Dyskusja na temat kursu LTC

Czy Twoim zdaniem kurs w terminie 9 V- 14V (głos można oddać przez pierwsze 2 doby)

Czas głosowania minął poniedziałek, 1 maja 2017, 11:06

1. Spadnie
0
Brak głosów
2. Wzrośnie
4
80%
3. Pozostanie w konsolidacji
1
20%
 
Liczba głosów: 5
Gaduła
Posty: 345
Rejestracja: 13 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: fistral » poniedziałek, 25 listopada 2013, 23:12

mi plany wejscia pokrzyzowal Bidextreme :/ jakby nie oni to juz bym byl posiadaczem wikszej ilosci LTC zakupionych w okolicach 5$
a tak lipa czesc kasy stracona, a teraz jeszcze kurs szaleje w gore :|

Orator
Posty: 903
Rejestracja: 6 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: fonetic » poniedziałek, 25 listopada 2013, 23:13

Ja nadal twierdzę że korekta lub crash musi być, kwestia jest tylko taka jak ltc wjedzie do miesiąca na goxa lub btcchina to cena będzie kosmiczna ale jest też druga strona kija jak do miesiąca nic się nie stanie to będzie crash lub mocna korekta.
Realna cena btc to w granicach 200-300 $ a ltc to 3-4 $.
Też troszkę irytuje mnie fakt jak ludzie mówią że i tak się zarobi no prawda ale wiele osób nie chce traktować giełdy jak lokatę.

btw/ NVC właśnie odpaliło do 26 $ i co ktoś mi powie że to jest naturalna kolej rzeczy właśnie boje się tego że te coiny są teraz tak nadmuchane że może zaboleć za chwile
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 25 listopada 2013, 23:45 przez fonetic, łącznie zmieniany 1 raz.

Orator
Posty: 814
Rejestracja: 2 września 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: sxzp » poniedziałek, 25 listopada 2013, 23:20

dlaczego uważasz, że w przeciągu miesiąca ltc musi wejść na któregoś molocha? od bodaj czerwca na gox o tym mówią mamy koniec listopada a cena z poniżej 2 powędrowało do przeszło 11. Granie na shortach baardzo ryzykowne, już chyba lepiej do kasyna się przejść wypić drinka zagrać...

Nie jest to może najlepszy argument bo próbka mała zaledwie kilkuletnia, ale działa na wyobraźnię jeszcze nikt dostatecznie cierpliwy na btc i ltc nie stracił trend long jest up czego więcej trzeba?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 25 listopada 2013, 23:21 przez sxzp, łącznie zmieniany 1 raz.

Rozmowny
Posty: 55
Rejestracja: 15 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: mika » poniedziałek, 25 listopada 2013, 23:20

Niestety bidextreme też pokrzyżował moje plany ;( trochę moich Ltc tam zostało ;(
Tym razem zamierzam ich kupić trochę na btc-e. Czy możecie powiedzieć w jaki sposób to zrobić lub czy jest jeszcze jakaś inna giełda na której można zrobić zakupy LTC ?

Gaduła
Posty: 345
Rejestracja: 13 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: fistral » poniedziałek, 25 listopada 2013, 23:32

mika pisze:Niestety bidextreme też pokrzyżował moje plany ;( trochę moich Ltc tam zostało ;(
Tym razem zamierzam ich kupić trochę na btc-e. Czy możecie powiedzieć w jaki sposób to zrobić lub czy jest jeszcze jakaś inna giełda na której można zrobić zakupy LTC ?
dobra opcja (ja tak robilem, zreszta czesto doradzana) to kupić BTC na Bitcurexie, pozniej BTC przelać na BTC-e - wymienić na USD (można też poczekać az troche wzrosnie kurs BTC mi sie tak udalo, tylko troche za szybko "wyskoczylem" mogelm jeszcze poczekac bo sprzedalem po 610$, ale kto to widzial ze beda jeszcze takie wzrosty) i na koniec kupic LTC za USD na BTC-e

Dyskutant
Posty: 158
Rejestracja: 20 sierpnia 2012
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: vegas » poniedziałek, 25 listopada 2013, 23:32

mika bylo mowione setki razy, przelew pln na bitcurex zakup btc i przelew btc na btc-e.com tam wymieniaz na LTC

ktos wie o co chodzi z tym skokiem NVC? plytkosc rynku?

kurde jak tu isc spac jak tyle sie dzieje?

Orator
Posty: 903
Rejestracja: 6 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: fonetic » poniedziałek, 25 listopada 2013, 23:35

vegas pisze:mika bylo mowione setki razy, przelew pln na bitcurex zakup btc i przelew btc na btc-e.com tam wymieniaz na LTC

ktos wie o co chodzi z tym skokiem NVC? plytkosc rynku?

kurde jak tu isc spac jak tyle sie dzieje?
Płytkość rynku, bardzo łatwo spekulować ale to już jest hazard ja tak straciłem na xpm

Rozmowny
Posty: 84
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: trickster00 » poniedziałek, 25 listopada 2013, 23:38

i pyknęło 11$ - minęliśmy psychiczną barierę 10$, wydaje mi się że teraz 15$ padnie w najbliższym czasie

Orator
Posty: 814
Rejestracja: 2 września 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: sxzp » poniedziałek, 25 listopada 2013, 23:51

na fxbtc zieleń zieleń cały czas zieleń :) a u nas duża nerwówka i siłowanie.

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: SkyValley » poniedziałek, 25 listopada 2013, 23:52

fistral pisze: wymienić na USD [...] i na koniec kupic LTC za USD na BTC-e
Ale w ten sposób tracisz w większości przypadków, płacisz 2x prowizję. Lepiej kupić LTC od razu za BTC. Przelicz sobie zresztą, jakie są ceny kupna w BTC i USD - licz oczywiście po kursie z btc-e. Nie zawsze jest to idealnie równe, ale liczcie prowizję.
Najczęściej jednak jest równo tzn. LTC/USD / LTC/BTC = BTC/USD (oczywiście uwzględnić prowizję)
fonetic pisze: ktoś mi powie że to jest naturalna kolej rzeczy właśnie boje się tego że te coiny są teraz tak nadmuchane że może zaboleć za chwile
Dokładnie, masz 100% racji. Ludzie uważajcie na inwestowanie teraz na ATH w LTC. Dzisiejszy wzrost to prawdopodobnie pump Fontasa i pewnie jego kolegów, ogłaszał na tweecie hmm może nie ogłaszał wprost ale robił aluzje a to wystarczy.

Gaduła
Posty: 345
Rejestracja: 13 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: fistral » wtorek, 26 listopada 2013, 00:10

SkyValley pisze:
fistral pisze: wymienić na USD [...] i na koniec kupic LTC za USD na BTC-e
Ale w ten sposób tracisz w większości przypadków, płacisz 2x prowizję. Lepiej kupić LTC od razu za BTC. Przelicz sobie zresztą, jakie są ceny kupna w BTC i USD - licz oczywiście po kursie z btc-e. Nie zawsze jest to idealnie równe, ale liczcie prowizję.
Najczęściej jednak jest równo tzn. LTC/USD / LTC/BTC = BTC/USD (oczywiście uwzględnić prowizję)
no liczylem ale po pierwsze prowizje na BTC-e sa nieduze 0,2%, a po drugie, mielem jeszcze szczwanszy plan (poziom expert hehe) bo nie dosc ze chciałem kupić BTC wyczekac wzrostu ceny, pozniej spienieżyć na USD i poczekać na faitach az banka strzeli i az kursy krypto pojda ostro w dol i dopiero wtedy zakupic LTC, w takiej opcji moza bylo za poczatkowa wartosc zakupic wiecej LTC niż przy przejsciu bezpośrednio BTC/LTC, niestety ostatnia faza mojego planu cos nie bardzo chce wejsc w faze realizacji, zwlaszcza dobilo mnie dzis jak zobaczylem LTC za $11, ale jeszcze sobie wyczekam na spokojnie.

natomiast przy założeniu ze nie chce sie za bardzo kombinowac tylko jak najprosciej kupic LTC to faktycznie mozna pominać krok zamiany BTC/USD, ale biorac po uwage obecne ceny i ciagle wyczekiwana korekte moze jednak warto spienieżyć na USD i być gotowym w kazdej chwili na zakup LTC w korzystnej cenie.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: dani5243 » wtorek, 26 listopada 2013, 00:14

Witam,


gdzie mam na stronie http://liliontransfer.org/ znaleźć portfel LTC?

proszę o szybką pomoc

pozdrawiam

Dyskutant
Posty: 230
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Madrox » wtorek, 26 listopada 2013, 00:34

O tutaj : http://liliontransfer.org/?cms_www=dekl ... uta_do=LTC

Tylko zmień sobie USD na PLN jesli masz PLNY :)



@P.S

Jak myslicie, jak rano sie obudzimy koło 7-8 godziny, to będzie 13$ USD :D?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: dani5243 » wtorek, 26 listopada 2013, 00:38

Jestem nowy i chcę przelać PLN z konta polskiego ING na LTC.
Prosi abym podał portfel LTC ale nie wiem skąd mam go wziąźć.
Strona na której chcę to wykonać to http://liliontransfer.org/

Orator
Posty: 814
Rejestracja: 2 września 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: sxzp » wtorek, 26 listopada 2013, 00:49

hej to jest dyskusja na temat kursu! odpowiedzi na wasze pytania są w innych tematach, poszukajcie! minimum inicjatywy.
czy będzie 13usd hmm :) .. sporo na razie się dzieje z 0.01540 do 0.01510 i natychmiast odkupowanie ;p jak to było trzepanie le...? :)

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: scibi » wtorek, 26 listopada 2013, 01:55

według mnie niedługo wyjdziemu góra znów, na to wskazuje wykres, taki bardzo szybki trojkacik

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: ekonokomik » wtorek, 26 listopada 2013, 06:59

fonetic pisze: Realna cena btc to w granicach 200-300 $ a ltc to 3-4 $.
Zawsze mnie śmieszą do rozpuku takie teksty o "realnej cenie" :D

Naczytałem się już, że "realna cena" to 0.1$, potem że $3, $10, $50... aż do $300 dzisiaj. Jutro przeczytam, tekst jakiegoś znaffcy, że "realna cena to $1000, bo $5000 to już panie przesada".

I zawsze bez żadnego uzasadnienia, poza przekonaniem autora.
Bo żadnego być nie może. "Realna cena" jest zawsze dzisiaj. Tego BTC uczy nas od początku.

Dyskutant
Posty: 230
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Madrox » wtorek, 26 listopada 2013, 07:18

A nie uważacie że to powinno jebnąć i teraz nie opłaca się kupować ?
Przecież jak sie patrzy na te wykresy, to widać że przecież same UP UP, a przeciez nie może być wieczny wzrost tak ogromny..
Tak wiec ciekawe, co nam naszykuje LTC

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 24 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: diabLEEca » wtorek, 26 listopada 2013, 07:27

Madrox: ktoś tu niedawno podlinkował artykuł dobry, który to tłumaczy - patrzymy na wykresy liniowo, a nie logarytmicznie. Skoro BTC ma od początku wzrost o 1000% rocznie, to jeśli spojrzysz na to z odpowiedniej perspektywy, okaże się, że nie ma żadnej bańki. To samo może dotyczyć też LTC i altów (może niekoniecznie aż 1000% rocznie, ale też wzrost logarytmiczny, a nie liniowy).

Artykuł: http://altoidnerd.com/2013/11/07/bitcoi ... lifecycle/ (nawet dzisiaj przetłumaczyłam na polski i wysłałam propozycję do bitmara, jak chcecie przetłumaczony, to go poproście o przelew LTC do mojego portfela i opublikowanie na bitcoin.pl ;) ).

Rozmowny
Posty: 71
Rejestracja: 11 czerwca 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Bit11 » wtorek, 26 listopada 2013, 09:56

Wy się tu zachwycacie LTC a NVC z dupy do 20$ wzrósł. Ja nie wiem kto te śmieci kupuje :D

Wróć do „Ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości