Dyskusja na temat kursu LTC

Czy Twoim zdaniem kurs w terminie 9 V- 14V (głos można oddać przez pierwsze 2 doby)

Czas głosowania minął poniedziałek, 1 maja 2017, 11:06

1. Spadnie
0
Brak głosów
2. Wzrośnie
4
80%
3. Pozostanie w konsolidacji
1
20%
 
Liczba głosów: 5
Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: juscik » środa, 27 listopada 2013, 10:56

sprzedawal ktos kiedys ltc przez lilontransfer? jak to wyglada?

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: MogliBanan » środa, 27 listopada 2013, 10:59

Korekta była w nocy, to prawda. Teraz już tylko czekać aż wystrzeli, bo widać ewidentną kilkugodzinną stagnację w okolicach ~20$. Ludzie wsiadają i wysiadają, ale pociąg zaraz ruszy. Za dużo się o tym mówi. Osobiście żałuję jedynie, że nie kupiłem jak było po ~2$ te kilka tygodni temu ;)

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 140
Rejestracja: 21 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: jarr25 » środa, 27 listopada 2013, 11:25

ile się czeka na dotarcie przelewu do bitcurexa? musiałem wysłać normalnym dzisiaj, mam konto w ING i napisane miałem że natychmiastowy nie jest dostępny do BRE... o_O

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Bitmar » środa, 27 listopada 2013, 11:27

Przypominam, że w tym wątku nie rozmawiamy o giełdach i o tym jak kupić LTC !!!! Moja cierpliwość kiedyś się skończy....

I mamy kolejny rekord. Tym razem rekord wolumenu na chińskim okcoin - 2.5mln LTC !!!! I to tylko dzisiaj. Widać info szybko się roznosi ;)

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: hacker06 » środa, 27 listopada 2013, 11:30

Kurs leci w dół, a ja nadal nie mam kasy na curexie. Strzelę sobie w łeb, jak kasa mi dojdzie, gdy kurs poleci w górę...

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: rzepsen » środa, 27 listopada 2013, 11:31

Jak stawiacie w przeciągu ilu godzin ruszy się znów do góry?

Dyskutant
Posty: 230
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Madrox » środa, 27 listopada 2013, 11:32

Ok, czyli najprawdopodobniej dzisiaj urosnie jeszcze do jakiegoś 25$, lub też jutro :)?
Opłaca się kupić na curexie 1BTC i potem z curexa przelać do Btc-e i kupić za tego BTC, kilka LTC :)?
Ostatnio zmieniony środa, 27 listopada 2013, 11:34 przez Madrox, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: MogliBanan » środa, 27 listopada 2013, 11:33

Bitmar pisze:
I mamy kolejny rekord. Tym razem rekord wolumenu na chińskim okcoin - 2.5mln LTC !!!! I to tylko dzisiaj. Widać info szybko się roznosi ;)
Myślisz, że LTC po obecnym znacznym zwiększeniu zainteresowania jest w stanie w skali rocznej powtórzyć choć w pewnym sensie wyczyn swojego starszego brata?

Według mnie jest w stanie do końca roku jeszcze raz solidnie wystrzelić.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 166
Rejestracja: 29 września 2012
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: minerfuture » środa, 27 listopada 2013, 11:45

Madrox pisze:Ok, czyli najprawdopodobniej dzisiaj urosnie jeszcze do jakiegoś 25$, lub też jutro :)?
Opłaca się kupić na curexie 1BTC i potem z curexa przelać do Btc-e i kupić za tego BTC, kilka LTC :)?
A któż to wie? Nikt nie jest wróżką :) To jest spekulacja. Podejmij ryzyko i strać albo zarób - aczkolwiek cała MASA przesłanek jest za tym, że LTC (szczególnie dzięki kwestii Chin) wzrośnie - IMO do kilkuset dolców. Ale tu należy patrzeć długoterminowo. Rękę na pulsie trzymać tylko w zakresie dokupowania na dołkach. To jest dziki zachód - kto zajmie ziemie ten będzie je miał, kto się będzie czaił na małym skrawku to zostanie z małym skrawkiem. I tyle.

Dlaczego LTC będzie silny? Bo kapitalizacja w stosunku do BTC jest niska, bo Chiny, bo ludzie od BTC zaczynają dywersyfikować ryzyko rozkładając kapitał na inne kryptowaluty (dlatego nie tylko LTC rośnie), bo to temat nośny, bo nastały czasy pustego pieniądza, bo rządy ograbiają ludzi z kapitału (patrz np. Cypr) bo....tu można całą mantrę napisać.

Rozmowny
Posty: 112
Rejestracja: 10 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: adamex » środa, 27 listopada 2013, 11:45

Aż przypomniał mi się filmik na youtube, chyba z kwietnia z takim mlodym murzynem który mówił, że LTC osiągnie 25$ przed końcem tego roku, ludzie nie wierzyli :D. Mi się wydaje, że te kosmiczne ceny i w LTC i BTC przychodzą szybciej niż się ludziom wydaje. Co l3sny mowil o 1000$ za BTC? Nikt sobie nie wyobrażał, że w tym roku możemy być tak blisko tej przepowiedni ;] Dlatego to samo będzie z LTC, 100$ osiągniemy szybciej niż nam się wydaje :D

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 243
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: RussianYeti » środa, 27 listopada 2013, 11:48

Madrox pisze:Ok, czyli najprawdopodobniej dzisiaj urosnie jeszcze do jakiegoś 25$, lub też jutro :)?
Opłaca się kupić na curexie 1BTC i potem z curexa przelać do Btc-e i kupić za tego BTC, kilka LTC :)?
Patrząc długoterminowo na pewno się opłaca.
//

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: bitkojn » środa, 27 listopada 2013, 12:24

No to pierwsze 2k PLN w ramach testów wrzuciłem w LTC. Witam na pokładzie :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 557
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: bardzo południowa wielkopolska

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: menesis » środa, 27 listopada 2013, 12:29

@bitkojn
Na Btc-e?

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 23 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: bitkojn » środa, 27 listopada 2013, 12:34

menesis pisze:@bitkojn
Na Btc-e?
Na początek by ogarnąć cały mechanizm i potestować wszystko, to kupiłem BTC na bitcurexie, potem BTC poszlo na Btc-e, a tam już wymiana na LTC

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 557
Rejestracja: 3 listopada 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: bardzo południowa wielkopolska

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: menesis » środa, 27 listopada 2013, 12:38

To tak jak ja. To chyba najprostsza metoda. Kurs się ustabilizował na 20$, ale nic mnie nie zmusi do sprzedania LTC, nie chcę popełnić tego samego błędu co z BTC. Jednak serfowanie po falach nie jest dla początkujących... Jeśli jeszcze nie znasz to bardzo polecam http://bitcoinwisdom.com/markets/btce/ltcusd widać tam wszelki ruchy zanim pojawi się świeczka na Btc-e. Pomyślnych łowów

Rozmowny
Posty: 101
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Pynk » środa, 27 listopada 2013, 13:04

Najlepsze jest to, że przy obecnym kurie i trudności, a nawet kolejnej trudności zwrot koparki (4x 7970 i reszta gratów) to 45 dni. W czasach kopania BTC na GPU nigdy tak nie było.
Czekam na spadek ceny, bo ponad 20$ na LTC to jakiś żart. Jak się jednak utrzyma tydzień to nic nie pozostaje jak składać kolejne koparki, ponieważ karty zawsze można sprzedać.

Zapraszam do kupowania obudów z sygnatury. Płacąc w LTC do 10 grudnia jest 15% taniej. :)

Rozmowny
Posty: 71
Rejestracja: 11 czerwca 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Bit11 » środa, 27 listopada 2013, 13:39

BTC stoi a LTC rośnie, ludzie prawdopodobnie pomyśleli po co kupować drogie bitcoiny skoro są tańsze alternatywy.
Również mnie ciekawi czy cena srebra będzie barierą psychologiczną do kolejnych wzrostów, według mnie porównywanie srebra z LTC jest z dupy bo srebro jest dużo bardziej przydatniejsze od złota a w przypadku litecoina i btc nie wiele się różnią dla zwykłego Kowalskiego ale chyba większość tak widzi te kryptowaluty. Jeśli ja miałbym już do czegoś porównać krypty to porównałbym je do paypala i sam tak traktuję bitcoiny. Litecoin 100$ może osiągnąć przed 2014 bo jest na niego większe parcie niż kiedyś na bitcoina gdyż mniej ludzi wtedy wiedziało o kryptach. Mam nadzieję, że Litecoin dobije do 1k$ wtedy spokojnie będę mógł odejść na emeryturę.

Wygadany
Posty: 564
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: S.O.S » środa, 27 listopada 2013, 14:05

Tak sobie myślę , czy w ogóle są szanse na to by LTC przegoniło BTC. Pierwsza myśl to oczywiście, że nie.
Ale jak się zastanowić, to jeśli przed udostępnieniem na jakiejś dużej giełdzie cena LTC jeszcze trochę podskoczy, to kto wie co się będzie działo w momencie wprowadzenia LTC na goxa, a zwłaszcza na BTCchina. Chińczyki już pokazali na przykładzie BTC jak potrafią napompować ATH.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 166
Rejestracja: 29 września 2012
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: minerfuture » środa, 27 listopada 2013, 14:09

S.O.S pisze:Tak sobie myślę , czy w ogóle są szanse na to by LTC przegoniło BTC. Pierwsza myśl to oczywiście, że nie.
Ale jak się zastanowić, to jeśli przed udostępnieniem na jakiejś dużej giełdzie cena LTC jeszcze trochę podskoczy, to kto wie co się będzie działo w momencie wprowadzenia LTC na goxa, a zwłaszcza na BTCchina. Chińczyki już pokazali na przykładzie BTC jak potrafią napompować ATH.
Tak jak Bitmar gdzieś pisał...wprowadzenie niedługo ASIC na Scrypt LTC będzie miało wpływ na zwiększenie zaufania do LTC i solidny wzrost wartości tej waluty.

BTW. Nie nazywałbym tego srebrem. Dla mnie to platyna ;)

Wygadany
Posty: 564
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: S.O.S » środa, 27 listopada 2013, 14:28

Dodatkowo w chwili obecnej wygląda to tak jakby LTC popychało do góry BTC. Nie da się zaprzeczyć, że to wystrzal na LTC pomógł przebić poprzednie ATH na BTC.

Wróć do „Ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości