GdzieZaplace.pl - wyszukiwarka miejsc w których zapłacisz kryptowalutami

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 stycznia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GdzieZaplace.pl - wyszukiwarka miejsc w których zapłacisz kryptowalutami

Postautor: kamziel » środa, 23 stycznia 2019, 20:36

Strona: https://gdziezaplace.pl
Facebook: https://www.facebook.com/gdziezaplace

Cześć! Jakiś czas temu stworzyłem stronę, na której możecie wyszukiwać miejsca w których zapłacicie kryptowalutami. Powodem było to, że zawiodłem się na coinmapie i innych serwisach bo dane były aktualne jakieś 6 lat temu, a sporo serwisów powtarzało te same adresy miejsc bez sprawdzenia ich (nawet firm, które już nie istnieją).
Ręcznie przejrzałem kilka źródeł, sprawdziłem czy na stronach jest informacja o płatnościach kryptowalutami, a jeśli takiej informacji nie było to zagadywałem do właścicieli na Facebooku i weryfikowałem czy na pewno nadal takie płatności przyjmują.

Obecnie na stronie możecie wyszukiwać miejsca po nazwach miast, województwach, nazwach kryptowalut lub ich skrótach. Wyszukiwać możecie najczęściej występujące sposoby płatności czyli: Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Dash spośród kilkudziesięciu miejsc, które sam zweryfikowałem.
Tu proszę o pomoc Was - jeśli wiecie o miejscach, w których można płacić w/w kryptowalutami lub sami prowadzicie taki biznes to prosiłbym o pozostawienie jakiegoś namiaru na firmę żeby mógł ją dodać do wyszukiwarki. Pod linkiem Jak się dodać? | GdzieZapace.pl znajdziecie formularz, który możecie wypełnić jeśli zależy Wam na dokładnym uzupełnieniu informacji i własnym opisie na stronie. Sam proces opisywania jest programistyczno-przyjazny, ponieważ opis możecie ulepszać tagami Markdown.

Jeśli brakuje Wam czegoś na stronie, to również czekam na wasz feedback oraz sugestie.

Kamil Zieliński
Autor serwisu GdzieZaplace.pl

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GdzieZaplace.pl - wyszukiwarka miejsc w których zapłacisz kryptowalutami

Postautor: CzarnaOwca » środa, 23 stycznia 2019, 20:59

Może najpierw dopracuj stronę a dopiero potem publikuj, literówki, coś nie tak z miastami, brakuje mapy np województwa, czy całej Polski z naniesionymi punktami.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 stycznia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GdzieZaplace.pl - wyszukiwarka miejsc w których zapłacisz kryptowalutami

Postautor: kamziel » środa, 23 stycznia 2019, 21:16

mudol pisze: środa, 23 stycznia 2019, 20:59Może najpierw dopracuj stronę a dopiero potem publikuj, literówki, coś nie tak z miastami, brakuje mapy np województwa, czy całej Polski z naniesionymi punktami
Dzięki za informację o literówkach - poprawione.
Nie rozumiem co jest nie tak z miastami? Możesz to bardziej uszczegółowić?
Nie mam tam aktualnie mapy, bo stwierdziłem że wybór pomiędzy 4-5 punktami na województwo aktualnie tego nie wymaga

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GdzieZaplace.pl - wyszukiwarka miejsc w których zapłacisz kryptowalutami

Postautor: CzarnaOwca » środa, 23 stycznia 2019, 21:56

Nadal jest literówka, na głównej stronie ale nie napiszę gdzie, co do miast, klikam na województwo wielkopolskie np, pojawiają się punkty, jest w tym Żet z Poznania, a po lewej stronie nie ma tego miasta ujętego a chyba powinno? Nie bardzo wiem co te lewe menu powinno wyświetlać.
Brakuje właśnie takiej mapy ogólnej Polski, gdzie nie trzeba by było województwa wybierać, a byłyby tam zaznaczone wszystkie obecne punkty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

GdzieZaplace.pl - wyszukiwarka miejsc w których zapłacisz kryptowalutami

Postautor: powered » środa, 23 stycznia 2019, 22:09

Brakuje podziału według branży oraz wyszukiwania w ten sposób.
Jak ktoś szuka np hostingu lub czegoś w sklepie internetowym to nie interesuje go lokalizacja.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 stycznia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

GdzieZaplace.pl - wyszukiwarka miejsc w których zapłacisz kryptowalutami

Postautor: kamziel » środa, 23 stycznia 2019, 22:17

Lewe menu wyświetla miasta w których jest najwięcej miejsc. Nie jest to idealne rozwiązanie ale najlepsze w przypadku gdy i tak nie ma zbyt wielu wyników. Nad wyświetlaniem pełnej listy wszystkich miast (per województwo) mam zamiar pracować i wtedy tam to podepnę.
Jak wspomniałem wcześniej, mapa pojawi się dopiero jeśli będzie więcej miejsc.

powered pisze: środa, 23 stycznia 2019, 22:09Brakuje podziału według branży oraz wyszukiwania w ten sposób.
Kategorie mam podpięte, muszę tylko to zakodzić w wolnym czasie (po pracy). Dzięki za podzielenie się sugestią

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości