Dobór części pod koparkę

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dobór części pod koparkę

Postautor: pm7 » wtorek, 11 lutego 2014, 12:58

sebar25 pisze:
pm7 pisze:Mi w ciągu paru minut między znalezieniem, zamówieniem zasilacza podnieśli cenę o 100zł :) (morele)
No to ja dołożę swoje 5 groszy.
W piątek zrobiłem zamówienie na 4x290 gigabyte + superflower 1200w. Zadzwoniłem aby potwierdzić
dostępność i klepnąłem zamówienie bo otrzymałem informację że towar będzie u mnie we wtorek.
W Poniedziałek status zamówienia zmienił się na NOWE i poproszono mnie o wpłacenie pieniążków.
Lekko się zdziwiłem, go kwoty były znacznie większe od pierwotnych a termin dostawy z Wtorku
zmienił się na 21 luty :/ Bez komentarza.
Mi kilka dni przekładali termin wysyłki, w końcu zrezygnowałem i kupiłem gdzie indziej.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 317
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dobór części pod koparkę

Postautor: s4ndm4ns » niedziela, 16 lutego 2014, 20:27

morele.net to najbardziej chujowy sklep internetowy w dziejach ludzkości
odradzam zakupy, chyba ze ktos lubi czekac na zamowienie tygodniami i ciagle otrzymywac smsy ze zmiana terminu realizacji #morele #morelenet #chujowysklep

morele.net to najbardziej chujowy sklep - czesc druga!

no wiec po ostatniej akcji i odwolaniu moich 2 zamowien, oddali kase po tygodniu...
przeprosili, dali rabat na nastepny zakup. mysle, spoko dobry rabat kupie cos.
zamowilem, dostalem rabat, zaplacilem, super... 10min pozniej telefon z moreli.
musimy anulowac bo nie ma tego towaru, kase oddamy za tydzien...
srlsy? ALE... zaraz panu wysle propozycje produktu innego producenta, doslownie za 2min... 3h pozniej dzwonie co z tymi 2min bo to nie pierwszy raz czas na nich staje w miejscu - musial email gdzies zaginac, juz wysylamy...2h pozniej... nie ma.
to byl ostatni raz, pies im morde lizal.

Wygadany
Posty: 549
Rejestracja: 11 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dobór części pod koparkę

Postautor: wookie85 » niedziela, 16 lutego 2014, 20:53

od 2 miesiecy 80% rzeczy kupuje w morele z odbiorem osobistym i zawsze wszystko sprawnie bez problemu

jedna rzecz zwracal i rowniez poszlo szybko wiec cos masz pecha ;]

za to agito.pl to tragedia

robie zgloszenie ze zwrotem towaru ( w ramach 14 dni zdazylem ), cisza, po 3 dniach kolejne zgloszenie ad tego pierwszego ze moze ktos sie ogarnie i cos odpisze ( w miedzyczasie raz dzwonilem, godzina czekania na infolini ) to mi napisali ze sie spozilem :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Re: Dobór części pod koparkę

Postautor: Bitcoiniak » sobota, 1 marca 2014, 13:54

s4ndm4ns pisze:morele.net to najbardziej chujowy sklep internetowy w dziejach ludzkości
odradzam zakupy, chyba ze ktos lubi czekac na zamowienie tygodniami i ciagle otrzymywac smsy ze zmiana terminu realizacji #morele #morelenet #chujowysklep

morele.net to najbardziej chujowy sklep - czesc druga!

no wiec po ostatniej akcji i odwolaniu moich 2 zamowien, oddali kase po tygodniu...
przeprosili, dali rabat na nastepny zakup. mysle, spoko dobry rabat kupie cos.
zamowilem, dostalem rabat, zaplacilem, super... 10min pozniej telefon z moreli.
musimy anulowac bo nie ma tego towaru, kase oddamy za tydzien...
srlsy? ALE... zaraz panu wysle propozycje produktu innego producenta, doslownie za 2min... 3h pozniej dzwonie co z tymi 2min bo to nie pierwszy raz czas na nich staje w miejscu - musial email gdzies zaginac, juz wysylamy...2h pozniej... nie ma.
to byl ostatni raz, pies im morde lizal.
Niestety, muszę potwierdzić.

Zamówiłem skaner A4, zapłaciłem, czekam - tydzień, drugi. Paczka miałą być za 2 dni.
Na email ani telefon nie reagują. po 2 tygodniach wysłałem list polecony z zapowiedzią wniesienia pozwu do sądu.

Nagle (!) sobie o mnie przypomnieli ;-) Przysłano przeprosiny, dostałem rabat na następne zakupy (w dupie mam wasz rabat), towar przyszedł po 36 godzinach.
A skusiłem się na 50 zł niższą cenę. Dla mnie Morele to najgorszy sklep.

Dyskutant
Posty: 198
Rejestracja: 11 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wawa

Re: Dobór części pod koparkę

Postautor: DonArkada » sobota, 1 marca 2014, 14:18

To mozesz mi oddac rabat :)
Ja zostawilem w morele juz ponad 20 tysiecy zl i nigdy problemu nie bylo xD
Raz gdy kupilem plyte glowna i okazalo sie ze nie miesci sie wieksze chlodzenie to bez problemu oddalem. Drugi raz gdy klawiatura mi sie zepsula naprawa czyli wymiana przez producenta na nowa trwala niecale dwa tygodnie.
Wiec wg mnie zli nie sa :p

wyslane z mojej pralki xD

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: Dobór części pod koparkę

Postautor: majkel_94 » sobota, 1 marca 2014, 14:43

Morele tylko odbiór osobisty, jak po dwóch dniach nie ma do odbioru to biorę dychę więcej i idę gdzie indziej :P

Dyskutant
Posty: 198
Rejestracja: 11 grudnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wawa

Re: Dobór części pod koparkę

Postautor: DonArkada » sobota, 1 marca 2014, 16:49

Przy kazdym towarze jest przewidywany czas realizacji, z tymi dwoma dniami bez przesady. Tylko ze dwa razy bylo w spodziewany dzien na ogol dzien wczesniej, dotyczy tych kilkudniowych czasow realizacji xD

wyslane z mojej pralki xD

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dobór części pod koparkę

Postautor: pm7 » sobota, 1 marca 2014, 17:09

No właśnie czasami podają przybliżony czas realizacji dwa dni, a czeka się np. tydzień (roboczy).

Wróć do „Mining”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości