Lightning Network

Początkujący
Posty: 302
Rejestracja: 20 maja 2018
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@Hegemon1995

Lightning Network

Postautor: randomowy świeżak » czwartek, 6 czerwca 2019, 22:36

@redbog nie karm trolla, za chwile przyjdzie 10 jego wyznawców i bez czytania twoich postów zasypią Cię minusami by przywrócić Ci wiarę w BCH/BSV. Na tym forum już nie można mieć innego zdania niż shadow, to forum przesiąkło propagandą do szpiku kości i już tego nie zmienisz. Koleś po 2 latach w końcu raczył się zainteresować czym jest LN mimo iż poświęcił setki godzin na walkę z nim nie wiedząc czym on jest. To tak jak te plemiona w krajach afrykańskich które pozabijały białych farmerów i spaliły uprawy GMO bo ktoś im wcisnął teorie spiskową że to jest po to by ich pozabijać. Ciekawe za ile lat do shadowa dotrze że spadek ilości hubów i BTC w kanałach publicznych ma się nijak do jego adopcji. Że to co widać na wykresach to jedynie publiczne kanały a 80 jak nie 90% portfeli to kanały prywatne których nie widać tak samo jak środków zamrożonych w nich. To co widać natomiast na wykresach i grafach obrazujących połączenie to w większości nitki pomiędzy hubami które często odpalane hurtowo automatycznie przez boty są z czasem zamykane gdy nie generują żadnego ruchu lub są za drogie.
No nic, dajmy mu kilka lat, może w końcu przestanie skakać przez ognisko :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: janku66 » czwartek, 6 czerwca 2019, 22:52

randomowy świeżak pisze: czwartek, 6 czerwca 2019, 22:36Na tym forum już nie można mieć innego zdania niż shadow, to forum przesiąkło propagandą do szpiku kości i już tego nie zmienisz

Kłamstwo, nieprawda, brednie...
Jest tu wielu z innym zdaniem i każdy ma prawo do jego pisania.

Nie pisz zatem bzdur i nie zgrywaj ofiary, że niby nie masz prawa do wypowiedzi.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 446
Rejestracja: 24 października 2016
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0.0001 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@Dopelniacz

Lightning Network - Najnowsze wiadomości (bez komentowania)

Postautor: Dopełniacz » piątek, 7 czerwca 2019, 12:03

Witam

W tym wątku proszę umieszczać najnowsze wiadomości dotyczące Ligning Network.

Uprasza się o nie komentowania postów. Wszystkie komentarze odnośnie LN proszę umieszczać w tym wątku: viewtopic.php?f=4&t=18865

ps. Prosiłbym moderacje o zastawianie postów tylko z wiadomościami o LN.



Może zacznę od takiej wiadomości że jest już kanał który ma pojemność 2 BTC
https://1ml.com/channel/637064733768548352
⚡️
Napiwki: https://tippin.me/@Dopelniacz
W celach edukacyjnych wyśle 8 razy po 700 satoshi, wystarczy podać gdzieś link do tippin albo podobnego serwisu. Nie musisz być online ani posiadać BTC żeby odebrać płatność w LN ;).
Dostał: adam1226, WitoldC

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network - Najnowsze wiadomości (bez komentowania)

Postautor: prezes » piątek, 7 czerwca 2019, 12:39

Dopełniacz pisze: piątek, 7 czerwca 2019, 12:03Uprasza się o nie komentowania postów.

@Dopełniacz może załóż sobie prywatne forum, wtedy będziesz mógł dyktować warunki, a tak to musisz zaakceptować ogólne warunki forum albo przenieść się gdzieś indziej.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lightning Network - Najnowsze wiadomości (bez komentowania)

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 7 czerwca 2019, 15:24

OK, chcecie najnowsze wiadomości bez komentowania, będę wstawiał najnowsze wiadomości.

Lightning Network zalicza kolejny, tym razem gwałtowny spadek dostępnej płynności - spadła ona tak bardzo, że całkowita dostępna płynność sieci wynosi poniżej 1000 BTC.

Długookresowo płynność też osiągnęła płaskowyż i jest w stabilizacji lub trendzie spadkowym.

Źródło:
https://1ml.com/statistics
https://bitcoinvisuals.com/ln-capacity

Dyskusja:
old.reddit.com/r/btc/comments/bxh0ny/lightning_network_capacity_takes_a_sudden_dive/

Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 7 czerwca 2019, 15:31

vjankuv pisze: czwartek, 6 czerwca 2019, 22:52 Nie pisz zatem bzdur i nie zgrywaj ofiary, że niby nie masz prawa do wypowiedzi.
Nawet dzieciak nie dostaje ode mnie minusów (bo dodałem do ignorowanych i zwyczajnie nie czytam jego postów) a płacze.

Ludziom nigdy nie dogodzisz.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 446
Rejestracja: 24 października 2016
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@Dopelniacz

Lightning Network

Postautor: Dopełniacz » piątek, 7 czerwca 2019, 15:37

Dobrze chociaż że hejtują LN (dobry dział) a nie agitują za jakimiś shitcoinami jak BCash czy BSV.

Jakiś tam porządek jest :).
⚡️
Napiwki: https://tippin.me/@Dopelniacz
W celach edukacyjnych wyśle 8 razy po 700 satoshi, wystarczy podać gdzieś link do tippin albo podobnego serwisu. Nie musisz być online ani posiadać BTC żeby odebrać płatność w LN ;).
Dostał: adam1226, WitoldC

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3928
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Re: Lightning Network

Postautor: __kot__ » piątek, 7 czerwca 2019, 15:39

Zawsze mnie bawi do łez, gdy nowy narybek, zainteresowany niemal wyłącznie spekulacją, próbuje zdyskredytować starego wyjadacza, który zęby zjadł w tym środowisku


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network - Najnowsze wiadomości (bez komentowania)

Postautor: prezes » piątek, 7 czerwca 2019, 15:41

@qertoip cenzury Ci się zachciewa? Proponuję wycieczkę do Korei Północnej, szybko Ci przejdzie.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6400
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1677
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network - Najnowsze wiadomości (bez komentowania)

Postautor: maxi82 » piątek, 7 czerwca 2019, 15:45

Panowie spokojnie, temat wątku jest jaki jest. Upraszam o trzymanie się go. Szanujmy się wzajemnie.
Liczę że Shadow trzymając się tematu wątku, zawsze dostarczy najświeższe wiadomości ;)
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network - Najnowsze wiadomości (bez komentowania)

Postautor: prezes » piątek, 7 czerwca 2019, 15:51

@maxi82 nie róbmy cenzury na forum, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Takie prowokacje trzeba tępić w zarodku a nie biernie obserwować.

Dodano po 2 minutach 31 sekundach:
za Wikipedią
"Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej."
https://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne
Ostatnio zmieniony piątek, 7 czerwca 2019, 15:51 przez prezes, łącznie zmieniany 1 raz.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6400
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1677
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network - Najnowsze wiadomości (bez komentowania)

Postautor: maxi82 » piątek, 7 czerwca 2019, 15:51

Nie widzę tutaj żadnej prowokacji... Za to dostrzegam że robisz "oborę", waląc OT.
Skoro sugerujesz że wywalenie twojego offtopu jest cenzurą- ok, zostawiłem posty(zamknąłem zgłoszenia) dałem odpowiedni rep. EOT
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lightning Network - Najnowsze wiadomości (bez komentowania)

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 7 czerwca 2019, 16:19

maxi82 pisze: piątek, 7 czerwca 2019, 15:45 Liczę że Shadow trzymając się tematu wątku, zawsze dostarczy najświeższe wiadomości ;)
Możesz na mnie liczyć ;)
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
-12
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network - Najnowsze wiadomości (bez komentowania)

Postautor: redbog » piątek, 7 czerwca 2019, 16:20

Najpierw stary watek o LN został całkowicie rozwodniony, przepełniony dezinformacją i agitacją w stronę jakiegoś alta bch.Następny wątek też już na samym wstępie idzie w ta samą stronę.

@Bitmar Proszę moderacje o rozwiązanie tego problemu w ujęciu całościowym nie poprzez pousuwanie kilku wypowiedzi. Jak widać rozwiązanie poprzez utworzenie nowego wątku o LN nie pomaga. Być może sposób rozwiązania tego problemu wymaga odrębnej dyskusji bo ja np. nie wiem jak to rozwiązać żeby było sprawiedliwie. Kilka propozycji np:

1.Dwa oddzielne wątki w jednym wypowiedzi negatywne w drugim pozytywne(nie wiem czy to by dziwnie nie wyglądało al może warto spróbować)

2.Odrębny watek o LN z zakazem wypowiadania się dla osób powiązanych z bch(żeby nie krzyczeli o cenzurze pozostawić dla ich swobodnych wypowiedzi stary wątek o LN który i tak już zdominowali).

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lightning Network - Najnowsze wiadomości (bez komentowania)

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 7 czerwca 2019, 16:28

redbog pisze: piątek, 7 czerwca 2019, 16:20 1.Dwa oddzielne wątki w jednym wypowiedzi negatywne w drugim pozytywne(nie wiem czy to by dziwnie nie wyglądało al może warto spróbować)
Twój wujek Stalin byłby dumny.

Co następne? Ewaporujesz wszystkich niewygodnych, żeby ślad po nich nie pozostał?

Obrazek

Brawo, k!@#$%. Brawo, Towarzyszu.

------------------

PS.
Miał być temat tylko o wiadomościach, a właśnie gwałcisz tą zasadę bo generujesz tutaj dyskusję o cenzurze.

Dodano po 3 minutach 14 sekundach:
PS2.

O k!@#$%.

To jest jeszcze lepsze:
2.Odrębny watek o LN z zakazem wypowiadania się dla osób powiązanych z bch(żeby nie krzyczeli o cenzurze pozostawić dla ich swobodnych wypowiedzi stary wątek o LN który i tak już zdominowali).
Czemu miałbym mieć zakaz wypowiadania się?

Jakiś gorszy jestem czy co?

Jesteś LEPSZY w czymś ode mnie?

Moim zdaniem powinieneś się wyprowadzić do Korei Północnej, razem ze swoimi szurniętymi fanatykami od Core i Lightning Network.

Wygląda, że dobrze byście się tam odnaleźli w takiej rzeczywistości.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
-7
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network - Najnowsze wiadomości (bez komentowania)

Postautor: redbog » piątek, 7 czerwca 2019, 16:32

@ShadowOfHarbringer Dlatego jasno zaznaczyłem żeby nie wymazywać tylko pozostawić wasze wypowiedzi.
redbog pisze: piątek, 7 czerwca 2019, 16:20(żeby nie krzyczeli o cenzurze pozostawić dla ich swobodnych wypowiedzi stary wątek o LN który i tak już zdominowali).

Nie jestem za cenzurą dlatego nie podałem w propozycjach rozwiązania problemu polegającego na banowaniu i kasowaniu wszystkich postów negatywnych o LN i pozytywnych o bch. Wiec nie do mnie z tym obrazkiem towarzyszu.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lightning Network - Najnowsze wiadomości (bez komentowania)

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 7 czerwca 2019, 16:40

redbog pisze: piątek, 7 czerwca 2019, 16:32Nie jestem za cenzurą
Post zgłoszony do moderacji z prośbą o ban za zachowanie urągające godności ludzkiej i wszystkiemu co dobre, sprawiedliwe i uczciwe w tej cywilizacji.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network - Najnowsze wiadomości (bez komentowania)

Postautor: redbog » piątek, 7 czerwca 2019, 17:19

@ShadowOfHarbringer Zluzuj po prostu trzeba poszukać rozwiązania problemu bo mamy do czynienia z rozwadnianiem wątku o LN i rozsiewaniem dezinformacji. Moje podane propozycje to tylko propozycje i zaznaczyłem że to wymaga dyskusji oraz że nie wiem jak należało by to ostatecznie rozwiązać.
redbog pisze: piątek, 7 czerwca 2019, 16:20@Bitmar Proszę moderacje o rozwiązanie tego problemu w ujęciu całościowym nie poprzez pousuwanie kilku wypowiedzi. Jak widać rozwiązanie poprzez utworzenie nowego wątku o LN nie pomaga. Być może sposób rozwiązania tego problemu wymaga odrębnej dyskusji bo ja np. nie wiem jak to rozwiązać żeby było sprawiedliwie. Kilka propozycji np:
Ty natomiast rozdmuchujesz do granic absurdu moją propozycje daną z zaznaczeniem dużej dozy nie pewności z mojej strony czy to właściwe rozwiązanie.


Wszędzie walczy się z różnym wrogim wpływem to nazywa się wojna informacyjna i na forum bitcoina taki wrogi wpływ od strony bch jest zauważany(przynajmniej ja to łatwo wychwytuje). Ogłaszanie flipeningów, tworzenie strachu w społeczeństwie jakoby bitcoina rozwali segwit itd.

Tutaj np. przykład techniki w wojnie informacyjnej nazywanej manipulowanie prawdą, to jest dużo groźniejsze niż fabryki nieprawdziwych informacji.
viewtopic.php?f=2&t=29392

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lightning Network - Najnowsze wiadomości (bez komentowania)

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 7 czerwca 2019, 18:08

redbog pisze: piątek, 7 czerwca 2019, 17:19@ShadowOfHarbringer Zluzuj po prostu trzeba poszukać rozwiązania
Z całym szacunkiem, wszystko co napisałeś wyżej wskazuje że jesteś etycznie spaczoną osobą, uważającą że można dzielić ludzi na gorszych i lepszych ze względu na poglądy.

To co proponujesz urąga demokratycznym standardom tej cywilizacji i tego forum - m.in. wolności słowa.

Nie ma żadnego usprawiedliwienia i nie ma tutaj dyskusji ze mną.

Jesteś dla mnie skończony, nie istniejesz. Przeprowadź się do Korei Północnej, to jest jeden z niewielu krajów, gdzie pasujesz idealnie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network - Najnowsze wiadomości (bez komentowania)

Postautor: baggins » piątek, 7 czerwca 2019, 18:33

ShadowOfHarbringer pisze: piątek, 7 czerwca 2019, 18:08uważającą że można dzielić ludzi na gorszych i lepszych ze względu na poglądy
a jak ich inaczej dzielić niż ze względu na poglądy.... ze względu na rasę... na wiek... majątek??? nie zagalopowałeś się tutaj czasem?
jak ktoś uważa, że np. kradzież jest OK to dla mnie jest "gorszym" człowiekiem... oczywiście ma prawo to wszem i wobec ogłosić i nic mi do tego (to tak w kontekście walki z cenzurowaniem forum)
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości