Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd!

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2 maja 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd!

Postautor: djbaggi » sobota, 2 maja 2015, 17:22

GG: 4737587
Czym jest scrypt.cc



Scrypt.cc jest kopalnią Altcoinów – czyli innych walut w formie scrypt, kopalnia sama wyszukuje co najbardziej opłaca się kopać, wydobywa i zamienia na BTC w marketach automatycznie. Kalkulatory dostępne na stronie obliczają wydobycie już po odliczeniu kosztów Prądu,Prowizji, i obsługi. Strona stoi już ponad rok i zapowiada sie jako hit. Aktualnie jeden mh/s kosztuje ok 0.00001045 btc. Jeśli chodzi o koszt jednego mh/s to cały czas oscyluje od 2 tygodni w granicach 0,000001045-0,000001020. Tutaj nie liczy sie trudność wydobycia czy cena prądu, gdyż kopalnia od razu zamienia na inne altcoiny bardziej opłacalne aktualnie. Konktrakty są na rok wiec po wydobyciu można dodatkowo je sprzedać i być ponad 2x na plus.


Zakładanie konta



W momencie, kiedy już zdecydujesz się, że chciałbyś zacząć korzystać z serwisu scrypt.cc musisz założyć sobie konto.
Założenie konta jest bardzo proste i nie wymaga specjalnych umiejetnosci.
Przejdź na stronę :

https://scrypt.cc?ref=balSW
(to jest mój link polecający i bardzo Cię proszę, abyś z niego skorzystał) – oferuje nawet refback i pomoc 24/7 w inwestowaniu.

Obrazek


Naciskamy register w lewym górnym rogu :


Obrazek


Username – do logowania,email wiadomo, hasło wiadomo i PIN – potrzebny do potwierdzanai transkacji kupna/sprzedaży i wypłat. 4 liczby. Po wpisaniu

Obrazek


Jedziemy Register.

Po zarejestrowaniu przechodzimy do zakladki login po zalogowaniu Username i hasłem :
Obrazek
Wypełniamy Nick – do czatu itp, Kraj Numer telefonu zabezpieczajace pytanie.

Obrazek

Po poprawnym zarejestrowaniu tak wyglada panel. Opcja Kalkulatora np obliczy nam ile zarobimy juz po odliczeniu wszystkiego przykład :
Obrazek


Total KHS: 50000
Total Investment: 0.52200000 BTC ($123.19 USD)

Daily Income: 0.00845119 BTC ($1.99 USD)
Monthly Income: 0.26198689 BTC ($61.69 USD)

Break Even In: 62 Days.


W panelu w opcjach settings jest opcja automatycznego reinwestowania itp. Przechodzimy do Panelu Trade gdzie możemy kupować moc i sprzedawać :
Obrazek


Wpisujemy Cene, na dole np SELL po 0,00001044 ilość jaką chcemy kupić i potwierdzamy kupno, po kilku chwilach btc zamieniane jest na KH/s. I zaczynamy nasz urobek 24/7.

Jak wpłacic jak wypłacic?
Zakładka Dashboard add funds.
Obrazek


I przelewamy btc na podany adres,
Obrazek


Withdraw opcja u góry ile mamy btc do wypłaty, adres ile btc hasło w serwisie i zabezpieczający pin, po 15 minutach srodki zostaja wypłacone.
Obrazek


Zakończenie:

Można sobie wpłacic 20 złoty sprawdzić kupic moc, potem sprzedać, np po miesiacu i wypłacic urobek, nie ma zadnego problemu. Ja wpłaciłem na poczatku 0,03 i wypłaciłem sprwadzajac czy serwis jest wypłacalny



Polecam rejestracje z reflinka, i inwestowanie w skrypt, bez opłat za prąd itp. Cex itp odpada w tych czasach a scrypt to przyszłość Altcoina J Zapraszam na priv itp Pomoge,

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 289
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Cloud Mining - Tutaj nie liczy sie trudność i prąd!

Postautor: 91az » sobota, 2 maja 2015, 21:41

djbaggi pisze:GG: 4737587
[ciach] zieeew
krótko i na temat

pbmining

Wróć do „Mining”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości