Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: redbog » piątek, 13 kwietnia 2018, 21:39

@JacekW_BB,To nie są przepychanki tylko ja lubię jak jest wszystko przejrzyste, jasne i proste a stwierdzenia rozmowy w kuluarach wręcz nie nawidzę.
Czy mam rozumieć ze Binance Angel według PSB jest osoba nie odpowiednia i wy jesteście od niego lepsi? Chętnie się dowiem i sadze że inni użytkownicy też czemu tak sadzicie i co jest nie tak z Binance Angel?
Ostatnio zmieniony piątek, 13 kwietnia 2018, 22:08 przez redbog, łącznie zmieniany 1 raz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: FlyingAtom » piątek, 13 kwietnia 2018, 21:40

@redbog
Zobacz nie odpowiedział na żadne z Twoich pytań ; ) i tak ma to w nosie ; ) i to już któryś raz z kolei tak robi na forum. ; ))))

@JacekW_BB @redbog
Nie wiem czemu ktoś odbiera merytoryczne posty z konkretami za jakieś lubię/nie lubię/konflikt.
Każda grupa która działa i robi coś fajnego może liczyć na moje wsparcie.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: KryptoBanita » piątek, 13 kwietnia 2018, 21:41

JacekW_BB pisze: Takie rozmowy toczyły się w kuluarach od jakiś ok. 2 lat.
Dwa lata pieprzenia kotka za pomocą młotka :roll:
JacekW_BB pisze: ...już sprawdzone na rynku, a takie należą obecnie m.in. do PSB.
Oczywistą oczywistością jest, że same dobre i sprawdzone członki pozostały, bo
JacekW_BB pisze: nie możemy dalej honorować PGC jako naszego członka
Ciekawe czy PGC też miało
redbog pisze: jakiś tam certyfikat czy coś w ten deseń wydany właśnie przez PSB
Jak członek PSB zapewniał na scenie, że fjuczerscam jest prawdziwą walutą to nie słyszałem abyś się @JacekW_BB od tego odcinał :shock:

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: JacekW_BB » piątek, 13 kwietnia 2018, 21:47

redbog pisze: @JacekW_BB,To nie są przepychanki tylko ja lobię jak jest wszystko przejrzyste, jasne i proste a stwierdzenia rozmowy w kuluarach wręcz nie nawidzę.
Czy mam rozumieć ze Binance Angel według PSB jest osoba nie odpowiednia i wy jesteście od niego lepsi? Chętnie się dowiem i sadze że inni użytkownicy też czemu tak sadzicie i co jest nie tak z Binance Angel?
Ja nikogo nie skreślam, ale warto żeby przedstawił swoje cv i co zrobił dla branży do tego momentu.

Dodano po 1 minucie 30 sekundach:
KryptoBanita pisze:
JacekW_BB pisze: Takie rozmowy toczyły się w kuluarach od jakiś ok. 2 lat.
Dwa lata pieprzenia kotka za pomocą młotka :roll:
JacekW_BB pisze: ...już sprawdzone na rynku, a takie należą obecnie m.in. do PSB.
Oczywistą oczywistością jest, że same dobre i sprawdzone członki pozostały, bo
JacekW_BB pisze: nie możemy dalej honorować PGC jako naszego członka
Ciekawe czy PGC też miało
redbog pisze: jakiś tam certyfikat czy coś w ten deseń wydany właśnie przez PSB
Jak członek PSB zapewniał na scenie, że fjuczerscam jest prawdziwą walutą to nie słyszałem abyś się @JacekW_BB od tego odcinał :shock:
Poszukaj w mediach i na fb. Wyraźnie odcinalismy się od Future, gdy BitBay go wprowadzało.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6403
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1680
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: maxi82 » piątek, 13 kwietnia 2018, 21:57

JacekW_BB pisze: Wyraźnie odcinalismy się od Future, gdy BitBay go wprowadzało.
Hmm a odcinaliście się od BB gdy wprowadziło Future?
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: KryptoBanita » piątek, 13 kwietnia 2018, 22:01

@JacekW_BB Pokaż mi JEDNĄ swoją wypowiedź :roll:
Bo wiesz jak to woźny w mojej szkole zapowiadał przez radiowęzeł?
JA i pan dyrektor "ustalililiśmy"...

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: JacekW_BB » piątek, 13 kwietnia 2018, 22:02

maxi82 pisze:
JacekW_BB pisze: Wyraźnie odcinalismy się od Future, gdy BitBay go wprowadzało.
Hmm a odcinaliście się od BB gdy wprowadziło Future?
https://kryptowaluty.info.pl/polskie-st ... de-bitbay/

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: redbog » piątek, 13 kwietnia 2018, 22:04

[
FlyingAtom pisze: Zobacz nie odpowiedział na żadne z Twoich pytań ; )
Fakt odpowiedzi nie dostałem.
JacekW_BB pisze: Poszukaj w mediach i na fb. Wyraźnie odcinalismy się od Future, gdy BitBay go wprowadzało.
Naprawdę dając takie odpowiedzi bylibyście dobrymi politykami.
Haha a od BB czemu nie odcięliście się?
Ostatnio zmieniony piątek, 13 kwietnia 2018, 22:06 przez redbog, łącznie zmieniany 1 raz.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: becometa » piątek, 13 kwietnia 2018, 22:04

JacekW_BB pisze: Ja nikogo nie skreślam, ale warto żeby przedstawił swoje cv i co zrobił dla branży do tego momentu.
@JacekW_BB, Wypowiem się za @Binance.Angel po raz ostatni (aby nie funkcjonować jako jego adwokat, ale obecnie ma ograniczoną możliwość dołączenia do tego wątku).

Przedstawił. Wypowiadałeś się nawet w wątku w którym upublicznił swoje CV.
Jeżeli potrzebujesz mojego to zajrzyj na Linkedin.

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: JacekW_BB » piątek, 13 kwietnia 2018, 22:06

redbog pisze: [
FlyingAtom pisze: Zobacz nie odpowiedział na żadne z Twoich pytań ; )
Fakt odpowiedzi nie dostałem.
JacekW_BB pisze: Poszukaj w mediach i na fb. Wyraźnie odcinalismy się od Future, gdy BitBay go wprowadzało.
Haha a od BB czemu nie odcięliście się?
Patrz post wyżej.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6403
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1680
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: maxi82 » piątek, 13 kwietnia 2018, 22:07

@JacekW_BB, nie rób ze mnie idioty :twisted: - Wchodzę na waszą stronkę w radę zarządu....
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: redbog » piątek, 13 kwietnia 2018, 22:20

JacekW_BB pisze:
maxi82 pisze:
JacekW_BB pisze: Wyraźnie odcinalismy się od Future, gdy BitBay go wprowadzało.
Hmm a odcinaliście się od BB gdy wprowadziło Future?
https://kryptowaluty.info.pl/polskie-st ... de-bitbay/
To ma być wszystko na co stać PSB?
Cofnęliście wasz certyfikat? Wydaliście jakieś zalecenia żeby nie korzystać z tej giełdy?
Wywaliliście Sz. z PSB?

Po tym co tutaj słyszę a raczej nie słyszę skłaniam się do wniosku że nawet lepiej by było jak to nie wy założycie tą izbę. W końcu będzie jakaś forma decentralizacji :)
Przypomnę swoje pytania na które nie usłyszałem odpowiedzi:
redbog pisze: @JacekW_BB, Odnośnie https://www.facebook.com/PolskieStowarz ... 4796920218
Co oznacza stwierdzenie że pewne osoby czy podmioty dążąc do jak najszybszego założenia izby chcą zaistnieć a nawet w pewnym stopniu przejąc kontrole nad rynkiem walut cyfrowych w Polsce tworzonym przez was od 2013r.

Dość jakieś politycznej poprawności. Konkretnie:
1.Co to za osoby czy podmioty?
2.Co rozumiecie jako chcą zaistnieć? To chyba dobrze ze chcą coś zrobić.
3.O jakiej kontroli nad rynkiem krypto wy mówicie?

4.O co wam chodzi i co was boli? Koniecznie wy chcecie przewodzić tej izbie? Czemu wasze przywództwo było by lepsze od tych osób czy podmiotów?

Weteran
Posty: 2625
Rejestracja: 10 czerwca 2013
Reputacja: 514
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: JacekW_BB » piątek, 13 kwietnia 2018, 22:20

becometa pisze:
JacekW_BB pisze: Ja nikogo nie skreślam, ale warto żeby przedstawił swoje cv i co zrobił dla branży do tego momentu.
@JacekW_BB, Wypowiem się za @Binance.Angel po raz ostatni (aby nie funkcjonować jako jego adwokat, ale obecnie ma ograniczoną możliwość dołączenia do tego wątku).

Przedstawił. Wypowiadałeś się nawet w wątku w którym upublicznił swoje CV.
Jeżeli potrzebujesz mojego to zajrzyj na Linkedin.
Właśnie widziałem jego profil tam - w Binance działa miesiąc...

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 24 września 2017
Reputacja: -24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: depresjonista » piątek, 13 kwietnia 2018, 22:26

JacekW_BB pisze:
becometa pisze:
JacekW_BB pisze: Ja nikogo nie skreślam, ale warto żeby przedstawił swoje cv i co zrobił dla branży do tego momentu.
@JacekW_BB, Wypowiem się za @Binance.Angel po raz ostatni (aby nie funkcjonować jako jego adwokat, ale obecnie ma ograniczoną możliwość dołączenia do tego wątku).

Przedstawił. Wypowiadałeś się nawet w wątku w którym upublicznił swoje CV.
Jeżeli potrzebujesz mojego to zajrzyj na Linkedin.
Właśnie widziałem jego profil tam - w Binance działa miesiąc...
Jesli to prawda co pisze ten kryptobandyta o kwesti FutureGold to w takim razie lepsza jest nawet osoba z ulicy do organizacji pszedsiewziecia niz cos takiego

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: becometa » piątek, 13 kwietnia 2018, 22:26

JacekW_BB pisze:
becometa pisze:
JacekW_BB pisze: Ja nikogo nie skreślam, ale warto żeby przedstawił swoje cv i co zrobił dla branży do tego momentu.
@JacekW_BB, Wypowiem się za @Binance.Angel po raz ostatni (aby nie funkcjonować jako jego adwokat, ale obecnie ma ograniczoną możliwość dołączenia do tego wątku).

Przedstawił. Wypowiadałeś się nawet w wątku w którym upublicznił swoje CV.
Jeżeli potrzebujesz mojego to zajrzyj na Linkedin.
Właśnie widziałem jego profil tam - w Binance działa miesiąc...
A wiesz ile przez ten czas zostało osiągnięte? Ile rzeczy zmieniło się na giełdzie, zostało usprawnionych lub jest w trakcie realizowania?
Oceniasz człowieka po okładce - czyli po tych kilku postach, które pozostawił na forum i z góry zakładasz, że próbuje się wybić publicznie, finansowo lub co gorsza politycznie poprzez mocne działania na rzecz utworzenia się Izby w której... niekoniecznie musi piastować jakiekolwiek stanowisko. Huh.
Ostatnio zmieniony piątek, 13 kwietnia 2018, 22:28 przez becometa, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: devega » piątek, 13 kwietnia 2018, 22:27

JacekW_BB pisze:
Ja nikogo nie skreślam, ale warto żeby przedstawił swoje cv i co zrobił dla branży do tego momentu.
Przedstawił tu:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... &start=120
A tu masz profil linkedin:
https://www.linkedin.com/in/bienpiotr/

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 156
Rejestracja: 21 listopada 2016
Reputacja: 318
Reputacja postu: 
37
Napiwki za post: 0.0002 BTC

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: MelomanBTC » piątek, 13 kwietnia 2018, 23:08

Wybaczcie, nie sądziłem iż Stowarzyszenie które miało niby jednoczyć branże, będzie ją całkowicie dzielić. Powiem krótko.

Zamiast połączyć siły, PSB chce nie wiadomo czemu dzielić całe społeczeństwo, między dwie Izby. Jest to bardzo przykre, bo na wspólnych wojnach, nie ma mowy o obronieniu branży. Cała społeczność krypto, zaczęła się właśnie jednoczyć, ze wspólnym celem - czyli obrona branży, a wy właśnie wypowiadacie, osobom z którymi stoicie po tej samej strony barykady dosłownie wojnę? Czy was boli, że społeczność w końcu solidnie się zaczęła jednoczyć? Strasznie irytującym było, że już od długiego czasu, nie mieliście żadnej mocy, poza pisaniem oświadczeń i uczestnictwie w konferencjach lub ich organizowaniu. Konsultacje z politykami o których często wspominacie, nie były chyba nikomu widoczne, bo gdyby były, to teraz, właśnie cała Polska krypto społeczność by się nie jednoczyła, bo Rząd był krok przed zaoraniem całej branży.


Działacie od 2013, mamy 2018 rok - 5 lat. Ani nie sporządziliście żadnej ustawy, ani nie załatwiliście żadnych rozsądnych regulacji, czy to są te świetne rezultaty o których mówicie? Przez 5 lat ludzie w was wierzyli i oczekiwali, że pomożecie sensownie uregulować tą branżę. Niestety, jaki skutek jest po 5 latach, to widać w ostatnich miesiącach, a szczególnie w ostatnich tygodniach..


Przykro mi, że tak jest, że nie potrafiliście, ani tego społeczeństwa zjednoczyć (jako całość, a nie mnóstwo podziałów po drodze), ani razu nie potrafiliście twardo sprzeciwiać się temu co Rząd chciał zrobić z całą społecznością. A nawet (!) w temacie KAS, który zrobił bezprawny nalot na giełdy - otwarcie popieraliście działanie KAS i uznaliście, że takie działania i regulacje są potrzebne :o To chyba nie wymaga komentarza, ale to pokazuje, że chyba jako społeczność krypto, nie stoimy po tej samej stronie..

Obrazek



W dodatku, na wczorajszej konferencji w Sejmie, nikt ze zgromadzonych w wspólnej sprawie, ani razu nie usłyszał o jakiejkolwiek inicjatywie PSB, więc chyba dopóki nie usłyszeliście, że Izba będzie powstawała naprawdę, nie było to waszym jakimkolwiek celem. Kiedy było mówione o powstającej Izbie Gospodarczej, nikt z osób należących do PSB się temu nie sprzeciwiał ani nie zabierał głosu, że "Hej, ale my już to robimy, dołączcie po prostu do nas". Sami od długiego czasu, przyznawaliście, iż wasz pomysł Izby, się kompletnie wielokrotnie rozmył, bo nie było żadnego zainteresowania - dlaczego więc, jak pies ogrodnika, kiedy wiecie, że temat Izby był sporym zainteresowaniem na konferencji w Sejmie i się okazuje, że jednak inni potrafią, to macie z tym ogromny problem?

JacekW_BB pisze:
Ja nikogo nie skreślam, ale warto żeby przedstawił swoje cv i co zrobił dla branży do tego momentu.
Ale sam Binance.Angel do którego pijesz wrzucił swoje CV, bo któryś z użytkowników go o to poprosił. A i właśnie w Sejmie cało PSB miało okazję go poznać, a potem nawet obiad razem zjeść :P Tam byście go poznali, ale niestety, nikt z PSB nie garnął się żeby reprezentować jakkolwiek środowisko kryptowalut i nie przybyliście do Sejmu, no to sorry ale widać wasze zainteresowanie i troskę o branżę.


PSB udowodniło, że nie jest stanie bronić interesów środowiska - posiadając bardzo bierną postawę od 5 lat, to dlaczego jest wielkie zdziwienie, że inni ludzie widzą wasz brak działania i mają dość czekania na cud i przejmują pałęczkę?
Tips and donate: 1MeLomanAYHaskzJfidS8nkGFeqmu3giuG

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: Wymazywanie » sobota, 14 kwietnia 2018, 01:06

Co do tego pisma od PSB z fb, to jasne jest, że ta Izba jest ważna i boli ich, że ktoś inny niż oni próbuje ją robić.

Ciekawe co może taka Izba, skoro takie bzdety w piśmie.

Nie wiem czy ktoś o tym pisał, ale sądzę, że wraz ze wzrostem popularności BTC ale już jako czegoś "związanego" z prawnym usankcjonowaniem, podatkami, polityka, mediami itd., w środowisku będzie wśród niektórych coraz większe ciśnienie na pokazanie się władzy, zawłaszczanie jakiegoś obszaru który powstanie na wielu stykach rząd-branża. Tacy ludzie są zawsze, ale takiej branży jak Bitcoin nigdy nie było i ciężko tu o przywództwo czy reprezentowanie. Dlatego będą się gryzły, będą szczekały. To środowisko może zaprezentować tylko zbieranina różnych osób słuchanych w środowisku i mówiących za siebie. Większe podmioty, zorganizowane, zawsze będą starały się zagarnąć jak najwięcej wpływów i nie będzie to mile widziane, bo większość z nas chce tej decentralizacji również w środowisku, jednocześnie jakaś reprezentacja do spraw formalnych, rządowych, jest jednak potrzebna. Więc zgrzyty będą zawsze.

Bardzo mnie ta Izba zastanawia, oj PSB się wkurzyło, bo zwykli forumowicze chcą ja tworzyć... Bardzo dobrze.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 351
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: awos » sobota, 14 kwietnia 2018, 08:52

Sorki, ze tak sie wtrace ale czy mamy z tzw przyslowiowym polskim piekielkiem ?
To znaczy : 2 osoby 3 partie czy cos ominalem i szczerze mowiac, nawet nie wiedzialem,ze cos takiego jak PSB istnieje.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Postautor: rav3n_pl » sobota, 14 kwietnia 2018, 14:08

Naprawdę uważacie, że nie ma w Polsce 200 podmiotów żeby założyć DWIE izby i atakować rządzących że zdwojoną intensywnością w interesujących nas tematach?
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości