CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0002 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 17 października 2014, 12:47

cryptoworld.pl pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:moje argumenty palą jak żywy ogień.
Ten, który 6 postów wyżej wzywał do spokoju na forum i pisał coś o nerwach pokazuje, że tak naprawdę wcale tu nie o to chodzi.
Chodzi o to, żeby wyśmiać serwis, który działa od 2 tygodni. Odpowiedz mi na pytanie - czy sprawdziłeś wszystkie opcje naszego serwisu czy tylko tak dla zasady bełkoczesz?
Człowieku...

Choćbyście byli najlepszym serwisem na świecie, to z taką obsługą klienta NIC nie osiągniecie.

Disclaimer:
Nie znam Was, nie obchodzi mnie kim jesteście, nie mam nic do Was osobiście, nie pracuję dla nikogo. Nie mam żadnych ukrytych zamiarów.
Piszę co myślę po prostu.

Start waszego serwisu był technicznie wyjątkowo żałosny, obsługa jest jeszcze bardziej żałosna. W ogóle mam wrażenie, że Wy nie ogarniacie TOTALNIE jak działa świat i środowisko Bitcoina. Myślicie, że możecie sobie ot tak przyjść na jakieś forum, zareklamować się, zrobić ładną stronkę, która pod spodem będzie badziewiem i nagle BOOM ! Bahamas, rum, hajs, dziwki, koks.

No sorry, to tak nie działa. Rynek Bitcoina to niesamowicie trudny rynek pełny niesamowicie trudnych i sceptycznych jednostek i tylko ludzie, którzy go choć trochę rozumieją, mogą tutaj zarobić.

Albo to w końcu zrozumiecie, albo zginiecie. A właściwie to już zginęliście.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 8 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Moolah bankrutuje, Mintpal gaśnie

Postautor: invit » piątek, 17 października 2014, 12:53

@cryptoworld.pl

Offtop ale musze...
Wow niezly pokaz chamstwa i cwaniactwa. Strasznie nie lubie takich ludzi, a tym bardziej firm. Od dzis bede was bojkotowal przy kazdej okazji i namawial do tego innych.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Re: Moolah bankrutuje, Mintpal gaśnie

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 17 października 2014, 12:54

cryptoworld.pl pisze:
Bitmar pisze:Offtop, ale chodzi o to, że cryptoworld gra nieczysto: https://cryptoworld.pl/news.html i robi przedruk całych artykułów. Taki podpis uniemożliwia im to prawnie.
Wszelkie zarzuty możemy przyjąć ale pod jednym warunkiem - są zgodne z prawem. Zapoznaj się z Ustawą o prawach autorskich i przestań bredzić na forach dyskusyjnych.
Specjaliści z Koziej Wólki opanowali większość for dyskusyjnych, znający się na prawie, serwerach, sądach, procedurach jak kura na zaćmieniu Słońca. Grzebiecie w czyjejś opinii bezkrytycznie bełkocząc brednie i pokazując jakim jesteście pajacami.
Aha, nazywacie potencjalnych klientów "pajacami". OK.

Intrygująca taktyka biznesowa, może wytłumaczcie mi dokładnie jak to działa, bo nie ogarniam do końca ?
invit pisze:@cryptoworld.pl

Offtop ale musze...
Wow niezly pokaz chamstwa i cwaniactwa. Strasznie nie lubie takich ludzi, a tym bardziej firm. Od dzis bede was bojkotowal przy kazdej okazji i namawial do tego innych.
Ale sobie nagrabili...
Chyba już na zawsze na tym forum pozostaną synonimem chamstwa i tragicznej obsługi klienta.

@Cryptoworld
No teraz to już nie tylko ja, ale chyba wszyscy będą po Was jeździć przy każdej okazji.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 8 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Moolah bankrutuje, Mintpal gaśnie

Postautor: cryptoworld.pl » piątek, 17 października 2014, 13:09

kolkin pisze:trochę kultury i szacunku, co?
Właściwy poziom szacunku pokazuje się na obrazkach, skoro tekst pisany jest niezrozumiały.
Poniżej przedstawiam art. 25 Ustawy mając nadzieję, że podkreślone na czerwono zdania wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Obrazek

Tytułem komentarza...
Uszanowaliśmy prawo serwisu bitcoin.pl do bycia zapomnianym. Przedrukowujemy natomiast w całości newsy z innych serwisów informacyjnych podając za każdym razem pełną ścieżkę dostępu do artykułu i mamy do tego pełne prawo. Jeśli ktoś ma co do tego wątpliwości, zapraszamy do dyskusji :-)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 8 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: cryptoworld.pl » piątek, 17 października 2014, 13:17

ShadowOfHarbringer pisze:Choćbyście byli najlepszym serwisem na świecie, to z taką obsługą klienta NIC nie osiągniecie.
Takimi postami na forum też nic sensownego nie osiągniesz. Różnica jest taka, że My istniejemy jako serwis internetowy, który będzie widać bo jest ich tyle, że na palcach można policzyć... A Twój post na forum zniknie. Ty też znikniesz bo jedyne co potrafisz to opluwać innych.
ShadowOfHarbringer pisze:Bahamas, rum, hajs, dziwki, koks.
Fajnie, ulżyło Ci?
ShadowOfHarbringer pisze:No sorry, to tak nie działa.
Gdy zrozumiesz sam co mówisz, będzie fajnie :-)

Gaduła
Posty: 394
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: kolkin » piątek, 17 października 2014, 13:43

kontynuując dyskusje z tematu https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=198431#p198431

Wkleiłeś zdjęcie artykułu 25 o którym mówiłem, okej zgadza się - jest jak w ustawie - dzięki za podkreślenie - to są kluczowe elementy na których się opieracie jak dobrze rozumiem.
Ale dalej nie otrzymałem odpowiedzi czy jesteście zarejestrowani jako prasa? telewizja? czy może radio?
Nie znalazłem tego nigdzie...

umówmy się bitcoin to nisza, ciekawostka naukowa, ciekawostka ekonomiczna , specyficzny temat.
tak więc jestem przekonany, że punkt 1. ppkt 1 b można sobie całkowicie darować bo po prostu się pod to nie załapie.
Jaki moderator takie forum...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 8 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: cryptoworld.pl » piątek, 17 października 2014, 13:53

kolkin pisze:Wkleiłeś zdjęcie artykułu 25 o którym mówiłem, okej zgadza się
No, to mamy jasną sytuację. Dziękuję, że się z nami zgadzasz :-)

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Moolah bankrutuje, Mintpal gaśnie

Postautor: Bitmar » piątek, 17 października 2014, 14:10

cryptoworld.pl pisze:
Bitmar pisze:Offtop, ale chodzi o to, że cryptoworld gra nieczysto: https://cryptoworld.pl/news.html i robi przedruk całych artykułów. Taki podpis uniemożliwia im to prawnie.
Wszelkie zarzuty możemy przyjąć ale pod jednym warunkiem - są zgodne z prawem. Zapoznaj się z Ustawą o prawach autorskich i przestań bredzić na forach dyskusyjnych.

Specjaliści z Koziej Wólki opanowali większość for dyskusyjnych, znający się na prawie, serwerach, sądach, procedurach jak kura na zaćmieniu Słońca. Grzebiecie w czyjejś opinii bezkrytycznie bełkocząc brednie i pokazując jakim jesteście pajacami. Można skwitować to jednym zdaniem - dzieci neostrady weszły na wyższy poziom. Możecie pisać co wam się podoba o wiele szybciej bo Neostrada szybsza jest od jakiegoś czasu. Na Onecie za duży tłok, że tutaj się wypróżniasz?
W moim poście stwierdziłem, że podpis pod artykułem gdzie nie wyrażam zgody na przedruk, uniemożliwia wam to prawie.

Podstawa prawna:
Art. 25.
1. Wolno rozpowszechniać w celach informacyjnych w prasie, radiu i telewizji:
1) już rozpowszechnione:
a) sprawozdania o aktualnych wydarzeniach,
b) aktualne artykuły na tematy polityczne, gospodarcze lub religijne, chyba że zostało wyraźnie zastrzeżone, że ich dalsze rozpowszechnianie jest zabronione,
źródło: http://isap.sejm.gov.pl/Download?id=WDU ... 083&type=3
Zapoznaj się z Ustawą o prawach autorskich i przestań bredzić na forach dyskusyjnych.
Wy się zapoznajcie, ja się zapoznałem i upewniłem zanim napisałem swój post. Za co co zostałem znieważony.

Nie napisałem, że gracie niezgodnie z prawem, tylko nieczysto. Jesteście młodymi wilkami, którzy chcą wejść na ten rynek rozpychając się łokciami, bez moralności, etyki i bez zasad przyzwoitości. To, że na coś wam prawo pozwala nie znaczy, że musi być to etyczne.

U mnie jesteście spaleni. Nie polecę nikomu waszego serwisu bo nie chcę by ktoś musiał z wami się użerać narażając się na chamstwo z waszej strony i całkowity brak profesjonalizmu.

Gaduła
Posty: 394
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: kolkin » piątek, 17 października 2014, 14:19

cryptoworld.pl pisze:No, to mamy jasną sytuację. Dziękuję, że się z nami zgadzasz
nie wycinaj z kontekstu.

drugi raz nie odpowiadasz na pytanie kluczowe. Tak więc wnioskuje, że nie jesteście zarejestrowani jako prasa.
Tak więc po raz drugi odsyłam do interpretacji ustawy zwłaszcza wklejonego przez was art. 25. albo do pierwszego lepszego tematu w internecie na temat kopiowania artykułów...
Jaki moderator takie forum...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 8 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Moolah bankrutuje, Mintpal gaśnie

Postautor: cryptoworld.pl » piątek, 17 października 2014, 14:23

Bitmar pisze:nie chcę by ktoś musiał z wami się użerać narażając się na chamstwo z waszej strony i całkowity brak profesjonalizmu.
To samo można powiedzieć o userach na twoim forum. Zgłoszenie na nim nowego serwisu spotkało się z atakiem ludzi zachowujących się jak dzikie wieprze. Z przyjemnością obserwujemy, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy nic w naszym serwisie nie zrobili, nawet nie założyli konta. Najwięksi krzykacze, towarzystwo wzajemnej adoracji, drący mordy gówniarze mają do powiedzenia tyle, że wprost jest to nie do uwierzenia. Specjaliści od prawa, rzucający na wszystkie strony nic nie wartymi gówno-prawdami to dziatwa, którą się otaczasz.

Mam nadzieję, że chwilę się zastanowisz zanim cokolwiek głupiego znowu napiszesz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 8 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: cryptoworld.pl » piątek, 17 października 2014, 14:30

kolkin pisze:Tak więc wnioskuje, że nie jesteście zarejestrowani jako prasa.
OK, kij w mrowisko został wsadzony.
Ciekawe kto na tym bardziej ucierpi bo coś mi się wydaje, że bitcoin.pl nie jest zarejestrowanym tytułem prasowym... Ale spoko, są ludzie, którzy to sprawdzą w stosownym czasie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3618
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: hanti » piątek, 17 października 2014, 14:33

Dzieci neostrady wlasnie jak to sami wspomnieliscie sie wziely za tworzenie nowych biznesow i tak to wyglada...
@_# :P ;) :D
Polecam następujące giełdy BTC/LTC:

bitmarket.pl bitmaszyna.pl https://www.kraken.com/

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0002 BTC

Re: Moolah bankrutuje, Mintpal gaśnie

Postautor: Bitmar » piątek, 17 października 2014, 14:35

cryptoworld.pl pisze:
Bitmar pisze:nie chcę by ktoś musiał z wami się użerać narażając się na chamstwo z waszej strony i całkowity brak profesjonalizmu.
To samo można powiedzieć o userach na twoim forum. Zgłoszenie na nim nowego serwisu spotkało się z atakiem ludzi zachowujących się jak dzikie wieprze
Nie bez powodu. Wasz serwis zawiera luki zagrażające waszym klientom. Jeżeli podczas dokonywania zakupu w waszym kantorze komuś pojawia się nagle czyjeś nazwisko, imię oraz mail to zapala się czerwona lampka i wyje alarm. https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 8&start=20
cryptoworld.pl pisze: Z przyjemnością obserwujemy, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy nic w naszym serwisie nie zrobili, nawet nie założyli konta. Najwięksi krzykacze, towarzystwo wzajemnej adoracji, drący mordy gówniarze
Przecież to są wasi potencjalni klienci. Firma która obraża klientów prędzej czy później zniknie. Jeśli nie potraficie ułożyć sobie relacji z klientami ani nie macie do tego podejścia to wynajmijcie ludzi od PR albo zajmijcie się czymś innym.
cryptoworld.pl pisze: Mam nadzieję, że chwilę się zastanowisz zanim cokolwiek głupiego znowu napiszesz.
Ja jestem człowiekiem otwartym na dyskusje. Jeżeli napisałem gdzieś coś głupiego proszę to wskazać, możemy o tym podyskutować.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: CryptoWorld.pl - polski procesor płatności BTC

Postautor: Bit-els » piątek, 17 października 2014, 14:47

szkoda na tych tandeciarzy czasu. Tu juz są spaleni, a jeśli jakimś dzikim fuksem zdobędą nieświadomych klientów, to oni raz dwa stracą wszystkie pieniądze.
Ile minie czasu do położenia serwisu przez hakerów? 3 miesiące? Max

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 8 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Moolah bankrutuje, Mintpal gaśnie

Postautor: cryptoworld.pl » piątek, 17 października 2014, 14:47

Bitmar pisze:Jeżeli napisałem gdzieś coś głupiego proszę to wskazać, możemy o tym podyskutować.
Wielkim co najmniej nietaktem było:
1. Przesuwanie postów pomiędzy wątkami. Przez to robisz bałagan i nikt nie wie o co chodzi. Ale OK, to twój pies i pchły po nim skaczące...
2. Kasowanie swoich postów. Napisałeś m.in. że działamy nieuczciwie. No cóż, to podlega pod Kodeks Karny. Przeczytaj sobie artykuł o zniesławieniu.
3. Prowadzenie niezarejestrowanego tytułu prasowego w serwisie bitcoin.pl

Jeszcze raz to napiszę... My bez tego forum istnieć nadal będziemy. Wątek o nas zginie gdzieś w bałaganie, który jest na każdym forum. Nasz serwis dopiero powstał (2 tygodnie temu) więc mamy:
1. duże szanse na zdobywanie rynku.
2. możliwość stałego rozwoju i poprawiania swoich usług.

Zapraszamy więc do współpracy osoby, które mają dosyć przeklikiwania się przez 5 serwisów aby móc cokolwiek zrobić z BTC i innymi walutami (jest ich u nas ponad 50). U nas zrobicie wszystko w jednym miejscu :)

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Moolah bankrutuje, Mintpal gaśnie

Postautor: Bitmar » piątek, 17 października 2014, 15:12

cryptoworld.pl pisze:
Bitmar pisze:Jeżeli napisałem gdzieś coś głupiego proszę to wskazać, możemy o tym podyskutować.
Wielkim co najmniej nietaktem było:
1. Przesuwanie postów pomiędzy wątkami. Przez to robisz bałagan i nikt nie wie o co chodzi. Ale OK, to twój pies i pchły po nim skaczące...
2. Kasowanie swoich postów. Napisałeś m.in. że działamy nieuczciwie. No cóż, to podlega pod Kodeks Karny. Przeczytaj sobie artykuł o zniesławieniu.
3. Prowadzenie niezarejestrowanego tytułu prasowego w serwisie bitcoin.pl

Jeszcze raz to napiszę... My bez tego forum istnieć nadal będziemy. Wątek o nas zginie gdzieś w bałaganie, który jest na każdym forum. Nasz serwis dopiero powstał (2 tygodnie temu) więc mamy:
1. duże szanse na zdobywanie rynku.
2. możliwość stałego rozwoju i poprawiania swoich usług.

Zapraszamy więc do współpracy osoby, które mają dosyć przeklikiwania się przez 5 serwisów aby móc cokolwiek zrobić z BTC i innymi walutami (jest ich u nas ponad 50). U nas zrobicie wszystko w jednym miejscu :)
1. Przeniosłem posty z wątku o minpalu ze względu na offtop.
2. To jest kłamstwo z waszej strony. Taka sytuacja nigdy nie miała miejsca.
3. Prawo w tym zakresie jest bardzo niejasne. Na upartego równie dobrze można by pod nie podpiąć 95% blogów i portali w sieci. Nie jesteśmy, dziennikiem ani czasopismem. Bitcoin.pl to hobbistyczna - niekomercyjna (jeszcze) strona informacyjna o bitcoinie. W tej chwili nie potrzebujemy korzystać z przywilejów jakie daje tytuł prasowy, a do nich należy między innymi przedruk z którego korzystać nigdy nie będziemy gdyż uznajemy to za nieetyczne.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 8 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Moolah bankrutuje, Mintpal gaśnie

Postautor: cryptoworld.pl » piątek, 17 października 2014, 15:16

Bitmar pisze:2. To jest kłamstwo z waszej strony. Taka sytuacja nigdy nie miała miejsca.
Miała, w wątku https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 9&start=20
Niestety, już usunąłeś swoje posty. Innych userów również. Na szczęście można było swobodnie zrobić zrzut ekranu.
Bitmar pisze:3. Prawo w tym zakresie jest bardzo niejasne. Na upartego równie dobrze można by pod nie podpiąć 95% blogów i portali w sieci. Nie jesteśmy, dziennikiem ani czasopismem.
Czyli działacie nielegalnie. Dowiedz się jakie są za to kary...
Ostatnio zmieniony piątek, 17 października 2014, 15:22 przez cryptoworld.pl, łącznie zmieniany 1 raz.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Moolah bankrutuje, Mintpal gaśnie

Postautor: Bitmar » piątek, 17 października 2014, 15:20

cryptoworld.pl pisze:
Bitmar pisze:2. To jest kłamstwo z waszej strony. Taka sytuacja nigdy nie miała miejsca.
Miała, w wątku https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 8&start=80
Niestety, już usunąłeś swoje posty. Innych userów również. Na szczęście można było swobodnie zrobić zrzut ekranu.
Proszę wkleić te screeny.
cryptoworld.pl pisze:Czyli działacie nielegalnie. Dowiedz się jakie są za to kary...
Jeżeli już bawicie się w sąd i zakładacie, ze działamy nielegalnie to jest to równoznaczne z tym, że Wy również działacie nielegalnie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 8 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Moolah bankrutuje, Mintpal gaśnie

Postautor: cryptoworld.pl » piątek, 17 października 2014, 15:24

Bitmar pisze:Proszę wkleić te screeny.
Na tym forum nie będziemy rozstrzygać, co masz zrobić za to, co napisałeś. Są od tego o wiele stosowniejsze miejsca.
Bitmar pisze:Jeżeli już bawicie się w sąd i zakładacie, ze działamy nielegalnie to jest to równoznaczne z tym, że Wy również działacie nielegalnie.
Nie bawimy się w sąd ale znamy obowiązujące przepisy.
Skoro twierdzisz, że działamy nielegalnie, wymień choć jedną rzecz, którą robimy łamiąc prawo. To, że Ty je łamiesz, nie oznacza, że tak robią wszyscy.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Moolah bankrutuje, Mintpal gaśnie

Postautor: Bitmar » piątek, 17 października 2014, 15:30

cryptoworld.pl pisze:
Bitmar pisze:Proszę wkleić te screeny.
Na tym forum nie będziemy rozstrzygać, co masz zrobić za to, co napisałeś. Są od tego o wiele stosowniejsze miejsca.
Bitmar pisze:Jeżeli już bawicie się w sąd i zakładacie, ze działamy nielegalnie to jest to równoznaczne z tym, że Wy również działacie nielegalnie.
Nie bawimy się w sąd ale znamy obowiązujące przepisy.
Skoro twierdzisz, że działamy nielegalnie, wymień choć jedną rzecz, którą robimy łamiąc prawo. To, że Ty je łamiesz, nie oznacza, że tak robią wszyscy.
Wy też, nie jesteście zarejestrowani jako tytuł prasowy a publikujecie wiadomości i korzystacie z prawa przedruku. Ja nie twierdzę, że Wy łamiecie prawo, to wynika z waszych wypowiedzi, czytajcie ze zrozumieniem. Jeśli twierdzicie, że my działamy nielegalnie to na tej samej podstawie Wy też. Choć to czy Wy i ja działamy nielegalnie mógłby orzec tylko sąd. Prawo o tym jasno nie mówi.

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości