Strona internetowa jaka? pozycjonowanie , reklamy google

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Strona internetowa jaka? pozycjonowanie , reklamy google

Postautor: FlyingAtom » czwartek, 21 kwietnia 2016, 21:50

Zrobiliśmy poprzednią stronę firmową za 150zł + 50zł za grafikę dopłacone było , więc cały majątek , teraz jest troszkę spokojniej i więcej weny i można pomyśleć o poważniejszej stronie ,
jako że w poprzedniej " latające buttony robiły furorę " zamierzamy kontynuować tradycje tylko w nowocześniejszym wydaniu ; )
A tak na serio to "dostaliśmy po nosie" że ta strona nie modna i dzieci w przedszkolu robią fajniejsze ; )
Więc chciałbym zrobić "coś ekstra" przeznaczyć na stronę mogę 1000-2000zł. (Następną będziemy robić za 10.000 ale to w 2018 jak cena btc będzie 10.000 ; P )
Jakieś sugestie jak to powinno wyglądać ? Na czym być postawione ?
Może ktoś z forum zajmuje się pozycjonowaniem i byłby wstanie je zrobić w jakiś rozsądnych kosztach ? - chciałbym na to przeznaczyć 200-300zł miesięcznie
Tak samo potrzebowałbym by ktoś ustawił reklamy w google. -chciałbym na to przeznaczyć 200-300zł miesięcznie

Wątek głównie stworzyłem by wiedzieć jaką stronę zrobić internetową i środowisko było usatysfakcjonowane ; )
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Strona internetowa jaka? pozycjonowanie , reklamy google

Postautor: blink » czwartek, 21 kwietnia 2016, 22:50

Mogę podjąć się zlecenia. Odezwij się na PW.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 lutego 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Strona internetowa jaka? pozycjonowanie , reklamy google

Postautor: Schmidt » środa, 15 lutego 2017, 17:03

Jeżeli chodzi o SEO to odezwij się do http://www.antygen.pl , nie wiem czy w takim budżecie coś wymyślą, ale zadzwoń :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 435
Rejestracja: 11 lipca 2016
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Strona internetowa jaka? pozycjonowanie , reklamy google

Postautor: pisiont_groszy » środa, 15 lutego 2017, 17:30

Schmidt pisze: Jeżeli chodzi o SEO to odezwij się do http://www.antygen.pl , nie wiem czy w takim budżecie coś wymyślą, ale zadzwoń :)
Jak wygląda u nich umowa na pozycjonowanie? Płacisz za efekt, czy za "opiekę" tj. naciąganie?

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2017
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Strona internetowa jaka? pozycjonowanie , reklamy google

Postautor: logitech775 » środa, 24 maja 2017, 17:57

czy aktualne?

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości