

Tak jestem hejterem nieodpowiedzialnego działania którego skutki muszę finansować ze swoich ciężko zarobionych podatków, przemyśl to zanim znowu zrobisz coś nieodpowiedzialnego.
To nie jest mój wymysł. To nie jest moje widzimisię. Gram w narzucone mi reguły gry i domagam się stosowanie również przez innych. Zwłaszcza w tym czasie kiedy wielu "mądrych" na tych stronach zachęca do spekulacji tak niestabilnym tworem.

Mam poruszać kwestie podatkowe jak już jesteśmy przy finansach? :-)

Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: 3 kwietnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: caelos » sobota, 8 lipca 2017, 14:18

zch28 pisze: Zwłaszcza w tym czasie kiedy wielu "mądrych" na tych stronach zachęca do spekulacji tak niestabilnym tworem.
Nie spotkałem się na tym forum, żeby ktoś zwłaszcza właśnie z tych MĄDRYCH bez cudzysłowia zachęcał do czegokolwiek. Wręcz odwrotnie ci MĄDRZY studzą zapał i fascynacje tzw. świeżaków którzy trafili tu w ostatnim czasie.
zch28 pisze: Tak jestem hejterem nieodpowiedzialnego działania którego skutki muszę finansować ze swoich ciężko zarobionych podatków,
Jesteś przede wszystkim nieszczęśliwym, sfrustrowanym człowiekiem, który jest zły na cały otaczający go świat. Tylko ty ciężko pracujesz, a reszta na forum to lenie i spekulanci którzy staną się nałogowymki hazardzistami na których będziesz musiał łożyć swoje pieniądze.
zch28 pisze: A pomoc społeczna i inne podatki które trzeba łożyć na tych co biedni/chorzy
Z Twojej wypowiedzi wynika, że tych biednych i chorych trzeba wyrzucić na bruk bo po co oni światu potrzebni, znowu trzeba na nich łożyć. Nie wszyscy są kombinatorami którzy myślą jak tu wyciągnąc socjal od państwa na które Ty musisz płacić.

Jeśli jesteś człowiekiem mądrym, inteligentnym i cięzko pracuącym to sam oddawałbyś tzw. dziesięcinę na szczytny, słuszny cel, po to żeby dołożyć swoją cegiełkę do poprawy tego okrutnego, niesprawiedliwego świata. Czy to robisz nie obchodzi mnie wcale, ale nie wylewaj tutaj swoich żali bo to nie miejsce na tego typu rozważania. Rozważ to sam ze sobą i swoim sumieniem.
zch28 pisze: To nie jest mój wymysł. To nie jest moje widzimisię. Gram w narzucone mi reguły gry i domagam się stosowanie również przez innych.
I znowu zakładasz, że tylko Ty jesteś tym jedynym sprawiedliwym.

Nie interesuje cię świat kryptowalut to po co tu zaglądasz? Zamknij forum będziesz szczęśliwszy, spokojniejszy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 83
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Gromix » sobota, 8 lipca 2017, 15:00

@Wymazywanie wielkie dzięki za Twoje spostrzeżenia, myślę podobnie jak Ty. Oczywiście w pytaniu 4 chodziło mi o aktualną bessę. Czy ktoś jeszcze mógłby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na moje 5 pytań?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Sayan » sobota, 8 lipca 2017, 15:26

Zrobiłem sobie ze 2 tygodnie wakacji od krypto, żeby troche psychicznie odpocząć i widze, że wiele sie porobiło. Witam wielu nowych :mrgreen:
Muszę ogarnąć co sie dzieje, bo widzę, że wszystko leci w dół

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 8 lipca 2017, 15:29

zch28 pisze: Ile masz lat?
Nie wiem co to ma do rzeczy. Piszesz kompletne idiotyzmu. Ale sądzę, że skoro spekulacja i rynki to takie zło dla Ciebie, spodobałoby Ci się w krajach komunistycznych, ze ściśle kontrolowaną scentralizowaną gospodarką i zakazem spekulacji. ZSSR? A może faszystowskie Włochy? Tam takich rzeczy raczej nie było.
zch28 pisze: Mam poruszać kwestie podatkowe jak już jesteśmy przy finansach?
Po co? Podatki od zysków w crypto są. Ktoś chce, płaci, ktoś nie chce, nie płaci. Mnie nie obchodzi co kto robi zupełnie, to nie moja sprawa. To, że ktoś, kto na tym nie zarobił ma ból dupska i strasznie go ciekawi kto się rozlicza, a kto nie, to typowa "polaczkowatość". Problem z podatkami od crypto jest zupełnie inny: ludzie chcą płacić i płacą, a system podatkowy jest niełatwy do interpretacji w tej dziedzinie.
zch28 pisze: Tak jestem hejterem nieodpowiedzialnego działania którego skutki muszę finansować ze swoich ciężko zarobionych podatków, przemyśl to zanim znowu zrobisz coś nieodpowiedzialnego.
Piszesz takie idiotyzmy, że jestem przekonany, że prawdopodobnie straciłeś kasę na crypto i teraz zamiast zaakceptować swoją słabą grę/inwestycję, usiłujesz atakować ten rynek, ludzi na tym rynku itd. Ew. druga opcja, boli Cię, że nie skorzystałeś z hossy. Prawdziwy facet przyjmuje stratę na klatę i wyciąga wnioski z błędów, polecam.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » sobota, 8 lipca 2017, 15:33

Sayan pisze: Zrobiłem sobie ze 2 tygodnie wakacji od krypto, żeby troche psychicznie odpocząć i widze, że wiele sie porobiło. Witam wielu nowych :mrgreen:
Muszę ogarnąć co sie dzieje, bo widzę, że wszystko leci w dół
Wszystko oprócz LTC! :p

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » sobota, 8 lipca 2017, 15:34

zch28 pisze: Zwłaszcza w tym czasie kiedy wielu "mądrych" na tych stronach zachęca do spekulacji tak niestabilnym tworem.
Jakbyś czytał ze zrozumieniem widziałbyś dziesiątki moich postów, niemal codziennie, odradzających nowym inwestowanie na takiej wysokości, przestrzegających przed niebezpieczeństwem ulegania emocjom euforii i pewności. I tak od kilku jak nie dłużej tygodni, niemal dzień w dzień. Wielu innych też o tym pisze i ostrzega. Jesteś w swoich wypowiedziach kompletnie niesprawiedliwy. Sądzę, że jesteś smutnym człowiekiem lub masz jakiś uraz poprzez własne starty lub niewykorzystane szanse na zarobek. Rozwiąż swoje problemy a nie trolujesz i szukasz winnego tam gdzie go nie ma. I to ostatni mój post do Ciebie. Powodzenia.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: -82
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: zch28 » sobota, 8 lipca 2017, 15:41

Wymazywanie pisze:
zch28 pisze: Zwłaszcza w tym czasie kiedy wielu "mądrych" na tych stronach zachęca do spekulacji tak niestabilnym tworem.
Jakbyś czytał ze zrozumieniem widziałbyś dziesiątki moich postów, niemal codziennie, odradzających nowym inwestowanie na takiej wysokości, przestrzegających przed niebezpieczeństwem ulegania emocjom euforii i pewności. I tak od kilku jak nie dłużej tygodni, niemal dzień w dzień. Wielu innych też o tym pisze i ostrzega. Jesteś w swoich wypowiedziach kompletnie niesprawiedliwy. Sądzę, że jesteś smutnym człowiekiem lub masz jakiś uraz poprzez własne starty lub niewykorzystane szanse na zarobek. Rozwiąż swoje problemy a nie trolujesz i szukasz winnego tam gdzie go nie ma. I to ostatni mój post do Ciebie. Powodzenia.
Myślałem że poziom merytoryczny będzie ciut wyższy a skończyło się na osobistych wycieczkach.

PS. Dobra rada: Kupujcie w weekendy a sprzedajcie koło czwartku. Naprawdę to działa :-)
To tak żeby trzymać poziom dyskusji :-)

Rozmowny
Posty: 109
Rejestracja: 23 października 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Shogun1 » sobota, 8 lipca 2017, 16:18

zch28 pisze: Myślałem że poziom merytoryczny będzie ciut wyższy a skończyło się na osobistych wycieczkach.
Ten poziom od paru dni właśnie sam zaniżasz, trolując w w tym temacie.

Co do tematu: siedzę teraz wyłącznie w fiatach. Zbyt duże ryzyko.
Obrazek

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Tomak » sobota, 8 lipca 2017, 16:40

zch28 pisze:
PS. Dobra rada: Kupujcie w weekendy a sprzedajcie koło czwartku. Naprawdę to działa :-)
To tak żeby trzymać poziom dyskusji :-)
1. Czy to jest żart? Ile ugrałeś takim systemem? > aha poziom dyskusji no tak już sobie sam odpowiedziałem...
2. Dlaczego Lite coin się już odbija? Miało wszystko dołować przecież....
3. Co to za twór Elastic? Da się ugrać coś na takich shitcoinach? Potrzebuję potrenować przed kolejną bańką...

Polecam filmik jak szybko zarobić na shitcoinach:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » niedziela, 9 lipca 2017, 03:02

Wymazywanie pisze: @adam1226, Ja mam na myśli nie sl ustawiany, ale w głowie. Poczytaj wątek o Lisk. Bbowcy pakowali się na longterm (lol) przy cenach typu 0.0012-13... Jest 9. Cena koło 10 była ważnym supportem. Jaki sens ma trzymanie monet kupionych np. po 0.0012 na longterm, gdy pękają ważne supporty? Inwestycja długoterminowa zaczęta w złym miejscu to tragedia, lepiej ją kasować i brać na klatę kilka % zamiast mieć -kilkadziesiąt % za kilka tygodni/miesięcy.
w tym problem, że to był kiepski moment na wejście, lecz w krypto mamy wciąż na tyle dziki zachód, że poziomy psychologiczne mogą być kreowane sztucznie, więc ja próbuje, czy raczej zamierzam bo ostatnio trading odpuszczam, traktować tego typu wyznaczniki drugorzędnie.
Mam nawet pomysł, jeśli znajdę czas i chęci na mały challenge, kiedyś tam..
I tylko na koniec zwróce uwagę na tytuł tego wątku.
I jeszcze z ciekawości pytanie, czy jest tu ktoś kto próbuje podejścia fundamentalnego w ogóle? ;>

Dodano po 12 minutach 44 sekundach:
ja jednak stanę jeszcze w obronie @zch28, troll bo troll, ale odrobinę racji ma;
ani krypto ani spekulacją straszyć nie należy, jednak informować - jak najbardziej!
bo jednak faktycznie może się zdarzyć, że będziemy musieli łożyć na tych, którzy wskutek zaciągnięcia kredytu na zakup krypto na szczycie bańki stracą np. mieszkanie. Co prawda nie sadzę, by był to powszechny problem, ale jednak bym go całkowicie nie bagatelizował.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Posty: 13372
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: ekonokomik » niedziela, 9 lipca 2017, 05:18

adam1226 pisze: ja jednak stanę jeszcze w obronie @zch28, troll bo troll, ale odrobinę racji ma;
Może i ma, ale co z tego skoro jest trolem?
Po jego pierwszym czy drugim poście uprzejmie zaproponowałem dyskusję na argumenty:
ekonokomik pisze: Załóż proszę w dziale Hyde-park osobny wątek pt. "Zlewka z analityków i spekulantów" i pisz tam sobie co chcesz. Tam chętnie w wolnej chwili wyjaśnię Ci dlaczego się mylisz. I jeśli faktycznie, jak piszesz masz "umysł ścisły" to jestem pewny, że przekonam Cię logicznymi argumentami, że nie masz racji.
na co odpowiedział lekceważąco, żeby nie powiedzieć obraźliwie:
zch28 pisze: Twój wpis był esencją idei którą się podniecasz i tłumaczysz sobie przypadkową zbieżność Twoich działań i skutków.
Wiele tu już takich przeczytałem że aż zęby bolą a szare komórki odwracają się ze wstydem.
To na tyle w kwestii spekulacji czy jak tam sobie to mądrze nazwiesz
A kilka postów dalej biedaczek narzekał na brak merytorycznej dyskusji i wycieczki osobiste :)
Jeśli to nie jest książkowy przykład trolowania, to ja nie wiem co nim jest.

Poprosiłem więc moda o przeniesienie dyskusji do osobnego wątku: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=16&t=22252
ale pozostał on pusty.

Dlatego ponownie bardzo proszę: nie karmić trola i nie zanieczyszczać tego wątku offtopem.

PS. Zresztą patrząc na reputację to już długo to się towarzystwem zch28 nie nacieszymy... :twisted:

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: -82
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: zch28 » niedziela, 9 lipca 2017, 09:28

Właśnie wyciąłeś cytaty które Ci pasowały do tezy.
I udajesz że nie zrozumiałeś przekazu.

Jedni to nazwą straszeniem a inni informowaniem. Kwestia percepcji.
Moim zdaniem w obliczu tego co się dzieje trzeba DRZEĆ JAPĘ.
Codziennie nowi ludzie tu przychodzą i podają coraz większe kwoty do zainwestowania
To przestaje być śmieszne

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: adam1226 » niedziela, 9 lipca 2017, 09:37

zch28 pisze: Codziennie nowi ludzie tu przychodzą i podają coraz większe kwoty do zainwestowania
I dobrze, niech podają. Tutaj znajdzie sie mnostwo ludzi, ktorzy odradza inwestycje, jesli beda ku temu powody. M in. stad moj post tutaj, ktory jest w sumie offtopem.
Ale teraz chciałabym zebysmy juz wrocili do tematu, czyli do merytorycznej oceny projektow kryptowalut.
Jesli masz cos jeszcze do dodania pisz w odpowiednim watku, kazdy kolejny post nie na temat nagrodze minusem, co w Twoim wypadku skonczy sie prawdopodobnie automatycznym banem.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wizipaci » niedziela, 9 lipca 2017, 10:27

Czemu nikt tutaj nje inwestuje w Ripple? Nie sądzicie, że jest to dobra długoterminowa inwestycja?

Obecnie zainwestowałem w Ripple i MIOTA. Myślę, że na dłuższą metę są to całkiem ciekawe opcje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 9 lipca 2017, 10:41

adam1226 pisze: bo jednak faktycznie może się zdarzyć, że będziemy musieli łożyć na tych, którzy wskutek zaciągnięcia kredytu na zakup krypto na szczycie bańki stracą np. mieszkanie.
Tracisz kontakt z rzeczywistością.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: sud » niedziela, 9 lipca 2017, 10:44

zch28 pisze: Właśnie wyciąłeś cytaty które Ci pasowały do tezy.
I udajesz że nie zrozumiałeś przekazu.

Jedni to nazwą straszeniem a inni informowaniem. Kwestia percepcji.
Moim zdaniem w obliczu tego co się dzieje trzeba DRZEĆ JAPĘ.
Codziennie nowi ludzie tu przychodzą i podają coraz większe kwoty do zainwestowania
To przestaje być śmieszne
Hahaha no dobry jesteś nie ma co. Pod budą z automatami też pewnie stoisz i "drzesz japę" żeby ludzie nie przepi***alali swojej pensji na hazard... Może pod kościołem też? :P

Prawda jest taka, że masz zerowy wpływ na to co ludzi robią ze swoimi pieniędzmi. Jedyne co możesz robić to ostrzegać, ale rzeczowo i używając argumentów (jak to robi np. Wymazywanie). Ty robisz to źle.
Wizipaci pisze:Czemu nikt tutaj nje inwestuje w Ripple? Nie sądzicie, że jest to dobra długoterminowa inwestycja?

Obecnie zainwestowałem w Ripple i MIOTA. Myślę, że na dłuższą metę są to całkiem ciekawe opcje.
XRP dość długo już jest w dołku i odbijał się od supportu, jest szansa na wzrost IMO.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 9 lipca 2017, 10:49

Ja CFI się zainteresowałem bardziej ostatnio, jest tuż nad ceną ico. Szału żadnego teraz nie ma, był tylko szybki wzrost do x4 prawie x5 ico i potem spadek w 2-3 sekwencjach downtrendowych w shortterm. Ale lubię takie ciche momenty do próby wejścia. Czy coś z tego będzie, nie wiem, ale obserwuję i trochę mam. Jeśli się utrzyma nad ico, to poziom 5xxx sat będzie denkiem. Dobrym znakiem też jest opadający wolumen wraz ze spadkiem. Oczywiście nie bez znaczenia btc i eth, ale wczorajszy spadek na razie zatrzymany, choć nie ma też zbytnich powodów do optymizmu.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: -82
Reputacja postu: 
-16
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: zch28 » niedziela, 9 lipca 2017, 10:59

Taki cytat:

"
Witam,

Od 48 godzin śledzę ruchy altów na coinmarketcap.com.
Aktualnie jest około 30 altów co poszły powyżej 20%
Około 10 co poszło powyżej 50% i niektóre z nich generują spore obroty

Przykłady:
FirstBlood 1ST $42,597,300 $1.14 45.19%
ChainCoin CHC $1,384,550 $0.801591 107.63%
DECENT DCT $2,236,200 $1.41 68.48%
Nxt Nxt NXT $9,180,340 $0.120932 23.96%
MediterraneanCoin MED $1,440,050 $0.100233 23.24%
Decred DCR $3,105,110 $35.93 19.60%

Zastanawiam się czy da się grać na fali na takich altach na zasadzie że wchodzę na 24 godziny i wychodzę. Ciułanie po kilka % dziennie. Obstawiać po 10 altów dziennie i wyciągać średnią, ale żeby zawsze być na plus.

Domyślam się że da się ustawić jakiś autosale na minimalną cenę na giełdzie gdyby rynek zaczął dołować żeby nie być stratnym.

Dzisiaj planuję wpłacić sobie 1 Bitka na Poloniex i się trochę w to pobawić Jak ktoś ma jakieś doświadczenie w tego typu ruchach lub ciekawe tipy i porady to proszę pisać.
"

I jak takie coś przemilczeń?

Może robię to źle ale to robię. To forum jest na samej górze wyszukiwania przez gimbazę. Jest ogólnodostępne a przekaz jest bardzo zaraźliwy.
Drobne wzmianki o hamowaniu nastrojów i uspokajaniu to ZA MAŁO!

Gaduła
Posty: 339
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 223
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

W jakie waluty teraz inwestujecie.

Postautor: anty » niedziela, 9 lipca 2017, 12:12

Ładnie wczoraj ktoś podpompował BTC żebyśmy wyszli z trójkąta górą, i teraz odbijamy od jego górnego boku. Ciekawe jak długo mają zamiar to podtrzymywać. Interesująca sytuacja. A linia wsparcia która ciagnie sie od marca nadal nie ruszona, jak tylko btc sie do niej zbliża to alty lecą na pysk i już nie wracają do punktu wyjścia po odbiciu (przynajmniej te które obserwuje)
Jak ktoś powie sprawdzam to bedzie wtedy jatka. Ja wyszedłem ze wszystkiego, niestety ze strata, teraz oglądam na razie z boku.

Obrazek


Poza tym mogli byście juz skończyć te przepychanki, niech moderator przeniesie wasze posty do jakiegoś innego wątku, ekonokomik chyba dawał do niego linka, i tam sobie kontynuujcie dyskusje bo się zrobił straszne burdello.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości