Gdzie zakupic Namecoin

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gdzie zakupic Namecoin

Postautor: neoscorpion » sobota, 28 grudnia 2013, 09:07

Jak w tytule gdzie najlepiej i najbezpieczniej jest kupic namecoin za PLN,EUR,USD? Z gory dziekuje za pomoc

Weteran
Posty: 1326
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Gdzie zakupic Namecoin

Postautor: MusX » sobota, 28 grudnia 2013, 11:45

btc-e i kraken, na to drugie znacznie łatwiej dostać się z fiatami i ogólnie jest mniej problematyczne, ma natomiast płytszy rynek, więc jeśli zależy Ci dużo kupić na raz to lepiej btc-e, ale tam nie próbuj wysyłać fiatów, tylko przez inna giełdę wpompuj już btc

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Gdzie zakupic Namecoin

Postautor: neoscorpion » sobota, 28 grudnia 2013, 12:10

Na Krakenie juz jestem tylko teraz potwierdzic dane itd itp, a na BTC-e chyba tez tylko ze z tego co napisales wynika ze lepiej kupic NMC na Krakenie. Mam tylko problem bo jak wchodzilem na Krakena to jest tam wymiana NMC -> EUR itd itp a ja chcialbym miec z EUR,USD -> NMC

Weteran
Posty: 1326
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Gdzie zakupic Namecoin

Postautor: MusX » sobota, 28 grudnia 2013, 13:15

najtaniej powinno wyjść przelew SEPA z konta walutowego EURO bezpośrednio do krakena i tam za euro kupować nmc, oczywiście nie na raz tylko powoli

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Gdzie zakupic Namecoin

Postautor: neoscorpion » sobota, 28 grudnia 2013, 18:18

a wedlug ciebie na ta chwile lepiej pojsc w NAMECOIN, LITECOIN czy moze FEATHERCOIN ???

Weteran
Posty: 1326
Rejestracja: 11 grudnia 2012
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Gdzie zakupic Namecoin

Postautor: MusX » sobota, 28 grudnia 2013, 20:06

nie polecam zadawać takich pytań bo nic sensownego nie usłyszysz. wszystko zależy od ryzyka na jakie się godzisz, czym świeższy i tańszy coin tym teoretycznie więcej można zyskać ale też stracić. dobrym rozwiązaniem to nie wchodzić w jedną walutę a kilka. ja siedzę na btc i ltc, zyski na tyle satysfakcjonujące, że nie bawię się mniejsze coiny, których wartość prędzej czy później będzie zweryfikowana przez infrastrukturę je wspierającą. namecoin pod tym względem ma dość duży potencjał.

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Gdzie zakupic Namecoin

Postautor: koparki » sobota, 28 grudnia 2013, 22:12

Przelej złotówki na bitcurex (przelew krajowy niemal nic nie kosztuje i idzie 1dzień), kup sobie bitcoiny na bitcurex a następnie przelej bitcoiny do BTC-e, tam jest dość płynna para BTC/NMC. Jak już kupisz to przelej sobie NMC do portfela na komputerze własnym.

Każdy egzotyczny shitcoin jest bardziej płynny względem BTC a nie względem USD czy EUR.

Jeśli chcesz to mogę Tobie sprzedać Namecoiny bezpośrednio do ręki , wtedy nie będziesz musiał robić tych wszystkich operacji , skontaktuj się na priva to ustalimy cenę i formę zapłaty
---

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 17 października 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Gdzie zakupic Namecoin

Postautor: asco » sobota, 28 grudnia 2013, 22:32

ile tego chcesz ? moge Ci kupic male ilosci.
Obrazek

Wróć do „NameCoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość