Dyskusja na temat kursu LTC

Czy Twoim zdaniem kurs w terminie 9 V- 14V (głos można oddać przez pierwsze 2 doby)

Czas głosowania minął poniedziałek, 1 maja 2017, 11:06

1. Spadnie
0
Brak głosów
2. Wzrośnie
4
80%
3. Pozostanie w konsolidacji
1
20%
 
Liczba głosów: 5
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Mushishi » wtorek, 26 listopada 2013, 15:27

Spadek po drodze na szczyt pewnie bedzie nie jeden, ale po kazdym takim spadku waluta staje sie mocniejsza (patrz BTC). Ja raczej patrze na to wszystko z perspektywy long term. Nawet jesli spadnie do 7$ to i tak predzej czy pozniej LTC przebije kolejny szczyt itd itd.
No chyba, że po drodze państwa wypowiedzą wojnę wirtualnym walutom i będą próbowały ukrucić ich żywot, ale tego nikt nie przewidzi :)

Dyskutant
Posty: 289
Rejestracja: 20 października 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: drogowaWiewiorka » wtorek, 26 listopada 2013, 15:33

Mam dość czekania na spadek, kupuję LTC, przerzucam na paper wallet w kopercie z dopiskiem "otwierać w 2015". Do zobaczenia za 400 dni.

Dyskutant
Posty: 230
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Madrox » wtorek, 26 listopada 2013, 15:35

Wydaje mi sie ze kurs LTC został "dosłownie" zmanipulowany przez grube ryby i powinien nastąpić totalny krach bo będą wysprzedawać swoje LTC...
Chociaż znając moje zaje*** szczescie to bede tak czekać aż nagle sie obudze ze jest 25$ za 1LTC -.-

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Mushishi » wtorek, 26 listopada 2013, 15:43

Grubym rybom nie opłaca się robić krachu, lepiej dla nich kiedy sprzedają w "małych" porcjach nie oddziałując silnie na kurs. Gdyby ktos rzucił ogromną ilość LTC na raz to nie zdążyłby sprzedać nawet 30% po cenie po jakien zaczął sprzedawać. Ale to tylko moje zdanie.

Rozmowny
Posty: 71
Rejestracja: 11 czerwca 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Bit11 » wtorek, 26 listopada 2013, 15:48

Zobaczcie sobie jakie osoby w tym wątku na początku pisały i porównajcie sobie z nickami z tego miesiąca, nic dziwnego, że wszystkie kryptowaluty rosną bo kolejne milion osób dowiedziało się o tych pieniądzach.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 272
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: pawelpawel » wtorek, 26 listopada 2013, 16:14

Rada od zoltodzioba dla zoltodziobow. Jesli juz kupiliscie ltc to traktujcie to jako inwestycje dlugoterminowa, czyli zachomikujcie walute i w ogole jej nie ruszajcie. Ja przez zabawe w biznesmena przez 3 dni stracilem 5 ltc.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: olopolo » wtorek, 26 listopada 2013, 17:14

Taka ciekawostka, przed kilkoma chwilami dogoniliśmy Chiny w cenie LTC :)

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: midq » wtorek, 26 listopada 2013, 17:53

pawelpawel pisze:Rada od zoltodzioba dla zoltodziobow. Jesli juz kupiliscie ltc to traktujcie to jako inwestycje dlugoterminowa, czyli zachomikujcie walute i w ogole jej nie ruszajcie. Ja przez zabawe w biznesmena przez 3 dni stracilem 5 ltc.
szczerze prawda, ja straciłem dużo więcej, za głupote sie płaci. kupilem dzisiaj ltc i namecoinów w proporcjach 70/30 i otwieram portfel 31.12.2015

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Bitmar » wtorek, 26 listopada 2013, 18:15

S.O.S pisze:Ja czaiłem się ostatnimi czasy, bo chciałem zrobić zakup na inwestycję long time i fajnie byłoby z okrągłą sumą.
Wczoraj "pękłem" i kupiłem 5% mniej niż moja okrągła sumka. Z dzisiejszej perspektywy to był strzał w 10 i powiem wam, że bardzo jestem happy, inaczej siedziałbym tak jak co niektórzy i czekał nadal patrząc jak poprzeczka ucieka do góry.
Przypominam wam o pewnej historyjce i błędach starych wyjadaczy https://forum.bitcoin.pl/post97306.html#p97306. Litecoin ma zbyt duży potencjał by grać na nim w short trendzie a kryptowaluty wchodzą do mainstreamu. W ciągu miesięcy/lat nastąpi rewolucja na światową skalę, a bitcoin/liteoin będzie czymś tak naturalnym jak paypal teraz. Jeżeli interesujecie się już dziś tematyką kryptowalut to jesteście potencjalnymi szczęściarzami. Potencjalnymi bo od was zależy jak wykorzystacie to, że dowiedzieliście się o tym wcześniej niż reszta świata.

Ja rozumiem, że każdy czeka na spadek by się załadować jak najwięcej. Spadek prawdopodobnie będzie, ale pytanie czy będziecie potrafili go wykorzystać czy przestraszycie się, że spadnie niżej i nie kupicie a potem znów będzie za późno bo nie wyczuliście dołka. Spadek może też trwać i kilka sekund, i może nie dojść do waszego zlecenia.
Możemy mieć 2 sytuacje:
- Pęka bańka na BTC i LTC, mamy długą stagnację i czas na zakupy
- BTC i LTC wchodzą do mainstreamu i o obecnych cenach będziemy kiedyś już tylko marzyć.

Jaką opcję wybieracie zależy od was. Nikogo nie namawiam do zakupu ani nikomu nie odradzam kupna teraz z zamiarem trzymania w long trendzie.
P.S
Niedługo na bitcoin.pl będzie artykuł o tym co teraz dzieje się w Pekinie i ogólnie w Chinach ;)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 158
Rejestracja: 1 lutego 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Fire » wtorek, 26 listopada 2013, 18:17

Czytajcie co pisze Bitmar, eko, lesny, serio - ja się tak czaiłem z zakupami w zeszłym roku na BTC, gdybym nie kombinował tylko kupił i czekał cierpliwie dzisiaj stawiałbym dom. Drugi raz tego błędu nie popełnię. Over.

Orator
Posty: 949
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Lechu » wtorek, 26 listopada 2013, 18:17

15,5 usd ...
16 a my w czarnej dupie czyli na bidextreme...
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 listopada 2013, 18:28 przez Lechu, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: hacker06 » wtorek, 26 listopada 2013, 18:26

Gdzie Wy obserwujecie te kursy?

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Bitmar » wtorek, 26 listopada 2013, 18:28


Gaduła
Posty: 345
Rejestracja: 13 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: fistral » wtorek, 26 listopada 2013, 18:29

tu chyba najlepiej obserwowac, mozna dowolnie zmieniac skale czasu i wszystkie najpopularniejsze gieldy sa:
http://bitcoinwisdom.com/markets/btce/ltcusd

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 158
Rejestracja: 1 lutego 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Fire » wtorek, 26 listopada 2013, 18:29

Jeśli chodzi o LTC i BTC to http://bitcoinwisdom.com, jak dla mnie najlepszy, są też http://bitcoinity.org/markets http://www.cryptocoincharts.info i inne.

Żeby nie było offowo zupełnie: LTC już nie patrzy się na starszego brata. W razie krachu BTC owszem też spadnie, ale widać coraz silniejsze uniezależnienie, dorasta na naszych oczach. :) Dziś nie zdziwi mnie 20$ na LTC, słowie: DZIŚ, owczem potem może spadnie, ale gdzie? 12-15? I tak będzie day up, a już nie mówiąc week.

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: hacker06 » wtorek, 26 listopada 2013, 18:32

Jakaś legenda do tego jest? ;f

Dyskutant
Posty: 241
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: andrew9 » wtorek, 26 listopada 2013, 18:33

midq pisze:
pawelpawel pisze:Rada od zoltodzioba dla zoltodziobow. Jesli juz kupiliscie ltc to traktujcie to jako inwestycje dlugoterminowa, czyli zachomikujcie walute i w ogole jej nie ruszajcie. Ja przez zabawe w biznesmena przez 3 dni stracilem 5 ltc.
szczerze prawda, ja straciłem dużo więcej, za głupote sie płaci. kupilem dzisiaj ltc i namecoinów w proporcjach 70/30 i otwieram portfel 31.12.2015
No ja straciłem około 50. Ale choć też sobie pluję w brodę nie wynikało to z głupoty tylko.. braku czasu - bo nie straciłem ich robiąc coś, tylko.. nic nie robiąc. A że zostawiłem w fiatach a nie LTC to przez ostatnie dwa dni (w zasadzie niecałe - bardziej 24 godziny) tak straciły na wartości. W złotówkach i tak jestem do przodu, ale.. no właśnie - to miała być inwestycja długoterminowa i teraz pewnie dopłacę, żeby wyrównać "straty" (w LTC).

I tym razem już nie ruszać..

Dyskutant
Posty: 241
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: andrew9 » wtorek, 26 listopada 2013, 18:44

Kurde, o takich informacjach dobrze by było wiedzieć wcześniej.. (plotki niby były, ale..)

Trochę to wyjaśnia wybuch kursu, który zaczął się.. no własnie - mniej więcej dwa dni temu..

Rozmowny
Posty: 121
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: kocureq » wtorek, 26 listopada 2013, 18:50

Kupiłem trochę po 8$ i już wtedy plułem sobie w brodę, że "trzeba było tydzień wcześniej kupować" :)

Dyskutant
Posty: 241
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: andrew9 » wtorek, 26 listopada 2013, 18:52

Ostatnio coś zbyt wiele dni kończę stwierdzeniem - "Kurde.. trzeba było.... " ;)

Wróć do „Ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość