Lightning Network

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 13 lipca 2019, 18:52

GregAsks pisze: sobota, 13 lipca 2019, 17:12Można wypłacić 1 satoshi, przed chwilą sprawdzałem i się da.
Wnioskuje że pomyliłeś wątki, utaj rozmawiamy o LN.
Nie. Nie można.

Nie rozumiesz jak działa LN.

Nie jesteś kompetentny na tyle, żeby prowadzić tą dyskusję.

Jestem zmęczony tym szitem, idę w coś pograć.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Lightning Network

Postautor: WitoldC » niedziela, 14 lipca 2019, 06:35

prezes pisze: sobota, 13 lipca 2019, 15:59Technologia XXI wieku nie dla drobnych ciułaczy, co to zbierają grosik do grosika.
Nie wiem czy wiesz ale dzięki LN można przesyłać nawet pojedyńcze stotoshi. Powstał tęż po to żeby nie obciążać łańcucha "byle pierdołami" (czyt. nie przesyłać małych kwot jeżeli nie jest to niezbędne). Jeżeli masz problem że nie możesz przenieść na łańcuch przykładowej złotówki to bardzo Ci współczuje ;)
---
Kiedyś ktoś pisał że żeby górnicy mieli dobry profit i ludzie płacili mniej to należy powiększyć blok. Ten pomysł wydawał mi się nawet dobry, ale właśnie zdałem sobie sprawę żeby otrzymać 1BTC z fee przy opłatach 1sat/B potrzeba 100MB block :shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: mecenas » niedziela, 14 lipca 2019, 08:51

WitoldC pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 06:35żeby otrzymać 1BTC z fee przy opłatach 1sat/B potrzeba 100MB block
No, a jak BTC będzie przetwarzał 3000 tx/block po wygaśnięciu nagród za wydobycie, czyli za kilka halvingów... to ile będzie musiał kosztować bitek i jak wielkie będą musiały być opłaty aby system się zapinał od strony górnika?
Kto to będzie kopał aby zgarnąć 3000 tx mocą gigawatów?
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Lightning Network

Postautor: WitoldC » niedziela, 14 lipca 2019, 09:42

@mecenas Teraz jest pytanie czy przesyłając małe kwoty musimy płacić tyle co duzi (pamiętajmy że to ci co przesyłają dużo to dla nich jest najważniejsze bezpieczeństwo sieci)?

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: ikswodnal » niedziela, 14 lipca 2019, 10:47

WitoldC pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 09:42 Teraz jest pytanie czy przesyłając małe kwoty musimy płacić tyle co duzi
Dlatego może warto analizować możliwość podziału funkcji i zadań. BTC do przechowywania (złoto), BCH rola pieniądza w obrocie (płacidło), no i BSV (na razie strach o tym myśleć i pisać) funkcje logistyczne (będzie możliwe gdy rozwiąże się problem 1 twarzy tej kryptowaluty)

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Lightning Network

Postautor: WitoldC » niedziela, 14 lipca 2019, 10:52

@ikswodnal Mi jakoś bardziej pasuje BTC(Duże pieniądze,duże bezpieczeństwo), LN lub coś takiego(małe pieniądze, małe bezpieczeństwo,małe zużycie zasobów i wartość ta sama co BTC).

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: ikswodnal » niedziela, 14 lipca 2019, 11:11

WitoldC pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 10:52Mi jakoś bardziej pasuje BTC(Duże pieniądze,duże bezpieczeństwo),
No tak, wadą tego forum jest to, że tutaj są sami kompozytorzy arii operowych (biegli informatycznie i w kryptografii) a społeczeństwo (ja) potrzebuje zwykłych żołnierskich piosenek.
BTC jest/może być trudne w tym o czym powinniście myśleć - regularne odkładanie na emeryturę, gdyż staje się problemem przed którym nie uciekniecie.
Na razie udało się 2x :-) regularnie odkładać BCH i przerzucić na BTC, ale ile razy można mieć szczęście.

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Lightning Network

Postautor: WitoldC » niedziela, 14 lipca 2019, 11:15

ikswodnal pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 11:11ale ile razy można mieć szczęście.
O co chodzi z tym szczęściem?

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: ikswodnal » niedziela, 14 lipca 2019, 11:31

WitoldC pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 11:15O co chodzi z tym szczęściem?
Nie stracić.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Lightning Network

Postautor: FlyingAtom » niedziela, 14 lipca 2019, 20:03

LOL
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 302
Rejestracja: 20 maja 2018
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@Hegemon1995

Lightning Network

Postautor: randomowy świeżak » niedziela, 14 lipca 2019, 20:39

rav3n_pl pisze: środa, 5 czerwca 2019, 21:59Chyba założę osobny wątek dla hejterów LN, bo jak ktoś chce się czegoś dowiedzieć z TEGO wątku, to trafia w bagno i na śmietnik...
może zmienić nazwę tego wątku na "fani B-cash - łączmy się" ? Jak by nie patrzeć osoby z zewnątrz które tu wejdą z miejsca zostaną zakrzyczane a to forum ma chyba edukować a nie siać propagandę ?

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: redbog » niedziela, 14 lipca 2019, 21:59

@randomowy świeżak Teraz jest mniej więcej nazwijmy to ok. ten watek pozostaje luźny a drugi który został z trudem założony w zamyśle nie powinien taki się stać viewtopic.php?f=4&t=32316&p=579361&hilit=

Oczywiście nie wiadomo jak to się potoczy bo ludzie przez których sianie dezinformacji i rozwodnienie tego wątku z trudem powstał ten ten drugi nie mają za grosz szacunku i nie mogą zrozumieć grzecznościowo że taka sytuacja powstała przez nich i są w tamtym wątku delikatnie mówiąc nie pożądani ze swoją wersją lepszej prawdy. Oni dalej zaczęli się udzielać i w tamtym wątku co prawda na razie nie groźnie i spokojnie jedyne co można zarzucić to umieszczanie tam linków do forum bcasha. Nie wiadomo jak ta sytuacja potoczy się dalej ale trzeba być dobrej myśli.

Napisałem natomiast że jest mniej więcej ok bo ogólnie to nie powinno być tak że musimy ustępować i zakładać nowe wątki tylko powinno się moderować ten. Najgorzej że miedzy moderacją a cenzurą jest cienka granica a już szczególnie jak walczy się z dezinformacja opartą głównie na manipulowaniem prawdą. Na forum mocno nastawionym na wolność wypowiedzi jest to duży problem.

Nawet jak tt czy fb czyści z troli rosyjskiego wpływu to zawsze jakiś % "normalnych" ludzi dostaje rykoszetem. Co prawda najczęściej to są naiwne osoby które łykają tą propagandę i ją powielają dlatego też zostają zaklasyfikowani jako trole. Agenci wpływu określają takie osoby jako pożyteczni idioci bo nie są trolami, płacić im nie trzeba a mimo to pomagają im szerzyć dezinformacje bo oni w tą wykreowaną prawdę naprawdę wierzą.

Początkujący
Posty: 302
Rejestracja: 20 maja 2018
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@Hegemon1995

Lightning Network

Postautor: randomowy świeżak » niedziela, 14 lipca 2019, 22:22

@redbog nie zapominaj o kilku faktach:
B-cash gdyby nie to że oszukuje ludzi nazywając się prawdziwym BTC dzisiaj by przestał istnieć lub byłby jak 60 innych forków poniżej pierwszej 100-200 krypto. Nie dziw się więc że sa w stanie powiedzieć wszystko żeby tylko nabrać chociaż jednego naiwniaka.

Zanim zaczęli już ta najperfidniejsza propagandę sam skłaniałem się ku ich argumentacji, ba nawet pisałem do shadowa by mi pomógł postawić pełny węzeł BCH... na szczęście szambo wybiło i już nie mam wątpliwości kto dał sobie banie wyprać :)

Pamiętaj tylko że tutaj z tych 7-10 osób najbardziej anty większość się zna osobiście od wielu lat, shadow uchodzi za eksperta a reszt mu ślepo przytakuje no bo w ich oczach po prostu on się nie może mylić, zawsze znajda jakieś usprawiedliwienie, na tym polega kółko wzajemnej adoracji.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: mecenas » niedziela, 14 lipca 2019, 22:37

randomowy świeżak pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 22:22B-cash
Nie odnaleziono... czy ponowić próbę?
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: RuckenFetard » poniedziałek, 15 lipca 2019, 08:43

ikswodnal pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 10:47Dlatego może warto analizować możliwość podziału funkcji i zadań. BTC do przechowywania (złoto), BCH rola pieniądza w obrocie (płacidło), no i BSV
WitoldC pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 10:52@ikswodnal Mi jakoś bardziej pasuje BTC(Duże pieniądze,duże bezpieczeństwo), LN lub coś takiego(małe pieniądze, małe bezpieczeństwo,małe zużycie zasobów i wartość ta sama co BTC).
Niezły tok rozumowania :shock: , może ta za rok czy dwa wpadnie wam do głowy myśl, "hej, a gdyby tak dało się to wszystko robić jedną kryptowalutą, bez rozwadniania, bez dzielenia społeczeństwa krypto, bez tych bzdurnych kanałów itd. ? "

Kolejny ciekawy paradoks. Nawet sami fani przyznają że LN to tylko do małych kwot, BTC do dużych, będzie podana jakaś oficjalna wartość $, czyli sztywna granica, kiedy to mało$ (bepiecznie ) a kiedy to będzie za dużo$ na przesył LN ? (niebezpiecznie ) Czy to będzie na zasadzie tak mi się zdaje że za dużo więc przesyłam BTC zamiast LN :D ? Ciekawi mnie ta wasza "ciężka" logika ?
Nie zastanawia was, że większość ludzi nie jest tak zakochana w BTC, może zwyczajnie nie będzie ludziom chciało pier**lić z tymi rzeczami jak:
Otwieranie i zamykanie kanałów
Problem przesyłu środków w chwili kiedy odbiorca nie jest online
Czekanie na otwarcie / zamknięcie kanałów
Przeliczanie czy starczy na fee :), czyli zastanawianie się czy górnicy łaskawie wykopią taką transakcję (qrw to jest przecież jarmark fee, kto da więcej temu pójdzie! )
Czy zastanawianie się czy aby czasem nie za dużo kasy przesyłam poprzez niebezpieczne LN ?
itd itd.
Nie zastawia was nawet przez chwilę, że ludziom nie będzie się chciało bawić w te klocki jeśli będą mieli lepsze alternatywy?
Tak wiem że część tych problemów można jakoś zautomatyzować i ukryć, ale bazując nad tym ile minęło czasu od startu LN oraz na tym ze problemy nowe pojawiają się zamiast znikać przestałem brać to pod uwagę.

Moim zdaniem to już się stało i większość korzysta do przesyłu środków innych krypto wliczając to zagorzałych fanów BTC, co jest moim zdaniem paradoksem i obłędem, moim zdaniem wystarczy aby BTC nie rósł w dłuższej perspektywie czasowej i jego cała magia może opaść, bo w moim mniemaniu BTC jest po prostu przełomową, ale już przestarzałą technologią, aktualnie bazującą wyłącznie już na modzie, spekulacji i chęci zysku, dopóki moda podąża za takimi wartościami i w parze nie idzie użyteczności to finał zawsze jest ten sam.

randomowy świeżak pisze: niedziela, 14 lipca 2019, 22:22Pamiętaj tylko że tutaj z tych 7-10 osób najbardziej anty większość się zna osobiście od wielu lat, shadow uchodzi za eksperta a reszt mu ślepo przytakuje


To wiele mówi o tym co masz w głowie, "Grupa kolesi skrzyknęła się razem aby nam jechać, o niee, ujawnię to, rozpracowałem ich! "
Ja nie znam się z nikim z tego forum, w dodatku mylisz mnie regularnie z fanem BCH, którym nie jestem, więc twoja ideologia jest delikatnie mówiąc nietrafiona.
To potwierdza wszelkie moje tezy o twojej osobie, że wszelkie przeciwne fakty do twoje ideologii są natychmiast odrzucane (już na wstępie bez przemyślenia) Taka preselekcja w twojej głowie, natomiast lubisz sobie szukać jakiś bzdur, które upewniają Cię że myślisz poprawnie.

Ja jestem praktykiem kryptowalut, używam dosyć często i zastanawiam się też sporo, czy wolne krypto mają szansę zaistnieć dla mas, oceniam je przede wszystkim z perspektywy użytkownika, jak i z poziomu bezpieczeństwa i decentralizacji, nie obchodzi mnie jaką drogą to będzie zrobione, nie myślę zaściankowo jak co niektórzy (tylko POW i h*j i nic więcej)
Dla mnie ważne jest aby to działało tanio, szybko, bezpiecznie i nie było skomplikowane dla statystycznego kowalskiego, bo to klucz do sukcesu każdej technologii dla mas.


BTC miał taki kiedyś właśnie być, ale jako że była to pierwsza tego typu (przełomowa) technologia to skończyło się jak zawsze, wady które początkowo nie były groźne wraz ze wzrostem popularności urosły do potężnych wad, które nieudolnie próbuje poprawić LN, takich sytuacji świat technologii zna tysiące przypadków, początkowe błędy w założeniach nie mógłby być skorygowane w przyszłości i kończyło się jak zawsze.


Randomowy świeżak odpowiedziałby "spójrz w kod durniu, tam widać tą potęgę, tam widać wszystko jak to super działa" Go*no widać swierzak, to tak samo jak byś kazał ludziom oceniać androida zaglądając w jego kod i porównać z kodem blackberry, co jest jedna z największych durnot jakie słyszałem na tym forum.

Czasem też mam wrażenie że to co stworzył Satoshi zostało faktycznie w rękach grupy ludzi która nie do końca wie co robi (dzieci we mgle) albo wiedzą co robią i psują wolnościowe krypto celowo. Kiedyś był tylko BTC i była jedna zgodna społeczność, teraz mamy technologicznego bubla i podzieloną społeczność...

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: ikswodnal » poniedziałek, 15 lipca 2019, 09:12

RuckenFetard pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 08:43Moim zdaniem to już się stało i większość korzysta do przesyłu środków innych krypto wliczając to zagorzałych fanów, co jest moim zdaniem paradoksem i obłędem, teraz już wystarczy aby BTC nie rósł w dłuższej perspektywie czasowej
Większość ? Raczej pewien % informatyków zorientowanych kryptograficznie. Zrób rozeznanie w swojej okolicy, wśród znajomych informatyków ilu biegle posługuje się Linuxem :-(.
Dla zwykłych zjadaczy chleba na dzisiaj jest potrzebna standaryzacja, unifikacja, normalizacja (jak by to nie nazwać). Na dzisiaj dla noobów są potrzebne na portalu bitcoin.pl :
1 Portfel Electrum BTC obsługujący SegWit z 3 (na początku adresu) i instruktaż jak przenosić środki między adresami. (Dowiedziałem się że nie ma co marzyć o podobnym jak w BCH konwerterze adresów).
Strona dotycząca Bitcoin Cash
Informacja o sprawdzonych stronach do tworzenia portfeli "papierowych" dla BTC (SegWit z 3) i BCH.
Wzajemne walki i wzajemne postponowanie zwolenników poszczególnych rozwiązań w Bitcoinie szkodzi przede wszystkim ideom które promują i upowszechnieniu nowoczesnych rozwiązań.
Roli innych kryptowalut nie rozumiem i nie sądzę by były one w stanie zdominować pojęcie kryptowalut.

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: qertoip » poniedziałek, 15 lipca 2019, 09:22

RuckenFetard pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 08:43 a kiedy to będzie za dużo$ na przesył LN ? (niebezpiecznie )

Z tymi "małymi kwotami w LN" docelowo nie chodzi o brak bezpieczeństwa tylko o przepustowość kanałów. Większe kwoty nie przejdą przez labirynt rurek o różnej szerokości.

Nieporozumienie bierze się stąd, że historycznie i obecnie dodatkowo zrobiono sztuczne ograniczenie kwot w kanałach, bo software LN jest młody i zbugowany.
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 15 lipca 2019, 09:27

qertoip pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 09:22 Nieporozumienie bierze się stąd, że historycznie i obecnie dodatkowo zrobiono sztuczne ograniczenie kwot w kanałach, bo software LN jest młody i zbugowany.
Pełna zgoda.

Ten software jest młody, zbugowany lub nieistniejący od 4 lat.

Byłem fanem Lightning Network tak do końca 2016 albo początku 2017.

Potem po prostu zrozumiałem, że to Vaporware. Oprogramowanie, które nigdy nie będzie działać - stworzone jako przynęta dla inwestorów, a także w innych ukrytych celach.

Problemem nie jest nawet brak argumentów na to, że LN to vaporware. To, że mam rację nic nie daje.

Problemem jest to, że nawet gdy podać perfekcyjne argumenty, ludzie nie reflektują na nie. Ludzie, w swojej masie, generalnie nie rozumują logicznie. Potrzebują wzmocnienia i takiej samej opinii od innych członków stada, aby uznać że mogą popierać daną opinię.

Na nic mój trud, tacy jak Ty nigdy sami (ani nawet z lekką pomocą) nie dotrą do prawdy. Tak już jest świat skonstruowany.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: redbog » poniedziałek, 15 lipca 2019, 09:36

RuckenFetard pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 08:43Kolejny ciekawy paradoks. Nawet sami fani przyznają że LN to tylko do małych kwot, BTC do dużych, będzie podana jakaś oficjalna wartość $, czyli sztywna granica, kiedy to mało$ (bepiecznie ) a kiedy to będzie za dużo$ na przesył LN ? (niebezpiecznie ) Czy to będzie na zasadzie tak mi się zdaje że za dużo więc przesyłam BTC zamiast LN :D ? Ciekawi mnie ta wasza "ciężka" logika ?
Nic sztywnego nie będzie podane. Bitcoinów przez LN możesz przesłać tak dużo jak aktualne kanały będą tobie pozwalać a onchain możesz przesłać tak mało jak aktualny stan sieci będzie pozwalał i twój rachunek opłacalności ekonomicznej. Docelowo to portfel będzie dobierał za ciebie.
RuckenFetard pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 08:43 Nie zastawia was nawet przez chwilę, że ludziom nie będzie się chciało bawić w te klocki jeśli będą mieli lepsze alternatywy?
Jeśli będą mieli lepsze to tak ale na razie nie zanosi żeby było coś lepszego a nawet w ujęciu całościowym nikt się nie zbliża do bitcoina.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: mecenas » poniedziałek, 15 lipca 2019, 09:41

redbog pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 09:36Jeśli będą mieli lepsze to tak ale na razie nie zanosi żeby było coś lepszego a nawet w ujęciu całościowym nikt się nie zbliża do bitcoina.
:lol: :lol: :lol:
Dzięki tej wypowiedzi wspaniale zacznę nowy dzień!
Już wiem, że jak dojdzie do przebudzenia, że bitek nie działa, to kursy moich "altów" poszybują do nieba.
Jak dobrze jest wejść na forum skoro świt. ;)
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość