Lightning Network

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 27 lutego 2018, 17:16

WitoldC pisze:Jeżeli jest brak kompatybilności wstecznej to jest to problem.
Chciałbyś żeby np intel zaczął produkować niezgodne wstecznie procesory?
Rozważ wszystkie kwestie z którymi się to łączy.
Kryptowaluty to nie procesory. Nie ta kategoria.

Jeżeli już, to porównuj do przeglądarki Internetowej, do której wypuszczono krytyczną łatkę wymaganą do dalszego działania.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Lightning Network

Postautor: WitoldC » wtorek, 27 lutego 2018, 17:23

Czyli starej przeglądarki się nie da używać?

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
WitoldC pisze: Hardfork to ostateczność
=
ShadowOfHarbringer pisze: krytyczną łatkę

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 27 lutego 2018, 17:43

WitoldC pisze:Czyli starej przeglądarki się nie da używać?
Wiesz co, nie mam już siły na tłumaczenie, nudzisz mnie.

Znikam zająć się czymś sensownym.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Lightning Network

Postautor: WitoldC » wtorek, 27 lutego 2018, 17:48

Czyli brak argumentów to znikasz ;)
ShadowOfHarbringer pisze: Kryptowaluty to nie procesory. Nie ta kategoria.
To nie argument. Poszerz spektrum widzenia.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 27 lutego 2018, 23:19

Podobnie jak Rick Falvinge, otworzyłem Lightning Network Whitepaper i oto co on ma do zaoferowania jeżeli chodzi o routing:
https://lightning.network/lightning-network-paper.pdf pisze:8.4
Payment Routing
It is theoretically possible to build a route map implicitly from observing
2-of-2 multisigs on the blockchain to build a routing table. Note, however,
this is not feasible with pay-to-script-hash transaction outputs, which can
be resolved out-of-band from the bitcoin protocol via a third party routing
service
. Building a routing table will become necessary for large operators
(e.g. BGP, Cjdns). Eventually, with optimizations, the network will look a
lot like the correspondent banking network, or Tier-1 ISPs. Similar to how
packets still reach their destination on your home network connection, not
all participants need to have a full routing table. The core Tier-1 routes
can be online all the time —while nodes at the edges, such as average users,
would be connected intermittently.
Node discovery can occur along the edges by pre-selecting and offering
partial routes to well-known nodes.
Czy to jest jakaś farsa ? W głównym dokumencie Lightning network nie ma ABSOLUTNIE NIC na temat tego w jaki sposób routing nawet MIAŁBY działać ?

Rick Falvinge bardzo ładnie to podsumował w swoim wideo, niestety po angielsku:
[youtube][/youtube]


Szczególnie bardzo fajnie Rick porównał działanie Lightning Network do antygrawitacji:
=================================================
UWAGA, WHITEPAPER NAPĘDU ANTYGRAWITACYJNEGO:
=================================================
1. Jest TEORETYCZNIE możliwe stworzenie napędu antygrawitacyjnego
2. Ujemna masa jest konieczna do wykonania najważniejszych części
3. Antygrawitacja sprawi, że przedmiot będzie wyglądał jakby się unosił
4. Nie wszystkie komponenty potrzebują ujemnej masy (mniejsze elementy będą się opierać na tych większych)
TO DZIAŁA !
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: devega » niedziela, 4 marca 2018, 11:45

Hegemon95 pisze: Najgorsze w tym wszystkim jest to że Ci wszyscy idioci którzy za nim idą jak zostaną wydymani to koleś po prostu zniknie, jest totalnie anonimowy więc wtedy wystarczy założyć osobne konto i zacząć od nowa. Nikomu nie przeszkadza to że zwolennicy LN nie boją się ujawniać publicznie zabierać głos a takcy internetowi naganiacze nie ryzykują niczym.
Ochłoń Kolego, rozumiem rozgoryczenie z powodu -140 reputacji, tym niemniej @ShadowOfHarbringer jest jedną z ostatnich osób, którą można nazwać naganiaczem. Jego styl pisania totalnie nie pasuje do naganiania na cokolwiek, jest typem ideowca (+ fundamentalisty), który ma w d... czy inni (przynajmniej większość) skorzystają z jego wiedzy , czy nie.
Wnioski z dysusji zwolenników BTC / BCH każdy musi sobie wyciągnąć sam.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 4 marca 2018, 13:17

Hegemon95 pisze:Najgorsze w tym wszystkim jest to że Ci wszyscy idioci którzy za nim idą jak zostaną wydymani
Uważaj tutaj, bo specjalnie zszedłem z Twoją reputacją tylko do -15, bo nie uważałem żebyś zasługiwał na bana. Jak będziesz obrażał innych, to ktoś (nie ja) może cię doprowadzić poniżej -20 - a wtedy grozi ci ban.

Ogólnie chcę ostrzec i zwrócić uwagę na to, że kłamiesz i siejesz propagandę/manipulację. Nie mam zamiaru cię cenzurować. Ale jeżeli inni dowalą ci tak, że zejdziesz poniżej -20, to już inna sprawa.
Hegemon95 pisze: to koleś po prostu zniknie, jest totalnie anonimowy więc wtedy wystarczy założyć osobne konto i zacząć od nowa.
Dziecko, nie wiesz o czym mówisz. Reputacja mojego nicka "ShadowOfHarbringer" jest warta 100x więcej niż reputacja mojego imienia i nazwiska. Moje konto (na wszystkich forach) ma prawie 8 lat, tysiące postów i setki znajomości powiązanych ze mną tylko jako Shadow a nie jako nikt inny.

Dlaczego miałbym to zaprzepaszczać ? To byłoby kompletnie nielogiczne.
Hegemon95 pisze:Nikomu nie przeszkadza to że zwolennicy LN nie boją się ujawniać publicznie
Nieprawda. Nie masz żadnych dowodów na to, że zwolennicy LN są bardziej skłonni się ujawniać publicznie od zwolenników BCH, ETH czy DASH'a.
Hegemon95 pisze:zabierać głos a takcy internetowi naganiacze nie ryzykują niczym.
"Chyba ty". Moje poglądy w ciągu ostatnich 8 lat są całkowicie spójne i jednoznaczne, niczym Korwina, który na swoich spotach z 1995 ma identyczne poglądy co na spotach z 2017.
Hegemon95 pisze: Przecież już sam segwit miał być pełen dziur i rozwalić BTC... nie widziałem nigdzie przyznania się do błędu w jego wypowiedziach. To forum przez takich ludzi zeszło na psy zdania nie zmieniam.
Jak chcesz dyskutować na argumenty, to odpowiedz na moje poprzednie posty.

Wtedy może łaskawie odpowiem ci na ten tutaj.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1538
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: ikswodnal » niedziela, 4 marca 2018, 15:05

Tak tylko wtrącę. Jeżeli Lightning Network sprawdzi się, pokaże istotne korzyści chyba absolutnie nic nie będzie stało na przeszkodzie by zaakceptował to Bitcoin Cash. Tym bardziej że ma więcej zespołów pracujących nad rozwojem kryptowaluty. Jeżeli LN będzie miał jakiś bug, albo stwarzał mniej korzyści niż jego zwolennicy oczekują to faktycznie czarno widzę przyszłość Core.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 4 marca 2018, 15:13

ikswodnal pisze:absolutnie nic nie będzie stało na przeszkodzie by zaakceptował to Bitcoin Cash.
Nie ma absolutnie żadnych przeciwskazań dlaczego Lightning Network nie miałby być zaimplementowany na Bitcoin Cashu.

SegWit nie jest koniecznością dla implementacji LN. Istnieją alternatywy takie jak Flexible Transactions. A nawet one zdaje się nie są potrzebne, LN może teoretycznie działać bez naprawiania tx malleability.

Inna sprawa jest taka, że na sieci Bitcoin Cash nikomu się nie śpieszy do wdrażania LN, bo po pierwsze - LN nie działa (nie jest gotowy), a po drugie skalowanie on-chain bezproblemowo wystarczy na najbliższe 20-30 lat adopcji, a może więcej.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3882
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Lightning Network

Postautor: __kot__ » niedziela, 4 marca 2018, 17:49

Hegemon95 pisze: Nikomu nie przeszkadza to że zwolennicy LN nie boją się ujawniać publicznie zabierać głos a takcy internetowi naganiacze nie ryzykują niczym.
Nazywam się Robert Więcko ( https://www.linkedin.com/in/robertwiecko/ ) i jestem, wraz z moim zespołem pracującym nad Dash, zwolennikiem skalowania on-chain zaprojektowanego przez Satoshi Nakamoto a także przychylam się do opinii i argumentów @ShadowOfHarbringer podanych w tym wątku.

A Ty kim jesteś zwolenniku LN tak skłonny do nazywania innych idiotami i naganiaczami?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: maky » niedziela, 4 marca 2018, 20:55

Najlepszą weryfikacją jest działające rozwiązanie. Czekamy. Od popcornu przytyłem już z 10 kilo. ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3882
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Lightning Network

Postautor: __kot__ » niedziela, 4 marca 2018, 21:10

@Hegemon95,
Pokazałem Ci, że zwolennicy innych rozwiązań nie boją się ujawniać publicznie i zabierać głos. Nie doczekałem się od Ciebie tego samego, jako zwolennika LN, co obala Twoją tezę postawioną wyżej, którą jeszcze raz pozwolę sobie przytoczyć:
Hegemon95 pisze: Nikomu nie przeszkadza to że zwolennicy LN nie boją się ujawniać publicznie zabierać głos a takcy internetowi naganiacze nie ryzykują niczym.
Okazujesz się zatem, w mojej ocenie, wpisywać w swoje określenie "nie ryzykującego niczym internetowego naganiacza".

W dyskusji używasz zwrotów ogólnie uważanych za uchybiające godności człowieka i świadczących o braku szacunku do interlokutora - nie dziw się zatem, iż otrzymujesz negatywne oceny.

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 5 czerwca 2014
Reputacja: 175
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: hashdee » niedziela, 4 marca 2018, 21:40

Hegemon95 pisze:"zwykłym randomem z internetu"
Nie jesteś zwykłym randomem z internetu, ponieważ na facebooku jesteś już znany z imienia i nazwiska. Przytoczę Ci na szybko klika cytatów z grupy Bitcoin Cash Polska wycelowanych we mnie

"Jesteś zwykłym naganiaczem, wiecznie te same argumenty" , "typowy lewak"
"Serio jesteś opętany aż szkoda gadać.. baw się dobrze. Wg mnie na marszach kodu uznali by Cię za zbyt nawiedzonego"

sounds familiar?

to co mówi powyżej @ __kot__ to niestety prawda.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 4 marca 2018, 21:57

__kot__ pisze:
Hegemon95 pisze: Nikomu nie przeszkadza to że zwolennicy LN nie boją się ujawniać publicznie zabierać głos a takcy internetowi naganiacze nie ryzykują niczym.
Okazujesz się zatem, w mojej ocenie, wpisywać w swoje określenie "nie ryzykującego niczym internetowego naganiacza".

W dyskusji używasz zwrotów ogólnie uważanych za uchybiające godności człowieka i świadczących o braku szacunku do interlokutora - nie dziw się zatem, iż otrzymujesz negatywne oceny.
A nie mówiłem ?

Standardowa taktyka trollów Core. Oskarżyć przeciwnika o wszystko to, co robi samemu. Codziennie to obserwuję na /r/btc. Zastanawiam się jak się ta zaraza roznosi.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia)
Projekcja (od łac. proiacere, wyrzucać przed siebie) – narcystyczny mechanizm obronny; przypisywanie innym własnych poglądów, zachowań lub cech, najczęściej negatywnych. Przyczyną jest większa dostępność tych poglądów, zachowań i cech u osoby, która je posiada, a tym samym łatwiejsze podciąganie pod daną kategorię.

Przykład: Matka krzyczy na dziecko. Sądzi, że dziecko jest wyjątkowo agresywne. W rzeczywistości sama jest agresywna.
Dlatego własnie uważam, że Hegemon95 jest ekstremalnie niebezpiecznym osobnikiem i będę utrzymywał jego reputację poniżej zera tak długo, jak to będzie konieczne.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3882
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Lightning Network

Postautor: __kot__ » niedziela, 4 marca 2018, 22:20

Hegemon95 pisze: @__kot__, możesz mi wierzyć lub nie ale po tym jak dostałem pogróżki po publikacji jednego postu na tym forum uznałem że nie warto ryzykować,
Jeżeli otrzymałeś pogróżki to powinieneś zgłosić to na Policję - prawo polskie (Art. 190 KK) przewiduje dosyć dotkliwe sankcje za stosowanie gróźb karalnych.
Fakt otrzymania rzekomych pogróżek nie usprawiedliwia poziomu, na którym prowadzisz dyskusję w tym wątku oraz nie nada żadnej wagi Twoim tezom.

Gaduła
Posty: 360
Rejestracja: 27 lipca 2013
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: asocjal » niedziela, 4 marca 2018, 23:08

@ShadowOfHarbringer, Zakładam, że skoro nie chcesz po prostu wziąć udziału w debacie
mecenas pisze: A Cezary na video mówił, że to dobra, fajna i rozwojowa technologia... i że BCH zostanie w tyle i że nie ma innej drogi...
Jak żyć? Sprzedać BCH? Jak żyć Panie Cezary?!
I mówił też, że Shadow nie chciał z nim gadać i że smutno z tego powodu się zrobiło...
Cezary to ja. Moim zdaniem BCH miał szanse tylko na początku. Teraz jest już postrzegany po prostu jako alt. Czas działa na jego niekorzyść. Nawet gdyby LN faktycznie nie wypalił, to BCH przecież i tak jest już na przegranej pozycji.

Zaproszenie do debaty jest nadal aktualne i smutno mi nie dlatego, że akurat Shadow nie chciał. Smutno mi dlatego, że absolutnie nikt nie chciał. Jestem pewien, że debata byłaby ciekawa dla wszystkich.

Co do Shadowa czytając coś takiego:
ShadowOfHarbringer pisze: Nie wyobrażasz sobie nawet jak będziesz samo-zaorany i jak będzie Ci głupio, gdy LN już spektakularnie wywali się na twarz z pierdolnięciem równym Titanicowi.
... zakładam, że jest doskonale przygotowany, skoro zna już przyszłość projektu.

Poza tym taka debata to nie jest jakaś walka w której miałby zostać wyłoniony zwycięzca. Taka debata byłaby po to by poznać argumenty z obu stron oraz kontrargumenty. Prawda jest taka, że nikt nie jest w stanie ze 100% pewnością dowieźć, że LN będzie działał dobrze, nikt też nie jest w stanie ze 100% pewnością dowieźć, że nie wypali. I tak wiadomo, że zatwardziali zwolennicy/przeciwnicy zostaną przy swoim. Debata miałaby być dla tych, którzy niewiele wiedzą i chcieliby zrozumieć za i przeciw.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 4 marca 2018, 23:41

asocjal pisze:@ShadowOfHarbringer, Zakładam, że skoro nie chcesz po prostu wziąć udziału w debacie
mecenas pisze:
Cezary to ja. Moim zdaniem BCH miał szanse tylko na początku. Teraz jest już postrzegany po prostu jako alt. Czas działa na jego niekorzyść. Nawet gdyby LN faktycznie nie wypalił, to BCH przecież i tak jest już na przegranej pozycji.

Zaproszenie do debaty jest nadal aktualne i smutno mi nie dlatego, że akurat Shadow nie chciał. Smutno mi dlatego, że absolutnie nikt nie chciał. Jestem pewien, że debata byłaby ciekawa dla wszystkich.

Co do Shadowa czytając coś takiego:

... zakładam, że jest doskonale przygotowany, skoro zna już przyszłość projektu.

Poza tym taka debata to nie jest jakaś walka w której miałby zostać wyłoniony zwycięzca. Taka debata byłaby po to by poznać argumenty z obu stron oraz kontrargumenty. Prawda jest taka, że nikt nie jest w stanie ze 100% pewnością dowieźć, że LN będzie działał dobrze, nikt też nie jest w stanie ze 100% pewnością dowieźć, że nie wypali. I tak wiadomo, że zatwardziali zwolennicy/przeciwnicy zostaną przy swoim. Debata miałaby być dla tych, którzy niewiele wiedzą i chcieliby zrozumieć za i przeciw.
Niezła próba, ale nie wciągniesz mnie.

Nie posiadam obecnie zasobów czasu, które są niezbędne do przygotowania się do takiej debaty.

I tak, da się udowodnić na 100%, że LN nie będzie działać. Tylko, że ja nie muszę tego robić i nie mam czasu tego robić. I nie mam potrzeby tego robić.

LN to już dla mnie i tak chodzący trup, więc nawet zaczyna mi być wszystko jedno. Nie ma o czym debatować. Rzeczywistość bardzo niedługo wyjdzie na jaw
(właściwie to już wyszła, ale zwolennicy LN są w trybie psychologicznego wyparcia) i prawda będzie bardzo bolesna dla wielu osób na tym forum.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: redbog » poniedziałek, 5 marca 2018, 03:17

@__kot__, Dla dash ja też daje duże szanse na to że on może mocno skalować się onchain pozostając zdecentralizowany, dlatego że ma dynamiczne wynagradzanie dla utrzymujących full noda(masternoda).

Jako że jesteś zwolennikiem skalowania onchain chciałbym poznać twoje zdanie jak określasz szanse na skalowanie onchain konkretnie w bch?
Oraz kolejne pytanie zależne: Jeśli sądzisz że bch też może skalować się onchain bez masternodów do podobnej skali co dash to w sumie gdzie w tym wszystkim była by przewaga dash?

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 5 czerwca 2014
Reputacja: 175
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: hashdee » wtorek, 6 marca 2018, 11:00

ShadowOfHarbringer pisze:
I tak, da się udowodnić na 100%, że LN nie będzie działać. Tylko, że ja nie muszę tego robić i nie mam czasu tego robić. I nie mam potrzeby tego robić.

LN to już dla mnie i tak chodzący trup, więc nawet zaczyna mi być wszystko jedno. Nie ma o czym debatować. Rzeczywistość bardzo niedługo wyjdzie na jaw
(właściwie to już wyszła, ale zwolennicy LN są w trybie psychologicznego wyparcia) i prawda będzie bardzo bolesna dla wielu osób na tym forum.
coś w tym jest skoro nawet CobraBitcoin przyznaje że BCH ma większe szanse na wygraną z LN:

"Increased my holdings of Bitcoin Cash today. There was a long need for a blockchain good for payments, that makes certain tradeoffs to achieve that, and I think from a UX point of view, Bitcoin Cash has much better chances of winning the upcoming payments war than LN."


Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lightning Network

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 6 marca 2018, 12:47

hashdee pisze:coś w tym jest skoro nawet CobraBitcoin przyznaje że BCH ma większe szanse na wygraną z LN:

"Increased my holdings of Bitcoin Cash today. There was a long need for a blockchain good for payments, that makes certain tradeoffs to achieve that, and I think from a UX point of view, Bitcoin Cash has much better chances of winning the upcoming payments war than LN."

Że Lightning network nie ma szansy zaistnieć wiedziałem już pół roku temu.

Pół roku temu wiedziałem też, że jeżeli Core zacznie przegrywać, to mogą spróbować się dołączyć do naszej społeczności i zniszczyć nas od środka, tak jak to zrobili ze starym Bitcoinem.

Zieeew. To wszystko jest dla mnie tak przewidywalne, że efektywnie jestem jasnowidzem.

Nuda straszna. Może zrobię sobie przerwę od Bitcoina na miesiąc, to zacznie się coś dziać. Teraz nic ciekawego się nie dzieje.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości