Polecane poole LTC

fun
Wygadany
Posty: 621
Rejestracja: 6 lipca 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polecane poole LTC

Postautor: fun » środa, 25 grudnia 2013, 20:28

Mocu pisze: Byłem na ponad 20 kopalniach polecanych przez forumowiczów tego forum, tragedia, jak nie błędy, to połowa akceptów ucieka i serwery padają. :)
Zatem napisz konkretnie, która kopalnia jest be i dlaczego.
Mocu pisze:No właśnie, dyskusja z ludźmi, którzy myślą wyłącznie o własnych 4 literach nie ma sensu. :)
Nie bardzo rozumiem, jaki miałbym mieć interes w promowaniu kopalni spoza topu?
Piszę wyraźnie: wzmacnianie top3 jest niebezpieczne dla sieci. A to oznacza, że wartość litecoina, jak i zaufanie co jego całości może zostać naruszone, co oznacza krach jego wartości.
Ty zaś piszesz tylko i wyłącznie i stabilności serwerów, o niczym innym. Czysto w kontekście własnych zysków.
I kto tutaj jest samolubem?

Jak dla mnie koniec dyskusji. Za stary jestem na takie numery, szkoda czasu na przebijanie się postami.

Dyskutant
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polecane poole LTC

Postautor: Mocu » środa, 25 grudnia 2013, 20:48

Kończ waść, wstydu oszczędź.

Samolubem jest ten, co nie pisze gdzie kopie, jakich ustawień używa dla poszczególnych kart itp, no ale jak taka osoba jak ty może to zrozumieć, jak pieniądz dla Ciebie jest ważniejszy, niż pomaganie innym.
EOT

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Polecane poole LTC

Postautor: rav3n_pl » środa, 25 grudnia 2013, 21:01

Mocu, "dlaczemu" używam celowo i z rozmysłem. Widać dla Ciebie forma ważniejsza od treści.
Nie podałeś ŻADNEGO powodu, dla którego miałbym przestać kopać w P2pool. Ma on wszystkie zalety jakie podałeś a na dokładkę może być z 0 fee i dzieli TX fees. No i pool owner nie zwinie się z urobkiem itp. No i jeszcze mniej orphanów dzięki forwardowaniu bloku przez nody.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Dyskutant
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Polecane poole LTC

Postautor: Mocu » środa, 25 grudnia 2013, 21:08

Ja nie pisze, że tam gdzie kopie to najlepsza kopalnia, lecz bezproblemowa i z tego jestem zadowolony, co do P2pool, kopałem bardzo dobra.

Wróć do „Mining”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości