Zakupy przez Neteler, prawie anonimowe

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zakupy przez Neteler, prawie anonimowe

Postautor: grzem » piątek, 24 kwietnia 2015, 09:05

Można korzystać bez rejestracji z Virtualnych kart MC, nie miałem problemu z płatnością do chin (geekbuing).
Niestety PayU/Alegro odrzuciło płatność kartą dolarową, nie znam na razie przyczyn, zastosowany kurs przeliczenia byłby korzystny (około 3 grosze gorzej od średniej).
Karty PLN w Neteler nie testowałem (wymaga konta na inna osobę) i wpadamy w haracz przy zasilaniu BTC, ponieważ doliczają około 3% kosztów przewalutowania.
Zasilanie Netelera bez prowizji poprzez BitPay.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Zakupy przez Neteler, prawie anonimowe

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 24 kwietnia 2015, 09:21

Z pewnych źródeł wiem, że PAYU i Allegro odrzucają płatności anonimowymi kartami, więc to nic nowego.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zakupy przez Neteler, prawie anonimowe

Postautor: grzem » piątek, 24 kwietnia 2015, 11:06

Niestety taką odpowiedź dostałem z Neteler:
"Thank you for your email.
Please note that according our new rules Bitcoin deposits cannot be used for purchases or withdrawals using your Net+ card.
Bitcoin deposits can be used immediately for transfers to NETELLER merchants or transfers to other members.
We appreciate your patience and understanding!
"
W transakcji zagranicznej maczał palce jeszcze PayPal, może dlatego przechodzi.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0006 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Zakupy przez Neteler, prawie anonimowe

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 24 kwietnia 2015, 13:04

Jak widać, rozpoczęła się cicha walka rządów z Bitcoinem.

Trzeba całkowicie porzucić ten system i przejść na czyste BTC.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zakupy przez Neteler, prawie anonimowe

Postautor: grzem » sobota, 25 kwietnia 2015, 17:02

Jak widać powyżej Neteler, to niezłe patałachy. Akurat kupowałem drobiazg na Allegro, założyłem kolejne konto na Neteler i zasiliłem je przelewem wewnętrznym (z tego poprzedniego, zasilonego bitcoinami). Tym razem płatność kartą virtualną (z nowego konta) przeszła bez problemu. Nie jest to żadna rewelacja, bo są ograniczenia do 100$ przelewów wew. Nie warto też zakładać Netelera złotówkowego, bo nie da się utworzyć złotówkowej karty wirtualnej.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zakupy przez Neteler, prawie anonimowe

Postautor: grzem » poniedziałek, 1 czerwca 2015, 12:03

Uzupełniam wiedzę nt. Neteller.
Blokują konta po przekroczeniu przepływów w wys. 100$, weyfikacja nic praktycznego nie daje.
Nie dotykać, bo oskubią.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zakupy przez Neteler, prawie anonimowe

Postautor: Obywatel » niedziela, 7 czerwca 2015, 10:22

grzem pisze:Uzupełniam wiedzę nt. Neteller.
Blokują konta po przekroczeniu przepływów w wys. 100$, weyfikacja nic praktycznego nie daje.
Nie dotykać, bo oskubią.
Raczysz żartować. Mam wpłaty powyżej 100 euro i jest ok.
Wedle nowego regulaminu, blokują za handel bitcoinem. Jeżeli ktoś ci wpisał w referencje btc, to nie bądż zdziwiny jak Ci konto zblokują, zamkną a kasę odeślą do wysyłającego.
12. ACCOUNT RESTRICTIONS

12.1 You agree to use your Account in accordance with the provisions of these Terms of Use and any other instruction we may reasonably give you regarding the use of the NETELLER Service. You agree and acknowledge that you are prohibited from:

using the NETELLER Service to obtain a cash advance (or assisting others in such activity);
using the NETELLER Service for any purpose contrary to laws, statutes or regulations applicable to you, including without limitation, those concerning money laundering, fraud, criminal activity, financial services or consumer protection;
sending unsolicited email or similar methods of mass messaging (spam);
using the NETELLER Service for any Prohibited Transaction;
harassing or engaging in obscene, rude or abusive behaviour against us or any of our representatives; and
tampering, hacking, modifying, damaging, interfering with or otherwise corrupting the security or functionality of the NETELLER Service, or attempting to do any of the foregoing.



“Prohibited Transaction” means any of the following types of transactions: (i) any pyramid selling, ponzi schemes or similar multi-level marketing, or matrix programs or other “get rich quick” schemes or high yield investment programs; (ii) the sale or supply of any illegal items or items which encourage or facilitate illegal activities; (iii) the sale or supply of counterfeit products; (iv) third party processing or payment aggregation products or services; (v) using NETELLER to facilitate the trade, exchange, purchase or sale of Bitcoins, or any other virtual currency. We reserve the right, in our sole discretion, to add categories of prohibited transactions by adding such categories either to these Terms of Use or an acceptable use policy published on the Website;

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 70
Rejestracja: 13 maja 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zakupy przez Neteler, prawie anonimowe

Postautor: ostryolowek » niedziela, 7 czerwca 2015, 23:18

Czyli kto nie czyta regulaminu, to płaci ? A Bitcon nie ma z tym nic wspólnego ?

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zakupy przez Neteler, prawie anonimowe

Postautor: grzem » poniedziałek, 8 czerwca 2015, 12:02

Obywatel pisze:
Raczysz żartować. Mam wpłaty powyżej 100 euro i jest ok.
Wedle nowego regulaminu, blokują za handel bitcoinem. Jeżeli ktoś ci wpisał w referencje btc, to nie bądż zdziwiny jak Ci konto zblokują, zamkną a kasę odeślą do wysyłającego.
Można wpłacać, nie ma jak wypłacić, jedynie do gry w pokera można sobie konto zasilić.
Wskazane przeze mnie uzyteczności w postach wyżej, przestały działać.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Zakupy przez Neteler, prawie anonimowe

Postautor: Obywatel » poniedziałek, 8 czerwca 2015, 12:31

Jak mi konto zblokowali, to nic nie mogłem zrobić. Ani wpłacić, ani wypłacić. Odblokiwane mam od 4 dni ;)

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości