Dyskusja na temat kursu LTC

Czy Twoim zdaniem kurs w terminie 9 V- 14V (głos można oddać przez pierwsze 2 doby)

Czas głosowania minął poniedziałek, 1 maja 2017, 11:06

1. Spadnie
0
Brak głosów
2. Wzrośnie
4
80%
3. Pozostanie w konsolidacji
1
20%
 
Liczba głosów: 5
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: adam1226 » piątek, 28 kwietnia 2017, 11:38

W sumie trxeba by spojrzeć analogicznie jak zachowywaly sie coiny ktore juz wprowadzily SW digibyte, groestl coin... tyle ze tam nie bylo chyba szopek twitter owych itd..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5288
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: domator » piątek, 28 kwietnia 2017, 11:51

na razie wyszlismy gora z trojkata - moze nie bedzie tak zle. Ja dokupilem.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: amneziahaze » piątek, 28 kwietnia 2017, 14:27

domator pisze: na razie wyszlismy gora z trojkata - moze nie bedzie tak zle. Ja dokupilem.
No właśnie tak sobie myślę czy to nie jest ten moment: btc, eth, zcash i dash zmieniły trend na 1h. zastanawiam się, bo segwit na digibyte z tego co wiem działa, natomiast LTC jest na wielu giełdach, więc analogicznie wydaje mi się, możliwym jest, że będzie sobie powoli rosnąć.

W przypadku większego tąpnięcia albo pozapychanych sieci segwit jest zawsze jakimś rozwiązaniem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Rumcajs » piątek, 28 kwietnia 2017, 17:52

@bl4ck,
bl4ck pisze:
novymivo pisze: 1. ciezko je znalesc za darmo
Dobry żart.
Ten na screenie to Haasbot
W sensie to jakis pro płatny bot ? nie chce mi sie szukac w google wiec wole spytac po prostu.
to jakiś drogi bot? i bez trojanow i keylogerow i wszystkiego co zwykle w takich rzeczach jest ? Nie znam sie na botach.
bo mnie zwykle nie ma online ale nie umiem botow ustawic ale nigdy nie uzywalem ale wiem ze wiele osob uzywa. Ale zeby bota skonfigurowac to trzeba miec wiedze na ktorą nie wystarczy zaplacenie za bota i na tym koniec.
Jakbym mial takiego bota to on by mi zarabial kase lepiej niz człowiek manualnie ?

ETC ostatni tydzień ładnie rośnie a newsów nie widziałem żadnych. i tak jest za ETH wiele do tyłu i w tym upatruje ewentualne zyski bo mam troszke etc bo eth byl dla mnie za drogi :P
EDIT: tak sorry za offtop ale pomyliłem tematy, myślałem że to temat o ETC a nie LTC :( (nazwa podobna)
Ostatnio zmieniony sobota, 29 kwietnia 2017, 15:02 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 1 raz.

Dyskutant
Posty: 230
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Madrox » sobota, 29 kwietnia 2017, 10:53

Szokiem dla mnie jest, że kurs nigdzie dalej nie spada, przez to kierunek jest dla mnie oczywisty ;)
Szczególnie, że jeszcze około 10 dni i SegWit już zostanie finalnie wprowadzony dla LTC, a potem trochę czasu i będzie LN. Według mnie, w związku ze zbliżającym się finalnym wprowadzeniem SegWit kurs może zaczynać rosnąć, szczególnie jeżeli podsyci się atmosfera przez LN.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Bitmar » sobota, 29 kwietnia 2017, 11:07

@Madrox, w międzyczasie jeszcze Coinbase niczym kiedyś "LTC on GOX" ;)

Dodano po 2 minutach 22 sekundach:
Zapraszam na nowy barometr, poprzedni oczywiście celny ;)

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: bl4ck » sobota, 29 kwietnia 2017, 11:09

Rumcajs pisze: Jakbym mial takiego bota to on by mi zarabial kase lepiej niz człowiek manualnie ?
Szanuj mój czas i sam sprawdź pierwszy link w google.
Bot to nie sztuczna inteligencja to program do automatyzacji zadań.

Dyskutant
Posty: 230
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Madrox » sobota, 29 kwietnia 2017, 11:15

Bitmar pisze: @Madrox, w międzyczasie jeszcze Coinbase niczym kiedyś "LTC on GOX" ;)

Dodano po 2 minutach 22 sekundach:
Zapraszam na nowy barometr, poprzedni oczywiście celny ;)
Coinbase napewno wprowadzi LTC (bo zobaczyli że na GDAX jest ogromny ruch na LTC), tylko najgorsze jest to, że przez miesiące może być ciągłe trollowanie "2 weeks" ;)

A co do kursu do 6 maja, to akurat uważam, że kurs nie zmieni się znacznie, jest to według mnie za wczesna data, żeby zaczęło się dziać. Więc obstawiam konsolidację z wzrostem/spadkiem max 5%.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Bitmar » sobota, 29 kwietnia 2017, 21:56

http://bitcoinist.com/paris-lightning-network-litecoin/



Lighting wyznaczy też pewnie kolejny etap cenowy... a Bitcoin spie...ł sprawę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Wymazywanie » sobota, 29 kwietnia 2017, 22:32

Wiązał ktoś jakoś kwestie ubicia daytradingu BTC na chińskich giełdach z ożywieniem na LTC? W sensie pomysłu w chińskich główkach market makerów i dużych bociarzy z okcoina itp., że "hmm BTC dt nam ubito, to pobawmy się LTC za jakiś czas". Jakiś czas temu tak pomyślałem. I gdyby nie fakt, że poloniex ma największy wolumen, to brałbym poważnie pod uwagę taki pomysł. Ciekawi też popularność poloniexa w Chinach... Takie dane z kilku przedziałów czasowych byłyby bardzo ciekawe. Czy ilość Chińczyków (albo lepiej, graczy azjatyckich) na poloniexie wzrasta? Chiński interface mógłby to ułatwić. Z drugiej strony angielski jest dość uniwersalny, a do robienia tradingu wystarczy znajomość zaledwie kilkunastu słów. Chociaż gdyby LTC miało być jakąś zastępczą zabawką za BTC bez fee i restrykcji w Chinach, to nawet jeśli na poloniexie, to byłyby wolumeny rzędu dużo wyższego niż to co na poloniexie, czyli zaledwie 3 razy dziennie w okolicach 50000 BTC. Więc powiązanie, o którym pisałem, dość wątpliwe. Jeśli dane z http://coinmarketcap.com/currencies/litecoin/#markets są kompletne, to rynek /cny jest naprawdę niszowy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Dyskutant
Posty: 230
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Madrox » niedziela, 30 kwietnia 2017, 09:00

Ja Cię kręcę, jednak LTC wybija i zaczyna szalenie rosnąć już teraz, a przed nami jeszcze tyle wydarzeń. Zaczyna być nadzwyczajnie ciekawie ;)
Nie mogę się doczekać LN. Szczerze, dla całego świata krypto LN to będzie ogromna rewolucja. Przecież taka możliwość jak chociażby:
Using this feature, any two users will be able to, for example, exchange Bitcoin for Litecoin if they so wanted. In the future, cross-chain swaps should make it easy to trade bitcoins for any other cryptocurrency.
To jest coś.. coś ogromnego. A takich kwiatków przy LN jest znacznie więcej @Bitmar - więc nic tylko uczestniczyć w tej szalonej rewolucji pieniądza :geek:

Dyskutant
Posty: 257
Rejestracja: 9 września 2013
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: Narling » niedziela, 30 kwietnia 2017, 10:42

Czekałem na jakąś większą korektę ale ona już chyba była przy tym spadku do 13,2 na btce, niestety nie zapakowalem sie. Najwyraźniej nie ma na co czekać bo kurs odlatuje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: amneziahaze » wtorek, 2 maja 2017, 02:22

Jutro miejmy nadzieję polskie giełdy będą normalnie działać, to pewnie dodam jakąś paczkę fiatów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: adam1226 » wtorek, 2 maja 2017, 11:24

Wg mnie to że LTC mało urósł jest związane raczej z jego relatywnie wysoką podaza, a nie tym że wzrosty są późniejsze. Z powodu tej duzej podazy ltc jest trudniej o znaczace wzrosty.. chociaz tu pytanie ile ltc zostalo "olanych" lub zagubionych, bo przy innych nowych krypto jednak ten odsetek spodziewalbym sie znacznie mniejszy. Mimo wszystko zostawiam LTC jako element dywersyfikacji portfela..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 571
Rejestracja: 19 października 2013
Reputacja: 521
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: nexushash » wtorek, 2 maja 2017, 12:32

Widać wyraźnie ucieczka kapitału w stronę bitcoina, na wykresie LTC/BTC stoimy na miesięcznej linii wparcia.
I to niebezpieczny moment jak wypadniemy dołem to retest na 14,3$ potem niżej to nawet 13$ i odnowa w górę i formowanie klina aż do 11 maja.
Czyli właśnie tak wygląda 2 tygodniowy boczniak którego się spodziewałem od bandy do bandy i szarpanie, ale ostatecznie i tak pójdzie górą.
Wyszedłem wcześniej po 14,2$ potem załadowałem znowu po 14,2$ i na razie to trzymam. Częsta zmiana pozycji to utrata bitów prowizja zżera niby mało ale sumarycznie w roku to kosmos.
crypto-trader.pl Prawda cię wyzwoli, ale najpierw porządnie wkurzy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5288
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: domator » wtorek, 2 maja 2017, 13:22

nexushash pisze: na wykresie LTC/BTC stoimy na miesięcznej linii wparcia
Moglbym poprosic o obrazek? Ja juz zadnych sensownych linii narysowac tam nie moge...
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 571
Rejestracja: 19 października 2013
Reputacja: 521
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: nexushash » środa, 3 maja 2017, 09:11

Chodziło mi o coś takiego, ale wybroniliśmy się co skutkowało większym odbiciem. Teraz formowanie klina i raczej pójdzie górą.
Obrazek
crypto-trader.pl Prawda cię wyzwoli, ale najpierw porządnie wkurzy.

Weteran
Posty: 13350
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: ekonokomik » środa, 3 maja 2017, 09:21

@nexushash, źle podpisałeś obrazek. To oczywiście wykres LTC/BTC a nie LTC/USD.
Wciąż nie mam pewności, którą parą należy kierować się w analizie, tzn, która jest wiodąca, a która "arbitrażowa". Dziś uwierzyłem że LTC/USD.
Wcześniej też "ciekawsze" figury rysowało mi się na niej.

Jednak górne ograniczenie LTC/BTC, które narysowałeś jest wyraźne i znaczące. Trzeba je mieć na uwadze.
Dolna linia wachlarza jak sam widzisz jest już mocno lekceważona na tej parze, więc chyba nie ma sensu się nią kierować?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: prezes » środa, 3 maja 2017, 09:28

LTC przebiło swój ostatni szczyt na parze z USD ale wolumen przez cały czas spada, spodziewałbym się w związku z tym raczej kontynuowania korekty choćby nawet płaskiej a nie jakiegoś spektakularnego wybicia. Powinno być trochę czasu na złapanie oddechu na krypto, bo jak tak szybko mocno wybije to jeszcze szybciej i mocniej spadnie. Jakby się zbudował jakiś duży trójkąt na litecoinie to byłoby sporo czasu na zebranie się i atak na nowe szczyty, a tak jak jest teraz to wszystko wisi na włosku segwit, trochę mało ale LTC jak widać potrafi zaskoczyć więc wszystko się może zdarzyć ;-)
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Posty: 13350
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu LTC

Postautor: ekonokomik » środa, 3 maja 2017, 09:44

@prezes, ale LTC zbierało siły do tego wybicia na LTC/USD przez 10 dni! Na tej walucie to epoka. Pamiętam całe 1000% bańki, które przemijały szybciej.
10 dni boczniaka - jak to inaczej nazwać jeśli nie płaską korektą? Jak długo i do czego jeszcze LTC ma "łapać oddech"? Chyba że do nurkowania ;)

Chyba, że myślisz w skali miesięcy czy lat i życzyłbyś sobie "fundamentalnych", trwających miesiące wzrostów na LTC?
Jeśli tak, to sorki, nie dogadamy się tak jak nie dogada się żółw i pchła ;)

Wróć do „Ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości