Spadek Diff na LTC

Rozmowny
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Spadek Diff na LTC

Postautor: radol » środa, 19 czerwca 2013, 17:15

Ciekawe co miało wpływ na ostatni spadek Diff na LTC. Może pogoda? Ja skręcam koparki o 30% w ciągu dnia, bo nie wyrabiają przy tych temperaturach... Macie swoje teorie?

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Spadek Diff na LTC

Postautor: Bitmar » środa, 19 czerwca 2013, 18:06

radol pisze:Ciekawe co miało wpływ na ostatni spadek Diff na LTC. Może pogoda? Ja skręcam koparki o 30% w ciągu dnia, bo nie wyrabiają przy tych temperaturach... Macie swoje teorie?
Teorie ? A po co ? Spadła cena spadła trudność. Spadek trudności napędził nowych i sieć ma teraz rekordową moc jak nigdy wcześniej, najbliższy wzrost diffa będzie pewnie w okolicach 20%.

Dyskutant
Posty: 167
Rejestracja: 16 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Spadek Diff na LTC

Postautor: antekh » czwartek, 20 czerwca 2013, 13:04

Ostatnio trudność spadła z ok 760 do obecnego stanu: 633, za trochę ponad 1 dzień trudność ma powrócić do: 768.59, czyli mniej więcej tyle co było przed spadkiem.

Rozmowny
Posty: 64
Rejestracja: 18 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Spadek Diff na LTC

Postautor: radol » piątek, 21 czerwca 2013, 17:26

Bitmar pisze:
radol pisze:Ciekawe co miało wpływ na ostatni spadek Diff na LTC. Może pogoda? Ja skręcam koparki o 30% w ciągu dnia, bo nie wyrabiają przy tych temperaturach... Macie swoje teorie?
Teorie ? A po co ? Spadła cena spadła trudność. Spadek trudności napędził nowych i sieć ma teraz rekordową moc jak nigdy wcześniej, najbliższy wzrost diffa będzie pewnie w okolicach 20%.
To na diff ma wpływ cena? Bo myślałem, że ilość kopiących czy też raczej suma mocy kopiącego sprzętu...

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Spadek Diff na LTC

Postautor: Bitmar » piątek, 21 czerwca 2013, 17:46

:shock:
Jak cena spada i nie opłaca się kopać bądź opłaca się bardziej kopać coś innego to część przerzuca się na inne kryptowaluty... logika
Teraz trudność tak urosła, że część przerzuci się na coś innego i później diff prawdopodobnie spadnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Spadek Diff na LTC

Postautor: l3sny » piątek, 21 czerwca 2013, 17:46

no ale cena wlasnie wraca do normy
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Spadek Diff na LTC

Postautor: Bitmar » piątek, 21 czerwca 2013, 17:48

No właśnie teraz zauważyłem :) Fajnie :)

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Spadek Diff na LTC

Postautor: ekonokomik » piątek, 21 czerwca 2013, 18:33

l3sny pisze:no ale cena wlasnie wraca do normy
A jaka jest "norma"? Szczególnie dla waluty, która ma zastosowanie wyłącznie spekulacyjne :P
Może to był jakis pojedynczy duży zakup i właśnie teraz cena wraca do normy spadając?

Włożyłem trochę pieniędzy w LTC licząc na zapowiadane miesiąc temu szybkie wprowadzenie na Goxa. Zapowiadali zdaje się, że czekają na uspokojenie sytuacji z atakami na ich serwery.
Udalo mi sie kombinując jak koń pod górę ograniczyć straty, ale i tak jestem do tyłu. Dziękuję z tego miejsca Goxowi za rzetelne informacje :P

Weteran
Posty: 1684
Rejestracja: 6 czerwca 2012
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Re: Spadek Diff na LTC

Postautor: virus » piątek, 21 czerwca 2013, 19:10

ekonokomik pisze: A jaka jest "norma"? Szczególnie dla waluty, która ma zastosowanie wyłącznie spekulacyjne :P
Może to był jakis pojedynczy duży zakup i właśnie teraz cena wraca do normy spadając?
Są choćby serwery za LTC ... pare innych rzeczy też widziałem...
Narazie po BTC to chyba najwięcej ma miejsc gdzie można handlować.

Wróć do „Mining”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości