CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Dyskutant
Posty: 225
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: Molisz » czwartek, 9 października 2014, 11:23

cryptoworld.pl pisze:
Molisz pisze:Serwery w Hetzner za 20Eur..
Port ssh otwarty...
Ftp 21 też ...
To obok serwera "bezpiecznego" nawet nie leżało...
Rozumiem, że trzeba się tłumaczyć z grzechów niezawinionych :-)
Owe porty są otwarte i tak właśnie ma być. Mamy 2 maszyny kolokowane w Hetznerze. Nie za 20 Eur a nieco drożej. Takie z wyższej półki.... Żeby wystarczyły na dłuższy czas bez potrzeby rozbudowy. Serwis jest zaprojektowany z dużym zapasem mocy.
Z niczego nie musicie się tłumaczyć. Mylicie "kolokacja" pewnie z serwerem dedykowanym w Hetzner :-)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 8 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: cryptoworld.pl » czwartek, 9 października 2014, 12:36

ShadowOfHarbringer pisze:@cryptoworld.pl
Zaczniecie się bronić w końcu na poważnie
Nie tędy droga...
Nie stworzyliśmy serwisu https://cryptoworld.pl aby się bronić przed atakami troli forumowych ale po to, aby dać ludziom narzędzia:

● Kantor wymiany kryptowalut na polską walutę
● Serwis transakcyjny dla handlowców - narzędzia do sprzedaży usług i towarów za kryptowalutę.
● Aukcje przedmiotów zwi±zanych z kryptowalutami - koparki, oprogramowanie, poradniki itp.
● Giełda kryptowalut z kilkudziesięcioma rynkami.
● Forum oparte na znanym komercyjnym silniku IPB
● Kopalnia kryptowalut

Jeśli ktoś jest zainteresowany korzystaniem z naszego serwisu, serdecznie zapraszamy. Potencjał, jaki stworzyliśmy powinien przynieść korzyści obu stronom. Naszym celem na pewno nie jest jakakolwiek walka/obrona na forum. Zarówno my jak i nasi Partnerzy mamy wspólne cele, które, mamy taką nadzieję, zostaną osiągnięte i są związane z kryptowalutami i obrotem nimi.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: Bit-els » czwartek, 9 października 2014, 12:42

Nazwanie Shadowa trolem..... Bez komentarza. A właściwie żenada. Hero member na bitcointalk, od jesieni 2010. Zresztą, co mam język strzępić.
Na razie sklaniam się do opinii, które wskazują na Wasze mniej lub bardziej poważne błędy

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 9 października 2014, 13:03

Molisz pisze:Z niczego nie musicie się tłumaczyć. Mylicie "kolokacja" pewnie z serwerem dedykowanym w Hetzner :-)
Yep, w samo sedno:

Kod: Zaznacz cały

# whois 144.76.41.135

inetnum:        144.76.0.0 - 144.76.255.255
netname:        HETZNER-RZ-BLK-ERX1
descr:          Server Block
country:        DE
admin-c:        HOAC1-RIPE
tech-c:         HOAC1-RIPE
status:         LEGACY
remarks:        For information on "status:" attribute read https://www.ripe.net/data-tools/db/faq/faq-status-values-legacy-resources
mnt-by:         HOS-GUN
mnt-lower:      HOS-GUN
mnt-routes:     HOS-GUN
mnt-domains:    HOS-GUN
source:         RIPE # Filtered

role:           Hetzner Online AG - Contact Role
address:        Hetzner Online AG
address:        Stuttgarter Strasse 1
address:        D-91710 Gunzenhausen
address:        Germany
phone:          +49 9831 61 00 61
fax-no:         +49 9831 61 00 62
abuse-mailbox:  abuse@hetzner.de
remarks:        *************************************************
remarks:        * For spam/abuse/security issues please contact *
remarks:        *   abuse@hetzner.de, not this address.         *
remarks:        *   The contents of your abuse email will be    *
remarks:        *   forwarded directly on to our client for     *
remarks:        *   handling.                                   *
remarks:        *************************************************
remarks:
remarks:        *************************************************
remarks:        *    Any questions on Peering please send to    *
remarks:        *              peering@hetzner.de               *
remarks:        *************************************************
org:            ORG-HOA1-RIPE
admin-c:        MH375-RIPE
tech-c:         GM834-RIPE
tech-c:         SK2374-RIPE
tech-c:         TF2013-RIPE
tech-c:         MF1400-RIPE
tech-c:         SK8441-RIPE
nic-hdl:        HOAC1-RIPE
mnt-by:         HOS-GUN
source:         RIPE # Filtered
Szanowni Państwo, od dziś na dedyk w Hetznerze mówimy "kolokacja" :D

cryptoworld.pl pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:@cryptoworld.pl
Zaczniecie się bronić w końcu na poważnie
Nie tędy droga...
Nie stworzyliśmy serwisu https://cryptoworld.pl aby się bronić przed atakami troli forumowych
Aha.
cryptoworld.pl pisze: ● Kantor wymiany kryptowalut na polską walutę
● Serwis transakcyjny dla handlowców - narzędzia do sprzedaży usług i towarów za kryptowalutę.
● Aukcje przedmiotów zwi±zanych z kryptowalutami - koparki, oprogramowanie, poradniki itp.
● Giełda kryptowalut z kilkudziesięcioma rynkami.
● Forum oparte na znanym komercyjnym silniku IPB
● Kopalnia kryptowalut

Jeśli ktoś jest zainteresowany korzystaniem z naszego serwisu, serdecznie zapraszamy. Potencjał, jaki stworzyliśmy powinien przynieść korzyści obu stronom. Naszym celem na pewno nie jest jakakolwiek walka/obrona na forum. Zarówno my jak i nasi Partnerzy mamy wspólne cele, które, mamy taką nadzieję, zostaną osiągnięte i są związane z kryptowalutami i obrotem nimi.
Czyli w odpowiedzi na konkretne pytanie dostajemy rozcieńczony korporacyjny pseudobełkot™.

Dziękuję, mi już wystarczy - opinie mam wyrobioną.
Ostatnio zmieniony czwartek, 9 października 2014, 13:09 przez ShadowOfHarbringer, łącznie zmieniany 1 raz.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Dyskutant
Posty: 225
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: Molisz » czwartek, 9 października 2014, 13:19

Nikt nie troluje...
Jesteśmy wolontariuszami w Waszej firmie, którzy "bezpłatnie" dokonuje "podstawowej" weryfikacji zasad bezpieczeństwa i którzy wskazują na rażące zaniedbania już na tym etapie.
Ponadto staramy się Wam Pomóc zrozumieć niektóre "podstawowe" zagadnienie...
Koszt usług doradczych z tej dziedziny zaczynają się od 10 tyś... a Wy macie to za darmo i jeszcze mówicie ze to troling...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 8 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: cryptoworld.pl » czwartek, 9 października 2014, 13:52

Molisz pisze:wskazują na rażące zaniedbania już na tym etapie.
Jesteśmy jak najbardziej otwarci na dialog. Powinien być jednak na przyzwoitym poziomie. Rzucanie danymi typu otwarty port SSH jest nie na miejscu. Jest otwarty bo ma być otwarty. Gdyby miał być zamknięty, pewnie by tak było. Tak samo port 443 jest otwarty, port 80, 21 itd. To są standardowe porty każdego serwera internetowego. Jeśli są to w/g speców od bezpieczeństwa zaniedbania, musimy wszyscy przewartościować to pojęcie bo rozumiemy zupełnie coś innego pod tym słowem.

Podsumowując, ani jeden post w tym wątku nie wskazał na "rażące zaniedbania". Jeśli tak jest, prosimy o napisanie ich w sposób wyraźny, z umotywowaniem swojej oceny. Druga sprawa - prosimy o wypowiadania się osób, które mają u nas konta i cokolwiek w ich ramach już zrobili. Jesteśmy tu po to, aby:

1. powiadomić społeczność bitcoin o otwarciu nowego serwisu, który być może spełni ich oczekiwania.
2. odpowiedzieć na pytania, na które nie znajdujecie odpowiedzi na naszej stronie internetowej lub innych stronach związanych z firmą Krypto Media sp. z o.o.
3. pomóc w zrozumieniu narzędzi, które są stworzone w ramach serwisu.

Mamy nadzieję, że nasza obecność na tym forum będzie służyła powyższym 3 punktom.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 288
Rejestracja: 28 września 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: alwaro » czwartek, 9 października 2014, 16:29

@Molisz

Bardziej oreślił bym to że jesteśmy "profesjonalną grupą testerów z zakresu obrotu bitcoina"
a doświadczenie razem mamy ogromne, znajdujemy błędy za które inni testerzy płacą, nas macie za FREE.
Czytajcie uważnie co piszemy! To nie bełkot, BitMarket na tym zyskał bardzo wiele.
Bidaextrim nie słuchali i jak się skończyło? Wilu z nas utopił ogromne ilości BTC i LTC.
Kopanie w chmurze: Cloud Mining <- Zacznij kopać kryptowaluty.
Polska kopalnia HDD miningt <- kopanie kryptowalut dyskiem twardym
Sklep z koparkami Kolokacja Koparek <-Hosting Twojej koparki

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3621
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: hanti » czwartek, 9 października 2014, 16:55

Ale ja tez cos od siebie dodam, ze konfiguracja SSL troszke slaba ale to bardzo delikatnie powiedziane :D
https://www.ssllabs.com/ssltest/analyze ... Results=on
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 699
Rejestracja: 26 czerwca 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0038 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: lucky777 » czwartek, 9 października 2014, 19:10

cryptoworld.pl pisze: Rzucanie danymi typu otwarty port SSH jest nie na miejscu. Jest otwarty bo ma być otwarty. Gdyby miał być zamknięty, pewnie by tak było. Tak samo port 443 jest otwarty, port 80, 21 itd. To są standardowe porty każdego serwera internetowego.
W tym wypadku 80 i 443 przyczepić się nie można (z resztą nigdzie takie stwierdzenie nie padło). Nie powiesz jednak, że trzymanie publicznie dostępnych usług WWW/FTP/SSH/POP/SMTP/IMAP/DNS na standardowych portach na jednej maszynie jest praktykowanym i zalecanym rozwiązaniem. Jeśli SSH ma być dostępne, OK niech będzie ale czy naprawdę musi być dostępne do całej armii chińczyków i rzeszy botów?


Konstruktywnie:
*Kopalnia
Rozumiem, że jeszcze nie działa. Nie wypowiadam się.

*Kantor
Przy próbie zasilenia zostaję przekierowany na platnosci-online a na dole jest zapis " Chcę otrzymać informację na temat tej transakcji na mój adres poczty elektronicznej: ocenzurowane@gmail.com". Nie wiem kim jest ocenzurowane, skąd tu pojawia jego mail ale dalej odpuszczam.

*Giełda
-Przy rozwinięciu listy pozycji w grupie Giełda nie ma Historii transakcji. Dopiero wybranie innej pozycji powoduje, że Historia transakcji się pojawia.
-Historia transakcji nie jest zabezpieczona PINem. W Sklepie i Kantorze jest takie zabezpieczenie. Warto to ujednolicić.
-Przy logowaniu zaznaczyłem 'Nie wylogowuj mnie'. Po zamknięciu przeglądarki, ponownym jej otwarciu, dodaniu adresu do wypłat zleciłem wypłatę środków. System nie poprosił ani o hasło, ani PIN pomimo zdefiniowania. DYSKWALIFIKACJA!!! Kiedy będzie 2F?
-Cyfra na belce grupy w menu nie odpowiada faktycznej liczbie pozycji

-Mało funkcjonalna cześć transakcyjna. Konieczność przechodzenia pomiędzy stronami w celu złożenia zlecenia. Nie widzę zleceń przeciwnych. Tutaj chyba nie ma co wymyślać na nowo tylko trzeba przynajmniej skopiować od najlepszych.
-Dynamicznie odświeżana historia transakcji i zleceń to chyba podstawa.
-Lista rynków: Widać tylko jedną cenę. Nie wiadomo co to za cena. Znowu, aby sprawdzić po ile mogę kupić/sprzedać muszę się przeklikac do następnych stron.
-Rynek: Przydałby się wykres głębokości.
?- Jak jest teraz ustalany kurs skoro nie ma żadnych zleceń? Ktoś coś handluje w ogóle? Ja widzę jedynie moje zlecenie sprzedaży.
?- Planujecie uruchomić jakiegoś animatora rynku aby trochę to rozruszać? Patrz bitmarket.

?-Jak często realizowane są przelewy wychodzące. Przychodzący BTC wpadł bardzo szybko ale wypłaty cały czas nie ma.

Profil: Lista ulubionych rynków jest nieposortowana. Trochę się trzeba namęczyć aby BTC i LTC znaleźć.

*Sklep
Przyznaje bez bicie, że na pierwszy rzut oka nie bardzo wiem o co tu chodzi. Poczytam/Poklikam może coś napisze więcej.
-Informacje: Sales today €5,900 Some other stats 36,900 Co to jest? Co to za wartości? Brak tłumaczenia na PL

*Aukcje
Nie mogę nic wystawić bo muszę ustawić nic. Nicku ustawić nie mogę (Moje konto->Nick w aukcjach) więc koniec zabawy. Dalej nie klikam.

*Moje konto
?-Zbiór danych zgłoszony do GIODO? Ich wyszukiwarka nic nie znajduje.
-Na razie Wam nie ufam więc nic tu nie będę wpisywał.

*Dodatki
-Tabela opłat: Od razu procentami po głowie? W sumie to dobrze. Jak te trole z forum będą testować to niech od razu płacą :evil: Przynajmniej tyle pożytku. ;)

To jest gotowy produkt czy jakaś wersja beta?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 9 października 2014, 19:44

lucky777 pisze:
cryptoworld.pl pisze: Rzucanie danymi typu otwarty port SSH jest nie na miejscu. Jest otwarty bo ma być otwarty. Gdyby miał być zamknięty, pewnie by tak było. Tak samo port 443 jest otwarty, port 80, 21 itd. To są standardowe porty każdego serwera internetowego.
W tym wypadku 80 i 443 przyczepić się nie można (z resztą nigdzie takie stwierdzenie nie padło). Nie powiesz jednak, że trzymanie publicznie dostępnych usług WWW/FTP/SSH/POP/SMTP/IMAP/DNS na standardowych portach na jednej maszynie jest praktykowanym i zalecanym rozwiązaniem. Jeśli SSH ma być dostępne, OK niech będzie ale czy naprawdę musi być dostępne do całej armii chińczyków i rzeszy botów?


Konstruktywnie:
*Kopalnia
Rozumiem, że jeszcze nie działa. Nie wypowiadam się.

*Kantor
Przy próbie zasilenia zostaję przekierowany na platnosci-online a na dole jest zapis " Chcę otrzymać informację na temat tej transakcji na mój adres poczty elektronicznej: ocenzurowane@gmail.com". Nie wiem kim jest ocenzurowane,, skąd tu pojawia jego mail ale dalej odpuszczam.

*Giełda
-Przy rozwinięciu listy pozycji w grupie Giełda nie ma Historii transakcji. Dopiero wybranie innej pozycji powoduje, że Historia transakcji się pojawia.
-Historia transakcji nie jest zabezpieczona PINem. W Sklepie i Kantorze jest takie zabezpieczenie. Warto to ujednolicić.
-Przy logowaniu zaznaczyłem 'Nie wylogowuj mnie'. Po zamknięciu przeglądarki, ponownym jej otwarciu, dodaniu adresu do wypłat zleciłem wypłatę środków. System nie poprosił ani o hasło, ani PIN pomimo zdefiniowania. DYSKWALIFIKACJA!!! Kiedy będzie 2F?
-Cyfra na belce grupy w menu nie odpowiada faktycznej liczbie pozycji

-Mało funkcjonalna cześć transakcyjna. Konieczność przechodzenia pomiędzy stronami w celu złożenia zlecenia. Nie widzę zleceń przeciwnych. Tutaj chyba nie ma co wymyślać na nowo tylko trzeba przynajmniej skopiować od najlepszych.
-Dynamicznie odświeżana historia transakcji i zleceń to chyba podstawa.
-Lista rynków: Widać tylko jedną cenę. Nie wiadomo co to za cena. Znowu, aby sprawdzić po ile mogę kupić/sprzedać muszę się przeklikac do następnych stron.
-Rynek: Przydałby się wykres głębokości.
?- Jak jest teraz ustalany kurs skoro nie ma żadnych zleceń? Ktoś coś handluje w ogóle? Ja widzę jedynie moje zlecenie sprzedaży.
?- Planujecie uruchomić jakiegoś animatora rynku aby trochę to rozruszać? Patrz bitmarket.

?-Jak często realizowane są przelewy wychodzące. Przychodzący BTC wpadł bardzo szybko ale wypłaty cały czas nie ma.

Profil: Lista ulubionych rynków jest nieposortowana. Trochę się trzeba namęczyć aby BTC i LTC znaleźć.

*Sklep
Przyznaje bez bicie, że na pierwszy rzut oka nie bardzo wiem o co tu chodzi. Poczytam/Poklikam może coś napisze więcej.
-Informacje: Sales today €5,900 Some other stats 36,900 Co to jest? Co to za wartości? Brak tłumaczenia na PL

*Aukcje
Nie mogę nic wystawić bo muszę ustawić nic. Nicku ustawić nie mogę (Moje konto->Nick w aukcjach) więc koniec zabawy. Dalej nie klikam.

*Moje konto
?-Zbiór danych zgłoszony do GIODO? Ich wyszukiwarka nic nie znajduje.
-Na razie Wam nie ufam więc nic tu nie będę wpisywał.

*Dodatki
-Tabela opłat: Od razu procentami po głowie? W sumie to dobrze. Jak te trole z forum będą testować to niech od razu płacą :evil: Przynajmniej tyle pożytku. ;)

To jest gotowy produkt czy jakaś wersja beta?
Łobosze. Ale cyrk.

Dostajesz ode mnie większego tipa na browara za wypunktowanie tych absurdów, mi się nawet nie chciało szukać.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: prezes » czwartek, 9 października 2014, 20:36

@lucky777 a ode mnie masz przelew na QR code na piwo z pianką ;)
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0003 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: ratioxyz » czwartek, 9 października 2014, 21:18

lucky777 pisze: *Kantor
Przy próbie zasilenia zostaję przekierowany na platnosci-online a na dole jest zapis " Chcę otrzymać informację na temat tej transakcji na mój adres poczty elektronicznej: ocenzurowane@gmail.com". Nie wiem kim jest ocenzurowane, skąd tu pojawia jego mail ale dalej odpuszczam.
Jest to mój mail proszę moderatorów o usunięcie go z wpisów. Nie mam nic wspólnego z cryptoworld.pl jedynie się u nich zarejestrowałem po przeczytaniu tego tematu. Nie mam słów co do tego serwisu :/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: prezes » czwartek, 9 października 2014, 21:23

@ratioxyz masz tipa na otarcie łez a Panom z cryptoworld.pl wystawiamy ocenę niedostateczną, platforma nie przeszła wstępnych testów wykonanych przez forumowiczów.

Dodam od siebie: jak testujecie jakieś nowe serwisy nigdy nie podawajcie tam swoich maili, które używacie na co dzień.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: Bitmar » czwartek, 9 października 2014, 21:25

@ratioxyz, ocenzurowałem Twojego maila.

@cryptoworld.pl, powinniście ruszyć w wersji beta. Bez żadnych prowizji a nawet z bonusami dla tych co zechcą was potestować. Sam serwis wygląda imponująco tylko zmieńcie podejście do tematu bo robicie sobie na start czarny PR. Szkoda by było spalić się na starcie bo potencjał macie.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 9 października 2014, 21:45

prezes pisze:Panom z cryptoworld.pl wystawiamy ocenę niedostateczną, platforma nie przeszła wstępnych testów wykonanych przez forumowiczów.
OMG, kiedy ostatni raz był tutaj tak bardzo porażkowy serwis ?

Chyba nawet BidExtreme i Bitomat (pamięta ktoś jeszcze ??) były, przynajmniej z początku, bardziej profesjonalne. I jeszcze te oskarżenia o trolling. Żałosne.

@cryptoworld.pl
Żal, żal, żal, żal, żal, więcej żalu. Jesteście tutaj na zawsze spaleni. Szczerze: ten serwis tworzyli gimnazjaliści, czy studenci na (bezpłatnym, oczywiście !) stażu ?

Obrazek
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6407
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1681
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: maxi82 » czwartek, 9 października 2014, 22:02

A ja powiem tak, zamiast szydery wieszać.
@CryptoWorld, dajcie nam (czyli ogarniętym w temacie ludzi ze społeczności polskiego btc szanse wam pomóc), dla dobra btc, społeczności jak i was samych. Bo potencjał, przynajmniej ja w waszej działalności widzę. I szkoda by było podzielić losy tych "zapomnianych" już na starcie.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 9 października 2014, 22:10

maxi82 pisze:A ja powiem tak zamiast szydery wieszać.
Trzeba wieszać, bo inaczej przyjdą tutaj jacyś ludzie nieobeznani w temacie, zobaczą temat pełen pochwał albo niejednoznacznych opinii i potem się zdziwią jak im Bitcoiny znikną z konta i będzie płacz.
Zapomniałeś już jak wiele giełd w przeszłości padło ? Nawet takich sprawiających na początku wrażenie w miarę "porządnych" ?

Dlatego uważam że trzeba jechać, testować, szukać dziury w całym i wieszać szydery. Lepsze to, niż potem tysiące płaczących noobów na forach "UKRADLI MI MOJE BTC !!!!!1111oneone". Naprawdę chcesz aby historia znowu się powtórzyła ? Lepiej chyba dzialać teraz, niż czekać na katastrofę.
maxi82 pisze:@CryptoWorld, dajcie nam (czyli ogarniętym w temacie ludzi ze społeczności polskiego btc szanse wam pomóc), dla dobra btc, społeczności jak i was samych.
Ja nie wiem czy w obecnym stanie umysłu, zadufaniu w sobie / bucie i ich korporacyjnym podejściu do tematu ci ludzie będą w stanie sobie pomóc.
Ja jestem zdania, że nic z nich nie będzie. Nie z takim podejściem do społeczności.

Niech giną.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 9 października 2014, 22:14

Jeszcze raz napiszę moją opinię - żeby to było jasne:

Jako "stary wyjadacz" w temacie BTC od 2010, człowiek, który widział już wszystkie upadki dużych i małych giełd i - co ważne - nic na nich nie stracił, stanowczo stwierdzam, że moim zdaniem z giełdy Cryptoworld.pl "nic nie wyrośnie".
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6407
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1681
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: maxi82 » czwartek, 9 października 2014, 22:20

@ShadowOfHarbringer
"A ja powiem tak zamiast szydery wieszać. " = chodziło mi tylko o to, że po nich nie pojadę bo wszystko co myślę zostało już napisane.
Bezczelnie i samowolnie "wyciągnąłem rękę" ( w imieniu społeczności ) bo wydaje mi się, że każdy zasługuje na posypanie głowy popiołem :) a życie jest sztuką kompromisów. No nic, jak to mówią piłeczka jest po stronie cryptoworld.pl. Będą chcieli= spoko szacun :) nie to nie, niech szukają jeleni= skończy się "bitomatem" - bez goxowego koła ratunkowego.
A tak mi wpadło na myśl przy okazji żeby na pasku koło TrollBoxa czarną listę podmiotów zajmujących się btc umieścić i osobny wątek z głosowaniem kto ma się na niej znależć.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: pm7 » czwartek, 9 października 2014, 22:39

ShadowOfHarbringer pisze:
Molisz pisze:Z niczego nie musicie się tłumaczyć. Mylicie "kolokacja" pewnie z serwerem dedykowanym w Hetzner :-)
Yep, w samo sedno:

Kod: Zaznacz cały

# whois 144.76.41.135

inetnum:        144.76.0.0 - 144.76.255.255
netname:        HETZNER-RZ-BLK-ERX1
descr:          Server Block
country:        DE
admin-c:        HOAC1-RIPE
tech-c:         HOAC1-RIPE
status:         LEGACY
remarks:        For information on "status:" attribute read https://www.ripe.net/data-tools/db/faq/faq-status-values-legacy-resources
mnt-by:         HOS-GUN
mnt-lower:      HOS-GUN
mnt-routes:     HOS-GUN
mnt-domains:    HOS-GUN
source:         RIPE # Filtered

role:           Hetzner Online AG - Contact Role
address:        Hetzner Online AG
address:        Stuttgarter Strasse 1
address:        D-91710 Gunzenhausen
address:        Germany
phone:          +49 9831 61 00 61
fax-no:         +49 9831 61 00 62
abuse-mailbox:  abuse@hetzner.de
remarks:        *************************************************
remarks:        * For spam/abuse/security issues please contact *
remarks:        *   abuse@hetzner.de, not this address.         *
remarks:        *   The contents of your abuse email will be    *
remarks:        *   forwarded directly on to our client for     *
remarks:        *   handling.                                   *
remarks:        *************************************************
remarks:
remarks:        *************************************************
remarks:        *    Any questions on Peering please send to    *
remarks:        *              peering@hetzner.de               *
remarks:        *************************************************
org:            ORG-HOA1-RIPE
admin-c:        MH375-RIPE
tech-c:         GM834-RIPE
tech-c:         SK2374-RIPE
tech-c:         TF2013-RIPE
tech-c:         MF1400-RIPE
tech-c:         SK8441-RIPE
nic-hdl:        HOAC1-RIPE
mnt-by:         HOS-GUN
source:         RIPE # Filtered
Szanowni Państwo, od dziś na dedyk w Hetznerze mówimy "kolokacja" :D
Po czym poznałeś, że to dedyk w Hetznerze, a nie ich serwer, kolokowany w Hetzner? I w czym serwer jest gorszy od kolokacji?
Nie bronię cryptoworld - jestem jedynie ciekaw odpowiedzi na powyższe.

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości