ACTION COIN

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ACTION COIN

Postautor: bratislavr » piątek, 2 lutego 2018, 09:43

Obecnie, w centrum zainteresowania, Action Coin Cryptowood, który jest już dostępny na wczesnym etapie dystrybucji, jest całkowicie bezpłatny.

Action Coin to krypta słynnego Bitcoin. Jest on obecnie opracowywany, a do 1 marca 2018 r. 1000 tokenów zostanie rozesłanych do wszystkich osób, które chcą je pobrać. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować konto na stronie Action Coin. Rejestracja automatycznie otwiera portfel, w którym leży teraz 1000 monet. Aby zarejestrować swoje konto i pobrać swoje 1000 monet monety akcji.
Takie kampanie (darmowe dzielenie się monetami na początku) są powszechną rzeczą w świecie krypt. Wiele już skuteczne i wartościowe spółki, miał podobne działania, np., Szmer, który jest również każdy nowy zarejestrowany użytkownik dał 1000 XRP monety. Dzisiaj, 1 XRP moneta warta około $ 2, co oznacza, że ​​właściciel 1000 XRP-a, który jest podany jako dar, można zarobić i dla nich, aby uzyskać około 2000 $.

Aktualna wartość działania moneta monety 1 znacznik = 1 $ i oni teraz może wydać na zakup produktów firmy, które są partnerami pojawią Action monety, a 1 marca 2018. Akcja monet na giełdzie i mógł być wykorzystany. Który będzie wówczas jego wartość, to jest trudne do przewidzenia, ale na pewno to okazja musi być stosowany, ze względu na fakt, że nie wymaga żadnych nakładów finansowych i innych.

Biorąc pod uwagę powagę kampanii prowadzonej przez Action Coin i kwotę inwestycji, ta waluta może osiągnąć bardzo szybko zaskakującą wartość.

Bądź częścią tych, którzy wykorzystali właściwe informacje we właściwym czasie.
Link do zaproszenia jest następujący:

https://affiliates.actioncoin.io/1210.html

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 7 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ACTION COIN

Postautor: Joszi » czwartek, 7 czerwca 2018, 09:05

Witam.
I co krypto action? Istnieje jeszcze? strony już nie ma, oznacza to że krypto umarło?
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 czerwca 2018, 09:08 przez Joszi, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ACTION COIN

Postautor: benq » czwartek, 7 czerwca 2018, 09:08

@Joszi, Przecież jest na giełdzie:
https://stocks.exchange/trade/ACTN/ETH

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 7 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ACTION COIN

Postautor: Joszi » czwartek, 7 czerwca 2018, 09:10

słabo z mojej strony. Szukałem na binance i tam nie ma.
W związku z tym mam pytanie. Kiedyś się zarejestrowałem i dostałem darmowe 1000 szt. Nic z tym nie zrobiłem a stronki nie ma. Można jeszcze je w jakiś sposób odzyskać?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ACTION COIN

Postautor: benq » czwartek, 7 czerwca 2018, 09:28

@Joszi, Nie dziwię się, że nie znalazłeś, bo żadna normalna giełda tego nie ma ;)
Tutaj instrukcja odzyskania tokenów:
[youtube][/youtube]

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 7 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ACTION COIN

Postautor: Joszi » czwartek, 7 czerwca 2018, 10:42

Dziękuję bardzo.

Dodano po 2 minutach 41 sekundach:
czyli np.giełda binance jest nienormalna? Hahaha

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwietnia 2018
Reputacja: -9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ACTION COIN

Postautor: Zarq » czwartek, 7 czerwca 2018, 16:09

Jeszcze wczoraj strona była i wszystko działało, myśle ze to chwilowa awaria bo często takowe mają ..

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 52
Rejestracja: 15 lutego 2018
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ACTION COIN

Postautor: Kryptodiusz » piątek, 8 czerwca 2018, 14:38

Takiee pytanko na szybko - mam na koncie actionrewards.net 1000 action coinsów - pamiętam, że kiedys probowalem je wyplacic na jakis wallet w wersji beta i występowaly problemy. Czy obecnie jest mozliwosc w jakis sposob przeniesienia tych coinów na giełde, bądź wallet?

Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ACTION COIN

Postautor: Flangler » niedziela, 10 czerwca 2018, 20:46

Joszi pisze: słabo z mojej strony. Szukałem na binance i tam nie ma.
W związku z tym mam pytanie. Kiedyś się zarejestrowałem i dostałem darmowe 1000 szt. Nic z tym nie zrobiłem a stronki nie ma. Można jeszcze je w jakiś sposób odzyskać?
Poprawiłeś mi tym humor, jak kryptowalóta, która oferuję swoje "wątpliwe" usługi tylko w Afryce miała by się znaleć na Binance :)

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ACTION COIN

Postautor: DavidCoin » środa, 21 listopada 2018, 17:44

Mam tą walutę Ale ci zrobić by ją przelać na portfel? Wie ktoś coś???

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ACTION COIN

Postautor: Kristoferson » poniedziałek, 10 grudnia 2018, 01:40

DavidCoin pisze: Mam tą walutę Ale ci zrobić by ją przelać na portfel? Wie ktoś coś???
Na jaki portfel chcesz ją przelać? Giełdy? W czym tkwi problem? (Za dużo nie zarobisz 1 ACTN ~ 1 sato)

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości