Bitcoin Classic

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Bitcoin Classic

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 26 maja 2016, 21:44

ania78 pisze:J. Wu podkresla, ze nie ma szans na przejscie na Classic.
No to chyba nie ma szans na Bitcoina.
Takie odgórne przekreślanie działających od zaraz rozwiązań to czysta głupota.
ania78 pisze:Mozna powiedziec, ze bardzo dobrze funkcjonuje zaleznosc spolecznosc-kopalnie-developerzy w Bitcoinie. Prawdziwa decentralizacja. Wszyscy wywieraja presje na siebie ale jednoczesnie coraz blizej kompromisu. Ale jest ciekawie I mysle, ze cale lato tak bedzie. Popcorn wskazany.
Bardzo dobrze funkcjonuje ?

W jakim Ty świecie żyjesz ? Na tą chwilę to na forach, w społeczności i w środowisku developerów panuje
- Cenzura (fora/społeczność)
- Kłamstwa (developerzy)
- Otwarte konflikty i wzajemne PUBLICZNE wyzywanie się developerów z tej samej firmy (sic !)
- Zapchana od 1,5 roku sieć Bitcoin bez szans na jakikolwiek rozwój na ten moment

Czy dobrze rozumiem, że to jest dla Ciebie jakaś "normalność" ?
Ostatnio zmieniony czwartek, 26 maja 2016, 23:19 przez ShadowOfHarbringer, łącznie zmieniany 1 raz.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 628
Rejestracja: 30 sierpnia 2015
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin Classic

Postautor: ania78 » czwartek, 26 maja 2016, 22:02

ShadowOfHarbringer pisze:
ania78 pisze:J. Wu podkresla, ze nie ma szans na przejscie na Classic.
No to chyba nie ma szans na Bitcoina.
Takie odgórne przekreślanie działających od zaraz rozwiązań to czysta głupota.
Ale Classic jest rozwiązaniem na co? To tylko chwilowe podniesienie rozmiaru bloku kosztem ryzykownego HK - w ogole sie nie umywa do korzysci jakie przyniesie SW. Nie porownujmy.
ShadowOfHarbringer pisze:
W jakim Ty świecie żyjesz ? Na tą chwilę to na forach, w społeczności i w środowisku developerów panuje
- Cenzura (fora/społeczność)
- Kłamstwa (developerzy)
- Otwarte konflikty i wzajemne PUBLICZNE wyzywanie się developerów z tej samej firmy (sic !)
- Zapchana od 1,5 roku sieć Bitcoin bez szans na jakikolwiek rozwój na ten moment

Czy dobrze rozumiem, że to jest dla Ciebie jakaś "normalność" ?
Wiekszosc sytuacji jakie wymieniles ma miejsce na redditach I forach, ktore pelne są troli, pajacow, ludzi nie znających sie na kodzie bitcoina oraz tych co szerzą FUD przed halvingiem. Mozesz sie z nimi zgadzac, albo nie Twoja sprawa, Ale mowienie, ze BTC stoi w miejscu I nie ma szans na rozwoj? To ja sie teraz zastanawiam w jakim swiecie zyjesz Ty. Na dniach moze wyjsc SW a wtedy jest to duzo lepsze rozwiazanie niz cokolwiek Classic moze zaoferowac. A to czy sie developerzy podobają z charakteru to mnie nie obchodzi.

Duzo bylo lamentow, ze siec padnie I sie zapcha a tu nic sie nie dzieje, w planach swietne udoskonalenia, kurs sie pewnie trzyma pomimo odplywu kapitalu do Januszowych wynalazkow typu DAO czy LISK.

A Ty sam mowisz, ze sprzedales, wiec teraz niejako liczysz, ze masz racje I Bitcoin w lipcu padnie. Nie wiem czy zyczysz teraz dobrze projektowi.

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin Classic

Postautor: Chancellor » czwartek, 26 maja 2016, 22:16

ania78 pisze:Wiekszosc sytuacji jakie wymieniles ma miejsce na redditach I forach, ktore pelne są troli, pajacow, ludzi nie znających sie na kodzie bitcoina oraz tych co szerzą FUD przed halvingiem.
Dobrze powiedziane. Jak się człowiek za dużo naczyta tej trollowni to grozi zaczadzeniem mózgu. Shadow, przewetrz się, zrób sobie miesiąc przerwy od reddita.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Bitcoin Classic

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 26 maja 2016, 23:19

Chancellor pisze:
ania78 pisze:Wiekszosc sytuacji jakie wymieniles ma miejsce na redditach I forach, ktore pelne są troli, pajacow, ludzi nie znających sie na kodzie bitcoina oraz tych co szerzą FUD przed halvingiem.
Dobrze powiedziane. Jak się człowiek za dużo naczyta tej trollowni to grozi zaczadzeniem mózgu. Shadow, przewetrz się, zrób sobie miesiąc przerwy od reddita.
Dżizys, o czym Wy ludzie rozmawiacie.

Widze że nawet nie przeczytaliście o co poszło...

Gregory Maxwell , CTO Blockstream PUBLICZNIE (i to na Bitcointalk, nie na reddicie) nazywa Adama Backa (Dyrektora Blockstream) oraz innych ludzi, którzy pojechali do Hong-Kongu "gówniakami" [własne tłumaczenie "dipshits"].

To, że jeszcze ktoś traktuje firmę blockstream poważnie, przechodzi moje wyobrażenie.

--------
Nie będę już nawet z Wami o tym dyskutował, bo widzę że nie ma sensu.
Skoro uważacie, że obecna sytuacja jest "ok", to naprawdę nie ma dla Was ratunku.

Na moje nieszczęście ja prognozuję wydarzenia sporo do przodu, więc moje czarne scenariusze wypełnią się z opóźnieniem.
Ale wtedy przynajmniej będzie Wam głupio, że znowu "Shadow miał rację" - i na pewno Wam to wypomnę.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Bitcoin Classic

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 26 maja 2016, 23:27

@Chancellor, @ania78

Co do Waszej sugestii, żeby zrobić sobie przerwę od Reddita, to właśnie miałem tygodniową przerwę od forum.bitcoin.pl.

I chyba powiniem zrobić jeszcze dłuższą przerwę od tego forum. Na /r/btc, w przeciwieństwie do tego forum ludzie ogarniają co się dzieje, rozumieją sytuację, są oburzeni. Tutaj natomiast nastroje są ambiwalentno-neutralne i nie podoba mi się to.

Mam wrażenie że tylko mi zależy, że jest tak jakby wszyscy tutaj właściwie mieli w dupie ten syf, który się przelewa w świecie BTC.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 628
Rejestracja: 30 sierpnia 2015
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin Classic

Postautor: ania78 » czwartek, 26 maja 2016, 23:38

ShadowOfHarbringer pisze:Na /r/btc, w przeciwieństwie do tego forum ludzie ogarniają co się dzieje, rozumieją sytuację, są oburzeni.
No dokladnie. /r/btc to zgromadzenie ludzi oburzonych, wyrazających swoje frustracje a jednoczesnie nie robiących NIC w kierunku ulepszenia bitcoina. Poza oczywiscie skloceniem spolecznosci.

Dev Core nie są idealni. nikt tutaj tak nie napisal ani nikt pewnie tak nie uwaza. Ale przynajmniej cos robią.

W sumie ja tez robie sobie przerwe. Czerwiec spedzam w pracy I ogladajac EURO 16. W lipcu halving a i pewnie SW juz sie sytuacja wyjasni. Wtedy zapinam pasy.

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin Classic

Postautor: Chancellor » piątek, 27 maja 2016, 06:37

ShadowOfHarbringer pisze:moje czarne scenariusze wypełnią się z opóźnieniem.
Masz jakiś przykład Twojego czarnego scenariusza, który się wypełnił?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Bitcoin Classic

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 27 maja 2016, 10:55

Chancellor pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:moje czarne scenariusze wypełnią się z opóźnieniem.
Masz jakiś przykład Twojego czarnego scenariusza, który się wypełnił?
Tak, nawet kilka.

- Na pewno pisałem parę miesięcy temu, że sieć się zapcha no i się zapchała. Ale to akurat łatwo było przewidzieć
- Pisałem parę miesięcy temu, że SegWit nie wyjdzie w terminie i nie wyszedł. Spóźnia się już parę miesięcy
- Pisałem parę miesięcy temu, że Lightning Network nie istnieje i jej stworzenie zajmie znacznie dłuższy czas niż twierdzi Core. No i dalej nie istnieje (Thunder się nie liczy - nie jest to oficjalna implementacja i nie wiadomo czy działa prawdiłowo, poza tym to ALPHA)
- Pamiętam też, iż pisałem głośno i wyraźnie że to co teraz odwala core to dopiero początek - będzie jeszcze gorzej. Sprawdziło się - przykład macie wyżej

Pewnie jeszcze parę rzeczy by się znalazło, ale więcej nie pamiętam.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Bitcoin Classic

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 27 maja 2016, 10:57

ania78 pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:Na /r/btc, w przeciwieństwie do tego forum ludzie ogarniają co się dzieje, rozumieją sytuację, są oburzeni.
No dokladnie. /r/btc to zgromadzenie ludzi oburzonych, wyrazających swoje frustracje a jednoczesnie nie robiących NIC w kierunku ulepszenia bitcoina. Poza oczywiscie skloceniem spolecznosci.
Nie rozumiesz nic w ogóle.

Dałeś się zmanipulować. To nie /r/btc przyczynia się do podzielenia spoleczności, tylko ekipa Theymos/Core, która cenzuruje dyskusję - co powoduje całkowicie słuszną wściekłość społeczności. /r/btc nawet by nie istniało bez cenzury.

Ależ jesteś łatwy do rozgrywania, sterują Tobą jak małym dzieckiem. Standardowe "Dziel i rządź".
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 628
Rejestracja: 30 sierpnia 2015
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin Classic

Postautor: ania78 » piątek, 27 maja 2016, 11:05

ShadowOfHarbringer pisze:
ania78 pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:Na /r/btc, w przeciwieństwie do tego forum ludzie ogarniają co się dzieje, rozumieją sytuację, są oburzeni.
No dokladnie. /r/btc to zgromadzenie ludzi oburzonych, wyrazających swoje frustracje a jednoczesnie nie robiących NIC w kierunku ulepszenia bitcoina. Poza oczywiscie skloceniem spolecznosci.
Nie rozumiesz nic w ogóle.

Dałeś się zmanipulować. To nie /r/btc przyczynia się do podzielenia spoleczności, tylko ekipa Theymos/Core, która cenzuruje dyskusję - co powoduje całkowicie słuszną wściekłość społeczności. /r/btc nawet by nie istniało bez cenzury.

Ależ jesteś łatwy do rozgrywania, sterują Tobą jak małym dzieckiem. Standardowe "Dziel i rządź".
To nie cenzura sklocila spolecznosc a osoby, ktore nie mogly przepchnąc swoich pomyslow I w efekcie postanowily obrazac innych I siac FUD.

Ja mysle, ze sam jestes zmanipulowany. Po tylu latach trzymania bitcoinow sklonili Ciebie, zebys sprzedal swoje zapasy. Mysle, ze sklonili tez wielu longtermowcow. I o to chodzilo !

Sterują albo Tobą albo sterują mną. Ty sie wyprzedales, ja zaraz dokupie jak wyplata przyjdzie. Za pol roku zobaczymy kto mial racje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin Classic

Postautor: Wymazywanie » piątek, 27 maja 2016, 11:15

Ania kobieta z pazurem, drapie Shadowa na całego, full brutal no mercy! :lol:

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 628
Rejestracja: 30 sierpnia 2015
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin Classic

Postautor: ania78 » piątek, 27 maja 2016, 11:16

ShadowOfHarbringer pisze: - Na pewno pisałem parę miesięcy temu, że sieć się zapcha no i się zapchała. Ale to akurat łatwo było przewidzieć
.
Nic sie jeszcze nie zapchalo. Moje wszystkie transkacje przechodzą normalnie I ponizej 2-3 minut. Kwestia dobrego portfela. No ale jesli ktos korzysta z faucetow I robi mikro smieciowe transakcje to jego problem.
ShadowOfHarbringer pisze: - Pisałem parę miesięcy temu, że SegWit nie wyjdzie w terminie i nie wyszedł. Spóźnia się już parę miesięcy.
Bądz dokladny a nie jak Tobie jest wygodnie. Kod SW mial wyjsc w kwietniu I wyszedl, teraz trwaja testy. Jesli chodzi o wprowadzenie, to opoznienie jesli jest to na razie 3 tygodnie, nie 'kilka miesiecy'. To jest cos na co warto jeszcze troche poczekac.
ShadowOfHarbringer pisze: - Pisałem parę miesięcy temu, że Lightning Network nie istnieje i jej stworzenie zajmie znacznie dłuższy czas niż twierdzi Core. No i dalej nie istnieje (Thunder się nie liczy - nie jest to oficjalna implementacja i nie wiadomo czy działa prawdiłowo, poza tym to ALPHA)
.
Najpierw musi wyjsc SW, zeby byl Lightning. Classic tego nie zalatwi, tylko Core moze. To raz. Dwa, nawet jesli to zajmie troche dluzej, to tez jest cos na co warto poczekac w przeciwienstwie to powiekszania rozmiaeu bloku w nieskonczonosc. Trzy, moim zdaniem Thunder sie jak najbardziej liczy I moze zmobilizowac do szybszego stworzenia LN.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Bitcoin Classic

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 27 maja 2016, 13:01

Wymazywanie pisze:Ania kobieta z pazurem, drapie Shadowa na całego, full brutal no mercy! :lol:
To nie jest kobieta.

To facet, który udaje kobietę. Już się przyznawał, poszukaj sobie na forum.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 628
Rejestracja: 30 sierpnia 2015
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin Classic

Postautor: ania78 » piątek, 27 maja 2016, 19:32

Droga do SW otwarta - KCMiner zbankrutowal.

http://www.breakit.se/artikel/3867/sven ... n-for-tuff

Oczywiscie zaraz przed halvingiem.

Tak wiec poparcie dla Classic nie bylo dokonaniem przez nich lepszego wyboru dla bitcoina, tylko checią ratowania wlasnego dupska. Jak sie okazalo - nie udalo sie.

Tak samo zresztą jak Coinbase I B. Armstrong. Zmiany, ktore chcieli wprowadzic nie zyskaly poparcia wiec zabrali klocki I poszli do domu. Ot, cala spolecznosc Classic I /r/btc w malym palcu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin Classic

Postautor: Wymazywanie » piątek, 27 maja 2016, 19:47

ShadowOfHarbringer pisze:
Wymazywanie pisze:Ania kobieta z pazurem, drapie Shadowa na całego, full brutal no mercy! :lol:
To nie jest kobieta.

To facet, który udaje kobietę. Już się przyznawał, poszukaj sobie na forum.
To nie jest post na poważnie. To jest przecież ironia. ;)
Wiem, wiem: toć ja jako pierwszy zacząłem trolować Anie-go na forum, że ma jądra i że nie warto udawać, że to jajniki. 8-)

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 628
Rejestracja: 30 sierpnia 2015
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin Classic

Postautor: ania78 » piątek, 27 maja 2016, 19:50

Wymazywanie pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:
Wymazywanie pisze:Ania kobieta z pazurem, drapie Shadowa na całego, full brutal no mercy! :lol:
To nie jest kobieta.

To facet, który udaje kobietę. Już się przyznawał, poszukaj sobie na forum.
To nie jest post na poważnie. To jest przecież ironia. ;)
Wiem, wiem: toć ja jako pierwszy zacząłem trolować Anie-go na forum, że ma jądra i że nie warto udawać, że to jajniki. 8-)
No swietnie ,ale ciągniecie tego tematu przez Ciebie to zenada. Smiecisz wątek.

rha
Weteran
Posty: 1561
Rejestracja: 8 lipca 2012
Reputacja: 600
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin Classic

Postautor: rha » poniedziałek, 30 maja 2016, 20:01

ania78 pisze:Droga do SW otwarta - KCMiner zbankrutowal.
(...)
Tak wiec poparcie dla Classic nie bylo dokonaniem przez nich lepszego wyboru dla bitcoina, tylko checią ratowania wlasnego dupska. Jak sie okazalo - nie udalo sie.
Niby na czym miałoby polegać to ratowanie?

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 628
Rejestracja: 30 sierpnia 2015
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin Classic

Postautor: ania78 » wtorek, 31 maja 2016, 05:39

rha pisze:
ania78 pisze:Droga do SW otwarta - KCMiner zbankrutowal.
(...)
Tak wiec poparcie dla Classic nie bylo dokonaniem przez nich lepszego wyboru dla bitcoina, tylko checią ratowania wlasnego dupska. Jak sie okazalo - nie udalo sie.
Niby na czym miałoby polegać to ratowanie?
Zwiekszenie limitu do 2mb jeszcze w kwietniu zwiekszyloby cene w krotkim terminie, na pewno szybciej niz czekanie na SW i LN. Mysle, ze na to liczyli. Zwiekszenie do 2mb juz teraz to rozwiazanie lepsze dla btc W KROTKIM TERMINIE wiec cena szybciej by poszla do gory. SW i LN to rozwiazania duzo lepsze i bardziej rozwojowe w dlugim terminie i na ich efekt trzeba poczekac, moze nawet rok, 1,5 roku. Okazuje sie, ze KCMiner juz na wiosne wiedzial, ze nie bedzie w stanie poczekac az tyle. Teraz oglosili upadlosc, ale wewnatrz firmy musieli wiedziec duzo wczesniej.

Czyli przekladali wlasny interes ponad lepszy rozwoj bitcoina. Dobrze im tak. Mam nadzieje, ze to samo spotka Coinbase i Bad Luck Briana Armstronga.

Obrazek

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 628
Rejestracja: 30 sierpnia 2015
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin Classic

Postautor: ania78 » piątek, 3 czerwca 2016, 18:27

ShadowOfHarbringer pisze: Nie będę już nawet z Wami o tym dyskutował, bo widzę że nie ma sensu.
Skoro uważacie, że obecna sytuacja jest "ok", to naprawdę nie ma dla Was ratunku.

Na moje nieszczęście ja prognozuję wydarzenia sporo do przodu, więc moje czarne scenariusze wypełnią się z opóźnieniem.
Ale wtedy przynajmniej będzie Wam głupio, że znowu "Shadow miał rację" - i na pewno Wam to wypomnę.
Rura troche spuchla, nie?

Cos ostatnio rzadziej piszesz, ciekawe dlaczego :)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Bitcoin Classic

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 4 czerwca 2016, 00:43

ania78 pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Nie będę już nawet z Wami o tym dyskutował, bo widzę że nie ma sensu.
Skoro uważacie, że obecna sytuacja jest "ok", to naprawdę nie ma dla Was ratunku.

Na moje nieszczęście ja prognozuję wydarzenia sporo do przodu, więc moje czarne scenariusze wypełnią się z opóźnieniem.
Ale wtedy przynajmniej będzie Wam głupio, że znowu "Shadow miał rację" - i na pewno Wam to wypomnę.
Rura troche spuchla, nie?
Nie, moje zdanie nadal pozostaje niezmienione.

Aktualna cena nie ma tutaj absolutnie nic do rzeczy. Moja prognoza pozostaje taka sama, jeżeli obecny stan rzeczy się utrzyma.
Albo wywalenie Core (i ewentualnie chińskich minerów) albo zagłada.
ania78 pisze:Cos ostatnio rzadziej piszesz, ciekawe dlaczego :)
Bo widzę, że nie ma tutaj z kim rozmawiać.

Zbieram się już tydzień chyba do skomentowania tych głupot, które wypisałeś - ale jakoś szkoda mi czasu.

Może z ceną się pomyliłem, ale ostatecznie i tak będę miał rację. Żadne Lightning Network ani podobne wynalazki nie zastąpią technologii jaką był Bitcoin.

Pewnie ETH przejmie pałeczkę, albo inny ALT... kto wie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości