uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: Prawdawoczykole » sobota, 3 marca 2018, 18:52

@Wipqozn, Wybacz. To jest część mojego audytu. Jeśli skłamie audyt będzie banalnie prosty i w dodatku sam się skompromituje nie zostawiając żadnych złudzeń. Moim celem nie jest niszczenie nikogo, mam taki sam cel co Pan Muszyński czyli dbanie o uczciwość i przejrzystość. Przypominam, że on ma wybór.

Przeprowadzam taki sam audyt jak on ma zamiar przeprowadzać. Jeśli się przyzna zaczniemy drugą część audytu która jest bardzo ciekawa i odpowie na Twoje pytanie "za co". Nie jest to jazda po alkoholu, ma związek z uczciwością. Po audycie sami zdecydujecie czy Pan Muszyński zasługuje na zaufanie i czy jego certyfikaty będą coś warte. Ja nie będę oceniał, chcę tylko żebyście wiedzieli coś o kim kto będzie przeprowadzał audyty w naszym środowisku czyli poniekąd będzie odpowiedzialny za nasze bezpieczeństwo.

Dodano po 3 minutach 29 sekundach:
maxi82 pisze: dam ci czas na przedstawienie się i poparcie zarzutów dowodami.
Powiedzmy 4h.
Sugeruję wstrzymać się do oficjalnego stanowiska Pana Muszyńskiego w tej sprawie. Na razie tylko czyta i plusuje swojego adwokata diabła.
Mam nadzieję, że modowi tego forum zależny na bezpieczeństwie uzytkowników tego forum którzy będą bazować na zaufaniu do Pana Muszyńskiego i jego certyfikatów.

Początkujący
Posty: 152
Rejestracja: 23 lipca 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: Daytrader » sobota, 3 marca 2018, 19:03

maxi82 pisze:@Prawdawoczykole, liczę że nam się przedstawisz, z imienia i nazwiska. Formułujesz publiczne oskarżenie samemu będąc zupełnie anonimowym. Dla mnie jako moda wygląda to na trolling aaale dam Ci czas na przedstawienie się i poparcie zarzutów dowodami.
Powiedzmy 4h. Nie będzie dowodów przeniosę posty do śmietnika ( tam sobie poczekają - bo różnie może być ;) )
To może daj 4 godziny dla obydwu stron. Jak nie będzie żadnych dowodów to skasuj cały temat.
Jeżeli to pomówienie jest oparte dowodami wypadałoby poczekać na odpowiedź drugiej strony.
Mnie bardzo ciekawi czy osoba przeprowadzająca audyt jest w 100% uczciwa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: amneziahaze » sobota, 3 marca 2018, 19:03

Prawdawoczykole pisze: Jeśli on wymaga uczciwości od innych powinien wymagać jej też od siebie i przedstawić swoją osobę nie zatajając swojej przeszłości. Naprawdę nie jesteś ciekawy jego osoby biorąc pod uwagę, że firmuje swoim nazwiskiem ten projekt? Co jest wart jego certyfikat w takim razie?
Przepraszam bardzo, a czy nie byłoby normalniej gdybyś napisał wprost o co Ci chodzi? Bo jeżeli nie posiadasz dowodów na takie zarzuty, co gorsza robiąc z tego jakiś tajemny krąg, to po prostu tak jakbyś ich nie miał. Większość raczej nie ma czasu, by każdego tutaj prześwietlać, więc jeżeli masz jakiś problem albo zarzut to podpieraj dowodami, a jeżeli to, no to może lepiej nic nie pisz.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: devega » sobota, 3 marca 2018, 19:05

Zastanawiam się w czym ta kolejna próba samoregulacji będzie lepsza od obecnej.
Rok temu powstał "Kanon" - pierwszy dokument na świecie traktujący o samoregulacji podmiotów świata krypto:
https://www.gov.pl/documents/31305/0/ka ... 7be79eb0f2

Do jego tworzenia (oczywiście oprócz autorytetów świata krypto), włączono przedstawicieli licznych instytucji rządowych (Min.Cyfracji, Ministerstwa Finansów, KNF, Prokuratury, Policji, UOKiK, GIIF, GIODO itd.)
http://bitcoin.pl/wiadomosci/prawo-i-po ... walutowych

Zastanawiam się nad sensem powstania nowej organizacji.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: Prawdawoczykole » sobota, 3 marca 2018, 19:16

Napisałem PW do moderatora oraz admina z wyjaśnieniami, których tu na razie nie mogę ujawnić. Mam nadzieję, że nie zamiotą sprawy pod dywan.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: amneziahaze » sobota, 3 marca 2018, 19:22

@Prawdawoczykole, obawiam się, że zamiotą, ja bym zamiótł cyrk pod dywan od razu. Skąd ja to znam i ilu tu takich było. "Mam, ale nie mogę ujawnić" to choroba 21 wieku.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » sobota, 3 marca 2018, 19:25

@devega

Mogą istnieć 2 projekty jednocześnie, na aktualnym etapie nie zamierzamy formalizować tego, jeśli będzie taka potrzeba, jeśli będą osoby chętne do działania/współpracy to być może pójdzie to w tym kierunku. Co z tego będzie i w którą stronę pójdzie, nie zależy tylko do nas ale od społeczności też.

- Aktualnie do kanonu nie można się dostać, nie było jakiegoś ministra który coś tam miał podpisać.
- Czy BB nie powinien wylecieć z kanonu po zadawaniu się z futurecoin ?

Powstaje 2 stowarzyszenie, nie my je robimy ale wiem że za moment będzie, to ma już nie powstawać bo jedno jest ?
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: devega » sobota, 3 marca 2018, 19:41

@FlyingAtom, O.K. może spłyciłem temat, więc nieco rozwinę. Oczywiście może istnieć i więcej organizacji uwiarygadniających, tym niemniej kluczowa będzie transparentność i wiarygodność organizacji (i osób w ich skład wchodzących), które będą wydawać te certyfikaty. Oraz ich umiejętność do współpracy z regulatorami po stronie rządu. Na ten moment, z tego co zrozumiałem, Twój projekt jest oparty na bithub.pl i dopiero szukasz kolejnych osób ze środowiska krypto do współpracy. Wg mnie kolejność powinna być inna: rozmawiasz indywidualnie z osobami poważanymi w środowisku, masz ich poparcie i tworzysz organizację. Jest jasno zdefiniowane, kto w niej uczestniczy, w jaki sposób dokonywane są wpisy i wykreślenia audytowanych podmiotów itp.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0.0001 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: Bitmar » sobota, 3 marca 2018, 20:01

Miesiąc bez afery to miesiąc stracony ;)

Dostałem argumenty od @Prawdawoczykole. Nie bardzo wiem co mam z tym zrobić bo sytuacja jest komiczna :)
amneziahaze pisze: @Prawdawoczykole, obawiam się, że zamiotą, ja bym zamiótł cyrk pod dywan od razu. Skąd ja to znam i ilu tu takich było. "Mam, ale nie mogę ujawnić" to choroba 21 wieku.
No właśnie tak to teraz wygląda, ale okazuje się, że czasami jest to możliwe i zasadne. Kolega szuka sposobu lepszego ukrycia się w sieci, bo takich dowodów nie uznałby sąd, jeśli wiecie o czym mówię ;)

Co do @FlyingAtom, jest to już kolejny atak na niego i chyba domyślam się z której strony. Ja też kiedyś w innej sprawie z innym userem przeprowadziłem sobie mini audyt i nie mam żadnych podstaw domniemywać nawet nieuczciwości Dawida, jeśli chodzi o jego biznes z handlem kryptowalutami. W innych dziedzinach i przypadkach się nie wypowiadam.

Co do sprawy @Prawdawoczykole, zostawiam to jemu i @FlyingAtom. Może Dawid się w końcu wypowie. Nie zamiatam sprawy pod dywan.

Dodano po 3 minutach 51 sekundach:
A co do sprawy projektu. Nie jestem zwolennikiem zdecentralizowanych rozwiązań. Prędzej czy później może dojść do nadużyć. Ja bym to widział jako rozwiązanie na zasadzie ocen użytkowników. Można to nawet w blockchainie zrobić :) No ale, jak będzie coś takiego to niech sobie będzie, jak ktoś chce będzie się tym kierował a jak nie to nie. Wolny Internet, wolny wybór :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » sobota, 3 marca 2018, 20:01

@devega

Na dzień dzisiejszy projekt ma upewnić użytkowania który niekoniecznie ma świadomość że może być na wydarzeniu i mogą go namawiać na wejście w mlm i inne takie. Ma pokazywać gdzie są moralne strony, obserwuje ten rynek choćby ze względu na bithub, powstała masa stron które piszą tylko po to by zarabiać na reflinkach, jest wysyp kanałów które namawiają na dziwne inwestycje, a tak zawsze jak będziesz chciał komuś polecić cokolwiek to u nas będzie spis wartościowych rzeczy i które mają moralność.

To co ty mówisz to trzeba by zaangażować z 5 osób na pół etatu w robienie tego, plan jest półroczny, duże finanse są potrzebne by to stworzyć.
Planowane było w drugiej połowie roku stowarzyszanie założyć, ale powstaje nowe, więc nie widzę takiej potrzeby by teraz to robić.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0.0001 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: devega » sobota, 3 marca 2018, 20:11

Bitmar pisze: Ja bym to widział jako rozwiązanie na zasadzie ocen użytkowników. Można to nawet w blockchainie zrobić :)
Co do blockchaina dobry pomysł - może nawet jest to pomysł na ICO ;)
A na serio, jeżeli miałoby to być zdecentralizowane, to należałoby to zrobić na zasadzie Oracle - np.kilkudziesięciu uznanych w świecie crypto użytkowników dawałoby swoje oceny przy danych projektach. W innym przypadku (głosowania całej społecznosci) będzie większe prawdopodobieństwo nadużyć, zwłaszcza przy nowych projektach.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: Prawdawoczykole » sobota, 3 marca 2018, 20:22

Bitmar pisze: Kolega szuka sposobu lepszego ukrycia się w sieci, bo takich dowodów nie uznałby sąd, jeśli wiecie o czym mówię
Rozczarowałeś mnie tym, gdybym chciał o tym napisać publicznie nie pisałbym do Ciebie PW. Dbaj bardziej o dyskrecję informatorów.

Mimo wszystko dzięki że nie zamiatasz sprawy pod dywan.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » sobota, 3 marca 2018, 20:23

devega pisze:
Bitmar pisze: Ja bym to widział jako rozwiązanie na zasadzie ocen użytkowników. Można to nawet w blockchainie zrobić :)
Co do blockchaina dobry pomysł - może nawet jest to pomysł na ICO ;)
A na serio, jeżeli miałoby to być zdecentralizowane, to należałoby to zrobić na zasadzie Oracle - np.kilkudziesięciu uznanych w świecie crypto użytkowników dawałoby swoje oceny przy danych projektach. W innym przypadku (głosowania całej społecznosci) będzie większe prawdopodobieństwo nadużyć, zwłaszcza przy nowych projektach.
Próbowałem przy rankingu środowiska dobrać osoby do współpracy, nie było odzewu, albo jakiś taki minimalny nikt nie chciał się zainteresować.
"na zasadzie Oracle" - jak najbardziej świetny pomysł, tylko gdzie się znajdą Ci co będą chcieli głosować ; )
Głosowanie przez każdego jest bezsensu na stronie prezesa to jest i tak bb swoich ludzi z socjal media wysyła ; d
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: samoobsluga » sobota, 3 marca 2018, 20:37

@Flyingatom popraw mnie, jeżeli sie mylę, ale wydaje mi się, że Twój niewątpliwie ciekawy pomysł powstał jako odpowiedź na hejt, jaki zebrało PSB po wpisie o datki 1% podatku. Widzisz, po raz kolejny zresztą, lukę, krórą można zagospodarować. Googlowalem cię, żadnego brudu nie znalazłem. Jedyne co jest, to stare konto na Allegro z pokaźnym dorobkiem.

Dam ci radę. Jeżeli ktoś sugeruje, że masz coś za uszami, a miałeś, to wyprostuj to teraz. Bo to bedzie się ciągnęło za Tobą. To jest sieć, każdy dowod można podrobić, ludzie uwierzą nawet w zdjęcie Papieża z majtkami ma kostkach.

Mam tez pytanie, to mnie nurtuje. Dlaczego uważasz, że anonimowi ludzie z tego forum, o których nie wiemy nic poza ich życiem za avatarami, są lepszymi wyroczniami niż realni ludzie, których znamy z imion, nazwisk i realnych video wydarzeń. Nie sugeruje, że avatar w sieci jest gorszy, ale trochę mnie twój wywód nie przekonuje. W realu mamy tylko jedną face.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » sobota, 3 marca 2018, 21:00

samoobsluga pisze: @Flyingatom popraw mnie, jeżeli sie mylę, ale wydaje mi się, że Twój niewątpliwie ciekawy pomysł powstał jako odpowiedź na hejt, jaki zebrało PSB po wpisie o datki 1% podatku. Widzisz, po raz kolejny zresztą, lukę, krórą można zagospodarować. Googlowalem cię, żadnego brudu nie znalazłem. Jedyne co jest, to stare konto na Allegro z pokaźnym dorobkiem.

Dam ci radę. Jeżeli ktoś sugeruje, że masz coś za uszami, a miałeś, to wyprostuj to teraz. Bo to będzie się ciągnęło za Tobą. To jest sieć, każdy dowod można podrobić, ludzie uwierzą nawet w zdjęcie Papieża z majtkami ma kostkach.

Mam tez pytanie, to mnie nurtuje. Dlaczego uważasz, że anonimowi ludzie z tego forum, o których nie wiemy nic poza ich życiem za avatarami, są lepszymi wyroczniami niż realni ludzie, których znamy z imion, nazwisk i realnych video wydarzeń. Nie sugeruje, że avatar w sieci jest gorszy, ale trochę mnie twój wywód nie przekonuje. W realu mamy tylko jedną face.
Pomysł już był wcześniej na to ale doba ma 24h, tak od 6 miesięcy już myślałem nad czymś takim.
Nie uważam by ktoś był lepszy czy groszy z tego co opisujesz, zresztą ludzie z forum też są realnymi ludźmi i być może część z nich pojawia się na video, wydarzeniach. Nie ma znaczenia miejsce gdzie się ludzie komunikują forum, video, wydarzenia, ważne jest kim są, jakie zasady mają, co sobą reprezentują.

W sieci dużo można wyszukać na mój temat, nie wiem które konto znalazłeś ale jak wpiszesz nazwę konta w Google to będzie widać dużo rzeczy z mojej poprzedniej branży gier w której byłem 6-7 lat.

- Temat odnośnie mnie był już wałkowany na forum i zostałem prześwietlony wszerz i wzdłuż.
- W załączniku aktualny wyciąg z Krajowego Rejestru Karnego. Wyciągany 21.09.2017 jak wysyłałem papiery by przystąpić do Kanonu.
- Kiedyś coś tam było ale nie mam nic sobie jako człowiek do zarzucenia z tego powodu.

Stali bywalcy forum zapewne pamiętają, była ambasada był człowiek który oszukał tam ludzi na około milion złotych, nie został skazany za to.
Wszystkie MLM mają takie konstrukcje prawną że i tak te osoby są nie do ruszenia prawnie.

Więc nie zawsze to że ktoś kiedyś miał problemy z prawem pokazuje go jako złego człowieka czy to że nie miał pokazuje jako dobrego.
Parę osób z forum wie wszystko z temacie, gdyby było coś nie tak nie funkcjonowałbym tutaj tak jak funkcjonuję.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 17 sierpnia 2015
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: YouHaveToCoinYourBit » sobota, 3 marca 2018, 21:04

FlyingAtom pisze: FB i Twitter są w trakcie robienie.
Proponuję jeszcze Minds, bo tam wiele osób jest zainteresowanych kryptowalutami (nic dziwnego - mają otwarty kod źródłowy i szyfrowany komunikator). Niestety nie można na razie zakładać stron z profilu (tak, jak na fb), ale można po prostu założyć profil organizacji.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » sobota, 3 marca 2018, 21:15

YouHaveToCoinYourBit pisze:
FlyingAtom pisze: FB i Twitter są w trakcie robienie.
Proponuję jeszcze Minds, bo tam wiele osób jest zainteresowanych kryptowalutami (nic dziwnego - mają otwarty kod źródłowy i szyfrowany komunikator). Niestety nie można na razie zakładać stron z profilu (tak, jak na fb), ale można po prostu założyć profil organizacji.
Dałem osobie od socjal media do sprawdzenia :) pierwszy raz słyszę o tym.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: samoobsluga » sobota, 3 marca 2018, 21:21

@Flyingatom
Dzięki o to chodzi. Prosta sprawa, jak ktoś sie robi publiczny, wkleja wypis z KRK. To powinno dotyczyć wszystkich osób oraclów z forum. Do tego imię i nazwisko. Ktoś zechce zostać anonimowy, niech tak bedzie, ale jego życie pozostaje tylko na forum.
Nie zrobiłem podziału na ludzi z forum a ludzi z reala. Nie zgadzam sie z tym, ze anonimowi z forum mogą brać udział w ocenie czegokolwiek.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: FlyingAtom » sobota, 3 marca 2018, 21:29

samoobsluga pisze: @Flyingatom
Dzięki o to chodzi. Prosta sprawa, jak ktoś sie robi publiczny, wkleja wypis z KRK. To powinno dotyczyć wszystkich osób oraclów z forum. Do tego imię i nazwisko. Ktoś zechce zostać anonimowy, niech tak bedzie, ale jego życie pozostaje tylko na forum.
Nie zrobiłem podziału na ludzi z forum a ludzi z reala. Nie zgadzam sie z tym, ze anonimowi z forum mogą brać udział w ocenie czegokolwiek.
Nikt chyba z forum nie jest anonimowy dla wszystkich... jak ktoś już jest dłużej na forum to może nie znać go 99,9% ludzi ale parę osób widziało :)
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

uczciwepraktyki.pl [ Nowy projekt ]

Postautor: Prawdawoczykole » sobota, 3 marca 2018, 21:30

FlyingAtom pisze: - Temat odnośnie mnie był już wałkowany na forum i zostałem prześwietlony wszerz i wzdłuż.
- W załączniku aktualny wyciąg z Krajowego Rejestru Karnego. Wyciągany 21.09.2017 jak wysyłałem papiery by przystąpić do Kanonu.
- Kiedyś coś tam było ale nie mam nic sobie jako człowiek do zarzucenia z tego powodu.
Wpisy do KRK się przedawniają. Wcześniej coś było, ale jeśli sam to przyznajesz to nie ma problemu. Nic już wrzucać nie będę, bo o ile Ty możesz to zrobić, mi tego zrobić nie wolno. Nie wolno mi nawet tego mieć bez Twojej zgody. Admin i tak stwierdził że będzie musiał to wywalić i nie ma sensu się narażać, więc sprawa zamknięta. Szacun za prawdę.

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości