uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
17
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » piątek, 2 marca 2018, 22:23

uczciwepraktyki.pl
https://twitter.com/uczciwepraktyki?lang=pl
https://www.facebook.com/uczciwepraktyki

Zakupiliśmy parę dni temu taką fajną domenę, aż się zdziwiłem po wpisaniu że .pl jest wolna, sądziłem że będzie zajęta...
Gamil też był wolny, no cóż żyjemy w czasach gdzie uczciwość nie jest w cenie, chcielibyśmy by naszej nowej branży gdzie często dochodzi do nadużyć i braku świadomości użytkowników brak uczciwości mniej występował.

Mamy bardzo częsty kontakt z osobami które organizują wydarzenia, firmami które chcą się reklamować, występować na naszych wydarzeniach, osobami które piszą do nas o współpracę, część ludzi którzy mają "dziwną" moralność używa już często sloganów blockchain zamiast kryptowaluty, albo robią nazwy blockchian "coś tam", instytut "coś tam", nowe technologie "coś tam", możemy podzielić się naszym doświadczaniem pokazując kto jest wiarygodny na rynku a kto może tak a może nie. Liczymy na odzew społeczności i próbę pomocy nam w ocenie tego kto jest wiarygodny.

Za projekt w całości jest odpowiedzialny zespół BitHub.pl, możemy nadmienić że dajemy słowo honoru iż nigdy się to nie przerodzi w projekt komercyjny tak jakim jest rzetelna firma, wystarczy że tam zapłacisz i masz ich logo, "Kowalski" tego nie rozumie i jest to zrobione głównie pod niego i uwiarygodnienie firmy.

Ps. Dopiero ruszamy z tym projektem piątkowy wieczór wydaje się idealny na ruszenie, FB i Twitter są w trakcie robienie.

Dawid Muszyński
CEO FlyingAtom
Business Development Manager BitHub.pl
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: Awesomist » piątek, 2 marca 2018, 22:26

Jak to się ma do Kanonu Dobrych Praktyk opracowanych przez PSB?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6388
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: maxi82 » piątek, 2 marca 2018, 22:33

To chyba ma być bardziej na poważnie, czas pokaże...
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » piątek, 2 marca 2018, 22:37

Awesomist pisze: Jak to się ma do Kanonu Dobrych Praktyk opracowanych przez PSB?
To trochę tak jakby oni byli "fiat" a my bitcoin ale to moje spostrzeżenie, nie wiem czy do końca jest zrozumiała moja metafora jak nie powiedz wyartykułuje sedno.

Chodź powiem szczerze że po obejrzeniu dziś konferencji ich widzę że napracowali się bardzo dużo przy kantakach z rządem, troszkę inaczej na to zacząłem patrzeć, reasumując widzę że mają wiekszy wkład w polska społeczność, ale jak dla mnie kanon dobrych praktyk prócz nas mógłby tworzyć @Bitmar prócz nas, na pewno rok, dwa lata temu całe życie przewijało się przez forum i miał wiedzę, orientację, reklamy dobierał od moralnych osób, dziś wydaje mi się że więcej się orientujemy w polskiej scenie, nawet zwracaliśmy uwagę jednej że stron że wzięli reklamę od "niemoralnych osób"

Dawid Muszyński
CEO FlyingAtom
Business Development Manager BitHub.pl
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 647
Rejestracja: 19 lutego 2018
Reputacja: 1361
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: HODLER.TECH » piątek, 2 marca 2018, 22:39

Awesomist pisze: Jak to się ma do Kanonu Dobrych Praktyk opracowanych przez PSB?
Jeśli dobrze zrozumiałem, poprzez porównanie do nieszczęsnej "rzetelnej firmy", ma to być coś o wiele kroków na przód przed Kanonem. Prawdopodobnie będzie możliwość zweryfikowania danego projektu poprzez zaufanych w społeczności ludzi. Pomysł bardzo dobry, moim zdaniem nie ma co liczyć na regulację tego rynku ze strony organów rządowych, sprawniej i pewniej zrobi to sama społeczność. Projekt ciekawy, choć chyba nikt nie miałby nic przeciwko temu, abyście w jakiś sposób zarabiali na swojej pracy. Może poprzez możliwość zgłoszenia się do Was w celu wydania opinii o nowym projekcie i zapłaceniu za jej wydanie przed przeglądem, bez możliwości zwrotu kosztów jeśli opinia będzie negatywna? Jeśli wyrobilibyście sobie markę nieprzekupnych i naprawdę niezależnych "audytorów", każdy uczciwy projekt chciałby się znaleźć na liście zweryfikowanych.
HODLER - Wielowalutowy portfel o otwartym kodzie źródłowym https://hodler.tech
HODLER Pro: https://hodler.tech/pro
Telegram PL: http://t.me/HODLERTECHPL
Dyskusja PL: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=101&t=30634

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » piątek, 2 marca 2018, 22:55

maxi82 pisze: To chyba ma być bardziej na poważnie, czas pokaże...
Dzięki za wsparcie ;)
Do tej pory stworzyłem z grupa dobranych osób FA, BH i oby dwa projekty są nr 1 w Polsce, aktualnie ruszamy z kanałem na youtube, daj 3 max 6 miesięcy i też będzie podobnie, tak samo powinno być z tym projektem ;)

Bardzo dużo czasu spędzam przy bitcoinie żyje tym, doświadczenie które zebrałem przy przeglądaniu forum, rozmowie z ludźmi, kantaktach w środowisku może zaprocentować czymś pozytywnym, co z tym projektem się stanie i jak on będzie wyglądał to nie zależy tylko od nas ale i od społeczności.
Chętnie bym dobrał do projektu @Bitmar ale wiem że nie ma czasu na takie zabawy, tak samo kogoś innego z forum np. @Bit-els , jest jeszcze parę osób które by się nadawały, a też wiadomo że czym szersze środowisko tym bardziej wiarygodna opinia którą wypowiada dana grupa, więc jeśli ktoś ma ochotę się podłączyć zapraszam.

Dawid Muszyński
CEO FlyingAtom
Business Development Manager BitHub.pl

Dodano po 11 minutach 30 sekundach:
HODLER.TECH pisze:
Awesomist pisze: Jak to się ma do Kanonu Dobrych Praktyk opracowanych przez PSB?
Jeśli dobrze zrozumiałem, poprzez porównanie do nieszczęsnej "rzetelnej firmy", ma to być coś o wiele kroków na przód przed Kanonem. Prawdopodobnie będzie możliwość zweryfikowania danego projektu poprzez zaufanych w społeczności ludzi. Pomysł bardzo dobry, moim zdaniem nie ma co liczyć na regulację tego rynku ze strony organów rządowych, sprawniej i pewniej zrobi to sama społeczność. Projekt ciekawy, choć chyba nikt nie miałby nic przeciwko temu, abyście w jakiś sposób zarabiali na swojej pracy. Może poprzez możliwość zgłoszenia się do Was w celu wydania opinii o nowym projekcie i zapłaceniu za jej wydanie przed przeglądem, bez możliwości zwrotu kosztów jeśli opinia będzie negatywna? Jeśli wyrobilibyście sobie markę nieprzekupnych i naprawdę niezależnych "audytorów", każdy uczciwy projekt chciałby się znaleźć na liście zweryfikowanych.
Kanonu nie można porównywać do rzetelnej firmy byłaby to obraza dla kanonu, staramy się podchodzić z dużą starannością do wydarzeń które promujemy, tak samo to co pluszczemy na naszych grupach FB, mimo wszystko jesteśmy ludźmi ; )

Nie będzie opłat i zarobków, to byłoby niedopuszczalne i byśmy byli niewiarygodni.
Naprawdę mogę przeznaczyć 10% mojego czasu na coś co mnie kręci i traktuję jako hobby, zresztą jak się przyjrzysz większości ludzi od nas ze społeczności to tak jest, jakimś efektem ubocznym tego jest budowanie swojego nazwiska :)

Tak może z mojej strony to rozmawiałem z każdą giełdą w Polsce, kantorem, wydarzeniem w przeciągu ostatnich 6 miesięcy, oczywiście mówię o konkretnych osobach stojących za tymi projektami:)
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: Awesomist » piątek, 2 marca 2018, 23:34

Wchodzi do was Bitcurex po czym upada.
No i co z tym robicie skoro wydaliście rekomendację? Bo przecież swego czasu nie było z nim problemów, a "rekomendację by już miał" ;)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 647
Rejestracja: 19 lutego 2018
Reputacja: 1361
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: HODLER.TECH » piątek, 2 marca 2018, 23:48

Awesomist pisze: Wchodzi do was Bitcurex po czym upada.
No i co z tym robicie skoro wydaliście rekomendację? Bo przecież swego czasu nie było z nim problemów, a "rekomendację by już miał" ;)
Nie sądzę aby odpowiadali za czyjeś przewinienia, spodziewałbym się że sprawdzą czy to to deklaruje Bitcurrex publicznie jest prawdą, np. że posiadają coldwallet;)
HODLER - Wielowalutowy portfel o otwartym kodzie źródłowym https://hodler.tech
HODLER Pro: https://hodler.tech/pro
Telegram PL: http://t.me/HODLERTECHPL
Dyskusja PL: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=101&t=30634

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: Wipqozn » piątek, 2 marca 2018, 23:52

Pomysł bardzo dobry i będę się Wam przyglądał, a jeśli znajdzie się właściwy kontekst być może będę mógł i dołożyć swoją cegiełkę.

Byłoby ekstra, gdybyście pomyśleli nad koncepcją samoregulacji naszego rynku. Taki trend na niektórych, bardziej rozwiniętych rynkach już obserwujemy, czasami spontanicznie (Japonia), czasami wręcz po sugestii administracji rządowej (USA). Jeśli by stworzyć solidne case study i wesprzeć je raportem z działalności Waszego nowego "bytu", być może byłoby to jakieś podłoże do nawiązania dialogu np. z KNF.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » sobota, 3 marca 2018, 00:41

Awesomist pisze: przecież
Możemy oceniać że ktoś kto daje rekomendacje ma "jakieś doświadczenie życiowe", "jakieś rozeznanie w środowisku" tutaj możemy dodać 10 jakieś, nie mi oceniać to co ja robię ; ) Wiec my możemy pomóc ocenić ale nie jesteśmy nieomylni.

Są pewne paramenty, każdy ma jakaś wagę mam umysł ścisły i tak to oceniam, dam przykład z dziś :)

Śledząc sytuację tobiasza olszewskiego było banalne że ma "dziwną moralność", wystarczy w google wpisać tobiasz olszewski i dochodzimy do wniosku że :
Ma wpis na tutaj
https://futurenet.club/p/tobiasz

Ma wpis Tutaj
http://aleksandraniedzielska.pl/relacja ... zawa-2017/

Dziś mejlowali do nas z chęcią reklamy na BitHub, http://www.thegcccoin.com wpisanie w google odpwoluje do strony aleksandry
Edycja : Dodany załącznik.

http://aleksandraniedzielska.pl/the-gcc ... osystem24/

To nie jest trudne ani nie wymaga IQ 150, wystarczy łączyć kropki, mieć czas, by wiedzieć co w trawie piszczy ; )

Więc mogę się podzielić naszą(moją) wiedzą, doświadczeniem i możemy być korleratorem wiarygodności ale nie wyrocznią.

Jeśli pytasz czy dam słowo honoru że każdy będzie uczciwy i oddam pieniądze że niego jak przystąpi do nas to nie.

Jeśli pytasz czy pomogę ocenić wiarygodność firmy, osoby, wydarzenia to jak najbardziej tak. Traktuje to bardzo poważnie jak każdy projekt który zaczynam w życiu, ale ja tutaj nie dostaję pieniędzy, nie proszę o nie, jak to wyjdzie w jakimś stopniu pokaże siłę naszej społeczności, tak jak napisałem wcześniej my nie jesteśmy "usankcjonowani" jako organ/stowarzyszenie/instytucja jest to inicjatywa oddalana jak Bitcoin, co z tego wyjdzie nie zależy od nas w więcej niż 40-50% ale od tego jak podejdą do tego inni.

Edycja : Kręci mnie jako człowieka to że, reputacja na forum może być bardziej wiarygodna niż prawo które obowiązuje (to sobą przedstawia blockchian) za każdą firmą/instytucją/organem stoją ludzie i to oni są ważniejsi niż to co ich firma/organizacja/instytucja reprezentuje, żyjemy dziś w świecie(chodź może jeszcze dużo osób tego nie docenia) gdzie osoba/nazwisko znaczy więcej niż firma/organizacja/instytucja.

Dawid Muszyński
CEO FlyingAtom
Business Development Manager BitHub.pl

Dodano po 9 minutach 56 sekundach:
HODLER.TECH pisze:
Awesomist pisze: Wchodzi do was Bitcurex po czym upada.
No i co z tym robicie skoro wydaliście rekomendację? Bo przecież swego czasu nie było z nim problemów, a "rekomendację by już miał" ;)
Nie sądzę aby odpowiadali za czyjeś przewinienia, spodziewałbym się że sprawdzą czy to to deklaruje Bitcurrex publicznie jest prawdą, np. że posiadają coldwallet;)
Bitcurex był banalny do przewidzenia, aż tak banalny że nie dostrzegałem tego częściowo, @bitmar może potwierdzić że jak otwieraliśmy biznes w warszawie to 80% było sprzedających i pisałem do niego że jest mało racjonalne otwierać sprzedaż i coś tu nie gra, do tego ambasade bitcoin i bitcurex łączy osoba Macieja, wychodzę z założenia że jeśli ktoś po sytuacji w ambasadzie akceptuje kogoś takiego jak Maciej obok siebie to musi mieć podobną moralność, a bitcurex Maciej reklamował i miał bardzo dobre kontakty z nimi.

* Do Bitmara pisałem że nieracjonalna jest sprzedaż przy runku który powoduje 80% zakupów, a oni mieli tylko sprzedaż w tej nowej marce co tworzyli.
** Jeśli ktoś akceptuje obok siebie ludzi którzy są mało moralni to musi mieć podobne wartości życiowe inaczej by nie akceptował.

Po tym choćby widać że znam polską scenę i wiem za kogo uszami coś piszczy ; P

Dawid Muszyński
CEO FlyingAtom
Business Development Manager BitHub.pl

Dodano po 25 minutach 38 sekundach:
Wipqozn pisze: rozwiniętych
Wipqozn pisze: Pomysł bardzo dobry i będę się Wam przyglądał, a jeśli znajdzie się właściwy kontekst być może będę mógł i dołożyć swoją cegiełkę.

Byłoby ekstra, gdybyście pomyśleli nad koncepcją samoregulacji naszego rynku. Taki trend na niektórych, bardziej rozwiniętych rynkach już obserwujemy, czasami spontanicznie (Japonia), czasami wręcz po sugestii administracji rządowej (USA). Jeśli by stworzyć solidne case study i wesprzeć je raportem z działalności Waszego nowego "bytu", być może byłoby to jakieś podłoże do nawiązania dialogu np. z KNF.
Ja powiem tak...
Jak ten projekt się zakończy jest to sprawa całego społeczeństwa a nie nas(mnie), dołączyłem na to forum i do społeczności 01.07.2014, jako firma zaczernieliśmy działać w 28.11.2015, siła nie leży we mnie, w nas jako BitHub ale w społeczności, zrobiłem FA jako kantor nr 1 w Polsce to było banalne bo na tym się znałem, pierwszy raz w życiu zrobiłem stronę BitHub.pl i na dziś jest nas razem z zespołem youtube 19 osób, żadna inna strona nie posiada takie zespołu, potrafię łączyć kropki potrafię dobierać odpowiednie osoby do zespołu, ale jak wyjdzie(uczciwepraktyki.pl) to w 20 może 30% zależy od nas a reszta od społeczności.

Jeśli to wypali znaczyć będzie że ludzie ufają nam, temu co robimy, jaką moralność mamy, kim jesteśmy i jakie wartości sobą reprezentujemy .
Wtedy można myśleć o stowarzyszaniu a dalej jak za tobą stoi 10000 ludzi za tobą możemy rozmawiać o rozmawianiu z rządem o regulacjach :) jak mam iść do rządu z 30 osobami w stowarzyszeniu to sory ale ja tego nie zrobię, nie podpisze swojego nazwiska pod projektem który ktoś mi narzuci. Albo jest szansa na wygraną i podejmuję grę albo się w to nie bawię. Zawsze się podpiszę za to pod projektem który ma szansę na nr1 i powalczę. Np. nie zrobiliśmy jako BitHub forum z 2 wartości, po pierwsze @Bitmar uważam za odpowiednią osobę do przewodzenia Polskiej społeczności (odpowiednio moralny, z wartościami człowiek, brak cenzury), zasady które panują na forum są bardzo moralne, ludzi będących na tym ty forum szanuję i nie chciałbym rozbijać środowiska. A po drugie nie jestem wstanie przebić tego na dziś. Oczywiście gdyby się okazało że mogę to pierw dla szacunku dla społeczności bym zaproponował wsparcie dla forum, ale gdybym tylko widział że tu źle się dzieje natychmiast otworzyłbym forum i nie miał najmniejszego wyrzutu moralnego.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: Prawdawoczykole » sobota, 3 marca 2018, 14:59

Panie CEO FlyingAtom Business Development Manager Dawidzie Muszyński :D

Nie będę komentował sensu projektu bo szkoda mi czasu. Chciałem tylko skomentować fakt, że to Pan za tym stoi. Gdy tylko dowiedziałem się o projekcie na myśl przyszedł mi serial Ranczo i Polska Partia Uczciwości. Kto oglądał ten zrozumie. W skrócie hipokryzja oraz kariera Nikosia Dyzmy czyli niezła komedia.

Jeżeli ktoś się decyduje na taki projekt sam powinien być nieskazitelnie czysty. Pan niestety nie jest, co można sprawdzić za kilka złotych mając odrobinę sprytu. Ja poświęciłem te kilka złotych wcześniej bo chciałem wiedzieć z kim potencjalnie będę robił biznes za dużą kasę. Okazuje się że uczciwość to nie jest Pana mocna strona. Jest Pan osobą karaną będąca kiedyś z prawem na bakier. Opinia kogoś kto Pana wcześniej znał jest taka: "Handlarz cwaniak co własną matkę by sprzedał". O ile opinii może Pan zaprzeczyć o tyle faktu bycia karanym już nie. To już jest w papierach na stałe. Firmowanie własnym nazwiskiem projektu stawiającego na uczciwość jest po prostu śmieszne.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 647
Rejestracja: 19 lutego 2018
Reputacja: 1361
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: HODLER.TECH » sobota, 3 marca 2018, 15:20

Brak dowodów, opinia "Handlarza cwaniaka" od "kogoś", jednodniowe konto, to naprawdę musi być prawda :D Osobiście współpracowałem kiedyś z FA całkiem sporymi pieniędzmi i mam bardzo pozytywne wspomnienia, tak jak zapewne większość użytkowników forum.
HODLER - Wielowalutowy portfel o otwartym kodzie źródłowym https://hodler.tech
HODLER Pro: https://hodler.tech/pro
Telegram PL: http://t.me/HODLERTECHPL
Dyskusja PL: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=101&t=30634

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: Prawdawoczykole » sobota, 3 marca 2018, 15:43

@HODLER.TECH, Przed nami test na uczciwość pana Muszyńskiego. Czekam na oficjalny komentarz na publicznym forum z potwierdzeniem, albo zaprzeczeniem faktu bycia karanym. Jeśli zaprzeczy, będzie dowód karalności (dostarczę) i zarazem dowód na publiczne kłamstwo Pana specjalisty od "uczciwości".

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 647
Rejestracja: 19 lutego 2018
Reputacja: 1361
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: HODLER.TECH » sobota, 3 marca 2018, 16:41

Prawdawoczykole pisze: @HODLER.TECH, Przed nami test na uczciwość pana Muszyńskiego. Czekam na oficjalny komentarz na publicznym forum z potwierdzeniem, albo zaprzeczeniem faktu bycia karanym. Jeśli zaprzeczy, będzie dowód karalności (dostarczę) i zarazem dowód na publiczne kłamstwo Pana specjalisty od "uczciwości".
Jesteśmy dorosłymi ludźmi, potrafimy myśleć, jeśli nawet ktoś popełnił kiedyś jakiś błąd to absolutnie nie skreśla go to z możliwości budowy swojego autorytetu także Twoje ultimatum to jakaś farsa. Wygląda to na jakiś personalny nierozwiązany konflikt, jeśli zostałbyś oszukany przez niego to idź z tym do prokuratury, wklej tu papier z wygranym wyrokiem a nie atakuj kogoś bez ujawnienia się. Podejrzewam że Twoje nazwisko powiedziało by nam bardzo dużo o powodach Twojego zachowania.
HODLER - Wielowalutowy portfel o otwartym kodzie źródłowym https://hodler.tech
HODLER Pro: https://hodler.tech/pro
Telegram PL: http://t.me/HODLERTECHPL
Dyskusja PL: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=101&t=30634

Wygadany
Posty: 557
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: Harey » sobota, 3 marca 2018, 16:55

Prawdawoczykole pisze: Jest Pan osobą karaną będąca kiedyś z prawem na bakier
Zdaję sobie sprawę, że to co napiszę zabrzmi absurdalnie, ale przy pewnym rodzaju działalności może to być zaleta...

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: Prawdawoczykole » sobota, 3 marca 2018, 17:07

HODLER.TECH pisze: Jesteśmy dorosłymi ludźmi, potrafimy myśleć, jeśli nawet ktoś popełnił kiedyś jakiś błąd to absolutnie nie skreśla go to z możliwości budowy swojego autorytetu także Twoje ultimatum to jakaś farsa
Pomyśl co Ty piszesz. Pan Muszyński chce certyfikować i przeprowadzać audyty innych osób i firm. Próba audytu jego osoby, która jest tu jak najbardziej uzasadniona i moim zdaniem słuszna traktowana jest jak... atak :shock: . Jeśli on wymaga uczciwości od innych powinien wymagać jej też od siebie i przedstawić swoją osobę nie zatajając swojej przeszłości. Naprawdę nie jesteś ciekawy jego osoby biorąc pod uwagę, że firmuje swoim nazwiskiem ten projekt? Co jest wart jego certyfikat w takim razie? Nie interesuje was Pan Muszyński a będą was interesowały certyfikaty które będzie wystawiał? Ludzie, przecież to jakiś absurd....

Jestem ciekawy czy jako adwokat diabła, wasza firma będzie jedną z pierwszych z certyfikatem...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 647
Rejestracja: 19 lutego 2018
Reputacja: 1361
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: HODLER.TECH » sobota, 3 marca 2018, 17:55

Prawdawoczykole pisze: Jestem ciekawy czy jako adwokat diabła, wasza firma będzie jedną z pierwszych z certyfikatem...
Cenię sobie ludzi którzy coś tworzą, coś im wychodzi, mają pomysły i energię na prowadzenie projektów. Większość ludzi nawet jeśli ma pomysły ich nie realizuje, a takie podejście nie pcha świata do przodu. Sam też prowadzę kilka projektów i jeszcze wiele przede mną, tak samo jak wiele projektów jest przed Dawidem. A Ty? Co stworzyłeś? Komu pomogłeś? Jaki problem rozwiązałeś? Jeśli Twoim jedynym projektem który próbujesz zrealizować jest zniszczenie innego, pozostaje mi tylko szczerze Tobie współczuć.
HODLER - Wielowalutowy portfel o otwartym kodzie źródłowym https://hodler.tech
HODLER Pro: https://hodler.tech/pro
Telegram PL: http://t.me/HODLERTECHPL
Dyskusja PL: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=101&t=30634

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: Prawdawoczykole » sobota, 3 marca 2018, 18:13

HODLER.TECH pisze: Twoim jedynym projektem który próbujesz zrealizować jest zniszczenie innego
Robię to czym będzie zajmował się Pan Muszyński, czyli przeprowadzam audyt. On sam siebie nie zaudytuje, ktoś to musi zrobić za niego. Przypominam że Muszyński chce certyfikować branżę kryptowalutową. Twierdzisz że audytorzy nie powinny być sprawdzani? To że ktoś miał pomysł na audyty zwalnia go z audytu? Zamiatamy temat pod dywan i po sprawie?

Jako środowisko mamy prawo wiedzieć, kto będzie wystawiał certyfikaty w tej branży.

Pan Muszyński ma 3 opcje:
1 - Przyznać się, że jest człowiekiem karanym - można będzie uznać że przynajmniej tu jest uczciwy
2 - Skłamać i nie przyznać się - stanie się kłamcą
3 - schować głowę w piasek - stanie się tchórzem

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0.0001 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: Wipqozn » sobota, 3 marca 2018, 18:35

@Prawdawoczykole, Czemu po prostu nie przedstawisz dowodu, jeśli chcesz nam (społeczności) pomóc? Po co ten teatr?

Po drugie, karany za co? Oszustwo? Prowadzenie pod wpływem? Zderzenie z limuzyną BOR-u?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6388
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: maxi82 » sobota, 3 marca 2018, 18:46

@Prawdawoczykole, liczę że nam się przedstawisz, z imienia i nazwiska. Formułujesz publiczne oskarżenie samemu będąc zupełnie anonimowym. Dla mnie jako moda wygląda to na trolling aaale dam Ci czas na przedstawienie się i poparcie zarzutów dowodami.
Powiedzmy 4h. Nie będzie dowodów przeniosę posty do śmietnika ( tam sobie poczekają - bo różnie może być ;) )
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości