cgminer --balance różne alty

Orator
Posty: 960
Rejestracja: 20 sierpnia 2012
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

cgminer --balance różne alty

Postautor: tomko222 » sobota, 14 grudnia 2013, 11:48

Można cgminerem kopać różne alty scryptowe w tym samym czasie? --balance pool-jeden-alt-scryptowy pool-inny-scrypt? Tzn. że da się kopać to wiem bo próbowałem tylko chodzi mi o wpływ np. tego że są różne network-diff i cały czas cgminer ustawia na zmianę network-diff raz z jednego alta a raz z drugiego. To ma realny wpływ na kopanie czy tylko informacyjne? Cz share difficulty będzie poprawnie określane?
I jeszcze jak jest "stratum from pool X detected new block" czy też "requested work restart" to to jest traktowane jako dotyczące tylko poola X czy ogólnie?
Chociaż w sumie wystarczy mi info że ktoś tak kopie i działa to wszystko ok :P

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: cgminer --balance różne alty

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 17 grudnia 2013, 00:10

Jak już to daj rotate
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Orator
Posty: 960
Rejestracja: 20 sierpnia 2012
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: cgminer --balance różne alty

Postautor: tomko222 » poniedziałek, 23 grudnia 2013, 00:02

miałem dzisiaj trochę czasu i to sprawdziłem :) Dałem 3 poole z różnych shitcoinów i sprawdzałem jakieś kilkanaście razy (co mniej-więcej pół godziny) jaki hashrate podają łącznie poole. Wiadomo że poole obliczają hashrate na podstawie shareów więc tu jest trochę niedokładności ale po tych kilkunastu pomiarach średnio hashrate podawany przez poole wychodzi taki jak powinien być :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

Re: cgminer --balance różne alty

Postautor: powered » poniedziałek, 23 grudnia 2013, 00:29

W jednym czasie jeden GPU może kopać tylko jedną walutę. Jak masz kilka GPU w koparce to cgminer rozdziela różne coiny pomiędzy nimi. Jak jest jeden GPU to kopie coiny na zmianę.

Wróć do „Mining”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości