CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 8 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Moolah bankrutuje, Mintpal gaśnie

Postautor: cryptoworld.pl » piątek, 17 października 2014, 15:36

Bitmar pisze:Choć to czy Wy i ja działamy nielegalnie mógłby orzec tylko sąd. Prawo o tym jasno nie mówi.
Mów o sobie. To, że nie znasz prawa, nie zwalnia Cię z odpowiedzialności za jego łamanie.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: Bitmar » piątek, 17 października 2014, 15:42

@cryptoworld.pl warto było pokazywać się z tej strony ? Jedyne moje przewinienie względem was to to, że nie życzyłem sobie na przedruk moich artykułów na waszej stronie. Postanowiliście się zemścić za to, że nie chcę by ktoś zarabiał na mojej pracy ? Ja nie odpowiadam, za to co piszą użytkownicy tego forum, mamy wolność słowa, ale Wy za posty użytkowników chcecie ukarać admina obrażając go. Pogratulować. Zachęcam was do zapisania się na kurs z PR: http://www.szkolenia-pr.com.pl/, http://www.proto.pl/kursy_szkola

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: AdamM » piątek, 17 października 2014, 15:46

Jeśli nie chcesz mu dać bana to może chociaż czarną owcę? ;)

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: Bitmar » piątek, 17 października 2014, 15:49

@AdamM, nie mieszam spraw prywatnych z funkcją admina. Mam pewne zasady. Na forum mamy wolność słowa, a jak ktoś mnie obraża to potrafię się bronić. Natomiast jeśli ktoś będzie obrażał innych to ban jak najbardziej w takim przypadku będzie uzasadniony.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: Bit-els » piątek, 17 października 2014, 16:01

Proponuję tych troli olać i przestać odpowiadać na jakiekolwiek zaczepki. Tracimy tylko czas cenny i energię.
Ich pozycja jest i będzie zerowa, a każdy nieopacznie włożony tam pieniądz zostanie bezpowrotnie stracony. Na ich ignorancję, niekompetencję już się zapewne czają hackerzy. Maaaaximum 3 miesiące będą istnieć.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 8 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: cryptoworld.pl » piątek, 17 października 2014, 16:03

Bitmar pisze:Postanowiliście się zemścić za to, że nie chcę by ktoś zarabiał na mojej pracy ?
Nie jesteśmy mściwi natomiast potrafimy czytać. Ostatnia prośba - przestań rzucać bezpodstawne oskarżenia. Nie mścimy się.
Ale... Jeśli ktoś nas zniesławia będziemy podejmować stosowne kroki aby to wyjaśnić.

Z dotychczasowej dyskusji wynika, że bitcoin.pl łamie prawo nie będąc zarejestrowanym tytułem prasowym. W porównaniu do nas masz sporo do nadrobienia. Spółka Krypto Media jako właściciel serwisu https://cryptoworld.pl spełniła wszystkie wymogi ustawowe oraz ubezpieczeniowe aby prowadzić serwis taki jak nasz.

Oczywiście najpierw padają oskarżenia, takie jak Twoje a później padają domysły. Gratulujemy userów na forum. Masz sporo pracy przed sobą aby doprowadzić to do porządku.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 52
Rejestracja: 5 lipca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: arBITer » piątek, 17 października 2014, 16:07

Powiem krótko...

Obserwując poziom osobisty i językowy przedstawicieli cryptoworld.pl dochodzę do wniosku, że nie zaryzykuję ani jednego satoshiego powierzonego tej firmie.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0004 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: Bitmar » piątek, 17 października 2014, 16:22

@Bit-els. Masz rację, szkoda czasu, wolę zrobić coś pożytecznego dla społeczności w tym czasie. To jak crytpoworld.pl taktuje swoich klientów to ich sprawa, sami budują sobie wizerunek. Na początku nawet stałem w ich obronie prosząc niektórych z was na PW by nie jeździć tak po nich bo szkoda takiego projektu ale widać nie było warto a na koniec atak poszedł też i na mnie.

Na zakończenie aby rozluźnić atmosferę opowiem kawał :)

Teatr. Jeden z gości nagle czuje potworny smród.
- Przepraszam Pana najmocniej, czy to Pan się może zesrał ?
- Tak, a co chodzi ?

:)

Gaduła
Posty: 394
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: kolkin » piątek, 17 października 2014, 16:52

a ja tylko dodam, że tworzenie własnych tekstów/komentarzy na podstawie innych artykułów i doniesień (jak robi bitcoin.pl) to co innego niż kopiuj/wklej cudzych artykułów...

w mojej ocenie bitcoin.pl robi to w pełni legalnie.
Jaki moderator takie forum...

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: Bitmar » piątek, 17 października 2014, 16:58

ok, nie ma co już robić offtopu. Jeżeli chcecie podyskutować o bitcoin.pl to tutaj jest wątek: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=2&t=16058

Jak widać najlepszą obroną jest atak ;)

Rozmowny
Posty: 109
Rejestracja: 1 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC
Lokalizacja: Albański Raj

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: hellstone » piątek, 17 października 2014, 17:17

Panowie, nie rozumiem co chcecie osiągnąć, chcecie cebulaka nauczyć kultury? Już po kilku wypowiedziach widać, że w tym przypadku jest to niewykonalne.

Wątek i firma są ciekawe. Jak widać na załączonym obrazku kryptowaluty zaczynają przyciągać nie tylko fanów technologii, innowacyjnej myśli i idealistów, którzy chętnie współpracują ze społecznością oraz ją tworzą. Kryptowaluty zostają dostrzeżone przez szarych Polaczków-biznesmenów, którzy chcieliby dzięki nim uciułać sobie parę groszy i próbują za wszelką cenę rozepchać się łokciami na rynku. To na swój sposób dobry znak.

BTW cryptoworld: współczuję Ci otoczenia w którym pracujesz/przebywasz skoro masz w zwyczaju na najdrobniejszą krytykę odszczekiwać się wirtualnymi paragrafami i sądem...

Dyskutant
Posty: 207
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: wizard » piątek, 17 października 2014, 17:22

Lektura tego wątku nasuwa skojarzenia z tytułem najnowszej książki Ziemkiewicza ...

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 17 października 2014, 18:01

Już zaczynało się robić nudno... Aż tu nagle !
Obrazek
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 17 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0005 BTC

Re: Moolah bankrutuje, Mintpal gaśnie

Postautor: staszek123 » piątek, 17 października 2014, 19:35

cryptoworld.pl pisze:
Bitmar pisze:nie chcę by ktoś musiał z wami się użerać narażając się na chamstwo z waszej strony i całkowity brak profesjonalizmu.
To samo można powiedzieć o userach na twoim forum. Zgłoszenie na nim nowego serwisu spotkało się z atakiem ludzi zachowujących się jak dzikie wieprze. Z przyjemnością obserwujemy, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy nic w naszym serwisie nie zrobili, nawet nie założyli konta. Najwięksi krzykacze, towarzystwo wzajemnej adoracji, drący mordy gówniarze mają do powiedzenia tyle, że wprost jest to nie do uwierzenia. Specjaliści od prawa, rzucający na wszystkie strony nic nie wartymi gówno-prawdami to dziatwa, którą się otaczasz.

Mam nadzieję, że chwilę się zastanowisz zanim cokolwiek głupiego znowu napiszesz.
Jak wasze posty czytam, to od razu wiem, że nie wiecie dla kogo stworzyliście swój projekt. Na początku ktoś wyjaśnił, jaka atmosfera i jakie oczekiwania panują na tym forum. Wasze nastawienie jest dobre na facebook albo wykop. Ktoś, kto odpowiada u Was z PR, próbuje stosować pseudo-korporacyjną nowo mowę i korporacyjne zwyczaje. Rozumiecie, że forum Bitcoin i środowisko Bitcoin to raczej anarchisci niż konformiści ?

Fatalny start, sugeruje przejscie na Facebook, rozdawanie koszulek, smyczy i podobnego badziewia. Do tego konkursy tele i podobne. W korpo jest masa frikow, która na chwilę pokieruje się modą na Bitcoin.

Pozdrawiam
Staszek

ps Zmiencie tego, co tu robi wpisy. Warto go zgodnie z korporacyjną doktryną, wylać na zbity pysk.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Moolah bankrutuje, Mintpal gaśnie

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 17 października 2014, 21:21

staszek123 pisze:
cryptoworld.pl pisze:
Bitmar pisze:nie chcę by ktoś musiał z wami się użerać narażając się na chamstwo z waszej strony i całkowity brak profesjonalizmu.
To samo można powiedzieć o userach na twoim forum. Zgłoszenie na nim nowego serwisu spotkało się z atakiem ludzi zachowujących się jak dzikie wieprze. Z przyjemnością obserwujemy, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy nic w naszym serwisie nie zrobili, nawet nie założyli konta. Najwięksi krzykacze, towarzystwo wzajemnej adoracji, drący mordy gówniarze mają do powiedzenia tyle, że wprost jest to nie do uwierzenia. Specjaliści od prawa, rzucający na wszystkie strony nic nie wartymi gówno-prawdami to dziatwa, którą się otaczasz.

Mam nadzieję, że chwilę się zastanowisz zanim cokolwiek głupiego znowu napiszesz.
Wasze nastawienie jest dobre na facebook albo wykop.
Żartujesz chyba ? Na wykopie były już podobne do @Cryptoworld.pl cwaniaczki. Zmasakrowano ich tak, że do tej pory nie wiedzą jak się pozbierać.
staszek123 pisze:Rozumiecie, że forum Bitcoin i środowisko Bitcoin to raczej anarchisci niż konformiści ?
To chyba jasne, że oni nie rozumieją o co w ogóle chodzi w tych całych internetach.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0005 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: powered » sobota, 18 października 2014, 03:04

Oj jakie cwaniactwo wylazło, a ja myślałem że jakiś ciekawy projekt powstanie prowadzony przez poważnych ludzi.
Z takim podejściem to obecnie stanowi to zagrożenie dla społeczności bitcoin.
Zagrożenie nawet dla siebie samego, beztrosko łamiąc prawo autorskie.
A nawet samodyskryminację w wyszukiwarce z powodu niewiedzy tego jak google potrafi potraktować duplicate content.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 8 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Moolah bankrutuje, Mintpal gaśnie

Postautor: cryptoworld.pl » sobota, 18 października 2014, 07:38

staszek123 pisze:Na początku ktoś wyjaśnił, jaka atmosfera i jakie oczekiwania panują na tym forum.
No właśnie nie nikt ostrzegł, że tutaj atmosfera aż kipi od nienawiści. A szkoda...

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 557
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0011 BTC
Lokalizacja: bardzo południowa wielkopolska

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: menesis » sobota, 18 października 2014, 09:08

Oj, biednyś. Sama mowa nienawiści wkoło. http://joemonster.org/filmy/51278
Adam Freeland - We Want Your Soul
Bitcoin: 1Q3g3WHYgF9cRPVtKCZtVe8so2KdaBkVRP

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 17 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Moolah bankrutuje, Mintpal gaśnie

Postautor: staszek123 » sobota, 18 października 2014, 13:48

cryptoworld.pl pisze:
staszek123 pisze:Na początku ktoś wyjaśnił, jaka atmosfera i jakie oczekiwania panują na tym forum.
No właśnie nie nikt ostrzegł, że tutaj atmosfera aż kipi od nienawiści. A szkoda...

Pisałem, czas na zmiany w Waszej firmie. Rozpoczeliście kampannie na tym forum nie mając pojęcia jakie tu panują zwyczaje. Użytkownicy od razu wyczuli u Was korporacyjny bełkot i próbę skoku na kasę. To nie atmosfera kipiąca nienawiścia. Wy traktujecie nas jak frajerów i bydło do rżnięcia więc dostaliście jasny komunikat, że wasz czas jest tutaj policzony.

Komu i co szkoda ? Macie przeciętnej jakości seriws, którym próbowaliście zainteresować fanów bitcoina. Od razu dostaliście zimnej wody kubeł po łbie. Wasz serwis może być atrakcyjny dla korporacyjnych frików, co chcieli by dostać smycz i koszulkę. Ktoś Wam coś o kryuptowalutach powiedział i myślicie, że zaraz zrobicie interes życia.

Wywalcie speca od PR i Marketingu na zbity pysk. Jesteście spaleni dla polskiej społeczności Bitcon skupionej wokół tego forum.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 8 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Moolah bankrutuje, Mintpal gaśnie

Postautor: cryptoworld.pl » sobota, 18 października 2014, 14:03

staszek123 pisze:Jesteście spaleni dla polskiej społeczności Bitcon skupionej wokół tego forum.
... powiedział specjalista z 10 postami, przedstawiciel całego forum, którego liczba użytkowników wynosi 5885.
Słowo daję, perły przed wieprze. Dyskusja tutaj nie ma najmniejszego sensu. Adios!

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości