Dyskusja na temat kursu LTC

Czy Twoim zdaniem kurs w terminie 9 V- 14V (głos można oddać przez pierwsze 2 doby)

Czas głosowania minął poniedziałek, 1 maja 2017, 11:06

1. Spadnie
0
Brak głosów
2. Wzrośnie
4
80%
3. Pozostanie w konsolidacji
1
20%
 
Liczba głosów: 5
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 571
Rejestracja: 19 października 2013
Reputacja: 521
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: nexushash » niedziela, 7 maja 2017, 13:40

W sumie nie mam pomysłu co dalej najbardziej prawdopodobne wydaje mi się podciągnięcie jeszcze minimalnie w górę tak do 31,5$ do czasu aktywacji Segwit czyli 3 dni, będzie to 61,8 % poprzedniej banki z 2013 r. Potem dłuższa korekta nie dniowa ale kilku tygodniowa z licznym rollercoasterem w formie sporego klina o dolnym zasięgu 21$. Obecnie patrze na BTC, wychodzi jakby dołem z tego klina i może wywołać wspomnianą korektę na LTC. Osobiście z techniki long przeszedłem w strategie short. Otworzyłem parę krótkich na 29$ i będę je podciągał przez te 3 dni jeśli kurs dalej bezie szedł up. Ale większość bitów i tak mam zamrożone poza giełdą. Teraz gram tylko dla fanu za drobne, zawsze to można ugrać te 10-15 litów dziennie.
crypto-trader.pl Prawda cię wyzwoli, ale najpierw porządnie wkurzy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 7 maja 2017, 13:51

Mnie zastanawia, czy nie jest tak, że BTC jest często dosłownie trzymany za mordę mniej więcej w miejscu, na dużej wysokości, przez grubszego/grubszych, po to by doić wtedy na altach. Często te rajdziki na altach zaczynały się wtedy jak BTC stało wysoko. Patrząc na wolumeny poloniexowe, ja już nie mam wątpliwości że nawet 4-5 cyfrowi w BTC gracze mogą z powodzeniem trzepać kasiorę nie tylko na topowych altach typu Eth, Xmr, Dash itp., ale także na średniej i niższej półce. Ciężko uwierzyć, że wszystko to generuje plankton poloniexowy, nawet jeśli jest go teraz i po 30k, to pewnie większość to gracze z kapitałem obrotowym 0.01-2btc, którzy nie mogą być nigdy market makerami (chyba, że jest gruby news i się rzucają na jedną monetę, ale teraz wszystko idzie bez newsów, taka faza brainless, czysty trend rynku bańkowego).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Dyskutant
Posty: 230
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Madrox » niedziela, 7 maja 2017, 14:10

Nie mogę z was ludzie, czemu wy chcecie grać przeciwko trendowi?

Weźcie też może pod uwagę, że ATH na LTC wynosi 48$, nie próbujcie wmówić komukolwiek swoim pesymizmem, że to ATH "będzie inne niż poprzednie"(bo zawsze tak mówicie) i nie przebije poprzedniego :|

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: bl4ck » niedziela, 7 maja 2017, 14:14

@Madrox, masz rację to był MegaMol
sorrki.
Ostatnio zmieniony niedziela, 7 maja 2017, 14:19 przez bl4ck, łącznie zmieniany 3 razy.

Dyskutant
Posty: 230
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Madrox » niedziela, 7 maja 2017, 14:16

Nie pomyliły Ci się czasem osoby? Nie widzę nigdzie, abym komentował wątek o kursie Dasha ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: amneziahaze » niedziela, 7 maja 2017, 20:13

Madrox pisze: Nie mogę z was ludzie, czemu wy chcecie grać przeciwko trendowi?

Weźcie też może pod uwagę, że ATH na LTC wynosi 48$, nie próbujcie wmówić komukolwiek swoim pesymizmem, że to ATH "będzie inne niż poprzednie"(bo zawsze tak mówicie) i nie przebije poprzedniego :|
Obroty spadały już wczoraj. Jednak kolejna osoba widzi ATH od ostatnich dwóch tygodni. :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Rumcajs » niedziela, 7 maja 2017, 20:46

Do aktywacji segwit jeszcze 3 dni więc obroty jeszcze z dzień mogą troche zwolnić ale potem od 2 dni przed zaczną już rosnąć i szaleństwo na aktywacji :)
Mam nadzieje. Mam kilka coinów które chciałbym kupić lub dokupić za sprzedane LTC w dobrym momencie.
Dlatego dziś sprzedałem ETC a nie LTC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Rumcajs » niedziela, 7 maja 2017, 23:43

0.02 przebite na Polo !!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: domator » niedziela, 7 maja 2017, 23:52

Rumcajs pisze: 0.02 przebite na Polo !!
na btc-e tez. ale niestety trzeba rownoczenie przebic 30 usd i na razie mamy cofke.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 8 maja 2017, 01:11

Ja już LTC nie dotykam. Tzn zakładam, że dalsze wzrosty są do xx dolarów są oczywiście możliwe, ale ryzyko korekty np. o 30 czy 40% jest dla mnie już teraz za duże.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 8 maja 2017, 01:14

Do SegWita nawet nie poczekasz ? Nawet przed i tak bedzie wyzej niz teraz nie ma innej opcji. Mozna wyjsc 2 godziny przed aktywacja nawet. Ja nie selowalem na korektach mam od 0.01 i czekam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 8 maja 2017, 01:17

ekonokomik pisze: Ja już LTC nie dotykam. Tzn zakładam, że dalsze wzrosty są do xx dolarów są oczywiście możliwe, ale ryzyko korekty np. o 30 czy 40% jest dla mnie już teraz za duże.
Ale przecież
Bitmar pisze: W tej chwili litecoinka bardzo chętnie ściąga bluzkę i wygląda to bardzo dobrze, po co wychodzić? co z wami panowie?
Co z Tobą ekonokomiku? :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 571
Rejestracja: 19 października 2013
Reputacja: 521
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: nexushash » poniedziałek, 8 maja 2017, 01:26

Piękny klasyczny trap, shorcik zamknięty. Myślę, że skoro każdy chce wyjść przed aktywacją SW to będzie wyścig kto ostatni gasi światło. I zwała wcale nie musi nastąpić 2 czy 6 h przed zakończeniem 7.mego cyklu równie dobrze może to być tej nocy jak i jutrzejszej.
crypto-trader.pl Prawda cię wyzwoli, ale najpierw porządnie wkurzy.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 14 stycznia 2017
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Legamedary » poniedziałek, 8 maja 2017, 08:58



Jakby tak narysować klin zwyżkujący w skali logarytmicznej, to wychodzi na to, że do czasu aktywacji SW czekają nas jeszcze wzrosty i mniej więcej na czas aktywacji wypadać nam będzie wyjście z klina (górą czy dołem, nie wiadomo).

Co sądzicie?
BitMEX - giełda z dźwignią x100 na kontraktach
Coinbase/GDAX - giełda z najwyższymi stawkami + online wallet
Coinly.eu - spróbuj szczęścia grając przeciwko innym i pomnóż swoje Bitcoiny!
1KpKivhodjH7Jqbb585L82GrnvWdGcVyuz - zbieram BTC na budowę domu :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: novymivo » poniedziałek, 8 maja 2017, 09:23

Ja tez bylem na tej randce wczoraj i litecointka daje wszystkim, a wczoraj jak sciagnela majty to zobaczylem wacka. Nigdy wiecej takich randek, tylek mnie boli po wczorajszym.

ps @domator, trzymasz dalej ?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 8 maja 2017, 09:46 przez novymivo, łącznie zmieniany 1 raz.
Polskie Forum Bitcoin.pl

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 8 maja 2017, 09:31

ekonokomik pisze: Ja już LTC nie dotykam. Tzn zakładam, że dalsze wzrosty są do xx dolarów są oczywiście możliwe, ale ryzyko korekty np. o 30 czy 40% jest dla mnie już teraz za duże.
Wymazywanie pisze: Ale przecież
Bitmar pisze: W tej chwili litecoinka bardzo chętnie ściąga bluzkę i wygląda to bardzo dobrze, po co wychodzić? co z wami panowie?
Wymazywanie pisze: Co z Tobą ekonokomiku?
Serio będziesz teraz moją wypowiedź dotyczącą danej chwili i danego poziomu cenowego wyciągał do końca bańki?
Ta część wypowiedzi nie była też skierowana do Ekonomika tylko do domatora: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 20#p312918 i novymivo: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 20#p312923 i była bezpośrednio pod nimi. Domator później wyjaśnił, że gra na dźwigni więc faktycznie w jego przypadku było to uzasadnione.

Moje porównanie bańki do sexrandki to była żartobliwa alegoria do zasady numer jeden inwestora czyli "z trendem się nie walczy". Takie wysiadanie i wsiadanie podczas bańki, jeśli nastawieni jesteśmy na grę długoterminową nie jest za dobrym pomysłem i mówię to z doświadczenia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: domator » poniedziałek, 8 maja 2017, 09:47

novymivo pisze: ps @domator, trzymasz dalej ?
Tak, ale bez lewara.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 8 maja 2017, 11:33

Bitmar pisze: Serio będziesz teraz moją wypowiedź dotyczącą danej chwili i danego poziomu cenowego wyciągał do końca bańki?
Nie, skąd taki pomysł, tylko raz to zacytowałem w kontekście innym niż komentarz do samej wypowiedzi.
Bitmar pisze: Takie wysiadanie i wsiadanie podczas bańki, jeśli nastawieni jesteśmy na grę długoterminową nie jest za dobrym pomysłem i mówię to z doświadczenia.
Wiem o tym, ale też brak wysiadania jest groźniejszy niż za wczesne wyjście.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 8 maja 2017, 15:28

LTC/BTC btc-e, M15, skala log.

Ta pozioma linia to linia trendu po wierzchołkach baniek w long rysowana w skali logarytmicznej. Myślałem, że wczoraj została przebita w sposób pewny i wyraźny. Ale może niekoniecznie? :roll:
ltcbtc.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: domator » poniedziałek, 8 maja 2017, 15:52

ekonokomik pisze: Ale może niekoniecznie?
Moze niekoniecznie.
Wazne co dalej - bo znowu jest jakas dziwna sytuacja ze ani nie rosnie ani sie nie wali w dol...
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Wróć do „Ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość