IGBiNT - Izba Gospodaracza Blockchain i Nowych Technologii - dyskusja

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 813
Rejestracja: 29 maja 2016
Reputacja: 821
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

IGBiNT - Izba Gospodaracza Blockchain i Nowych Technologii - dyskusja

Postautor: Bagder » wtorek, 1 maja 2018, 10:46

Witam wszystkich w otwartym wątku poświęconym Izbie Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii.

Na obecną chwilą - doprowadzono wstępne prace dotyczące izby do etapu, w którym należy podjąć już szerszą dyskusję na temat problemów przedsiębiorców działających w branży walut wirtualnych. Historię powstania można prześledzić na stronach izby: mapa drogowa (kamienie miliowe) i na blogu.

Zachęcam osoby, który już się zgłaszały do izby, a także nowych członków do wypełnienie już oficjalnego zgłoszenia do izby:

https://igbint.pl/pl/deklaracja

Zgłoszenie należy też wydrukować i po podpisaniu dostarczyć w formie papierowej do izby (wiem, że to anachronizm i mam nadzieję, że z takimi będziemy walczyć, ale na razie jest jak jest).
==========================================================

Skoro mamy już rozwiązane kilka problemów organizacyjnych, warto rozpocząć dyskusję o kształcie izby, czym izba ma się zajmować, jaki będzie jej statut, władze a nawet konkretne osoby. Odpowiedzialność i pokładane nadzieje w powstaniu izby są duże, wiadomo jednak, że wszystkich problemów nie zdefiniujemy już teraz, a czas nagli, choćby z tego powodu, że kolejne ministerstwo rozpoczęło publiczną dyskusję na temat zlikwidowania zatorów płatniczych, do czego technologia walut wirtualnych może się znacznie przyczynić.
Sic semper evello mortem tyrannis

Kct
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 17 grudnia 2015
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IGBiNT - Izba Gospodaracza Blockchain i Nowych Technologii - dyskusja

Postautor: Kct » piątek, 18 maja 2018, 13:25

Zgłosiłem swoją deklaracje przystąpienia do Izby 11 maja (17:23) i 14 maja (12:13) odesłałem na e-mail podpisaną deklarację. Zgodnie z tym co dostałem w e-mailu ktoś miał się ze mną skontaktować w ciągu dwóch dni, ale jest cisza jak makiem zasiał. Czy to podanie w ogóle dotarło do Izby?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IGBiNT - Izba Gospodaracza Blockchain i Nowych Technologii - dyskusja

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 21 maja 2018, 14:06

@Kct,

zajrzyj tu:
https://igbint.pl/pl/deklaracja

Z opisu wynika, że należy deklarację wydrukować i wypełnić ręcznie a potem dostarczyć (wysłać listem) do kancelarii prawnej która się tym zajmuje. Nie może być przysłana mailem.

"Aby stać się członkiem Izby prosimy o pobranie deklaracji członkowskiej w pliku PDF, a następnie jej wydrukowanie, ręczne wypełnienie danych Państwa podmiotu gospodarczego oraz odesłanie na adres Kancelarii HWW - Hewelt Wojnowski i Wspólnicy, która jest odpowiedzialna za proces rejestracji Izby:

HWW - Hewelt Wojnowski i Wspólnicy
Mikołaj Hewelt
al. Solidarności 68/121
00-240, Warszawa"

Kct
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 17 grudnia 2015
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IGBiNT - Izba Gospodaracza Blockchain i Nowych Technologii - dyskusja

Postautor: Kct » poniedziałek, 10 września 2018, 19:57

Szukałem i nie widziałem, żeby ta informacja pojawiła się już na forum:

Pierwsze Walne Zgromadzenie Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii odbędzie się w dniu 27 września 2018 roku o godzinie 18:00 w Warsaw Spire w Warszawie na IV piętrze w siedzibie Alior Bank.

Adres: Plac Europejski 1, 00-844, Warszawa.

Google Maps: https://goo.gl/maps/wsKL8jdEsMT2

za

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości