COSS - Nowa giełda i jak zarobiłem 20000zl, moje plany

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 22 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

COSS - Nowa giełda i jak zarobiłem 20000zl, moje plany

Postautor: cryptolowca » poniedziałek, 19 lutego 2018, 17:55

Siemka może kogoś zainteresuje.
Jest w wersji beta, Giełda podobna do kucoin lub binance , czy będzie nowy gigant w przyszłości ? Czy warto zainwestować? Ja to zrobiłem, dajcie znać co myślicie o tej giełdzie.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

COSS - Nowa giełda i jak zarobiłem 20000zl, moje plany

Postautor: Waldek83 » czwartek, 22 lutego 2018, 16:07

Jak dla mnie nie wygląda to ciekawie ...

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 22 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

COSS - Nowa giełda i jak zarobiłem 20000zl, moje plany

Postautor: cryptolowca » czwartek, 22 lutego 2018, 21:03

Waldek83 pisze: Jak dla mnie nie wygląda to ciekawie ...
Jest to wersja beta jeszcze . Kto najbardziej zarobił podczas goryczki złota ? nie ci którzy kopali tylko ci którzy sprzedawali narzędzia, Podobnie jest w crypto z giełdami. Zawsze bedą generować zyski. Pozdro


UWAGA
COSS Fork nadchodzi
w dniu 4 marca 2018 roku, o godzinie 12 UTC

Oto, co musisz wiedzieć
Co to jest ERC223?
ERC223 to nowy standard tokena lub kontrakt stworzony przez Ethereum w oparciu o standard ERC20, ale zmodyfikowany i znacznie ulepszony.


Zalety standardu ERC223
Koniec z przelewami na błędne adresy
Tokeny, których wymiana COSS nie obsługuje, zostaną automatycznie odrzucone
Transakcje ERC223 są zakończone w jednym etapie, który wymaga mniej gazu i nie ma wpływu na wzdęcia w blockchain

Ulepszenia w COSS z ERC223
ERC223 to idealne rozwiązanie najczęstszego błędu użytkownika - deponowanie tokenów na niewłaściwych lub niezgodnych portfelach
Umowa ERC223 eliminuje potrzebę transakcji między łańcuchami na wypadek, gdyby tokeny typu ERC20- i ERC223 zostały wysłane błędnie do portfela
Umowa uniemożliwia przypadkowe utracenie tokenów po wysłaniu do niezgodnego portfela
Tokeny są automatycznie przesyłane do właściwego portfela, a nie ręcznie
Szybsza realizacja wpłat i wypłat;
Zdeponowanie żetonów do kontraktu odbywa się w jednym kroku, który zajmuje mniej czasu, wysiłku i zużywa dwa razy mniej gazu niż w przypadku ERC20
Cały portfel z inteligentnymi portfelami kontraktowymi zostanie dopracowany w celu zapewnienia płynności depozytów i wypłat w najbliższej przyszłości. Jest to część aktualnej modernizacji silnika wraz z przebudową infrastruktury w celu obsługi rosnącej objętości
Po wdrożeniu tego procesu FSA zauważy również pewne istotne ulepszenia

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości