BitMarket - Aplikacja Mobilna

Dyskutant
Posty: 152
Rejestracja: 18 lipca 2013
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket - Aplikacja Mobilna

Postautor: ziomek » czwartek, 19 lutego 2015, 13:10

@lucky777 Dla graczy, którzy nie zawsze mają dostęp do komputera a nie używają bota. Alarmy można ustawić apką bitcoin checker i nie trzeba cały czas patrzeć na telefon. Zawsze można logować się przez telefon na stronę giełdy tylko że jest to nie wygodne. Może faktycznie mało jest takich osób i stąd tak małe zainteresowanie.

Wygadany
Posty: 579
Rejestracja: 22 kwietnia 2014
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket - Aplikacja Mobilna

Postautor: panczor » czwartek, 19 lutego 2015, 13:39

faktycznie, gra sie na telefonach, sam troche grałem na bitmarkecie (niedużo bo płynnośc wtedy była mała i dzwigni nie było) i potwierdzam gra na telefonie na tej giełdzie to porazka straszna. Ale ciągle wykonuje czasem kupuje tam btc przez tel. Apikacja jak dla mnie dla DT jest bardzo potrzebna w przypadku słabego dopasowania do telefonu (a tak jest w BM), jak nie jestesmy pod kompem alarm ustawiamy na poziom wejscia wyjscia, odpalasz apke robisz transakcje i sledzisz badz zapominasz:) Okcoin ma bardzo dobrze zaprojektowaną apke na tel i tableta, sam z niej korzystam. Nie zawsze jest ona potrzebna np na finexie grałem swego czasu na telefonie i tam strona ładnie sie skalowała i mozna było grać bez zadnych dodatkowych aplikacji, natomiast w przypadku BM jest to męka.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2438
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Katowice

Re: BitMarket - Aplikacja Mobilna

Postautor: majkel_94 » czwartek, 19 lutego 2015, 14:36

Najlepiej jakby BitMarket napisał do twórców TabTradera, żeby obsługiwali ich API, to by nie było żadnych problemów. Ta aplikacja ma wszystko co potrzeba, no może poza warunkowymi zleceniami :P

Rozmowny
Posty: 100
Rejestracja: 29 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket - Aplikacja Mobilna

Postautor: Piotrek » poniedziałek, 30 listopada 2015, 07:25

Jak tam aplikacja? Na który wiek, jakiej epoki przewidziana? :)

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Rozmowny
Posty: 100
Rejestracja: 29 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitMarket - Aplikacja Mobilna

Postautor: Piotrek » poniedziałek, 30 listopada 2015, 08:11

Widzę jest na tabtrader

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości