Lightning Network

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 830
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lightning Network

Postautor: wrip » środa, 11 lipca 2018, 17:03

@randomowy świeżak, dzięki tobie, ten wątek ma kolejną stronę niezwiązaną bezpośrednio z tematem :D
Nano - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi transakcjami.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1443
Reputacja postu: 
1

Lightning Network

Postautor: vjankuv » środa, 8 sierpnia 2018, 16:44

A recent finding by statisticians shows the average human has one breast and one testicle.

"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Początkujący
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0

Lightning Network

Postautor: randomowy świeżak » czwartek, 9 sierpnia 2018, 00:16

@vjankuv, Czego to ma dowodzić ? że jak ktoś ma niskie stawki opłat w hubie i ktoś go wybiera to jest źle bo nikt nie steruje centralnie opłatami ? :D

Dopiero jakiś fan BCH wrzucił linka że ktoś kto miał 100 BTC w kanałach LN zarobił grosze mimo że miał połowę wszystkich BTC w LN... to jak w końcu jest ? jak są duże huby to źle czy dobrze ? xD

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1443
Reputacja postu: 
0

Lightning Network

Postautor: vjankuv » czwartek, 9 sierpnia 2018, 07:04

randomowy świeżak pisze:Przejdź do cytowanego posta Czego to ma dowodzić ?

Znalazłem linka, podzieliłem się z Wami. Nie zawsze mam czas wyrazić swój komentarz.

Moja opinia o LN jest wciąż bez zmian.
A recent finding by statisticians shows the average human has one breast and one testicle.

"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Gaduła
Reputacja: 92
Reputacja postu: 
0

Lightning Network

Postautor: asocjal » wtorek, 9 października 2018, 18:46

Jeszcze chyba za wcześnie, żeby wyciągać jakiekolwiek wnioski z obecnego stanu sieci. Podstawowe mechanizmy w LN działają, jednak układ kanałów jest póki co eksperymentalny. W kanałach jest mało kasy, a same kanały zazwyczaj tworzone są na chybił trafił. Moim skromnym zdaniem motywacje ekonomiczne do zakładania kanałów nie są jeszcze odpowiednio wykształcone. Póki co, wygląd sieci jest po prostu zbiorem różnych eksperymentów.

Wróć do „Rozwój projektu”