Dyskusja na temat kursu LTC

Czy Twoim zdaniem kurs w terminie 9 V- 14V (głos można oddać przez pierwsze 2 doby)

Czas głosowania minął poniedziałek, 1 maja 2017, 11:06

1. Spadnie
0
Brak głosów
2. Wzrośnie
4
80%
3. Pozostanie w konsolidacji
1
20%
 
Liczba głosów: 5
Orator
Posty: 838
Rejestracja: 16 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: jerry » poniedziałek, 9 lipca 2012, 16:21

virus pisze:...
10min na zaakceptowanie transakcji sprawia że bitcoina albo trzeba wykluczyć z takich mikropłatności , albo wliczyć w koszt produktu starty.
Dla mikropłatności można rozważać rezygnację z 10 minut oczekiwania na potwierdzenie, ryzyko niepotwierdzenia takiej transakcji jest niewielkie.
Można wyobrazić sobie serwis, który pośredniczy w takich transakcjach i za niewielką opłatą bierze na siebie ryzyko i koszty ew. nadużycia.

Weteran
Posty: 1684
Rejestracja: 6 czerwca 2012
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: virus » poniedziałek, 9 lipca 2012, 17:18

jerry pisze:
virus pisze:...
10min na zaakceptowanie transakcji sprawia że bitcoina albo trzeba wykluczyć z takich mikropłatności , albo wliczyć w koszt produktu starty.
Dla mikropłatności można rozważać rezygnację z 10 minut oczekiwania na potwierdzenie, ryzyko niepotwierdzenia takiej transakcji jest niewielkie.
Można wyobrazić sobie serwis, który pośredniczy w takich transakcjach i za niewielką opłatą bierze na siebie ryzyko i koszty ew. nadużycia.
To też pisałem że wliczą w to straty... Ciekaw w sumie jestem jakby się dało taki fake wysłać do sieci...
Zawsze jest restauarcja w stanach gdzie się płaci BTC i wychodzi ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: l3sny » poniedziałek, 9 lipca 2012, 19:00

u nas w irlandii jest lipa z ulster bankiem. powiedzieli, ze byly glitche w systemie i dlatego ludzie nie mogą odzyskać swoich pieniedzy trzeci tydzień

glitch, kurka wodna...
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: l3sny » poniedziałek, 9 lipca 2012, 19:00

virus pisze:
jerry pisze:
virus pisze:...
10min na zaakceptowanie transakcji sprawia że bitcoina albo trzeba wykluczyć z takich mikropłatności , albo wliczyć w koszt produktu starty.
Dla mikropłatności można rozważać rezygnację z 10 minut oczekiwania na potwierdzenie, ryzyko niepotwierdzenia takiej transakcji jest niewielkie.
Można wyobrazić sobie serwis, który pośredniczy w takich transakcjach i za niewielką opłatą bierze na siebie ryzyko i koszty ew. nadużycia.
To też pisałem że wliczą w to straty... Ciekaw w sumie jestem jakby się dało taki fake wysłać do sieci...
Zawsze jest restauarcja w stanach gdzie się płaci BTC i wychodzi ;)
a lunch tylko na wynos ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Wygadany
Posty: 501
Rejestracja: 14 marca 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Archos » poniedziałek, 9 lipca 2012, 20:12

Kopie ktoś LTC aktualnie? Jak widać profit x3 zamiast 0.5BTC, mam teraz 1.5BTC na dzień. :) Ciekawe jak długo to potrwa?
1Nc8dMLfbA1fQZ9Q9Rxvp7tpD29EDruW3a

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: prezes » wtorek, 10 lipca 2012, 11:23

i kurs wrócił prawie do tego poziomu jak sprzed bumu 0,004 BTC
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Posty: 1439
Rejestracja: 8 października 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Rafi » wtorek, 10 lipca 2012, 12:13

prezes pisze:i kurs wrócił prawie do tego poziomu jak sprzed bumu 0,004 BTC
I tak powinno być. Miałem przeczucie 2 m-ce temu i załączyłem ltc do kopania przy trudności chyba 2.1 :) Ukopało się niecałe 8k ltc sprzedałem po 0.0075 gdybym wyczuł lepiej moment można było sprzedać prawie po 0.009 :) ale i tak nie ma co narzekać.

Wygadany
Posty: 501
Rejestracja: 14 marca 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Archos » wtorek, 10 lipca 2012, 12:21

eee tam pierdziele wracam do Bitcoina :) już nie ma z LTC żadnego profitu.
1Nc8dMLfbA1fQZ9Q9Rxvp7tpD29EDruW3a

Weteran
Posty: 1439
Rejestracja: 8 października 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Rafi » wtorek, 10 lipca 2012, 12:31

Archos pisze:eee tam pierdziele wracam do Bitcoina :) już nie ma z LTC żadnego profitu.

:) ltc warto mieć na oku bo takie 100-200% skoki są dość systematyczne po za tym mając ze 200-300 btc można nieźle namieszać ceną.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: prezes » wtorek, 10 lipca 2012, 12:52

Rafi pisze:
Archos pisze:eee tam pierdziele wracam do Bitcoina :) już nie ma z LTC żadnego profitu.

:) ltc warto mieć na oku bo takie 100-200% skoki są dość systematyczne po za tym mając ze 200-300 btc można nieźle namieszać ceną.
mając 200-300 BTC to można kurs wywrócić do góry nogami i to jest piękne, w bitcoinie siedzą już za duże grube ryby na takie zabawy

proponuje na początku potraktować litecoin z przymrużeniem oka gdzie można niedużymi kwotami pospekulować a nie jako chęć szybkiego i łatwego zysku

a co będzie dalej zobaczymy
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: l3sny » wtorek, 10 lipca 2012, 19:32

no i przejechałem sie na początek na tym chłamie jak pierwszak. kupiłem najpierw po 0.009, potem, 0.0078 za 0.00511 i z 50BTC zostało mi na dalszą inwestycję 7. Srednio kupowalem po 0.0065. Moze zejde ponizej 0.006, bo mój nos mi mówi, ze tyle wart jest LTC biorąc pod uwagę np. moje doswiadczenia z wahań NMC przy mniejszej głębokosci. Ale w sumie nie żałuję.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Posty: 1439
Rejestracja: 8 października 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Rafi » wtorek, 10 lipca 2012, 19:55

Pewnie dzisiaj lub jutro będziesz miał okazję wyjść na swoje ale ja bym w ltc przy tym kursie nie inwestował. Pewnie ze 2 skoki jeszcze będą na 0.006 może 0.007 potem moim zdaniem spadek na 0.002 może mniej i pozostaje wtedy kupować i czekać na kolejny skok.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: prezes » wtorek, 10 lipca 2012, 20:59

l3sny pisze:no i przejechałem sie na początek na tym chłamie jak pierwszak. kupiłem najpierw po 0.009, potem, 0.0078 za 0.00511 i z 50BTC zostało mi na dalszą inwestycję 7. Srednio kupowalem po 0.0065. Moze zejde ponizej 0.006, bo mój nos mi mówi, ze tyle wart jest LTC biorąc pod uwagę np. moje doswiadczenia z wahań NMC przy mniejszej głębokosci. Ale w sumie nie żałuję.
taka moja rada na przyszłość, jak inwestujesz w nowy biznes nie wkładaj więcej niż 50 % kapitału, które przewidziałeś na inwestycję

teraz masz 2 opcje albo nie robisz nic i czekasz aż kiedyś wzrośnie albo ładujesz kolejne 50 BTC i bawisz się dalej :)
Rafi pisze:Pewnie dzisiaj lub jutro będziesz miał okazję wyjść na swoje ale ja bym w ltc przy tym kursie nie inwestował. Pewnie ze 2 skoki jeszcze będą na 0.006 może 0.007 potem moim zdaniem spadek na 0.002 może mniej i pozostaje wtedy kupować i czekać na kolejny skok.


poniżej 0,002 to raczej ciężko będzie żeby spadło ale wszystko może się zdarzyć
teraz nie spodziewałbym się większych skoków czy to w górę czy w dół, ludzie muszą trochę ochłonąć
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Wygadany
Posty: 501
Rejestracja: 14 marca 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Archos » środa, 11 lipca 2012, 00:30

Tak szybko jak ludzi przybyło tak szybko odeszło. Kurs spadł z 0.009 na 0.004 to i kopaczy nagle ubyło :D podkuszeni szybkim zarobkiem widać,ze się przeliczyli w tym również i ja :)

Masz racje ludzie muszą trochę ochłonąć bo była naprawdę jatka w ten weekend. Choć może do końca tygodnia jeszcze co się przydarzy.
1Nc8dMLfbA1fQZ9Q9Rxvp7tpD29EDruW3a

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: l3sny » środa, 11 lipca 2012, 07:37

w sumie srednia zakupow około 0.0059. obecna cena 0.004. jestem w plecy jakies 20BTC ;)
właściwie nie widze powodów, żeby ten chłam poszedł w górę zbyt prędko. teraz to raczej wróci do poziomów sprzed bańki. no ale nic. zostaje long.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Posty: 1439
Rejestracja: 8 października 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Rafi » środa, 11 lipca 2012, 08:48

BTC-e to płytki rynek tą ilością ltc można nieźle obniżyć cenę i jak by odkupić w panice potem się odbić ale kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: prezes » środa, 11 lipca 2012, 23:32

bitcoin pnie się do góry to pewno LTC zaliczy dołek
uwaga będzie okazja na kupno po niskiej cenie, może już ostatnia po tak niskiej, zastanawiam się czy samemu coś nie dokupić ;)
ale oczywiście nie ma co się sugerować moimi decyzjami, biorę pod uwagę, że mogę wszystko stracić,
kto nie ryzykuje nie pije szampana

edit:
Uważam, że jak bitcoin wypłynie na szersze wody to wypłyną również inne kryptowaluty a jedyną w tym momencie godną uwagi kryptowalutą jest litecoin
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Posty: 1439
Rejestracja: 8 października 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Rafi » piątek, 13 lipca 2012, 21:52

l3sny

LTC się troche odbija chyba czas abyś pomyślał nad sprzedażą aby zniwelować straty :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: prezes » piątek, 13 lipca 2012, 23:34

Rafi pisze:l3sny

LTC się troche odbija chyba czas abyś pomyślał nad sprzedażą aby zniwelować straty :)
a nie lepiej jeszcze trochę poczekać a nie sprzedawać ze stratą tylko z zyskiem
chociaż wg mnie kursik powinien teraz jeszcze trochę spaść a nie wzrosnąć, może gdzieś w okolice 0,003 BTC - zamierzam coś dokupić jeszcze po tej cenie :)
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: l3sny » niedziela, 15 lipca 2012, 16:17

Rafi pisze:l3sny

LTC się troche odbija chyba czas abyś pomyślał nad sprzedażą aby zniwelować straty :)
W żadnym wypadku. Zostaje long na długie miesiące. Ten chłamik ma pewien potencjał, nie wiem jeszcze jak duży. Dokupiłem pare dni temu po 0.0048 a cena jak widze powoli sie stabilizuje. Jesli sie utrzyma przez kilka tygodni w przedziale 0.0045 - 0.0055 to będzie dobra platforma do dalszych wzrostow.
Tak na marginesie, czy można juz cokolwiek kupic za LTC? choćby słomki do coli?
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Wróć do „Ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości